Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

קניקובסקי היה צריך להגיע לפה.

קניקובסקי מאכזב. 

קניקובסקי צריך להישאר ולהמשיך לקבל קרדיט.

ולא אין פה סתירה. היה נכון להביא אותו, הוא כרגע לא מספק את הסחורה לה ציפינו. השיא שלו עוד לפניו ויש לו כדורגל 

יאמר לזכות יצחקי שהוא עד כה היה חלש במערכת כי סוס טרויאני בשם ואן לויבן מנע ממנו לעבוד, כמו שהוא מנע מדוניס לפניו והחליט החלטות שערוריתיות מבחינה מקצועית

אפילו איביץ' לא אהב אותו זה אומר דרשני

52 דקות לפני, המכבייה said:

השאלה הנכונה יותר היא- איך נתנו לפטריק כל כך הרבה כח? לא יכול היה לקרות בחיים אם מיטש היה טיפה יותר מעורב. 

קל ליפול על פטריק עכשיו כשהוא לא נמצא וכל החרא צף. הרבה מהחרא שצף זה בגללו, אבל גם יצחקי לא חף מטעויות.

כל עוד יצחקי נמצא במערכת עם כותרת כ"כ מחייבת - הוא נושא באחריות. ואם באמת הוא רק הפנים של המועדון בלי סמכויות ובהתאם לכך, בלי רצון לקבל ביקורת, אז שיתכבד ויעזוב. 

חיפה בשנים האחרונות עשו בגדול את מה שג'ורדי עשה מגזרת הרכש. כסף גדול על הישראלים הכי טובים. זה עסק יקר עם הרבה נפילות אבל בסוף יש 4ת חוק המספרים הגדולים וכנראה אם אתה שופך מליונים על כל שחקן שנתן חצי עונה טובה, בסוף אתה פוגע עם איזה חזיזה ודין דוד (שמכבי מאוד רצתה אותו אך הוא היה יקר מידי, לכן הביאו את חלאיילה) ועם איזה לגיונר משדרג.

כשיש סגל ישראלי איכותי ומאמן טוב, כנראה שזה פחות נורא אם לא כל הזרים שלך הם בינגו ואם תשלב כמה שחקנים משלימים

2 דקות לפני, snufkin said:

חיפה בשנים האחרונות עשו בגדול את מה שג'ורדי עשה מגזרת הרכש. כסף גדול על הישראלים הכי טובים. זה עסק יקר עם הרבה נפילות אבל בסוף יש 4ת חוק המספרים הגדולים וכנראה אם אתה שופך מליונים על כל שחקן שנתן חצי עונה טובה, בסוף אתה פוגע עם איזה חזיזה ודין דוד (שמכבי מאוד רצתה אותו אך הוא היה יקר מידי, לכן הביאו את חלאיילה) ועם איזה לגיונר משדרג.

כשיש סגל ישראלי איכותי ומאמן טוב, כנראה שזה פחות נורא אם לא כל הזרים שלך הם בינגו ואם תשלב כמה שחקנים משלימים

האמת שדווקא בנושא הרכש חיפה לא עשתה משהו שונה מהשנים הקודמות. חוץ מאצילי, הישראלים שהשלד שלה מבוסס עליהם אף פעם לא היו שמות - אבו פאני, חזיזה וכו.

הדבר המשמעותי שעשו זה בכר. בלעדיו חזיזה ואבו פאני נמצאים בביתר היום.

38 דקות לפני, duss21 said:

קל ליפול על פטריק עכשיו כשהוא לא נמצא וכל החרא צף. הרבה מהחרא שצף זה בגללו, אבל גם יצחקי לא חף מטעויות.

כל עוד יצחקי נמצא במערכת עם כותרת כ"כ מחייבת - הוא נושא באחריות. ואם באמת הוא רק הפנים של המועדון בלי סמכויות ובהתאם לכך, בלי רצון לקבל ביקורת, אז שיתכבד ויעזוב. 

לא נופל על אף אחד כי קל לי. לא מכיר אף אחד מהם אישית וחסר אינטרס. להעסיק את פטריק שחינך פה דור, צריך להיות מאד מנותק כדי לא להבין כמה זה מזיק יותר. לא יכול היה לקרות לבעל בית יותר מעורב. אין שום קשר לטיב עבודתו של יצחקי. הרי העובדה לפניך ברורה וצלולה- מיטש שלח בייביסיטר שידאג לעיניינים ולא נתן לברק את הסמכויות. אין דרך אחרת לפרש את זה. אני לא הייתי מתפטר במקום ברק. הייתי מנסה לשכנע. זה תמיד קנדה ותמיד היה. 

