Jump to content

מחשבות על עתיד

Recommended Posts

לפני13 שעות , המכבייה said:

היד תיכנס עמוק לכיס אם לא נשיג את הכרטיס לאירופה. גם מאי השתתפות וגם מירידה גדולה במנויים. ההכנסות השנה, רק מאזנות או קרוב למאזנות את ההוצאות של השנה. שנה הבאה הכל חדש ועם התחייבויות חוזיות שלא יהיו שונות מהותית מהעונה. 

לא פעם ראשונה שאתה אומר את זה ואני לא יודע מאיפה הבטחון.

אפשר באותה מידה לקצץ את התקציב.

42 דקות לפני, turgi said:

לא באמת. 

בהנחה שמיטש עומד בהתחייבויות שלו, אי אפשר לקצץ בעשרות אחוזים בעונה אחת 

43 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא באמת. 

בהנחה שמיטש עומד בהתחייבויות שלו, אי אפשר לקצץ בעשרות אחוזים בעונה אחת 

הכוונה שלי היא שאם כרגע התקציב המוערך לעונה הבאה הוא 100.

אם נניח לא מגיעים לאירופה ומוכרים רק 10k מנויים, אפשר לנסות להוריד את התקציב ל-60.

תקציב לא תקציב

קיצוץ או כיס עמוק

כרגע זה לא נראה טוב מבחינה פשוטה, אין ארגון ואין במכבי ת"א אנשי מקצוע

הביאו אשת שיווק והפכו אותה למנכ"לית וזה כרגע כל הניהול במכבי

אין מנכ"ל אמיתי, אין יו"ר  וכ'ו אף אחד גם לא היה בתפקיד אמיתי עד תחילת העונה.

גולדהאר חייב למנות שדרה ניהולית מלאה

מנכ"ל-יו"ר או משהו רצינים ולא אנשים חסרי נסיון ולתת להם תקציב מוגדר כדאי שנוכל להיות תלוים בעצמנו כי כרגע אנחנו מגששים באפילה 

לפני4 שעות , turgi said:

אפשרות של קיצוץ מסויים קיימת אבל לא למצב של איוון כי קשה לי להאמין שמיטש ממש ימכור נכסים.  

מרגיש לי שהדרמה לא כזאת גדולה, אני חושב שהקשב של גולדהאר יותר בעסקים שלו בגלל המנכ"ל שלו שנפטר ובגלל הקורונה.

אני מאמין שבגולדהאר יש עדיין את התשוקה למכבי רק יתכן והיא כרגע ב HOLD  כי יש לו צרות גדולות מאלו.

1 hour ago, קמאנן said:

דווקא לפי הראיון של יצחקי אני אופטימי.

איפה רואים? בוידאו ביוטיוב לא שומעים כלום

On 6.12.2021 at 09:40, המכבייה said:

אפשרות של קיצוץ מסויים קיימת אבל לא למצב של איוון כי קשה לי להאמין שמיטש ממש ימכור נכסים.  

לא חושב שזה יהיה כל כך נורא אם נקצץ ונסתמך על שחקני בית צעירים ונביא זרים בהעברה חופשית בפינצטה כמו בתקופת הפייר פליי.

• 1 year later...

כל כך עצוב לי שעברה כמעט שנה וחצי והייתי כותב היום בדיוק אותו דבר. חייבים שמיטש יתעורר. זה יכול להיות כואב מאוד אם לא.

31 דקות לפני, הילד משער 8 said:

כל כך עצוב לי שעברה כמעט שנה וחצי והייתי כותב היום בדיוק אותו דבר. חייבים שמיטש יתעורר. זה יכול להיות כואב מאוד אם לא.

מיטש אפילו לא מעודכן בתוצאת המשחק אתמול.

8 דקות לפני, Skankhunt42 said:

מיטש אפילו לא מעודכן בתוצאת המשחק אתמול.

תפסיק לבלבל את השכל ולכתוב דברים נחרצים שאף אחד לא יכול לדעת אם הם נכונים. 

מחשבה על העתיד:

באסה שגם אם יצחקי יוחלף בסוף העונה, אז עד שיהיה לו מחליף ייקח לפחות כמה חודשים.

