Jump to content

רשמים מהניצחון על בית"ר בטדי | בקושי, אבל 3 נקודות החשובות בידנו

Sawyer

Recommended Posts

לפני5 שעות , matis said:

אלמוג לא ראיתי דבר כזה, הבנאדם כל פעם נכנס 5 דקות ועושה רק נזק.

אחרי 5 שניות הוא חטף כדור לגולסה מה שהוביל למתפרצת של ביתר, המשיך עם איבודים והדובדבן היה שהוא לקח גול לקוואס אחרי מהלך גדול של גררו (נכנס מעולה למשחק)

אני לא מבין מה הוא עשה פה לא בסדר, נבדל לא היה, הוא קיבל כדור ורץ אליו, לא ברור למה קוואס החליט לרוץ לכדור גם ולהפריע לו

ניצחנו בטדי, עוד 3 נקודות בדרך למסע הארוך, נסיעה שמחה הביתה. 

אין מה לנתח מקצועית עד שלא יהיה מאמן. מקווה שיגיע כזה כמה שיותר מהר כי חבל לראות את הסגל המצוין הזה מתבזבז סתם ככה.

יאללה ממשיכים קדימה. 

כל כך שמח שהנסיעה חזרה היתה שמחה ולא מבאסת כמו הנסיעה לשם, לא הייתי עומד בזה נפשית.

רק שלא נחזור לסורנו בבלומפילד עם תיקו נגד עוד קבוצת תחתית.

1 hour ago, Krishi said:

אני לא מבין מה הוא עשה פה לא בסדר, נבדל לא היה, הוא קיבל כדור ורץ אליו, לא ברור למה קוואס החליט לרוץ לכדור גם ולהפריע לו

אתה רציני?

הכדור היה מיועד לקווואס שהגיע מאחורה בתנועה הרבה יותר נוחה וטובה לכיוון השער. עזוב את זה שהיכולת של קוואס לסיים מול השער כמה רמות מעל של אלמוג (שאמור להבין את זה).

אלמוג ב5 דקות ששיחק הרס התקפה שיכלה להוביל לגול, ואיבד בצורה מזעזעת כדור שהפך להתקפה מסוכנת של ביתר. 

כל פעם שהוא נכנס הוא מוכיח למה הוא לא מקבל את הקרדיט.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

לעלות בחמישי עם רוב מי שלא שיחק היום

דניאל

סבוריט בלטקסה הרננדס ג'ראלדש(אין ברירה)

שמיר

שחר                           ריקן

אלמוג             חלאילה          גררו

לא הייתי מזלזל במשחק הזה, חשוב לדירוג ולכסף

1 hour ago, Krishi said:

נשמההה 

אמנם באמת לא היה נבדל אבל הוא *חייב* להשאיר את הכדור לקוואס וללכת לאמצע

10 דקות לפני, Mentel said:

אתה רציני?

הכדור היה מיועד לקווואס שהגיע מאחורה בתנועה הרבה יותר נוחה וטובה לכיוון השער. עזוב את זה שהיכולת של קוואס לסיים מול השער כמה רמות מעל של אלמוג (שאמור להבין את זה).

אלמוג ב5 דקות ששיחק הרס התקפה שיכלה להוביל לגול, ואיבד בצורה מזעזעת כדור שהפך להתקפה מסוכנת של ביתר. 

כל פעם שהוא נכנס הוא מוכיח למה הוא לא מקבל את הקרדיט.

3 דקות לפני, דקסטר said:

נשמההה 

אמנם באמת לא היה נבדל אבל הוא *חייב* להשאיר את הכדור לקוואס וללכת לאמצע

הוא סימן לקבל את הכדור וגררו מסר והוא רץ לכדור. חלוץ שמקבל מסירה לרחבה רץ להשתלט על הכדור, אם כבר קוואס היה צריך לזהות שאלמוג רץ לשם ולחתוך לאמצע. 