שיתן לברק/למישהו אחר סמכויות. זהו. אין יותר מזה. 

51 דקות לפני, duss21 said:

אף אחד לא נופל על פטריק

אתה קורא את כל התגובות של אנשים שלא במערכת כבר ועבדו איתו וכולם אומרים אותו דבר אז אתה יוצר סוג כלשהו של תמונה(תמונה שהיתה  לי כבר בבסיסה, לא משנה) לא מתעסק עכשיו באישיות כזאת או אחרת 

מתעסק רק מקצועית ומקצועית אי אפשר להכחיש שפטריק לא היה דומיננטי בפער מברק בכל ההחלטות המקצועיות

ההחלטה על שכטר וטיבי זה החלטות נטו של פטריק וזה ברור

זאת היתה דרכו וזה היה רצונו לסגל, זכותו ...מאמין שהיו לו הרבה שמות על הקנה של זרים וישראלים אבל גם כמו שנאמר פה יש הרבה משוואות למה זה לא הגיע וההוא לא הגיע אבל ברור שיש למכבי העדר מנהיגות ודברים שלא מקולקלים כמו טיבי לא היה צריך להחליף ולמנהיגות של שכטר(גם כחלוץ שלישי) לא היה תחליף.

בסופו של דבר פטריק נכשל, השחקנים שהוא בחר לא תאמו את רמת אלה ששוחררו.

בסופו של דבר מיץ' בחר להפרד רק מפטריק וזה אומר הרבה.

Just now, Kimhistan said:

מביא את קני סייף ואליאל פרץ כבר עכשיו. 

רק כדי ליצור הרתעה לחיפה ובאר שבע שיבינו שמה שקורה העונה לא יחזור. 

אבל למה אתה בא להם כבד? תן להם להשניץ, להתמתח, לאכול טוב, לתקוע כמה גרעפסים, דבר איתם ב-24 השעות האחרונות של חלון הקיץ.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

אבל למה אתה בא להם כבד? תן להם להשניץ, להתמתח, לאכול טוב, לתקוע כמה גרעפסים, דבר איתם ב-24 השעות האחרונות של חלון הקיץ.

במחיר מופקע ותוותר על כמה צעירים מבטיחים שלך בשביל העסקה גם,ככה זה עובד איתנו לא?

לפני1 שעה , snufkin said:

חוץ מדין דוד, שאני גם לא רואה בו משהו יוצא דופן, איזה ישראלי הם הביאו במלא כסף? חזיזה היה הלחם שום של עסקת אשכנזי ואת אצילי הם אספו מהרצפה. ממש לא מה שאתה מתאר, ובטח שלא דין דוד הוא הוא זה שגורם להם לרוץ למקום ראשון. כל חלוץ יפרח בסביבה כזו. דוניו הוכיח את זה בפעם המאה אתמול.

כל שאר השחקנים המשמעותיים הם או זרים או כאלה שגדלו בנוער.

1 hour ago, המכבייה said:

לא נופל על אף אחד כי קל לי. לא מכיר אף אחד מהם אישית וחסר אינטרס. להעסיק את פטריק שחינך פה דור, צריך להיות מאד מנותק כדי לא להבין כמה זה מזיק יותר. לא יכול היה לקרות לבעל בית יותר מעורב. אין שום קשר לטיב עבודתו של יצחקי. הרי העובדה לפניך ברורה וצלולה- מיטש שלח בייביסיטר שידאג לעיניינים ולא נתן לברק את הסמכויות. אין דרך אחרת לפרש את זה. אני לא הייתי מתפטר במקום ברק. הייתי מנסה לשכנע. זה תמיד קנדה ותמיד היה. 

העובדה שיצחקי נתן לטב"ח את חולצת ההרכב כמאמן ראשי, במקום להגיד לו חביבי חפש קבוצה לינואר כי אתה לא תראה פה יותר דקה עד סוף העונה, מוכיחה שאין לו את מה שדרוש. בין אם יקבל מלא סמכויות ובין אם לאו.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

העובדה שיצחקי נתן לטב"ח את חולצת ההרכב כמאמן ראשי, במקום להגיד לו חביבי חפש קבוצה לינואר כי אתה לא תראה פה יותר דקה עד סוף העונה, מוכיחה שאין לו את מה שדרוש. בין אם יקבל מלא סמכויות ובין אם לאו.

