Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

לפני7 שעות , אלק נילאש said:

עקרונית מסכים לגבי הישראלים הטובים, אני פשוט לא חושב שהסגל הישראלי של חיפה כזה טוב. יש להם את חזיזה, אבו פאני ואצילי ואולי אפשר גם לדחוף את דין דוד. כל השאר בינוניים ממש.

פלאניץ', מוחמד ושרי לא פחות איכותיים וחשובים מהם. אולי יותר. בלי פלאניץ' אין להם הגנה. 

כל השלישיה הקידמית שלהם וגם אבו פאני הם כנראה הישראלים הטובים בליגה (אפשר להכניס אולי גם את נטע לביא למרות שלא שיחק מולנו), באליפות שנה שעברה גם סאן מנחם נתן עונה גדולה. עלי מוחמד אמנם זר אבל בקונספט רכש מבחינתי הוא סוג של ישראלי, כלומר אולי השחקן הכי טוב בליגה על הבלטה שלו אז מביאים אותו. ואת הישראלים הכי טובים (ומתאימים לשיטה). 

לגבי שאר הזרים שלהם, אני מסכים. 3 זרים בינגו והם משדרגים לך את הקבוצה בהרבה אבל זה לא םשוט למצוא כאלו. לא יודע כמה קל למצוא בלם ברמה של פלאניץ וויטור. בשורה התחתונה, אני לא חושב שאפשר להצליח בלי ישראלים טופ כי עם זאים זה תמיד הימור וכנראה שלא תצליח בעונה נתונה שיהיו לך יותר מ 3 זרי על (גג 4) שגם ישתלבו ויתאקלמו 

לפני10 שעות , הילד בן 30 said:

צריך לנצל את החצי שנה הקרובה לקבל החלטות לטווח ארוך לגבי הסגל. הייתי עושה מינימום שינויים כרגע אלא אם זה שינויים שבוודאות נעשה בקיץ למשל אם יש 0אפשרות לשחרר את הרננדס ולהביא את הבלם הבא כבר עכשיו סבבה.

לא הייתי מביא עכשיו ישראלים בינוניים.

לא הייתי משחרר את גררו- זה בדיוק הזמן להריץ אותו. 

לגבי גררו -היתי משאיל אותו, עלה לו קצת לראש השנה הקטע שהוא כוכב, לצערי לא רק שהוא לא קפץ מדרגה הוא לא נראה שהוא משתפר אצלנו, אולי השאלה תעשה לו טוב ונוכל לחשוב עליו.

כל מה שאמרת כבר נאמר, לא היתי מביא ישראלים בינוניים כי אין ישראלים טובים בארץ , יש רק לגיונרים והלגיונרים לא ממהרים להגיע\תג מחיר גבוה.

יחד עם זאת צריך לתת למלאדן את כל הכלים להצליח, אם האיש יבקש שינוים קטנים צריך לתת לו, לא יתכן שיגיע מאמן ויגידו לו שהסגל מספיק טוב לאליפות, הגישה הזאת תרחיק מפה כל איש מקצוע אפשרי בעתיד

לפני3 שעות , turgi said:

עוד שניים שלושה הפסדים יתחילו פה הודעות לשלב את אוסקר גלוך בהרכב

שנה הבאה אוסקר נותן הצגות בביתר ת"א ועוד שנתיים אנשים ישאלו למה המאמן מייבש אותו על הספסל שלנו

לפני7 שעות , turgi said:

חנצ׳יס ושחר עם יבלות בתחת ומדברים פה על דור תורג׳מן ואור רויזמן.

כנראה ההזיות לא יסתיימו לעולם.

כל הודעה שלך מדוייקת.

לפני12 שעות , turgi said:

חנצ׳יס ושחר עם יבלות בתחת ומדברים פה על דור תורג׳מן ואור רויזמן.

כנראה ההזיות לא יסתיימו לעולם.

עוד דרך שהמועדון איבד

לפני10 שעות , snufkin said:

כל השלישיה הקידמית שלהם וגם אבו פאני הם כנראה הישראלים הטובים בליגה (אפשר להכניס אולי גם את נטע לביא למרות שלא שיחק מולנו), באליפות שנה שעברה גם סאן מנחם נתן עונה גדולה. עלי מוחמד אמנם זר אבל בקונספט רכש מבחינתי הוא סוג של ישראלי, כלומר אולי השחקן הכי טוב בליגה על הבלטה שלו אז מביאים אותו. ואת הישראלים הכי טובים (ומתאימים לשיטה). 

לגבי שאר הזרים שלהם, אני מסכים. 3 זרים בינגו והם משדרגים לך את הקבוצה בהרבה אבל זה לא םשוט למצוא כאלו. לא יודע כמה קל למצוא בלם ברמה של פלאניץ וויטור. בשורה התחתונה, אני לא חושב שאפשר להצליח בלי ישראלים טופ כי עם זאים זה תמיד הימור וכנראה שלא תצליח בעונה נתונה שיהיו לך יותר מ 3 זרי על (גג 4) שגם ישתלבו ויתאקלמו 

התחלתי לעשות ניתוח של כל ישראלי שלהם ואז מצאתי את עצמי עושה השוואת שחקן-שחקן שזה הדבר הכי מטומטם בעולם אז הפסקתי.

