Jump to content

הצוות שואן לויבן הביא

erantheking21

Recommended Posts

למה הם עוד פה ולמה אנחנו מבזבזים כסף? נכשלו כולם ופיטרו רק את ואן לויבן..הרי מאמן הוא אומנם 70 אחוז מקבלת החלטות וכ'ו אבל 30 אחוז מהצוות המקצועי נותן לו עצות ועוזר לו בהכנת הקבוצה, יצחקי לא מאמן והיום הנטל עליהם גדול יותר, ראינו היום בבירור שגם לואן לויבן וגם ליצחקי אין צוות מקצועי וזה כבר לא משנה מי יעמוד על הקווים הקבוצה הזאת לא מאומנת בכלל! היום זה אותם גולים מימי ואן לויבן, מצב נייח שומרים איזורית, מה אנחנו בימי הפועל יהוד? זה פשוט נורא ואיום. אז כן ואן לויבן הביא את הצוות הגרוע הזה, אבל הוא היה צריך ללכת יחד איתו..הגיע הזמן להביא לפה לפחות צוות אימון אם לא מביאים מאמן

סעמק טוריחו פנוי תביאו אותו, תביאו את גרסיה הבלם ואת כל הצוות הזה, מה כלכך קשה? העונה הזאת גמורה, מה יש לחפש? 

די הרסתם אותנו עם הגישת היהיה בסדר הזה של תחילת עונה, אנחנו לא משחקים כבר במוקדמות בשביל לקטוף פרוטות ואז להביא רכש, הגישה המקולקלת הזאת כבר נטחנה, אי אפשר ליישם אותה בליגה

תתעוררו חברים, מכבי דועכת !

גונסאלו גארסיה מאמן, קרלוס עוזר, טוריחו מאמן כושר, חואן פאבלו מאמן שוערים.

העונה גמורה וזאת הזדמנות מצויינת לתת לצוות שאמנם לא מנוסה אבל מכיר את המועדון להתגלח על העונה הזאת לקראת העונה הבאה

קבוצת כדורגל בוגרת ששואפת לאליפות, מתנהלת עם עוזר מאמן אחד, ומאמן כושר אחד. יש תקדים לדבר הזה? איך אפשר להעביר אימון ככה לקבוצה של כמעט 30 שחקנים?

On 26.10.2021 at 07:55, המכביסטית15 said:

כל עוד לא יהיה מישהו שאחראי לחפור למיטש על פיטור מאמן בזמן נשאר תקועים בלולאה הזאת. כל מי שאחראי על הביזיון הזה חייב ללכת איתו. ולפי מה שהבנתי זה אמור להיות "ראש מחלקת הכדורגל" שלנו, שבמקרה גם יהיה המאמן הזמני החדש. לא הגיוני שצריך כל פעם לחכות שתגמר לנו העונה כדי לעשות שינוי בלתי נמנע בעמדת המאמן. כבר לא יכולתי לשמוח כשראיתי את ההודעה, ותאמינו לי שבתור אחת שמחכה לזה עוד מלפני תחילת הליגה זה חתיכת רמה של אכזבה להגיע אליה... 

כרגע אנחנו עדיין בתוך הלופ מבחינתי, עד שלא יתחילו לבנות פה באמת מחדש את "מחלקת הכדורגל" (כל המסביב עדיין טופ 1 לשמחתי). ובאמת שאין פה כזה עבודה, יש פה יסודות מעולים רק צריך להכיר בבעיה ולטפל בה.

רק שמה פה את מה שכתבתי אחרי הפיטורים של וואן ליוון... 

עדיין לא קלטו את זה במכבי

לפני2 שעות , LL6 said:

גונסאלו גארסיה מאמן, קרלוס עוזר, טוריחו מאמן כושר, חואן פאבלו מאמן שוערים.

העונה גמורה וזאת הזדמנות מצויינת לתת לצוות שאמנם לא מנוסה אבל מכיר את המועדון להתגלח על העונה הזאת לקראת העונה הבאה

לפחות להם יהיה אכפת מהקבוצה ויתנו הכל כדי שתצליח, אני בעד.

