Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

Just now, חומץ בלסמי said:

איזה מצב? טוב יותר. היה מנהל מקצועי, היה מי שיתכנן, יתקן ויגיב. פחות נכון לעונה שקרויף אימן, מן הסתם.

אגב "מצב במשרד" (לא ניסוח מוצלח במיוחד שלי) מתייחס פשוט להיררכיה בארגון ולאנשים המרכיבים את ההיררכיה הזו.

אז היה מצב טוב יותר עם ג'ורדי מנהל מקצועי ואז מנספורד, ועדיין עונות שלא היינו בהן פקטור.

בסוף זה מתכנס לסייקל של קבוצה, השנים האלה באו בדיוק אחרי 4 שנות שיא מאוסקר עד העונה של יוקאנוביץ ובוס

עזבו שחקנים משמעותיים והמחליפים היו פחות טובים.

4 דקות לפני, Keano said:

אז היה מצב טוב יותר עם ג'ורדי מנהל מקצועי ואז מנספורד, ועדיין עונות שלא היינו בהן פקטור.

בסוף זה מתכנס לסייקל של קבוצה, השנים האלה באו בדיוק אחרי 4 שנות שיא מאוסקר עד העונה של יוקאנוביץ ובוס

בכל זאת לא הייתה אף עונה שזה היה ככה. זה נכון שאי אפשר באמת להימנע מהמחזוריות הזו, אבל אם הארגון בנוי טוב, המעבר בין מחזור למחזור הוא קל וקצר יותר.

לפני6 שעות , חומץ בלסמי said:

אני מתנצל מראש, אבל אני לא מבין את זה. מה זה בדיוק "לא הדוקה"? ומה זה "פרוצה" או "אין לכידות"? אלה מושגים כללים שלא אומרים בעצם כלום. מי "שומר על התחת שלו ונהנה ממשכורת ותנאים"? יש לאנשים האלה שמות? יש אשמה ספציפית שאנחנו יודעים עליה?

המצב על הדשא הוא בהחלט שיקוף של המצב במשרד (נכון לכמעט כל ארגון), אבל אין צורך בטרמינילוגיה מאשימה בלי שיש משהו קונקרטי. אפשר להגיע למצב רע מהחלטות גרועות; לא חייב להיות מעורב פה זדון.

אני יודע למה אני מתכוון. אבל ניתן להסיק שמכבי מנוהלת על ידי חליפות ריקות שלא עושות שום מעשה אקטיבי ופרודקטיבי. זה לא זדון חלילה, זה מצב הישרדותי אנושי רגיל שלא מטיב איתנו מספיק ומשום מה לא מתוקן על ידי מיטש. 

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

בכל זאת לא הייתה אף עונה שזה היה ככה. זה נכון שאי אפשר באמת להימנע מהמחזוריות הזו, אבל אם הארגון בנוי טוב, המעבר בין מחזור למחזור הוא קל וקצר יותר.

לא יודע מה זה ככה, אנחנו עוד לא בחצי הדרך, בוא נראה באיזה מקום נסיים את העונה.

בכל מקרה המבחן של יצחקי יהיה לבנות קבוצה שכבר בעונה הבאה תתמודד על האליפות ובעוד שנתיים תהיה בשיא.

56 דקות לפני, Keano said:

נכון לעכשיו אנחנו במצב רע יותר מאותן 2 עונות שלא היינו פקטור בהן כביכול (וזה לא מדויק, כי בעונה הסדירה ועד הפלייאוף היינו יותר פקטור ממה שקורה העונה, בהנחה שלא יקרה הבלתי ייאמן ופתאום נחזור לפער של נק' בודדות מהמקום הראשון(

23 דקות לפני, החתול הצהוב said:

נכון לעכשיו אנחנו במצב רע יותר מאותן 2 עונות שלא היינו פקטור בהן כביכול (וזה לא מדויק, כי בעונה הסדירה ועד הפלייאוף היינו יותר פקטור ממה שקורה העונה, בהנחה שלא יקרה הבלתי ייאמן ופתאום נחזור לפער של נק' בודדות מהמקום הראשון(

כנראה שכחתם את ההשפלה בב"ש נגד 10 שחקנים עם ג'ורדי, מעניין מה אמרו פה אז

שינויים נכונים בחלון הזה ביחד עם הטמעה של שיטת המשחק ואפשר להגיע למקום 3 במרחק סביר מהצמרת

תמיד רואים פה את הכי שחור שיכול להיות. 

כמה שינויים קטנים ופה ושם ואנחנו באותה מידה יכולים לשרוף את הליגה. 

נפלו פה יותר מדי על תמם (שזה לא התפקיד שלה בכלל) ועל יצחקי (שהציב סגל לא רע בכלל בהתחשב בנסיבות), אל תשכחו שגם ואן לוון השפיע על זה הרבה. 