לגבי איילון, לא מבין מה הדיון בכלל. הזוי שהוא לא היה בנבדל ושרקו לו אבל גם אם לא היה נבדל הוא מגיע לשם בזווית של החטאה ודאית. הוא זה שהיה צריך להתיישר לאמצע כדי שקוואס יוכל להגיע לכדור בזווית נוחה ולבעוט בנגיעה לרשת/ליישר לאיילון למצב של גול בטוח. איילון אתמול היה קשה מאוד לצפייה. 

מפה לשם עוד משחק שהשופט מזיין אותנו ועובר בשקט מוחלט. 

10 דקות לפני, קמחי said:

שיחקנו מזעזע

אי אפשר לייצר שלוש דקות של אינטנסיביות עם קישור כזה.

גם הציוות עצמו וגם זה ששניים מתוך שלושה עם קילומטרז' של עונה וחצי ואנחנו עוד לא בינואר.

לפני3 שעות , Sawyer said:

לגבי איילון, לא מבין מה הדיון בכלל. הזוי שהוא לא היה בנבדל ושרקו לו אבל גם אם לא היה נבדל הוא מגיע לשם בזווית של החטאה ודאית. הוא זה שהיה צריך להתיישר לאמצע כדי שקוואס יוכל להגיע לכדור בזווית נוחה ולבעוט בנגיעה לרשת/ליישר לאיילון למצב של גול בטוח. איילון אתמול היה קשה מאוד לצפייה. 

מפה לשם עוד משחק שהשופט מזיין אותנו ועובר בשקט מוחלט. 

1. הוא לא היה בכלל בנבדל, ביזיון של שייקה.

2. זה כדור קלאסי שהולך ימינה ונוח לבועט ברגל ימין, כלומר אלמוג היה פשוט צריך לשחרר בעיטה. 

3. תנסו את זה בבית, זה מסירה לבועט ימני אין בכלל ויכוח פה... קוואס היה צריך לרוץ לאמצע. 

4. אלמוג ממש לא טוב בלי קשר

5. מאמן/שחקן שעושה חילופים אחרי דקה 80 ומשהו, זה משהו שלא ברור לי מקצועית למעט אם התוצאה היא גבוהה וזה רק גארבג' טיים. 

מה נותן להכניס שחקן ל5 דקות משחק, מה זה אומר גם אם יצא לו איזה גול במתפרצת - שהוא צריך לפתוח משחק הבא?!  מיותר, לא מקצועי ולא מובן. 

2 דקות לפני, Meron's said:

1. הוא לא היה בכלל בנבדל, ביזיון של שייקה.

2. זה כדור קלאסי שהולך ימינה ונוח לבועט ברגל ימין, כלומר אלמוג היה פשוט צריך לשחרר בעיטה. 

3. תנסו את זה בבית, זה מסירה לבועט ימני אין בכלל ויכוח פה... קוואס היה צריך לרוץ לאמצע. 

4. אלמוג ממש לא טוב בלי קשר

5. מאמן/שחקן שעושה חילופים אחרי דקה 80 ומשהו, זה משהו שלא ברור לי מקצועית למעט אם התוצאה היא גבוהה וזה רק גארבג' טיים. 

מה נותן להכניס שחקן ל5 דקות משחק, מה זה אומר גם אם יצא לו איזה גול במתפרצת - שהוא צריך לפתוח משחק הבא?!  מיותר, לא מקצועי ולא מובן. 

אני מסכים איתך, אלמוג נכנס כל משחק ל 5 דקות בסוף רואים שהוא רוצה להוכיח בכל נגיעה בכדור (רוצה יותר מידי ומוכיח בדיוק ההפך)

אני קצת מרחם עליו, הוא שחקן לא רע אבל לא נראה לי שיצליח כבר אצלנו

19 דקות לפני, Meron's said:

תלוי מתי סופרים, נכנסתי איזה דקה 30 למשל ויצאתי כשהווייז הראה 20:15 בהתחלה ומשם זה עלה בשעה

אני יצאתי ב17:57 מתל אביב דוך למגרש, בהתחלה הוויז אמר 19:35. בפועל אני נכנסתי למגרש בשריקה אחרי שהורידו אותי ליד המגרש לפני חניה, רצתי כמו משוגע כולל כל המדרגות ועקפתי את כל התור כדי להכנס. 

יצאת בזול יחסית.