Jump to content

רשמים מהתיקו מול נוף הגליל בבלומפילד | אובדן נקודות מיותר, אובדן הדרך מורגש.

Sawyer

Recommended Posts

מסכים שצריך לשחוט פרות קדושות

אבל אני די בטוח שזה לא סוף עידן גולדהאר, זהו כישלון אמיתי ראשון שלו מאז 2012 אבל גדולים ממנו טעו ונכשלו והצליחו לחזור להצלחות. מיטש יצטרך לשנות גישה, להתעורר, לתקן ולחזור להיות מעורב יותר.

24 דקות לפני, kutomer said:

לצערי צריך לשחוט לא מעט פרות קדושות.

התהייה העיקרית שלי היא האם אנחנו בסוף עידן גולדהאר במכבי, אני מתקשה למצוא הסברים אחרים לסטנדרט הניהול שאנחנו חווים בשנתיים האחרונות.

17 דקות לפני, פנחס שוף said:

בשער 8 היו כל מיני ציטוטים נהדרים כמו "מת להפסיד כדי לשרוק להם בוז" עידוד לא כל כך היה שם במחצית השנייה

כמה הבאנו למשחק היום?

הכי גרוע זה אלה שמסתכלים עליי כאילו אני חייזר שאני משתגע על השופט/שוער. 

אגב אם כבר מדברים על השוער, אני לא יודע מי השוער שלהם, אבל הרבה זמן לא היה כזה בן זונה. גועל נפש.

אין אף מנהיג בקבוצה הזאת, לא ברמה הניהולית ולא על הדשא...וככה זה נראה

2 המגנים בתקופה רעה, היה כדור שלהם שהגיע לכתובת ברחבה?

קוואס שיחק 5 דקות באמצע ועשה הרבה יותר מאשר כששיחק על הקו, למה לא להמשיך להציב אותו שם? או בכלל למה לא לשנות משהו אם הרגיל והקיים לא עובד??

יותר מדי שאלות והאמת קשה לי להצביע על אשם מלבד גולדהאר,  את השדרה הניהולית ואיך שהמועדון נראה כרגע זה בהתאם להחלטות שלו..

ולפני שתוקפים אותי - אז כן הוא לא חייב שום דבר לאף אחד אבל לנו כקהל יש זכות להתאכזב ולבקר גם.

44 דקות לפני, LL6 said:

מסכים שצריך לשחוט פרות קדושות

אבל אני די בטוח שזה לא סוף עידן גולדהאר, זהו כישלון אמיתי ראשון שלו מאז 2012 אבל גדולים ממנו טעו ונכשלו והצליחו לחזור להצלחות. מיטש יצטרך לשנות גישה, להתעורר, לתקן ולחזור להיות מעורב יותר.

אני רוצה מאוד להאמין שלא

בושה, הפכנו לבדיחה של הליגה!

לרוב השחקנים ממש לא אכפת מהמצב (יכול לספור על יד אחת רק את מי שאכפת לו) - לא נוסע לטדי שיזיינו.

יש פה כל כך הרבה שחקנים שלא יכול לראות אותם פשוט.

התנהלות הזויה בכל רמות הניהול בשנה האחרונה.

מה עוד אפשר להגיד

צריך לפרק את הראש של אלמוג להוציא את המוח לדחוף לשם את המוח של כל אדם רנדומלי אחר ונקבל שחקן ברמה גבוהה מאוד. כמה שהמבנה והיכולות של גבוהות ככה היכולות המנטליות והשכליות שלו נמוכות. מזעזע!

לא ברורה לי הביקורת על השחקנים. הם משחקים כבר שנה שלמה בלי מאמן, וכבר יותר מחודש הם מתאמנים עם מישהו שאומר כל חמש דקות שהוא לא רוצה את התפקיד.

וזה בלי להתייחס לזה שחצי הרכב השלים 90 דקות פעם שלישית בשבוע.