בקיצור, אפשר קצת להוריד את הלהבות. 

אתם סתם מספקים תחמושת ליריבים שלנו

12 דקות לפני, Krishi said:

תמיד רואים פה את הכי שחור שיכול להיות. 

כמה שינויים קטנים ופה ושם ואנחנו באותה מידה יכולים לשרוף את הליגה. 

נפלו פה יותר מדי על תמם (שזה לא התפקיד שלה בכלל) ועל יצחקי (שהציב סגל לא רע בכלל בהתחשב בנסיבות), אל תשכחו שגם ואן לוון השפיע על זה הרבה. 

בקיצור, אפשר קצת להוריד את הלהבות. 

אתם סתם מספקים תחמושת ליריבים שלנו

אני חושב שמכבי צריכה לתת לברק הזדמנות מקצועית אמיתית. ומה לעשות בתפקידים האלה צריך לפחות שנתיים שלוש.

נכון, קשה להתרחק מזה שבמכלול המערכת שלנו רזתה ונחלשה, בעיקר בתקופה אחרי איביץ' עד עכשיו אבל אני דווקא כן רואה שיפור בחודשיים האחרונים- הגיע לפה צוות רחב יותר, ההבאה של קרלוס לבית"ר תל אביב מאוד משמחת אותי. יש פה גם השקעה בצוות של בעצם קבוצת המילואים שלך וגם מאמן בקנה.

בקיצור אנחנו כנראה חוזרים להתנהל נכון יותר מבחינת בעלי תפקידים, עכשיו אנחנו תלויים בעיקר בפרסונות. בואו נראה איך זה יתגלגל.

לפני14 שעות , tomer958 said:

לא הבנתי  מה היה עם ויקי וקנין (ואם יש כתבה אשמח לקישור)

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=391107

אני בנייד ואין לי כוח להעתיק אז תסלחו לי

בינתיים באר שבע מביאים שחקן שלפי כל מה שאני קורא הוא אחלה קשר, כל זה בתקופה שלפני הקשקושים של מכבי ,מאוד מאוד מאוד ,אבל מאוד קשה להנחית כאן זרים.

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

בינתיים באר שבע מביאים שחקן שלפי כל מה שאני קורא הוא אחלה קשר, כל זה בתקופה שלפני הקשקושים של מכבי ,מאוד מאוד מאוד ,אבל מאוד קשה להנחית כאן זרים.

והוא גם בכושר שיא והולך לפתוח נגד חיפה כנראה

לפני17 שעות , הילד בן 30 said:

אני חושב שמכבי צריכה לתת לברק הזדמנות מקצועית אמיתית. ומה לעשות בתפקידים האלה צריך לפחות שנתיים שלוש.

נכון, קשה להתרחק מזה שבמכלול המערכת שלנו רזתה ונחלשה, בעיקר בתקופה אחרי איביץ' עד עכשיו אבל אני דווקא כן רואה שיפור בחודשיים האחרונים- הגיע לפה צוות רחב יותר, ההבאה של קרלוס לבית"ר תל אביב מאוד משמחת אותי. יש פה גם השקעה בצוות של בעצם קבוצת המילואים שלך וגם מאמן בקנה.

בקיצור אנחנו כנראה חוזרים להתנהל נכון יותר מבחינת בעלי תפקידים, עכשיו אנחנו תלויים בעיקר בפרסונות. בואו נראה איך זה יתגלגל.

אני לא מסכים. 

כמו שלשחקן נוער אין שנתיים שלוש לפתוח בהרכב עד שהוא הופך לשחקן שמתאים למכבי, כך גם אין ולא צריך להיות מרחב טעות גדול לברק יצחקי בתפקיד המשמעותי שהוא אמור לעשות. 

עם כל הכבוד אנחנו צריכים לקבל אנשי מקצוע בשלים ולא בוסריים. בשביל פיתוח אנשים יש את בית"ר רמלה.

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זה באמת חארטה שאי אפשר להנחית פה זרים בתקופה הזו

27 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לא מסכים. 

כמו שלשחקן נוער אין שנתיים שלוש לפתוח בהרכב עד שהוא הופך לשחקן שמתאים למכבי, כך גם אין ולא צריך להיות מרחב טעות גדול לברק יצחקי בתפקיד המשמעותי שהוא אמור לעשות. 

עם כל הכבוד אנחנו צריכים לקבל אנשי מקצוע בשלים ולא בוסריים. בשביל פיתוח אנשים יש את בית"ר רמלה.

עם כל הכבוד לברק, זה עדיין לא שם ויש עוד המון תפקידים שהוא יכול לעשות.

