Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

16 דקות לפני, thunderbolt said:

הרננדז יוחלף רק בבלם זר אחר אז אין הבדל. וקובאס עם חוזה מפלצתי, הוא לא ילך מפה אלא אם כן יציאו לו חוזה יותר גבוה במקום אחר.

קוואס וג'ראלדש. לא יודע מה העינינים החוזיים. אני מתקשה להאמין שדביטון יהיה פה באמת 4 שנים על פי חוזהו. אשמח אם אטעה. 

17 דקות לפני, המכבייה said:

לא מוותרים על איכות ומשתמשים במשאבים עצמיים(או לפחות מבינים מה הם) לפני שמחתימים דביטונים ל4 שנים.

מה דן ביטון רלוונטי? איך אתם תמיד דוחפים אותו?

בשביל שיהיה מקום לגויאגון צריך לשחרר זר. אגב אם כבר קניקובסקי הגיע אחרי ביטון ובמקום גויאגון אז…

16 דקות לפני, אקיטה said:

אין פה עניין של גיל או ריגוש, יש שחקן מצוין קשר התקפי שמבשל, כובש, לוחץ, חוטף, עם דריבל מעולה ומאיים מחוץ לשער המון. הוכיח את זה במשחק מולך ונתן לך בראש, כמו לכמה קבוצות ליגת העל עוד מהעונה שעברה.

אחר לא מזמן החזיק אותך במאבק אליפות (ביחד עם דור פרץ) ומאז תוקעים אותו על קו הקרן משום מה ואז סוג של נשרף ברוטציה (וכן ידוע שיש מצב שעשה בעיית משמעת וזה עדיין לא סיבה להשאיל).

אז תחליף את גררו תביא איזה צ'יקו כזה להתקפה, תוסיף תבשיל תאי בריבו ומנה של זרגרי להסנפה, ממש שיפור.

לא אמרתי לא להחזיר את גויאגון. באופן כללי יש פה אנשים שמבחינתם שהזרים שלנו יהיו גויאגון, ריביירה, מירושי וגררו. על הזין היכולת.

עכשיו לגבי גררו, הוא לא משחק טוב מתחילת העונה. אני לא רואה אותך מגן על חבריו לאגף באותה צורה. הפלייאוף כנראה עלה לו למוח ולצערנו במכבי אין מערכת מספיק בריאה כדי לטפל במקרים כאלה בתוך המועדון ככה שאין מנוס מהשאלה/מכירה. יש על העמדה שלו זר שמה לעשות שחקן יותר טוב. זה מפגר להחזיק שני זרים על אותה עמדה בדיוק. 

ולמה שנביא צ׳יקו במקום גררו? (למרות שתכלס שחקן התקפה עם דו ספרתי כמו צ׳יקו גם יעזור לנו.) לא הבאנו את קוואס ופריצה בקיץ? או את פשיץ׳ בקיץ הקודם? 

באגף שמאל שלנו יש שמות שגורמים לי לבכות, הקישור שלנו הכי עצוב מאז מהפכת ג׳ורדי. אין ממש ישראלים ריאלים שיצליחו לעזור, אז להביא חיזוק זר זאת האופציה היחידה שלנו. 

לדעתי ההשאלה של גויאגון רק תעזור לו להגיע יותר מוכן בעונה הבאה (גם בפן המנטלי, האדום הטיפשי שחטף זאת אחלה דוגמא). גם גררו יכול להתאפס במקום אחר. הייתי מוסיף גם את אלמוג. 

בקבוצה החולה הזאת כמעט אף שחקן צעיר לא יצליח להתקדם. עדיף להרחיק אותם מהעונה הזאת ולעשות ניקיון רציני בקיץ.

28 דקות לפני, המכבייה said:

קוואס וג'ראלדש. לא יודע מה העינינים החוזיים. אני מתקשה להאמין שדביטון יהיה פה באמת 4 שנים על פי חוזהו. אשמח אם אטעה. 

כרגע כשקוואס בכושר הוא שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו. למה שנשחרר אותו?

לא יודע. הוא רק בסדר נכון לעכשיו. עניתי לגבי שאלת הזרים, עתידו לא מובטח כרגע. הוא לא קרוב להיות יציב ובלתי ניתן להחלפה. אקיטה צודק ב200 אחוז- אם פארפה לא היה שלנו וחיפה היתה רוצה אותו, היה פה נהי ששובר את שיאי הנהי. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

לא יודע. הוא רק בסדר נכון לעכשיו. עניתי לגבי שאלת הזרים, עתידו לא מובטח כרגע. הוא לא קרוב להיות יציב ובלתי ניתן להחלפה. אקיטה צודק ב200 אחוז- אם פארפה לא היה שלנו וחיפה היתה רוצה אותו, היה פה נהי ששובר את שיאי הנהי. 

