Jump to content

רשמים מהתיקו מול נוף הגליל בבלומפילד | אובדן נקודות מיותר, אובדן הדרך מורגש.

Sawyer

Recommended Posts

ניצחון במשחק חוץ קשה מול הפועל חיפה נותן שביב של תקווה שאולי נוכל לייצר רצף נצחונות במשחקים הקלים הצפויים עד לבואו של המאמן ומשם כבר נראה. המשימה היום סופר חשובה, נוף הגליל העולה החדשה בבית במשחק שחייבים לנצח.

יצחקי משנה קצת, לא משהו קריטי או רלוונטי..

שופט: רע (אם ב70 הדקות היה סביר מלבד שליפת הצהובים הסלקטיבית, בדקות הסיום נתן להם פאולים מומצאים, נתן להם לבזבז זמן ולא השאיר סיכוי לקבוצה השבורה שלנו לנסות ולנצח את המשחק. איכסה)

שחקנים: פרץ לא אשם בשער, לא בעטו לו הרבה איומים. סבוריט לא היה רע בהגנה והיה מאוד דומיננטי התקפית אבל הפעולה האחרונה שלו מזוויעה היום, אין מילים. הרננדז לא יריבה ולא משחק לשפוט אותו נחמיאס כנל כמו הרננדז, ג'ראלדס אם היו לו שני משחקים סבירים+ זה היה משחק רע, בעיקר התקפית, לא קל לפרקים. שרן נמצא בתקופה קצת פחות טובה לאחרונה, גם היום זה הורגש. גולסה היה בסדר ביחס לעצמו העונה, קצת לחץ קצת חטף קצת יצא אפילו קצת איים, ברור שלא מספיק. קניקובסקי ממשיך בחוסר אחידות ביכולת, כמה מהלכי קסם אך לא מספיק יעילות וגם כמה טעויות. קוואס עדיין חשוב למכבי, היה פחות טוב היום, איים פה ושם אבל לא הביא את האיכויות שלו. טבח משחק חיובי שני של הבחור, שער שני רצוף (פיניש טוב שני רצוף), קם מהקבר. חבל שלא התעורר גם למחצית השניה. חלאיילה לא היה גרוע אבל נראה שגם פריצה בתקופה פחות טובה עדיף עליו ב11

פיקנטריה:

- טקס לאיתן שור ז"ל

- שריקות בוז ותתפטר בסיום 

- טבח כובש שני משחקים ברצף

קהל:

כמות בזיונית כצפוי של אוהדים הגיעה ללוות את הקבוצה במשחק כ"כ קריטי. לפחות מי שהגיע כן בא לעבוד והעידוד היה לא רע בכלל במחצית הראשונה, ההפתעה לחיוב מבחינתי הייתה במחצית השניה שברובה היה עידוד ונסיון לדחוף את הקבוצה למרות התחושות הקשות על הדשא וביציעים. שאפו לכל מי שמנסה, חבל שאין הרבה עם מה לעבוד. 

צבירת הנקודות עדיין חשובה, לכל מה שלא יהיה העונה. אנחנו נראים לא טוב אבל למזלנו היריבה שלנו מפורקת אפילו יותר מאיתנו, לא להוריד את הראש ולנסות לדחוף את הקבוצה לניצחון

ראשון, 20:45, טדי. נתראה שם.

אחת הבעיות המרכזיות שאני רואה זו שחיקה של ה11 הפותחים.

ג'ראלדש שיחק את כל המשחקים מתחילת העונה!

קניקובסקי לא נח לרגע מאז שהגיע.

שרן כל משחק 90 דקות (חלש מאוד).

סבוריט מאז שחזר מהפציעה כל משחק 90 דקות ולו דווקא מחליף סביר. 

הרננדז כמובן.

התחיל עם ואן לוון, המשיך עם יצחקי.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה בטח עניין של זמן עד שתתחיל מחאת יענקלך על מיטש. מתי פותחים רדיו מכבי?

משחק בית הבא בטוח יהיה בבלומפילד שלט בסגנון

״If you don't mind, sell״

לצערי צריך לשחוט לא מעט פרות קדושות.

התהייה העיקרית שלי היא האם אנחנו בסוף עידן גולדהאר במכבי, אני מתקשה למצוא הסברים אחרים לסטנדרט הניהול שאנחנו חווים בשנתיים האחרונות.

על המגרש לטעמי הבעיה הגדולה ביותר שלנו היא חוסר השליטה במשחק, מתי לוחצים בשביל להשיג שער, מתי מרגיעים וזה מתחיל מקישור רע.

