Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

41 דקות לפני, thunderbolt said:

מעניין באיזה שלב לקרסטאיץ' יפול האימון שבינואר לא מביאים אצלנו רכש

חחח בדיוק רציתי להגיד, הוא כבר כמה פעמים מדבר על רכש בינואר נראה לי לא הוא לא קיבל את המזכר, אין רכש במכבי בינואר בשנים כאלו.

18 דקות לפני, ebibo said:

חחח בדיוק רציתי להגיד, הוא כבר כמה פעמים מדבר על רכש בינואר נראה לי לא הוא לא קיבל את המזכר, אין רכש במכבי בינואר בשנים כאלו.

בכללי לא מאמינים אצלנו במיוחד בקונספט הזה של רכש במהלך השנים האחרונות.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

אז אתה לא זוכר טוב. עם יצחקי הוא היה נהדר. 

יש זרים שתורמים הרבה פחות כמו הרננדס, ג׳ראדלש וגררו.

נהדר הוא לא היה. בכל הקדנציה שלו הוא היה טוב בשניים שלושה משחקים,  בינוני בעוד כמה, ונורא ואיום בשאר הזמן. מילא אם זה היה בגרף שיפור, אבל זה ספורדי לגמרי. יתרה מזו - קוואס הגיע לפה בתור הזר - תקנו אותי אם אני טועה - שמרוויח הכי הרבה פה. מכבי החתימו אותו לא בשביל להיות שחקן סגל סביר, אלא בשביל להיות כוכב, אם לא ה-כוכב. הוא לא עושה לנו טובה כשהוא משחק פה. אם לוקחים בחשבון יחס עלות/תועלת אז קוואס הוא כשלון מהדהד עד עכשיו.

אני נותן לו קרדיט כמו שאני נותן לכולם קרדיט - אין שחקן שיכול היה ממש לפרוח בסיטואציה שנוצרה פה. (וגם זו סיבה מדוע קשקושי הרכש הם מיותרים. רכש לא יעזור, לא יעשה הבדל וסתם יגזול ממכבי משאבים יקרים בעתיד). מצד שני גם לא צריך להתעלם מהמציאות.

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

נהדר הוא לא היה. בכל הקדנציה שלו הוא היה טוב בשניים שלושה משחקים,  בינוני בעוד כמה, ונורא ואיום בשאר הזמן. מילא אם זה היה בגרף שיפור, אבל זה ספורדי לגמרי. יתרה מזו - קוואס הגיע לפה בתור הזר - תקנו אותי אם אני טועה - שמרוויח הכי הרבה פה. מכבי החתימו אותו לא בשביל להיות שחקן סגל סביר, אלא בשביל להיות כוכב, אם לא ה-כוכב. הוא לא עושה לנו טובה כשהוא משחק פה. אם לוקחים בחשבון יחס עלות/תועלת, הוא כשלון מהדהד עד עכשיו.

אני נותן לו קרדיט כמו שאני נותן לכולם קרדיט - אין שחקן שיכול היה ממש לפרוח בסיטואציה שנוצרה פה. (וגם זו סיבה מדוע קשקושי הרכש הם מיותרים. רכש לא יעזור, לא יעשה הבדל וסתם יגזול ממכבי משאבים יקרים בעתיד). מצד שני גם לא צריך להתעלם מהמציאות.

הוא היה נהדר נגד חיפה, בדרבי, נגד הלסינקי, נגד ק״ש, נגד הפועל חיפה ונגד בית״ר. קצת יותר משניים שלושה משחקים. 

כמובן שצריך לקבל ממנו יותר, אבל מי נותן את מה שמצפים ממנו העונה? לא הזרים ולא הישראלים. אין לנו כוכבים העונה, אולי כוכבים נופלים. 

לא יודע על מי ילכו בינואר אבל אני פסימי שיעשו שינוי משמעותי 

חיפה לא מפסיקה לפרק את הליגה ומדברת על להתחזק עוד

ימים שחורים ממש 

יאללה יצחקי נצל את הקשרים הטובים עם מה שמו המנהל המקצועי של הפועל ותביא לפה את דוידה. יתאים לשיטה של מלאדן וגם יסגור לנו את הפינה של להחתים שחקן מהפועל.

46 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

כשאמרתי שצריך להביא את סייף בקיץ אנשים צחקו עליי

עכשיו הוא בדרך לחיפה 

העיקר יש לנו את דן ביטון

איפה פורסם שהוא בדרך לחיפה? אני קראתי שאשדוד טוענים שהוא וכנעאן לא על המדף בינואר.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

איפה פורסם שהוא בדרך לחיפה? אני קראתי שאשדוד טוענים שהוא וכנעאן לא על המדף בינואר.