מכבי של היום צריכה בפוזיציה הזו מישהו שהיא יכולה לעמוד מאחוריו, כזה שהוא הפנים של המועדון, בדיוק כמו ההוא, הכי משמעותי שהיה כאן. זה שדואגים לזיין את המוח שהביא פייר פליי אבל לא זוכרים מה כן עשה. ג׳ורדי היה הדמות הכי חשובה במערכת, לא ג׳ק ולא מיטש כי זה לא מתפקידם. בעל הבית רוצה לנהל מועדון בשלט רחוק ? אין בעיה, תביא אוטוריטה עם סמכויות.

לפני19 שעות , Keano said:

כנראה שכחתם את ההשפלה בב"ש נגד 10 שחקנים עם ג'ורדי, מעניין מה אמרו פה אז

שינויים נכונים בחלון הזה ביחד עם הטמעה של שיטת המשחק ואפשר להגיע למקום 3 במרחק סביר מהצמרת

לא היית אז 14 הפרש מהמקום הראשון

לא היו הדלפות כמו היום

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

לא היית אז 14 הפרש מהמקום הראשון

לא היו הדלפות כמו היום

בעונה של שוטא נגמר 13 הפרש ואני זוכר טוב את היום שהוא ישב עם חמגשית באוטובוס, לא היו פחות לכלוכים. 

עם ג'ורדי 9 כשאפילו בית"ר של טביב עברו אותנו לתקופה מסויימת. 

מה הקשר בין מה שבש עושה לבין הסיטואציה שלנו? הם רצים לאליפות, יציבים, יודעים מה חסר להם, מאומנים. מה הקשר אלינו? איך אפשר לנתח את הסיטאציה הזאת בצוורה שווה?

22 דקות לפני, MTA For Ever said:

עם כל הכבוד לברק, זה עדיין לא שם ויש עוד המון תפקידים שהוא יכול לעשות.

מכבי של היום צריכה בפוזיציה הזו מישהו שהיא יכולה לעמוד מאחוריו, כזה שהוא הפנים של המועדון, בדיוק כמו ההוא, הכי משמעותי שהיה כאן. זה שדואגים לזיין את המוח שהביא פייר פליי אבל לא זוכרים מה כן עשה. ג׳ורדי היה הדמות הכי חשובה במערכת, לא ג׳ק ולא מיטש כי זה לא מתפקידם. בעל הבית רוצה לנהל מועדון בשלט רחוק ? אין בעיה, תביא אוטוריטה עם סמכויות.

אולי הוא רוצה שלט רחוק ובלי אוטוריטה וסמכויות. אין לדעת. 

23 דקות לפני, Keano said:

בעונה של שוטא נגמר 13 הפרש ואני זוכר טוב את היום שהוא ישב עם חמגשית באוטובוס, לא היו פחות לכלוכים. 

עם ג'ורדי 9 כשאפילו בית"ר של טביב עברו אותנו לתקופה מסויימת. 

בעונה של שוטא חזרת ל2 הפרש בתחילת הפלייאוף העליון ומעבר לזה הקבוצה נוהלה.

עם גורדי היית בבור וחזרת למקום הראשון לקראת תום הסדירה.

עתידות: זה לא יקרה העונה.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בעונה של שוטא חזרת ל2 הפרש בתחילת הפלייאוף העליון ומעבר לזה הקבוצה נוהלה.

עם גורדי היית בבור וחזרת למקום הראשון לקראת תום הסדירה.

עתידות: זה לא יקרה העונה.

מסכים שהניהול (המקצועי) היה קצת יותר טוב מהיום אבל בעונות מעבר זה לא מה שישנה את התוצאה הסופית

עזבו רגע את העבודה הגרועה בבניית הסגל או חיזוק והחתמות בינואר,

יש לנו שחקנים צעירים שמתייבשים על הספסל, למה לא משאילים אותם כבר?? נפתח החלון - גם בזה הכל איטי להחריד.

Just now, הישראלי היפה said:

עזבו רגע את העבודה הגרועה בבניית הסגל או חיזוק והחתמות בינואר,

יש לנו שחקנים צעירים שמתייבשים על הספסל, למה לא משאילים אותם כבר?? נפתח החלון - גם בזה הכל איטי להחריד.

מפחדים מפרוטוקול קורונה? אני סתם זורק או מנסה להתחקות אחרי התירוצים הרגילים.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

מפחדים מפרוטוקול קורונה? אני סתם זורק או מנסה להתחקות אחרי התירוצים הרגילים.

חנציס ושחר כבר חצי עונה לא רואים דקות, למה לא להשאיל אותם ומהר? זה רק פוגע בהם.

גם פה בטח ימתינו עד לרגע האחרון בחלון.

חוסר סדר, בלי תוכנית מסודרת גם מצד המקצועי וניהולי