כל השריקות והקריאות שהיו היום רלוונטיות רק לאדם היחיד שלא נמצא פה.

שוב הבנו שהבעיה לא הייתה ואן לייבן והסטוריז מרולדין.

כל ההבדל בינו ובין יצחקי זה שיצחקי נותן טיפה יותר קרדיט לחברים שלו בן חיים וריקן.

ייני עם קילומטרז׳ של דייטסו שנת 80.

ג׳ראלדש לא זוכר מתי הוא נח מאז שהגיע בינואר (אם קנדיל פרש - לפחות תגידו לנו).

קניקובסקי שחוט כבר ואנחנו עוד לא באמצע פברואר.

מכבי מעליבה ממש. מעליבה סטנדרטים בסיסיים של מועדון כדורגל(מעמד המאמן וחשיבותו למשל). 

אנחנו מתחילים גם לאבד גם מוצבים הגמוניים מסורתיים שלנו(נערים א, נוער). מה שפטריק עולל למועדון הזה על כל מחלקותיו. לא האמנתי. נשבר הלב אבל זה במשמרת של מיטש. לא יכולה להיות סיבה אחרת מלבד ירידת עניין. ירידת עניין זה לפרטים הקטנים. 

1 hour ago, duss21 said:

אגב, שיפוט פשוט נורא. פפיר זה פשוט אסון לכדורגל. מהדקה הראשונה בזבז זמן בעצמו.

קטסטרופה.

נראה כמו קריקטורה של שוטר תנועה.

בואו ננתק את המיקרו והמקרו. המקרו שותק כרגע ואניגמטי מתמיד וזה לגמרי דיון נפרד עם כי ניכר שהוא משפיעה על המיקרו. מכבי בחומר שכן יש לה, אמורה להיות על הנייר, טובה יותר ועם יותר נקודות ממה שיש לה. גם פטריק וגם ברק, לא נחותים טקטית מג'ורדי שהצליח לכפות סוג של מאבק אליפות. וכשהם מכירים את המערכת מעולה. רוב קבוצות הליגה( 12 אם נדייק), נחותות. גם בזכות השם של מכבי וגם בזכות הכישרון הגולמי שכן יש במועדון. מזה, צריך להוציא את המקסימום או הכי קרוב למקסימום. גם אם מיטש בקומה זמנית מטאפורית(חס וחלילה , חלילה וחס). ברק לא מבין פחות ממני כדורגל. אם הוא חושב שהמאמן בקיץ(ז'ארדים טיגנה מליל נניח)יקבל את סמכותו לאיך שמכבי נראית, הוא טועה. והוא יודע את זה טוב מאיתנו. אז למה לא לפתח אג'נדה משלך? משהו מקורי שמתבקש ולא על פי חוברת ההפעלה של פטריק? למה תמיד עמדה בעמדה? למה המוכר והבטוח שמסריח את הדשא(חוץ מגבי ודניאל- כולם). למה לא דם חדש ואנרגיה? למה לקשקש על רוטציה כאשר פתחת עם 10 מההרכב שפתח ביום ראשון אבל אין מקום לרוטציה בקישור כשילדי הפוסטר בסל מקבלים יותר דקות מחנצ'יס ושחר? אפילו בלטקסה הנשכח. אוקיי, אין לך את היכולת לקחת את הקבוצה לגבהים וזה מובן. אבל אין לך את היכולת לשנות על פי מה שאתה רואה? אתה איש כדורגל והיית שחקן מקורי וגאוני. זה נעלם? מה אני מבקש? פחות איזור נוחות להגנה הרעה בליגה? פחות איזור נוחות לקישור בינוני בליגה? תן לנו ללכת הביתה עם ציפיות של שחקנים שמתבשלים. אנחנו לא נקבל שום דבר מעניין משמיר, ריקן, דן ביטון. הם ואתה יודעים מזה. שרן סוגר מיליון דקות בשבוע עבור מה בדיוק? רק כדי שברק לא יטעה? אבל הוא טועה. יש פה מעטפת טובה וכסף רב מושקע. אפשר וצריך לייצר קבוצת כדורגל טובה בהרבה גם בתנאים הפחות אידיאלים שנוצרו. צרבו לי העיינים היום. ואם הם אפאטים, זה עליך. ואם כל מה שיש כאן זה כדור רוחב מצד אחד אל השני ובידודים שקופים של קיצוני ומגן שתומך פה, זה עליך. זרוק עליהם את כל מה שאתה מאמין באמת, זרוק עליהם את כל הרהיטים בבית. כן, זה אומר נניח- הגנה של נחמיאס, שרן, דווידזאדה ופיבן. אולי בלטקסה. תשלב את חנצ'יס בסגל. בטח את עידו בהרכב. אל תחליף את הבאנקרים המועטים שלך(קוואס, גבי, פריצה). תראה לנו שיש לך עוד דופק וממזריות. זאת הזדמנות אדירה עבורך. אל תלך למוכר. המוכר הזה(בהנחה שריקן וטבח ילכו בקיץ), לא יקח אותך גבוה ולא יהיה שם דף פלוטפוריו מרשים שיספיק לך לשרוד פה. 