כרגע יש לו מספרים דומים לשרי שכל הפורום גומר עליו ועוד קוואס משחק בקבוצה מתה… 

לגבי פארפה והעונה הבאה? אני בעד שישתלב במקום גררו.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי לא להחזיר את גויאגון. באופן כללי יש פה אנשים שמבחינתם שהזרים שלנו יהיו גויאגון, ריביירה, מירושי וגררו. על הזין היכולת.

עכשיו לגבי גררו, הוא לא משחק טוב מתחילת העונה. אני לא רואה אותך מגן על חבריו לאגף באותה צורה.

לגבי הפסקה הראשונה, לא חושב שזה המצב. אלא שחקנים ששייכים לנו שבכיף יכולים להוסיף לסגל.

לגבי הפסקה השנייה, כי החברים שלו לאגף לא נתנו עונה כזו בחיים שלהם. ואז בו זמנית אתה אומר צ'יקו יעזור לנו שהמספרים של גררו בעונה ראשונה במכבי ושנייה בבוגרים סך הכל לא פחות טובים. 

לגבי הפסקה השלישית, חלק מתחלואות הקבוצה זה אי הרענונים האלה. יש מצב שאתה צודק אבל לפחד להחזיר שחקנים שלך שיכולים לתרום לך כי הקבוצה חולה זה מגוחך לדעתי...בניגוד ללהתחיל לתקן את התחלואות וזה מתחיל בלא לפחד לשלב אותם ולעשות מראש את הרענונים הנחוצים בסגל.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כרגע יש לו מספרים דומים לשרי שכל הפורום גומר עליו ועוד קוואס משחק בקבוצה מתה… 

לגבי פארפה והעונה הבאה? אני בעד שישתלב במקום גררו.

שרי שחקן נהדר(ומאד מחוייב), אין על זה באמת ויכוח. אם קוואס יהיה טוב ויציב, אחלה. זה תקף גם לג'ראלדש, הרננדס וכל זר אחר.

3 דקות לפני, אקיטה said:

לגבי הפסקה הראשונה, לא חושב שזה המצב. אלא שחקנים ששייכים לנו שבכיף יכולים להוסיף לסגל.

לגבי הפסקה השנייה, כי החברים שלו לאגף לא נתנו עונה כזו בחיים שלהם. ואז בו זמנית אתה אומר צ'יקו יעזור לנו שהמספרים של גררו בעונה ראשונה במכבי ושנייה בבוגרים סך הכל לא פחות טובים. 

לגבי הפסקה השלישית, חלק מתחלואות הקבוצה זה אי הרענונים האלה. יש מצב שאתה צודק אבל לפחד להחזיר שחקנים שלך שיכולים לתרום לך כי הקבוצה חולה זה מגוחך לדעתי...בניגוד ללהתחיל לתקן את התחלואות וזה מתחיל בלא לפחד לשלב אותם ולעשות מראש את הרענונים הנחוצים בסגל.

הכוונה הייתה שגם שחקן כמו צ׳יקו היה משדרג אותנו במצב הנוכחי. ברור שצריך לשאוף ליותר מזה. 

גררו נתן אחלה מספרים בעונה שעברה והעונה הוא עם שער אחד ו0 בישולים. גם אלמוג היה נהדר עם איביץ׳, גם חוזז נתן פלייאוף גדול וגם ניצח את חיפה וב״ש בעונה שעברה ועל טבח אין צורך לדבר.

בפועל לא משנה מי מהשחקנים האלה יפתח היום אני אאבד את זה.

לגבי גויאגון, כרגע הוא לא רלוונטי כי אין אפשרות להחזיר אותו (לפחות ממה שידוע לנו). בקיץ אני לגמרי בעדו אם הוא ממשיך ככה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הכוונה הייתה שגם שחקן כמו צ׳יקו היה משדרג אותנו במצב הנוכחי. ברור שצריך לשאוף ליותר מזה. 

גררו נתן אחלה מספרים בעונה שעברה והעונה הוא עם שער אחד ו0 בישולים. גם אלמוג היה נהדר עם איביץ׳, גם חוזז נתן פלייאוף גדול וגם ניצח את חיפה וב״ש בעונה שעברה ועל טבח אין צורך לדבר.

בפועל לא משנה מי מהשחקנים האלה יפתח היום אני אאבד את זה.

לגבי גויאגון, כרגע הוא לא רלוונטי כי אין אפשרות להחזיר אותו (לפחות ממה שידוע לנו). בקיץ אני לגמרי בעדו אם הוא ממשיך ככה.

בוא, יש לו גול ו0 בישולים אבל הוא פתח בסך הכל משחק אחד בליגה. בשאר הפעמים שנכנס כמחליף זה היה לפחות מחצי שעת משחק, הוא די מיובש על הספסל. 

