Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בהנחה וזה באמת גולדהאר, אז זה רק מחזק את הטענה שאין מה לשפוט את יצחקי בשלב הזה.

בלי קשר ליצחקי  - אני לא מבין איך כזה דבר יכול להיות מקובל עליך. גם לא על גולדהאר. להתחיל לבדוק ולגשש אצל מאמנים אחרים כשאתה מבין לאן זה הולך נראה לי כמו א'ב'. זה לא שונה מלחפש שחקן מחליף כשאתה יודע שהכוכב שלך בסבירות גבוהה יבקש לעזוב בינואר. התנהלות כזו בדיוק מותירה את המועדון נטול מאמן במשך זמן באמת חסר תקדים. טוב זה לא.

אני מסכים בקשר לשפיטה של יצחקי. דעתי לא נוחה מהעניין כמוך אבל אני נותן למיטש ולברק את ההזדמנות.

נראה לי מכובד לא לחפש מחליף לעמדה הזאת. זה שונה משחקן שהולך להימכר, פה יש מאמן שעוד לא יודע שהוא יפוטר. ובכל מקרה פנו למי שהיה רלוונטי וזה נפל מכל מיני סיבות(כלכליות, מקצועיות ועוד). לא חושב ששבוע לפני הפיטורים היה לנו באמת קל יותר למצוא. 

אני לא מבין את הלחץ סביב גויאגון.

בשורה התחתונה הוא מושאל לנתניה לעונה הנוכחית. כל שאר האופציות שיש לנתניה לא מעניינות בכלל במידה ונרצה שהוא יחזור לשחק אצלנו עונה הבאה. נאריך לו חוזה ונמכור אותו למרבה במחיר כשנרצה, מה אכפת לנו אם זה נתניה או מועדון אחר כלשהו. בנוסף אם הוא יהיה טוב יציעו עליו הרבה כסף ואין סיכוי שנתניה תשלם את זה במילא.

12 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מבין את הלחץ סביב גויאגון.

בשורה התחתונה הוא מושאל לנתניה לעונה הנוכחית. כל שאר האופציות שיש לנתניה לא מעניינות בכלל במידה ונרצה שהוא יחזור לשחק אצלנו עונה הבאה. נאריך לו חוזה ונמכור אותו למרבה במחיר כשנרצה, מה אכפת לנו אם זה נתניה או מועדון אחר כלשהו. בנוסף אם הוא יהיה טוב יציעו עליו הרבה כסף ואין סיכוי שנתניה תשלם את זה במילא.

נכון ועכשיו זה סוף סוף פורסם(בהנחה והפרסום נכון). 

זכות ראשונים=

במידה וברצלונה מציעה 20 מליון, נתניה תצטרך להשוות ל20 מליון ותהיה בעדיפות

מעדיף שגיואגון יושאל ויגיע שחקן בשל יותר

איזה כיף לקבל שחקן בשל מאשר ילד מהוסס שיגיע לפה ולא יראה דקות

1 דקה לפני, erantheking21 said:

זכות ראשונים=

במידה וברצלונה מציעה 20 מליון, נתניה תצטרך להשוות ל20 מליון ותהיה בעדיפות

מעדיף שגיואגון יושאל ויגיע שחקן בשל יותר

איזה כיף לקבל שחקן בשל מאשר ילד מהוסס שיגיע לפה ולא יראה דקות

הוא מושאל עכשיו והוא יסגור את העונה עם 8, 9 שערים והוא סופר סופר מוכשר. 

46 דקות לפני, המכבייה said:

הוא מושאל עכשיו והוא יסגור את העונה עם 8, 9 שערים והוא סופר סופר מוכשר. 

מתערב איתך שאם הוא היה נשאר פה הוא היה נראה לנו הרבה פחות טוב. בעונה כזאת טוב לנו שהוא יצמח במועדון יותר רגוע ללא מטרות רציניות וככה יגיע יותר בשל. 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מתערב איתך שאם הוא היה נשאר פה הוא היה נראה לנו הרבה פחות טוב. בעונה כזאת טוב לנו שהוא יצמח במועדון יותר רגוע ללא מטרות רציניות וככה יגיע יותר בשל. 

מסכים. 

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

על המשבצת של גררו?

מצבת הזרים תשתנה לעונה הבאה. זה יכול להיות כמעט במקום כל אחד(מלבד סאבוריט ופריצה נכון לעכשיו). 

לפני4 שעות , המכבייה said:

אני מסכים בקשר לשפיטה של יצחקי. דעתי לא נוחה מהעניין כמוך אבל אני נותן למיטש ולברק את ההזדמנות.