כי הם כבר על המשאית לחיפה וב"ש מדצמבר.

47 דקות לפני, Krishi said:

סייף בכלל מושאל לאשדוד זה לא תלוי בהם כל כך 

כנעאן לעומת זאת, זה באמת יהיה חבל. 

אני חושב שהוא מסיים חוזה בקיץ.

7 דקות לפני, דקסטר said:

איפה כתוב

צטט

גם שמו של קני סייף עלה, אך על פי מה שהבינו במועדון, הוא בדרכו למכבי חיפה בינואר בו בקיץ. כפועל יוצא מכך, ברור כי מחזיקת הגביע תמקד את ניסיונות החיזוק שלה בשחקנים זרים. 

למכבי חסר כנף שמאל וסייף זה בדיוק לעמדה ועוד ישראלי ששידרג אותנו. חבל שאנחנו לא נלחמים עליו מדכא ומכעיס אותי ההרמת ידיים הזאת, יצחקי שמע שחיפה רוצים אותו אז הוא יורד ממנו ומוותר להיכנס למומ.

בדיוק כמו חיפה של השנים האחרונות ששחר לא התחרה במכבי וגורדי על הישראלים וראינו לאן זה הוביל אותם ולאן זה הוביל אותנו.

קני סייף, האיש שגיחכו בכל פעם שהשם שלו עלה בדיון, הוא פתאום שובר השוויון שלכם?

אתם מדברים על שחקן שהיה פצוע איזה 10 שנים בערך וזו אולי העונה הסבירה היחידה שלו בשנים האחרונות. וגם היא, בפאקינג מ.ס אשדוד.

אנחנו לא ניפול על קני סייף. בואו נירגע.

On 27.12.2021 at 09:57, אקיטה said:

אני אסכם את נושא גררו ככה; שחקן שבעונה ראשונה בבוגרים של מכבי, שנייה בבוגרים סך הכל, שהחזיק אותך ביחד עם פרץ במאבק האליפות בשנה שעברה, חייב לקבל הזדמנות:

1) עם צוות מקצועי טוב ובהתאם שמשפר שחקנים (זה כבר היה לחוזז ולאלמוג עם איביץ'), שיודע ל"חנך" אותם. כן השחקן ישתפר רק אם הוא רוצה ללמוד, לגררו עדיין לא היה את הזמן הזה.

2) עם שיטת משחק שבין היתר תדע לשחק על היתרונות שלו, ולא לתקוע אותו על קו הקרן כמו שפטריק אהב לעשות. חוזז ואלמוג בניגוד אליו משחקים בעמדה הזו כבר הרבה זמן.

זו דעתי, וזה שהוא תופס מקום של זר כשאני יודע שהוא מסוגל לתת מספרים של זר שכבר זכינו איתו באליפויות, לא חשוב מבחינתי.

בול. יש לו כדורגל והוא הראה שהוא יכול לתרום באגף (בעיקר במשחקים באירופה שהוא נתן עבודה מדהימה והמון הכנסות כדור ומסירות מפתח מהאגף) וגם ובעיקר כחלוץ שני (וכולי תקווה שקראסטיץ' יישחק יותר עם שני חלוצים כי השילוב של פריצה/חליאלה ואלמוג/גררו זה כנראה הכי טוב שאפשר להוציא מהרביעייה הזאת ומבחינת איום על השער. 

On 28.12.2021 at 02:48, מכביסט לעד said:

עד הפציעה הוא היה ברצף טוב. מאז שמלאדן הגיע השיטה השתנתה והיא לא מתאימה לקוואס (גם לא לפריצה אגב).

פריצה מתאים לשיטה של קראסטיץ'. הוא חלוץ טוב והשיטה היחידה שהוא אולי לא יתאים בה זה כפיבוט ארכאי כמו שכל מיני מאמנים ישראלים שלא התקדמו מאז שנות התשעים עוד משחקים.

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

קני סייף, האיש שגיחכו בכל פעם שהשם שלו עלה בדיון, הוא פתאום שובר השוויון שלכם?

אתם מדברים על שחקן שהיה פצוע איזה 10 שנים בערך וזו אולי העונה הסבירה היחידה שלו בשנים האחרונות. וגם היא, בפאקינג מ.ס אשדוד.

אנחנו לא ניפול על קני סייף. בואו נירגע.

כל מילה. סייף אפילו לא שובר, ובטח שלא שיוויון.