יכול להיות שזה נכון. אני לא אוטומטית בעד אף אחד. אני אומר- קנדה. ברק הוא פסיק לעומת מה שהיה פטריק- הפועל מוצלחת ממך כרגע בגילאיים שנחשבים. תעשה את החשבון שלך. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

1 hour ago, erantheking21 said:

אף אחד לא נופל על פטריק

אתה קורא את כל התגובות של אנשים שלא במערכת כבר ועבדו איתו וכולם אומרים אותו דבר אז אתה יוצר סוג כלשהו של תמונה(תמונה שהיתה  לי כבר בבסיסה, לא משנה) לא מתעסק עכשיו באישיות כזאת או אחרת 

מתעסק רק מקצועית ומקצועית אי אפשר להכחיש שפטריק לא היה דומיננטי בפער מברק בכל ההחלטות המקצועיות

ההחלטה על שכטר וטיבי זה החלטות נטו של פטריק וזה ברור

זאת היתה דרכו וזה היה רצונו לסגל, זכותו ...מאמין שהיו לו הרבה שמות על הקנה של זרים וישראלים אבל גם כמו שנאמר פה יש הרבה משוואות למה זה לא הגיע וההוא לא הגיע אבל ברור שיש למכבי העדר מנהיגות ודברים שלא מקולקלים כמו טיבי לא היה צריך להחליף ולמנהיגות של שכטר(גם כחלוץ שלישי) לא היה תחליף.

בסופו של דבר פטריק נכשל, השחקנים שהוא בחר לא תאמו את רמת אלה ששוחררו.

בסופו של דבר מיץ' בחר להפרד רק מפטריק וזה אומר הרבה.

אין לי הרבה דברים טובים להגיד על פאטריק.  מה שמפריע לי הוא המקום המאוד נוח שזה מציב את יצחקי בו.

לפני13 שעות , ClinteastwoodFan said:

לפי ספורט 5 מכבי רוצה את כנעאן מאשדוד שרוצה תמורתו את אלמוג. לוקחים?

סתם הכתב הזה מנסה לגרום לאלמוג להיכנס לבלבלות

לפני12 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

שחקן גדול כנעאן 

השאלה מה עושים עם נפילות כמו דן ביטון וקניקובסקי 

ובכלל מה עושים עם הזרים שחתומים לעונה הבאה כמו קובאס שהמאמן בכלל לא נראה לי בונה עליו

הרבה אנשים טוענים שכנעאן הוא שחקן מצוין אבל לא יציב 

גבי ממש לא נפילה במינימום שחקן סגל נהדר

לגבי ביטון הוא לא מצליח אבל מספק מספרים ואולי קרסטאיץ יצליח לאזן אותו

לפני12 שעות , ClinteastwoodFan said:

מאמין שהיה אחד התנאים תנאי של המאמן להגעה.

אם כבר מסתמן שהוא פשוט קפץ על המשרת אימון וממילא לא דרש דברים שבמכבי לא עושים כמו רכש בינואר

לפני2 שעות , duss21 said:

האמת שדווקא בנושא הרכש חיפה לא עשתה משהו שונה מהשנים הקודמות. חוץ מאצילי, הישראלים שהשלד שלה מבוסס עליהם אף פעם לא היו שמות - אבו פאני, חזיזה וכו.

הדבר המשמעותי שעשו זה בכר. בלעדיו חזיזה ואבו פאני נמצאים בביתר היום.

חזיזה היה שני רק לשועה בבני יהודה ושתי רמות מעל צ'יבוטה

ובכלל תחת בלבול היה יותר טוב מעכשיו

אבו פאני זה שחקן שהיה הכוכב של חדרה- ברגע שהחזירו אותו לספסל של חיפה (וגם זה בגלל שהביאו לפני שהחזירו אותו זר פסיכי על התפקיד שלו) הם ירדו ברמה

להגיד שבלי בכר הם שחקני בית''ר זה לא רק חוסר הבנה זה גם ההיפך ממה שבכלל קרה

11 דקות לפני, המכבייה said:

יכול להיות שזה נכון. אני לא אוטומטית בעד אף אחד. אני אומר- קנדה. ברק הוא פסיק לעומת מה שהיה פטריק- הפועל מוצלחת ממך כרגע בגילאיים שנחשבים. תעשה את החשבון שלך. 

אתה מערבב שני נושאים.

אם אני מסתכל על שתי הסמכויות המקצועיות שהצליחו פה, שתיהן היו מאוד שונות אחת מהשנייה. היה להן דבר אחד במשותף - קודם כל שהשחקנים יהיו מיושרים. אגב, הם עשו את זה בגישות שונות - איביץ' היה בגישת המפק"צ וג'ורדי בגישת הסמל.