במכבי דברים זזים לאט. בדרך כלל, תתפלאו, הם זזים טוב כשבאמצע עונת משבר, ידוע שהמאמן יוחלף ושרק מחכים לעונה הבאה.

זה היה ככה במינוי של ג'ורדי, במינוי של איביץ', ובמינוי השני של איביץ'.

בכל העונות האלה כבר בחודשי האביב לכל היותר ידעו שעושים מהפכה ומיץ' היה יותר מעורב.

במקרה הזה, יכול להיות שבסוף העונה יחליטו להחליף את יצחקי. אבל מנסיון העבר גם אם זה יקרה לא יהיה מחליף לפחות עד אמצע העונה הבא.

זו החולשה הכי גדולה שלנו. לא מסוגלים לקבל החלטות חשובות מהר ובזמן. ממנים אנשי מקצוע באיחור ועל רכש מוקדם כבר זה מצחיק לדבר. 

אני לא בטוח שהבעיה היא יצחקי...

גם בסוף תקופת ג'ורדי היתה בעיה להביא לפה זרים, נראה שיש יותר מדי רכוזיות אצל הבעלים שרוצה או מחייב שכל החתמה תעבור דרכו אישית ולכן הכל מתעקב ומסורבל בלי סיבה.

ככה לא צריכה להתנהל קבוצת כדורגל, במיוחד שזאת קבוצת כדורגל שיש לה מנהל מקצועי, מיץ' צריך לדעת לשחרר ולתת חופש פעולה למנהלים שלו, תן להם תקציב ותן להם לעשות מה שהם חושבים לנכון גם אם זה יכשל לפחות ינסו ויביאו שחקנים בזמן.

הכל נגמר ומתחיל בבעלים, ברגע שהוא ישחרר יותר את היד ויתן למנהל המקצועי שלו (יצחקי או אחר) יד חופשית לגמרי ולא יהיה צריך לחכות לאיזה מייל ממנו המועדון יראה אחרת.

לפני4 שעות , וזה ברשת said:

מחשבה על העתיד:

באסה שגם אם יצחקי יוחלף בסוף העונה, אז עד שיהיה לו מחליף ייקח לפחות כמה חודשים.

במכבי דברים זזים לאט. בדרך כלל, תתפלאו, הם זזים טוב כשבאמצע עונת משבר, ידוע שהמאמן יוחלף ושרק מחכים לעונה הבאה.

זה היה ככה במינוי של ג'ורדי, במינוי של איביץ', ובמינוי השני של איביץ'.

בכל העונות האלה כבר בחודשי האביב לכל היותר ידעו שעושים מהפכה ומיץ' היה יותר מעורב.

במקרה הזה, יכול להיות שבסוף העונה יחליטו להחליף את יצחקי. אבל מנסיון העבר גם אם זה יקרה לא יהיה מחליף לפחות עד אמצע העונה הבא.

זו החולשה הכי גדולה שלנו. לא מסוגלים לקבל החלטות חשובות מהר ובזמן. ממנים אנשי מקצוע באיחור ועל רכש מוקדם כבר זה מצחיק לדבר. 

אם כבר יצחקי, אני באמת תוהה מה יקרה אם הוא יפוטר. כאילו גם אם הוא ילך, נצטרך מישהו טוב במקומו. הסיכוי שנמצא ג'ורדי או מנספורד הרבה יותר נמוך מהסיכוי שנמצא יצחקי אחר.

אין צורך בחריש עמוק 

הבעיה היא בגישה המקצועית 

לא יתכן שלא הגיע מחליף לגלוך, הביאו שחקן שהיה אמור להגיע בלי שום קשר לגלוך בעמדה שחסרה לנו

לא יתכן שחוזז קיבל הארכת חוזה

לא יתכן שמכבי רדפה קיץ שלם אחרי יונתן כהן במקום להביא בעמדה שלו שחקן "חם" שיכול לעזור לנו מיידית כמו שהם הביאו את יובא בזמנו.

לא יתכן שמכבי השאירו את ג'ראלדש בגלל משחק וחצי.

זה טעיות מקצועיות נטו וגם המאמן מאשר קו עם הגישה הזאת.