העונה אבודה, צריך לבנות משהו לעונה הבאה

לפני3 שעות , erantheking21 said:

למה הם עוד פה ולמה אנחנו מבזבזים כסף? נכשלו כולם ופיטרו רק את ואן לויבן..הרי מאמן הוא אומנם 70 אחוז מקבלת החלטות וכ'ו אבל 30 אחוז מהצוות המקצועי נותן לו עצות ועוזר לו בהכנת הקבוצה, יצחקי לא מאמן והיום הנטל עליהם גדול יותר, ראינו היום בבירור שגם לואן לויבן וגם ליצחקי אין צוות מקצועי וזה כבר לא משנה מי יעמוד על הקווים הקבוצה הזאת לא מאומנת בכלל! היום זה אותם גולים מימי ואן לויבן, מצב נייח שומרים איזורית, מה אנחנו בימי הפועל יהוד? זה פשוט נורא ואיום. אז כן ואן לויבן הביא את הצוות הגרוע הזה, אבל הוא היה צריך ללכת יחד איתו..הגיע הזמן להביא לפה לפחות צוות אימון אם לא מביאים מאמן

סעמק טוריחו פנוי תביאו אותו, תביאו את גרסיה הבלם ואת כל הצוות הזה, מה כלכך קשה? העונה הזאת גמורה, מה יש לחפש? 

די הרסתם אותנו עם הגישת היהיה בסדר הזה של תחילת עונה, אנחנו לא משחקים כבר במוקדמות בשביל לקטוף פרוטות ואז להביא רכש, הגישה המקולקלת הזאת כבר נטחנה, אי אפשר ליישם אותה בליגה

תתעוררו חברים, מכבי דועכת !

לא חושב שזה רעיון טוב במיוחד להחזיר את טוריחו עם גארסיה חסר הניסיון. זה אפילו רעיון רע...

לפני6 שעות , הישראלי היפה said:

לפחות להם יהיה אכפת מהקבוצה ויתנו הכל כדי שתצליח, אני בעד.

העונה אבודה, צריך לבנות משהו לעונה הבאה

אני לא חושב שלברק יצחקי לא אכפת מהקבוצה.

יותר מזה, אני בטוח שגם לפטריק ואן לוין היה אכפת מהקבוצה ורצה שתצליח.

צריך להביא מישהו מתאים וטוב, לא מישהו שאכפת לו מהקבוצה כי אז כל אוהד ביציע יוכל להיות מאמן.

לפני6 שעות , המכבייה said:

לא חושב שזה רעיון טוב במיוחד להחזיר את טוריחו עם גארסיה חסר הניסיון. זה אפילו רעיון רע...

נכון לעכשיו זה ההימור מספר אחד שלי.

הליגה בסין מסתיימת ב-13/12 ואני מאמין שיהיו פה צוות חברים באמצע-סוף דצמבר.

לפני6 שעות , המכבייה said:

טוריחו כמאמן כושר לא עדיף על המצב של היום? הוא גם יחזיר את כולם לתלם מבחינת כושר ופציעות.

כל הרעיון הוא להביא לפה אנשים שיודעים לאמן ולהחזיר את מכבי ת"א שלנו לתלם, אנחנו לא מאומנים בשיט

אם מכבי תמצא משהו יותר טוב, תפדאל

אבל ככל שהזמן עובר ואתה מבין שהעונה שלנו גמורה תיאורטית זה כבר נראה רע.

לפני4 שעות , erantheking21 said:

טוריחו כמאמן כושר לא עדיף על המצב של היום? הוא גם יחזיר את כולם לתלם מבחינת כושר ופציעות.

כל הרעיון הוא להביא לפה אנשים שיודעים לאמן ולהחזיר את מכבי ת"א שלנו לתלם, אנחנו לא מאומנים בשיט

אם מכבי תמצא משהו יותר טוב, תפדאל

אבל ככל שהזמן עובר ואתה מבין שהעונה שלנו גמורה תיאורטית זה כבר נראה רע.

זה ירגיש לי שוב טלאי על טלאי. 

58 דקות לפני, המכבייה said:

זה ירגיש לי שוב טלאי על טלאי. 

לפחות את טוריחו היתי מחזיר אם לא מוצאים מאמן 

אני מקווה שימצא פה צוות מקצועי באמת ברמה שיכין אותנו לעונה הבאה, כי העונה הזאת באמת שכבר זהו.