בהצלחה, וסליחה על החפירה  

אי אפשר לנתק את המיקרו מהמקרו.

אבל אם אני זורם איתך, אתה מתעלם מהעובדה שיצחקי ו-ואן לוין הכינו את העונה הזאת יחד.

הם מאמינים באותם שחקנים ולכן משתמשים באותם שחקנים ושוחקים אותם.

את ברק יצחקי אני מקווה שישלחו מפה, לא בגלל התוצאות שישיג על הדשא כמאמן אלא על בניית הקבוצה.

באיזה עולם יש לנו 15 משחקים בשמונה ימים ויש שחקנים קבועים שמשחקים מאה אחוז מהדקות? עכשיו מילא ג׳ראלדש וייני היו המצטיינים במגרש, אבל גם זה לא קורה.

8 דקות לפני, turgi said:

אי אפשר לנתק את המיקרו מהמקרו.

אבל אם אני זורם איתך, אתה מתעלם מהעובדה שיצחקי ו-ואן לוין הכינו את העונה הזאת יחד.

הם מאמינים באותם שחקנים ולכן משתמשים באותם שחקנים ושוחקים אותם.

את ברק יצחקי אני מקווה שישלחו מפה, לא בגלל התוצאות שישיג על הדשא כמאמן אלא על בניית הקבוצה.

באיזה עולם יש לנו 15 משחקים בשמונה ימים ויש שחקנים קבועים שמשחקים מאה אחוז מהדקות? עכשיו מילא ג׳ראלדש וייני היו המצטיינים במגרש, אבל גם זה לא קורה.

זאת הטענה שלי תורג'י. על חוסר רוטציה, שמרנות אין קץ, ואם האמנת באותם שחקנים שקודמיך נכשל איתם, אז מה הברירות עכשיו? זה לא עובד. להיתקע על זה ובסבירות גבוהה לאבד מקום עבודה או לנסות ליצור משהו טיפה שונה? תראה, המקרו אצל רוב קבוצות העל הוא ברמה של פיצריה. מכבי לא חיה מהיד לפה אבל מצד שני, שום מאקרו גם לא מגביל את יצחקי על הדשא. רק תמקסם יותר או שלח אותי הביתה טיפה יוצר גאה ופחות אדיש. לגבהים, לא נגיע. אבל כמו שאתה כתבת, יש לנו חצי שנה לדעת אם נצטרך פה 8, או 4 בקיץ. זה לא זמן מבוזבז. אם יביא נניח גביע או מקום בצמרת שמוביל לאירופה ומכבי תשתפר ושחקנים יתקדמו, הקייס להחזיר אותו חזרה להיות מנהל מקצועי ישתפר פלאים. זה כבר עולם אחר. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