חוזז ואלמוג ש"כיכבו" עם איביץ' (ממש אבל ממש לא, היו 2-3 משחקים טובים גג) לא עשו חצי מגררו ושניהם כבר עם פז"מ מספיק בלשון המעטה לפרוץ.

די נו חוזז לא באמת נתן פלייאוף גדול

סחט פנדל עונה שעברה דקה 90+

ואצל איביץ' תקע איזה 2 גולים ואז נפצע ומת

ואם כמו לפי הדיווחים הוא מסרב לחדש חוזה במכבי אז הייתי משחרר אותו על חוסר מודעות.

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

היה עדיף לשחרר את הרננדז, להשאיר את טיבי(אולי להביא את ניר ביטון) ולהשאיר את פארפה אצלנו

כולם חשבו ככה חוץ מאדון פטריק 

5 דקות לפני, אקיטה said:

בוא, יש לו גול ובישול הוא פתח בסך הכל משחק אחד בליגה. בשאר הפעמים שנכנס כמחליף זה היה לפחות מחצי שעת משחק, הוא די מיובש על הספסל.

חוזז ואלמוג ש"כיכבו" לא עשו חצי מגררו ושניהם כבר עם פז"מ מספיק בלשון המעטה לפרוץ.

לפי מנהלת הליגה גם בישול אין לו. הוא מיובש על הספסל כמו אילון אלמוג רק שבמקרה של גררו יש סיבה נוספת לייבוש שלו… 

בשורה התחתונה התרומה שלו זה שער אחד אחרי סיבוב שלם. אם זה היה קוואס לא היית אומר שצריך לשחרר אותו? הרי גם קוואס קרע רשתות בהולנד, מה זה רלוונטי למה שרואים היום? 

גררו זה בזבוז של זר כי הוא לא הגיע לעונה הזאת, כי יש לו בעיות התנהגות, כי הוא לא עוזר לנו וכי יש זר טוב ממנו על העמדה שלו. 

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

די נו חוזז לא באמת נתן פלייאוף גדול

סחט פנדל עונה שעברה דקה 90+

ואצל איביץ' תקע איזה 2 גולים ואז נפצע ומת

ואם כמו לפי הדיווחים הוא מסרב לחדש חוזה במכבי אז הייתי משחרר אותו על חוסר מודעות.

זה לא נאמר בשביל לתמוך בחוזז. הוא הראשון שצריך לשחרר אותו.

לפני4 שעות , דקסטר said:

אני הבנתי כזה דבר

פארפה חוזר בקיץ לתחילת האימונים במכבי בלי קשר - אם מכבי רוצים הוא חלק מהסגל בעונה הבאה.

אם מכבי לא רוצה להשאיר אותו כחלק מהסגל - מושאל אוט' לנתניה

אם מכבי רוצה למכור אותו בקיץ הקרוב - לנתניה זכות ראשונים

ונגמר לו החוזה אצלנו בסוף העונה הבאה

אבל אולי לא הבנתי נכון?

מה שאני הבנתי זה שאם פארפה לא מאריך חוזה אז מכבי תרצה למכור אותו כי יש לו חוזה לעוד עונה ואז לנתניה תהא זכות ראשונים

במצב כזה פארפה הוא בעל השליטה בגורלו ירצה לשחק בנתניה יגיד שהוא לא רוצ ה להארך חוזה וביי

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי מנהלת הליגה גם בישול אין לו. הוא מיובש על הספסל כמו אילון אלמוג רק שבמקרה של גררו יש סיבה נוספת לייבוש שלו… 

בשורה התחתונה התרומה שלו זה שער אחד אחרי סיבוב שלם. אם זה היה קוואס לא היית אומר שצריך לשחרר אותו? הרי גם קוואס קרע רשתות בהולנד, מה זה רלוונטי למה שרואים היום? 

גררו זה בזבוז של זר כי הוא לא הגיע לעונה הזאת, כי יש לו בעיות התנהגות, כי הוא לא עוזר לנו וכי יש זר טוב ממנו על העמדה שלו. 

אני אסכם את נושא גררו ככה; שחקן שבעונה ראשונה בבוגרים של מכבי, שנייה בבוגרים סך הכל, שהחזיק אותך ביחד עם פרץ במאבק האליפות בשנה שעברה, חייב לקבל הזדמנות:

1) עם צוות מקצועי טוב ובהתאם שמשפר שחקנים (זה כבר היה לחוזז ולאלמוג עם איביץ'), שיודע ל"חנך" אותם. כן השחקן ישתפר רק אם הוא רוצה ללמוד, לגררו עדיין לא היה את הזמן הזה.

