Jump to content

מכבי - ביתר | הכי חשוב העונה :/

Sawyer

Recommended Posts

הגנה של יורדת ליגה, המזל שהקישור והתקפה מספיק טובים בשביל שזה לא יקרה, אבל שים את ההגנה הזאת בקבוצת מרכז טבלה גנרית והם יורדים ללאומית בוודאות 

ייני עדיף כבלם, בתור קשר הוא לא מורגש.

ולהוציא בן חיים הזה, השחקן הכי צפוי בעולם, יש לו 2 מהלכים שהוא יודע לעשות וכולם מכירים את זה כבר.

אני מהאלה שבתחילת העונה טענו שיש לנו סגל שלא שווה אפילו פלייאוף עליון, אבל איכשהו משחק אחר משחק מוצא עצמי מופתע מהעליבות ומהמחדלים. שחקן יריב מקבל כדור באגף, אף אחד אפילו לא חושב להתקרב אליו, מגביה בחופשיות ומוצא את החלוץ שעומד יעני מוקף בשחקני הגנה ,אבל בפועל עומד בודד במרכז הרחבה כי אף אחד אפילו לא מביט לעברו, וטאק, שער מכלום. אגב, אוהב את פרץ והכל טוב ויפה (והשערים לא באשמתו הישירה), אבל לא אתפלא אם מדובר בשוער שסופג הכי הרבה ביחס לכמות הבעיטות שנבעטות לו, טננבאום חייב לחזור לשער..

3 דקות לפני, כהן said:

אני מהאלה שבתחילת העונה טענו שיש לנו סגל שלא שווה אפילו פלייאוף עליון, אבל איכשהו משחק אחר משחק מוצא עצמי מופתע מהעליבות ומהמחדלים. שחקן יריב מקבל כדור באגף, אף אחד אפילו לא חושב להתקרב אליו, מגביה בחופשיות ומוצא את החלוץ שעומד יעני מוקף בשחקני הגנה ,אבל בפועל עומד בודד במרכז הרחבה כי אף אחד אפילו לא מביט לעברו, וטאק, שער מכלום. אגב, אוהב את פרץ והכל טוב ויפה (והשערים לא באשמתו הישירה), אבל לא אתפלא אם מדובר בשוער שסופג הכי הרבה ביחס לכמות הבעיטות שנבעטות לו, טננבאום חייב לחזור לשער..

כל מה שאתה מתאר זה בעיות של אימון והוראות לא נכונות

אנחנו פרייארים. איזו הגנה מביכה, נחמיאס שומר על אוויר.

שרן כל כך חלש, רק מלווה שחקנים.

קובאס נהדר, גם גבי טוב. 

חובה לנצח.

אני במקום יצחקי, מעלה את עידו שחר ואוסקר גלוך, העתיד שלנו.

יותר גרוע מזה לא יכול להיות במילא, עלק ביטון, איזה שחקן בלוף, הכי אדיש בעולם, וייני... עם כל האהבה, לא ברמה.

Just now, ravid said:

כשאנחנו מקבלים את הגול כל כך מוקדם, בטח יהיו עוד. אני מנמיך ציפיות מהחצי השני.

עשה לעצמך טובה ותוריד ציפיות גם לפני המחצית הראשונה

לא מובן למה הוא לא משתמש בשמיר או באחד הצעירים כקשר אחורי.

לא מובן כל מה שקורה במכבי איך אפשר להרוס דבר שעובד בצורה טובה כל כך