הגנה של נחמיאס, שרן, דווידזאדה ופיבן. אולי בלטקסה. תשלב את חנצ'יס בסגל. בטח את עידו בהרכב. אל תחליף את הבאנקרים המועטים שלך(קוואס, גבי, פריצה). תראה לנו שיש לך עוד דופק וממזריות. זאת הזדמנות אדירה עבורך. אל תלך למוכר. המוכר הזה(בהנחה שריקן וטבח ילכו בקיץ), לא יקח אותך גבוה ולא יהיה שם דף פלוטפוריו מרשים שיספיק לך לשרוד פה. 

בהצלחה, וסליחה על החפירה  

די בבקשה- אל תתחיל גם אתה עם רעיונות מוזרים למהפיכות. הגנה כזאת לא תקח אותנו לשום מקום. לא היום ולא בעתיד.

אני כן מצפה מיצחקי לשלב את עידו שחר וחנצ'יס, לשנות מערכים, ולא להעלות אם אותו הרכב פעם שלישית בשישה ימים. אני מצפה ממנו לשנות.

כרגע השינוי היחיד שאני רואה זה שטבח מקבל דקות. הוא לא רע. אבל בחייאת.

6 דקות לפני, המכבייה said:

זאת הטענה שלי תורג'י. על חוסר רוטציה, שמרנות אין קץ, ואם האמנת באותם שחקנים שקודמיך נכשל איתם, אז מה הברירות עכשיו? זה לא עובד. להיתקע על זה ובסבירות גבוהה לאבד מקום עבודה או לנסות ליצור משהו טיפה שונה? תראה, המקרו אצל רוב קבוצות העל הוא ברמה של פיצריה. מכבי לא חיה מהיד לפה אבל מצד שני, שום מאקרו גם לא מגביל את יצחקי על הדשא. רק תמקסם יותר או שלח אותי הביתה טיפה יוצר גאה ופחות אדיש. לגבהים, לא נגיע. אבל כמו שאתה כתבת, יש לנו חצי שנה לדעת אם נצטרך פה 8, או 4 בקיץ. זה לא זמן מבוזבז. אם יביא נניח גביע או מקום בצמרת שמוביל לאירופה ומכבי תשתפר ושחקנים יתקדמו, הקייס להחזיר אותו חזרה להיות מנהל מקצועי ישתפר פלאים. זה כבר עולם אחר. 

יצחקי לא מאמן ולא יהיה מאמן, הוא לא רוצה את זה. קשה לי לשפוט אותו על הרכב X או חילוף Y.

אני כן שופט אותו על בחירת שחקנים והשארה של כשרונות שמבזבזים אצלנו את הזמן.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

די בבקשה- אל תתחיל גם אתה עם רעיונות מוזרים למהפיכות. הגנה כזאת לא תקח אותנו לשום מקום. לא היום ולא בעתיד.

אני כן מצפה מיצחקי לשלב את עידו שחר וחנצ'יס, לשנות מערכים, ולא להעלות אם אותו הרכב פעם שלישית בשישה ימים. אני מצפה ממנו לשנות.

כרגע השינוי היחיד שאני רואה זה שטבח מקבל דקות. הוא לא רע. אבל בחייאת.

די מסכים.

מצד שני אף אחד לא יצליח לשכנע אותי שההגנה תראה רע יותר בלי הרננדס.

אתה חייב את ייני על המגרש, לפחות שיהיה בלם.

בקישור הוא גם לא נייד מספיק וגם לא מסוגל לשחק כל כך הרבה דקות.

אבל בשורה התחתונה, מה הציפייה מאדם שפשוט לא רוצה להיות פה?

7 דקות לפני, turgi said:

יצחקי לא מאמן ולא יהיה מאמן, הוא לא רוצה את זה. קשה לי לשפוט אותו על הרכב X או חילוף Y.