טב"ח העיף שני מאמני מכבי תוך פחות משנה ועוד רץ להתרברב בראיונות מטומטמים לטלויזיה. אצל מנהל טוב הוא מזמן כבר על סקאד. פטריק, ואחריו יצחקי נתנו לו צל"ש. כל אחד מסיבותיו שלו.

אם שנייה נסתכל על מה קורה בצפון, ההצלחות שם התחילו להגיע מרגע שבעטו את שועה ואמרו - תהיו הכי כישרוניים שיש, אם אתם לא יודעים להתנהג אין לכם מקום פה. טב"ח אפילו כבר לא כשרוני.

16 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה מערבב שני נושאים.

אם אני מסתכל על שתי הסמכויות המקצועיות שהצליחו פה, שתיהן היו מאוד שונות אחת מהשנייה. היה להן דבר אחד במשותף - קודם כל שהשחקנים יהיו מיושרים. אגב, הם עשו את זה בגישות שונות - איביץ' היה בגישת המפק"צ וג'ורדי בגישת הסמל.

טב"ח העיף שני מאמני מכבי תוך פחות משנה ועוד רץ להתרברב בראיונות מטומטמים לטלויזיה. אצל מנהל טוב הוא מזמן כבר על סקאד. פטריק, ואחריו יצחקי נתנו לו צל"ש. כל אחד מסיבותיו שלו.

אם שנייה נסתכל על מה קורה בצפון, ההצלחות שם התחילו להגיע מרגע שבעטו את שועה ואמרו - תהיו הכי כישרוניים שיש, אם אתם לא יודעים להתנהג אין לכם מקום פה. טב"ח אפילו כבר לא כשרוני.

אתה מפספס את הבסיס- קנדה. משם המינויים, משם השמירה על מה שצריך. אתה במיקרו, לא במאקרו. ואני חושב שאנחנו צריכים להיות הרבה יותר מודאגים משם ולא מפקיד כזה(יצחקי) או אחר. 

ותיהיה מודאג מהנזק שפטריק עשה למחלקת הנוער ואת זה תראה רק בשנים הקרובות. ואם אתה מצפה שמיטש ישפוך כסף כדי לתקן נזקים, אני מתפלל איתך. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

אתה מפספס את הבסיס- קנדה. משם המינויים, משם השמירה על מה שצריך. אתה במיקרו, לא במאקרו. ואני חושב שאנחנו צריכים להיות הרבה יותר מודאגים משם ולא מפקיד כזה(יצחקי) או אחר. 

ותיהיה מודאג מהנזק שפטריק עשה למחלקת הנוער ואת זה תראה רק בשנים הקרובות. ואם אתה מצפה שמיטש ישפוך כסף כדי לתקן נזקים, אני מתפלל איתך. 

אבל מה מדאיג אותך? מיץ' פחות מעורב כי קורונה/עומס בעבודה/אנא עארף אבל הכסף הגדול עדיין נשפך לפה והרצון הגדול להצליח עוד כאן. הבעיה היא עם האנשים שעל ההגה. אין לי בגדול בטענות לשרון תמם, אבל אם היה איש מעולם הכדורגל כמו ביין או מנספורד כנראה שהוא מזמן היה מרים דגול אדום על פטריק. ראית מה איביץ ' אמר עליו. ויצחקי הוא סתם חלטורה. אין לו את הסוואג ולדעתי גם את העין המקצועית, אבל זה עדיין לא הוכח מעל צל של ספק,  לנהל את הדבר הזה. באופן כללי הוא מתנהג כמו שרדן. איזה אדם נורמאלי היה מסכים להיות "מנהל מחלקת כדורגל" עם מישהו על הראש שלו? מה זה החארטה הזה?

12 דקות לפני, המכבייה said:

תיהיה מודאג מהנזק שפטריק עשה למחלקת הנוער ואת זה תראה רק בשנים הקרובות. ואם אתה מצפה שמיטש ישפוך כסף כדי לתקן נזקים, אני מתפלל איתך. 

רואים כבר עכשיו.

רק לפני כמה ימים צצה ידיעה שדוידה התחנן לחזור ופטריק לא רצה להחזיר אותו.

ועכשיו? היינו מוכנים להשכיב עליו סכום בכיף.

26 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

רואים כבר עכשיו.

רק לפני כמה ימים צצה ידיעה שדוידה התחנן לחזור ופטריק לא רצה להחזיר אותו.

ועכשיו? היינו מוכנים להשכיב עליו סכום בכיף.

דוידה השתחרר ממכבי לפני פטריק אבל זה נכון כשלא היו מוכנים להחזיר אותו כשזה דרש קצת כסף(במושגי נוער). פטריק הוא דמולישן מאן. מזכיר- המלצה של ג'ורדי.