נראה לי מכובד לא לחפש מחליף לעמדה הזאת. זה שונה משחקן שהולך להימכר, פה יש מאמן שעוד לא יודע שהוא יפוטר. ובכל מקרה פנו למי שהיה רלוונטי וזה נפל מכל מיני סיבות(כלכליות, מקצועיות ועוד). לא חושב ששבוע לפני הפיטורים היה לנו באמת קל יותר למצוא. 

אני לא חושב שיש בזה משהו לא מכובד. זה חלק מהעסק. נראה לי סביר להכין רשימת שמות, אפילו לבדוק היתכנות במידה ויקרה משהו. זה בטח לא יותר מכובד מאשר לפטר, שהרי זה מה שקרה בסוף. התוצאה היא אותה תוצאה - מאמן אחד מפוטר, ומאמן אחר בא, רק במקרה אחד אתה מוכן לזה ובמקרה השני לא. הרי בחודש חודשיים האחרונים היה ברור לאן זה הולך. במקרה הבלתי סביר בו ואן לובן היה פתאום הופך את עורו, מייצר הצלחות ומטיס את הקבוצה קדימה, אז הכי הרבה יצחקי עבד על פראייר בלעשות רשימות ולדבר קצת עם סוכנים ומאמנים פוטנציאלים. לא לעשות את זה זה סתם לתקוע לעצמך מקל בגלגלים (וככה זה גם נראה, יש לומר).

לפני1 שעה , חומץ בלסמי said:

אני לא חושב שיש בזה משהו לא מכובד. זה חלק מהעסק. נראה לי סביר להכין רשימת שמות, אפילו לבדוק היתכנות במידה ויקרה משהו. זה בטח לא יותר מכובד מאשר לפטר, שהרי זה מה שקרה בסוף. התוצאה היא אותה תוצאה - מאמן אחד מפוטר, ומאמן אחר בא, רק במקרה אחד אתה מוכן לזה ובמקרה השני לא. הרי בחודש חודשיים האחרונים היה ברור לאן זה הולך. במקרה הבלתי סביר בו ואן לובן היה פתאום הופך את עורו, מייצר הצלחות ומטיס את הקבוצה קדימה, אז הכי הרבה יצחקי עבד על פראייר בלעשות רשימות ולדבר קצת עם סוכנים ומאמנים פוטנציאלים. לא לעשות את זה זה סתם לתקוע לעצמך מקל בגלגלים (וככה זה גם נראה, יש לומר).

נראה לי שרשימת השמות הם אותם אלה שפנו אליהם פשוט שבוע, שבועיים אחרי. אתה לא מכין את חבל התליין חודשיים לפני לאחר שנתת לבן אדם חוזה לשנתיים רק לפני כמה חודשים.  תחושה שלי, לא מבוססת על ידע. 

43 דקות לפני, itan17 said:

בלי צחוק, בלקמן לא עדיף היה על חלאילה?

סתם תהייה

לא זוכר מחלאליה פעולות דביליות והחרבת התקפות כמו שהיינו רואים מבלקמן כל הזמן

1 hour ago, thunderbolt said:

לא זוכר מחלאליה פעולות דביליות והחרבת התקפות כמו שהיינו רואים מבלקמן כל הזמן

חלאלילה קיבל 2 צהובים ברבע שעה ויצא באדום אחרי שנכנס חילוף רק במשחק האחרון.

11 דקות לפני, kutomer said:

המשחק גם ככה היה מת, זה לא שינה כלום

חוץ מזה אני מדבר על פעולות כדורגל. בלקמן היה כל הזמן מחרב התקפות נוחות, או שמוסר עקום מסירות פשוטות, או שלא מוסר בכלל ומסתבך, בקיצור בהרבה מקרים נראה כמו אלמוג ביום רע.

9 דקות לפני, kutomer said:

זה לא משהו שבלקמן לא עשה ועוד במשחק הכי חשוב…

12 דקות לפני, kutomer said:

חחחחחח זה ענק

אתה זוכר שזה מהלך על שם בלקמן? 

חברים תתנו גם את הכבוד הראוי לבלקמן, לא רק שהוא קיבל 2 צהובים טיפשיים, המהלך שהוביל לצהוב השני היה מצב שמסירה פשוטה מעמידה את גררו מול השוער עושה 2-1 בסביבות הדקה ה 75 ואולי אולי מרסק את חיפה ונותן לנו לקחת אליפות, במקום זה הוא ספג צהוב שני, חשוב לציין שהיינו ממש טובים בדקות האלו, אז בקיצור מה שחלאיילה עשה זה רמה סבירה אין וויכוח אבל בלקמן אליל הדברים המטומטמים ביותר.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא משהו שבלקמן לא עשה ועוד במשחק הכי חשוב…

אין ספק, אני מצפה לקצת יותר משחקן מכבי בשני המקרים, זה הכל.