אתייחס ברשותך לפסקה השנייה, למצוא ויטור ופלאניץ' זה לא קל, אבל גם לא כזה קשה. למעשה למצוא בלם זר טוב, בהתחשב בסכומים שאנחנו משלמים ובמהירות של השחקנים פה (מה שמאפשר להביא בלמים יחסית מבוגרים) זו המשימה הכי פשוטה מבין כל עמדות המגרש. לא פלא שהיו פה קרלוס ואז ז'איר. לא פלא שעברו פה לאורך השנים בקבוצות ליגת העל המון בלמים זרים איכותיים, יותר מכל עמדה אחרת. הבעיה שלנו היא שאנחנו ויתרנו מראש, אני יכול למצוא לך מתוך הליגה בלמים זרים טובים מהרננדז שלא רוצה להיות פה בכלל.

לגבי הישראלים, יש לנו ישראלים איכותיים מספיק לתת פייט. הבעיה היא שהקבוצה לא מתפקדת טוב אז זה לא בא לידי ביטוי - גולסה, נחמיאס וגבי כמשל. באמת שההבדל בין הקבוצות הוא הרבה יותר קטן ממה שעושים אותו. רק תביא בלם נורמלי וקיצוני טוב יחד עם מאמן שמאמן את הקבוצה ואני נשבע לך שאתה לא תאמין איזה הבדל תראה על המגרש. עם כל הכבוד והערכה, חיפה, בפני עצמה לא מפחידה אותי. מה שמטריד אותי זו העובדה שאנחנו כל שנה עושים צעד אחורה ואני לא רואה שום סיבה שזה הולך להשתנות. אם כבר ההפך, כל שנה שנפשל רק תגדיל את הבור יותר ויותר.

43 דקות לפני, אלק נילאש said:

התחלתי לעשות ניתוח של כל ישראלי שלהם ואז מצאתי את עצמי עושה השוואת שחקן-שחקן שזה הדבר הכי מטומטם בעולם אז הפסקתי.

אתייחס ברשותך לפסקה השנייה, למצוא ויטור ופלאניץ' זה לא קל, אבל גם לא כזה קשה. למעשה למצוא בלם זר טוב, בהתחשב בסכומים שאנחנו משלמים ובמהירות של השחקנים פה (מה שמאפשר להביא בלמים יחסית מבוגרים) זו המשימה הכי פשוטה מבין כל עמדות המגרש. לא פלא שהיו פה קרלוס ואז ז'איר. לא פלא שעברו פה לאורך השנים בקבוצות ליגת העל המון בלמים זרים איכותיים, יותר מכל עמדה אחרת. הבעיה שלנו היא שאנחנו ויתרנו מראש, אני יכול למצוא לך מתוך הליגה בלמים זרים טובים מהרננדז שלא רוצה להיות פה בכלל.

לגבי הישראלים, יש לנו ישראלים איכותיים מספיק לתת פייט. הבעיה היא שהקבוצה לא מתפקדת טוב אז זה לא בא לידי ביטוי - גולסה, נחמיאס וגבי כמשל. באמת שההבדל בין הקבוצות הוא הרבה יותר קטן ממה שעושים אותו. רק תביא בלם נורמלי וקיצוני טוב יחד עם מאמן שמאמן את הקבוצה ואני נשבע לך שאתה לא תאמין איזה הבדל תראה על המגרש. עם כל הכבוד והערכה, חיפה, בפני עצמה לא מפחידה אותי. מה שמטריד אותי זו העובדה שאנחנו כל שנה עושים צעד אחורה ואני לא רואה שום סיבה שזה הולך להשתנות. אם כבר ההפך, כל שנה שנפשל רק תגדיל את הבור יותר ויותר.

גם אותי היא לא מפחידה ברמה המתוארת. אנחנו מפחידים אותי. 

49 דקות לפני, אלק נילאש said:

כל מילה.

בכללי אני מרגיש שבכל נושא אתה  מבטא את דעותיי בצורה הכי טובה שיש.

כולי תקווה שמיטש הבין פעם נוספת שאסור לתת לישראלים לנהל את המועדון ויחזור שוב לזרים.

ראשית הוא צריך לדאוג שבראש המערכת המקצועית יהיה זר עם קבלות(וקשרים).

56 דקות לפני, אלק נילאש said:

כל מילה. בנוהל, זה תלוי בנו יותר מבכל קבוצה או יריבה אחרת. 

יש אצלנו איזה ניחוחות לא ברורה. מנסים לשמור על סטטוס קוו לא מוצלח במקום ללכת על אחד מכמה מודלים מוצלחים שעבדו.

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

כל מילה. בנוהל, זה תלוי בנו יותר מבכל קבוצה או יריבה אחרת. 