גולסה חזר משודרג מכל פציעה, אבל הפעם הוא פשוט לא.

ייני עם כל האהבה הרבה שלי כלפיו פשוט לא מתאים יותר לרמה.

הרננדס רע מאוד מתחילת העונה אבל מבחינתי העמדה שדורשת את החיזוק הדחוף ביותר היא הקישור, לא יאמן שמוחמד היה על המדף והוא היום בחיפה.

סאבוריט וג'ארלדש היו נקודת החוזקה שלנו עם איביץ', אבל האמת היא שגארלדש חלש מאז שחזר מהגלות בקפריסין ואני תוהה אם לא הגיע הזמן להיפרד.

לגבי סאבוריט הוא בכל זאת המגן הטוב ביותר שראיתי בארץ, אבל העונה הוא פשוט לא בכיוון, גם שפת הגוף לא שם.

אני לא נוטה להגיד את זה הרבה אבל נראה שהשחקנים פשוט ויתרו, הרימו ידיים, אין שום אינטנסיביות במשחק, אנחנו נראים חרא מתחילת העונה, איך אפשר לעלות בכזאת שאננות למחצית כל כך גורלית?

אני לא נותן תירוצים עבור השחקנים אבל אי הבאת המאמן משדרת מסר רע מאוד לשחקנים.

נקודה לסיום, הפאנטיקס עשו מה שיכלו היום, אבל בחייאת די עם השיר "מכבי לא תתחיל להילחם..." זה פשוט נאחס וודאי, אני מוכן להישבע שאמרתי שחוטפים גול בקרן הזאת ברגע ששמעתי את השיר מתחיל.

אתם מדברים על הכיוון שתוקפים במחצית הראשונה? השיר הזה צריך להיכנס לארכיון ויפה שעה אחת קודם.

אין שום טיפה של אור בקצה המנהרה הזאת.

סבוריט וג'ראלדש על הפנים, הקישור שלנו חלש להחריד, גולאסה חלש מאז שחזר ובהתחשב בכמה בנינו עליו לכשיחזור, הנפילה עצומה.

ייני פותח כבר איזה חמישה משחקים רצוף והוא פשוט חושך, אוויר, איך לעזאזל עידו שחר אפילו לא בסגל?

5 דקות לפני, itan17 said:

יש עונות כאלה גם

נקווה שיגיע מאמן שיבנה וירוץ השנה כדי שנחזור לעוצמתנו בשנה הבאה

הבעיה היא שלא סתם יש עונות כאלה.

הבעיה היא שהמשבר בקבוצה הוא לא רק מקצועי, אלא ניהולי , ומגיע עד למעלה (או ליתר דיוק - עד קנדה).

זו הדאגה הגדולה . 

8 דקות לפני, itan17 said:

יש עונות כאלה גם

נקווה שיגיע מאמן שיבנה וירוץ השנה כדי שנחזור לעוצמתנו בשנה הבאה

החשש שלי כבר גדול יותר מאשר רק העונה הזאת (שנראה לי שגם הטופ של מחנה האופטימיים כבר הפנים שלא יצא ממנה כלום).

מרגיש לי שהרכבת יצאה לגמרי מהמסלול ומכאן זאת יכולה להיות הדרדרות מהירה מאוד לתהום . 

עד לא מזמן כל הפסד כואב ( אא״פ,בני יהודה,סרפסבורג וכו׳) הרגיש כמו עוד מכה קלה בכנף וההרגשה הייתה שיש על מי לסמוך ושהמכונה המשומנת הזאת שנקראת מכבי תתקן את עצמה. 

היום אני מרגיש שפשוט אין על מי לסמוך ו שההתנהלות היא פשוט פשיטת רגל. 

מחילה על האובדנות אבל אני באמת מרגיש זוועה העונה

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

בשער 8 היו כל מיני ציטוטים נהדרים כמו "מת להפסיד כדי לשרוק להם בוז" עידוד לא כל כך היה שם במחצית השנייה

כמה הבאנו למשחק היום?

קהל אומלל באמת. אוהדים אמרו יאללה תבקיעו לנו כבר. 

בטח שהרבה באים להוציא על מכבי את החרא מהחיים המעפנים שלהם, בטח בתקופות כאלה שיש צ׳אנס יפה.

מאמין אבל שזה ככה אצל כל קהל גדול. בלי קשר היה עדיף לנו בהרבה את בלומפילד הישן.

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

בשער 8 היו כל מיני ציטוטים נהדרים כמו "מת להפסיד כדי לשרוק להם בוז" עידוד לא כל כך היה שם במחצית השנייה

כמה הבאנו למשחק היום?

10 אלף