אני כן שופט אותו על בחירת שחקנים והשארה של כשרונות שמבזבזים אצלנו את הזמן.

די מסכים.

מצד שני אף אחד לא יצליח לשכנע אותי שההגנה תראה רע יותר בלי הרננדס.

אתה חייב את ייני על המגרש, לפחות שיהיה בלם.

בקישור הוא גם לא נייד מספיק וגם לא מסוגל לשחק כל כך הרבה דקות.

אבל בשורה התחתונה, מה הציפייה מאדם שפשוט לא רוצה להיות פה?

בלתי נתפס שהגענו למצב הזה שלוקח חודש להביא מאמן.

אם הייתי מאמין שזה חלק מתכנית ניהולית סדורה שלוקח זמן לממש מילא. 

בדיעבד אפשר לראות איך מבחינה ניהולית הקבוצה התחילה להתדרדר מהרגע שהביאו לפה את וידיגאל.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בלתי נתפס שהגענו למצב הזה שלוקח חודש להביא מאמן.

אם הייתי מאמין שזה חלק מתכנית ניהולית סדורה שלוקח זמן לממש מילא. 

בדיעבד אפשר לראות איך מבחינה ניהולית הקבוצה התחילה להתדרדר מהרגע שהביאו לפה את וידיגאל.

אני לא הייתי שם את נקודת השבר בליטו.

אחרי ליטו הגיע לפה מנספורד והמצב היה די טוב.

אם הייתי צריך לדרג את הקייצים בעידן גולדהאר, הקיץ הראשון של מנספורד היה הקיץ הכי מוצלח של הקבוצה. אולי בעצם 2012 היה טוב ממנו.

מבחינתי נקודת השבר הייתה בעזיבה של מנספורד.

לפני1 שעה , turgi said:

אני לא הייתי שם את נקודת השבר בליטו.

אחרי ליטו הגיע לפה מנספורד והמצב היה די טוב.

אם הייתי צריך לדרג את הקייצים בעידן גולדהאר, הקיץ הראשון של מנספורד היה הקיץ הכי מוצלח של הקבוצה. אולי בעצם 2012 היה טוב ממנו.

מבחינתי נקודת השבר הייתה בעזיבה של מנספורד.

בהחלט המשכנו להיות מסודרים אחרי זה. אבל זה היה סימן למשבר הניהולי. שיחקנו עם מאמן זמני יותר מחודש, הביאו מאמן על הגב של המנהל הספורטיבי, ללא ידיעתו.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בהחלט המשכנו להיות מסודרים אחרי זה. אבל זה היה סימן למשבר הניהולי. שיחקנו עם מאמן זמני יותר מחודש, הביאו מאמן על הגב של המנהל הספורטיבי, ללא ידיעתו.

לא אמרתי שלא היה שם בלאגן.

אני חשבתי שאיתחלו את המערכת עם מנספורד.

ברגע שהוא עזב ולא הגיע אף אחד העסק התחיל להתרסק. למרות האליפות שנלקחה כשהוא לא היה פה.

אין באמת מה לסכם במשחק כזה. קבוצה שנמצאת ללא מאמן אמיתי כבר מעל חודש. בצד החיובי כן לחצנו אותם והיינו הקבוצה הטובה יותר על המגרש בעוד שהם התבנקרו והתפללו לשמוע את השריקה הסופית ובסופו של דבר כבר משחק רביעי ללא הפסד. אבל שוב אנחנו לא מסוגלים להבקיע מתי שצריך, הכל שבלוני ואיטי ואין יותר מדי תבניות התקפה מסודרות, שוב סופגים את השער הלא מחוייב המציאות מהתקפה בודדת של היריבה. כל כך חבל שהסגל הכי טוב בליגה מתבזבז ככה סתם במקום להיות בפער במקום הראשון. נקווה שימונה מאמן במהרה כי חבל על העונה הזאת, אפשר עוד לעשות דברים יפים.