2) עם שיטת משחק שבין היתר תדע לשחק על היתרונות שלו, ולא לתקוע אותו על קו הקרן כמו שפטריק אהב לעשות. חוזז ואלמוג בניגוד אליו משחקים בעמדה הזו כבר הרבה זמן.

זו דעתי, וזה שהוא תופס מקום של זר כשאני יודע שהוא מסוגל לתת מספרים של זר שכבר זכינו איתו באליפויות, לא חשוב מבחינתי.

34 דקות לפני, avrahami said:

מה שאני הבנתי זה שאם פארפה לא מאריך חוזה אז מכבי תרצה למכור אותו כי יש לו חוזה לעוד עונה ואז לנתניה תהא זכות ראשונים

במצב כזה פארפה הוא בעל השליטה בגורלו ירצה לשחק בנתניה יגיד שהוא לא רוצ ה להארך חוזה וביי

אני הבנתי ש: אם מכבי תרצה את פארפה, היא תחזיר אותו לעונה אחת במהלכה תנסה להאריך חוזה. חוזז משחק העונה עם אותו מצב בדיוק. אם לא תרצה, זה כבר לא ישנה. אם מכבי תמכור, לנתניה יש זכות ראשונים להשוות הצעה שמכבי תקבל. 2 מיליון מליל למשל. 

56 דקות לפני, המכבייה said:

אני הבנתי ש: אם מכבי תרצה את פארפה, היא תחזיר אותו לעונה אחת במהלכה תנסה להאריך חוזה. חוזז משחק העונה עם אותו מצב בדיוק. אם לא תרצה, זה כבר לא ישנה. אם מכבי תמכור, לנתניה יש זכות ראשונים להשוות הצעה שמכבי תקבל. 2 מיליון מליל למשל. 

2 מיליון עם קצת אחוזים ממכירה עתידית בשנת חוזה על פארפה?,אני מוכר קל.

מקווה שהגול של חוזז לא יעשה פריש מיש לגביו(למרות שבכלל לא העלו את השם שלו כאופצית עזיבה) למרות הגול שלו מול שוער, שאר המצבים שהוא הגיע והחמיץ בקלות יחסית מסבירים למה הוא לעולם לא יהיה עוד שחקן טוב לקבוצה כמו נתניה ובני יהודה ותו לא

לפני17 שעות , מכביסט לעד said:

כרגע כשקוואס בכושר הוא שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו. למה שנשחרר אותו?

כי הוא לא בכושר ולא קרוב לזה

משחק טוב ב8 משחקים אי אפשר לבנות על זה

3 דקות לפני, Davidna said:

כי הוא לא בכושר ולא קרוב לזה

משחק טוב ב8 משחקים אי אפשר לבנות על זה

עד הפציעה הוא היה ברצף טוב. מאז שמלאדן הגיע השיטה השתנתה והיא לא מתאימה לקוואס (גם לא לפריצה אגב).

Just now, מכביסט לעד said:

עד הפציעה הוא היה ברצף טוב. מאז שמלאדן הגיע השיטה השתנתה והיא לא מתאימה לקוואס (גם לא לפריצה אגב).

מלאדן פה שני משחקים

אני זוכר 2 משחקים טובים של קוואז מעבר לזה חושך

שיחקנו 20

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יאמר לזכות מלאדן שהוא לא מקובע כמו קודמים לו והוא משנה מערכים בהתאם לשחקנים שהוא רוצה באותו רגע שהוא מרכיב אותם.

רואים שהוא איש מקצוע אם הוא הבין שאלמוג טוב כ9 אחרי 2 וחצי משחקים ולא תורם באגף

לדעתי אם היה מגיע חודש לפני המצב שלנו היה הרבה יותר טוב בליגה והיינו עוד מועמדים .

קובאס זה שחקן בפנסיה ככה הוא נראה וככה הוא מתנהג וזה הזר היקר ביותר במכבי 

הוא נפילה גדולה וככל שנשתחרר ממנו מהר כך ייטב

גולסה עבר את השיא ועדיף להריץ את שחר עליו

23 דקות לפני, avrahami said:

קובאס זה שחקן בפנסיה ככה הוא נראה וככה הוא מתנהג וזה הזר היקר ביותר במכבי 

הוא נפילה גדולה וככל שנשתחרר ממנו מהר כך ייטב

גולסה עבר את השיא ועדיף להריץ את שחר עליו

יש לו כדורגל אבל נראה לי הוא בא לעשות עלינו סיבוב 

הצליח לו תכלס 

אכפת לו מה זה מכבי או מה זה להיות שחקן  של מכבי? 

סחטיין עליו חצי מליון יורו לחשבון בחאווה

לא סתם היה באמירויות ודפק לאפות כל היום