יש אצלנו איזה ניחוחות לא ברורה. מנסים לשמור על סטטוס קוו לא מוצלח במקום ללכת על אחד מכמה מודלים מוצלחים שעבדו.

אנחנו בסחרור. אני שומע אתמול את הכתבים מספרים בטוויטר שיצחקי מסכים עם קרסטאיץ' שהסגל לא טוב. אתה מבין? יצחקי, ההוא שהיה אחראי על בניית הסגל, מעביר מסרים שעשו פה עבודה חרא בקיץ. מעניין מי עשה. כמו שאמרתי, הוא שרדן ויעשה הכל כדי לשמור על התפקיד שלו - העיקר שהחרא לא ידבק אליו. עם כזה סטייט אוף מיינד, איך אפשר לצפות שיקרו בהמשך דברים טובים יותר?! בקצב הזה, החרא הגדול עוד מחכה לנו בכלל בהמשך, והלוואי הלוואי שאני מדבר שטויות.

59 דקות לפני, אלק נילאש said:

אנחנו בסחרור. אני שומע אתמול את הכתבים מספרים בטוויטר שיצחקי מסכים עם קרסטאיץ' שהסגל לא טוב. אתה מבין? יצחקי, ההוא שהיה אחראי על בניית הסגל, מעביר מסרים שעשו פה עבודה חרא בקיץ. מעניין מי עשה. כמו שאמרתי, הוא שרדן ויעשה הכל כדי לשמור על התפקיד שלו - העיקר שהחרא לא ידבק אליו. עם כזה סטייט אוף מיינד, איך אפשר לצפות שיקרו בהמשך דברים טובים יותר?! בקצב הזה, החרא הגדול עוד מחכה לנו בכלל בהמשך, והלוואי הלוואי שאני מדבר שטויות.

מעניין מי הפיץ את זה מלכתחילה. בטח לא מלאדן. זה הכל אוונטה להראות שעובדים או רוצים לעבוד ושימוש באיש קש. 

מטריד אותי מאוד המחשבה על יצחקי על כך שאין לו אופק תעסוקתי פרט לתפקיד הנוכחי שלו במכבי. עם קרויף היינו בחששות שמא הוא יקבל הצעה טובה יותר או ירצה לסיים. גם עם בן חווינו את זה בתצורה מסוימת. והחשש אצל איביץ' שהיה גם מאמן וגם דמות ניהולית בקבוצה אין בכלל על מה לדבר. רק עם יצחקי מרגיש לי שהוא פועל בצורה הישרדותית כדי להישאר בקבוצה בכל מחיר. לא נלחם על דברים שחשובים לו כי אין לו אלטרנטיביות שהן שוות בסדר גודל למכבי והוא בעיקר בלי עמוד שדרה ובלי יכולת לעמוד על שלו. זה מצב מאוד לא בריא. הכי חשוב וגם אם אתם לא אנשים מאמינים - תתפללו שהמצב יהיה טוב יותר כי בתצורה הקיימת עם הניהול הקיים אנחנו בדרך לשקיעה.

אני לא יושב בניחותא בכיסא שאני יודע שיצחקי אמור להביא את הרכש באישור תמם וכל השותפים האלה, רובם רובוטריקים שהורכבו במעבדה ואין להם יכולת שכנוע לגרום לחנות משקפיים לעשות לך 30 אחוז הנחה גם אם היא תמידית.

26 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מטריד אותי מאוד המחשבה על יצחקי על כך שאין לו אופק תעסוקתי פרט לתפקיד הנוכחי שלו במכבי. עם קרויף היינו בחששות שמא הוא יקבל הצעה טובה יותר או ירצה לסיים. גם עם בן חווינו את זה בתצורה מסוימת. והחשש אצל איביץ' שהיה גם מאמן וגם דמות ניהולית בקבוצה אין בכלל על מה לדבר. רק עם יצחקי מרגיש לי שהוא פועל בצורה הישרדותית כדי להישאר בקבוצה בכל מחיר. לא נלחם על דברים שחשובים לו כי אין לו אלטרנטיביות שהן שוות בסדר גודל למכבי והוא בעיקר בלי עמוד שדרה ובלי יכולת לעמוד על שלו. זה מצב מאוד לא בריא. הכי חשוב וגם אם אתם לא אנשים מאמינים - תתפללו שהמצב יהיה טוב יותר כי בתצורה הקיימת עם הניהול הקיים אנחנו בדרך לשקיעה.

סוף מעשה במחשבה תחילה. תחילה נבין למה מונה ואז נעסוק בבעיות ההישרדות הדיי ידועות שלו. זאת לא איזה אניגמה שנחתה למיטש מהשמיים. הוא קיבל את הג'וב בידיעה(של המעסיק שלו) שהוא פקיד מוציא לפועל.

28 דקות לפני, המכבייה said:

):

למה עצוב? משקרים לנו כבר תקופה ארוכה.

סוף סוף מישהו אומר את האמת.