Jump to content

הזרים בקבוצה

liron981s

Recommended Posts

אני באמת חושב שברק צריך לשאול את עצמו "מה ג'ורדי היה עושה עכשיו?", אפילו להרים טלפון, לא להתבייש..

• 4 weeks later...
Just now, הישראלי היפה said:

לא יודע מה קרה לפריצה.

פתח טוב את העונה ובזמן האחרון הוא חושך.

חוץ מסבוריט, לשאר הזרים אין מקום פה.

מעבר למקצועי, אין סיבה שככה הוא יעלה למשחק כזה בתוצאה של 2-0 וייראה כך אלא אם הביטחון שלו ברצפה והוא בכלל לא במצב של לעלות לדשא.

מכבי צריכה בניה מחדש אול אובר.

אני בכללי אוהב את פריצה. אבל 2 הגולים שספגנו היום היו מאיבודים שלו. אשכרה חלוץ עלה, איבד פעמיים והפסיד לנו את המשחק. 

ג׳ראלדש וקוואס הביתה, גררו להשאלה . 

Rebuild דחוף לבזיון הזה שבנו פה העונה

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

גררו להשאלה .

סורי שאני "מגונן" עליו שוב, היה מעולה היום, לא אשמתו שאף אחד לא הצליח לתת לו כדורים נורמליים מעבר לקרוס ההוא של חוזז.

לא יודע מה קרה שם בחילוף אבל אם זה שוב שתן שעלה לו לראש אז סדרת חינוך בהול, הפעם עם מאמן אמיתי.

3 דקות לפני, אקיטה said:

סורי שאני "מגונן" עליו שוב, היה מעולה היום, לא אשמתו שאף אחד לא הצליח לתת לו כדורים נורמליים מעבר לקרוס ההוא של חוזז.

לא יודע מה קרה שם בחילוף אבל אם זה שוב שתן שעלה לו לראש אז סדרת חינוך בהול, הפעם עם מאמן אמיתי.

גם אני חושב שיש בגררו לא מעט, ודווקא בשל כך לא הייתי מתנגד שיושאל לפחות עד תום העונה ושיקבל דקות משחק משמעותיות בתקווה שזה יעזור לו להבין את היתרונות והחסרונות שבו. מבחינתנו גם ככה העונה אבודה, אז לפחות לנסות להוציא ממנה משהו לשנים הבאות..

3 דקות לפני, כהן said:

גם אני חושב שיש בגררו לא מעט, ודווקא בשל כך לא הייתי מתנגד שיושאל לפחות עד תום העונה ושיקבל דקות משחק משמעותיות בתקווה שזה יעזור לו להבין את היתרונות והחסרונות שבו. מבחינתנו גם ככה העונה אבודה, אז לפחות לנסות להוציא ממנה משהו לשנים הבאות..

הפוך גוטה, שיתפוס לפריצה את המקום עד סוף העונה.

Just now, אקיטה said:

הפוך גוטה, שיתפוס לפריצה את המקום עד סוף העונה.

אם אתה הופך אותו לשחקן הרכב אז אחלה, אבל לא רואה את זה קורה, ובאופן כללי כל הסיטואציה שלנו נראית כאילו קצת גדולה עליו, לא בטוח שהתרעננות של כמה חודשים במקום פחות עמוס תזיק לו, לדור פרץ זה שינה הכל. בכל מקרה, יש דברים דחופים יותר להתמקד בהם בכל הקשור לסגל השחקנים מאשר בזר השישי שלנו..

קוואס - חלש

הרננדז - לא צריך לפרט

זראלדש - כבר לא ברמה

פריצה - חלוץ טוב אבל לא מתאים לשיטה של המאמן

גררו - אולי יש לו את הפוטנציאל בנתיים זה לא מספיק

משחרר את כולם משאיר רק את סבוריט. צריך לבנות מחדש!!!

כל הזרים הייתי משחרר 

גם סבוריט 

עם כל הכבוד לו

אם היה ישראלי הייתי משאיר באהבה

אבל צריך דם חדש והוא לא בדיוק דם חדש...הוא שחקן גמור מבחינה פיזית ויהיה לו קשה להתאושש ולתת פה עוד עונה  

אנחנו כבר לא משתמשים בו כמגן וזה בעיה .

ריקן לא ימשיך , מוסיף את חוזז, משאיל את חלאילה או מעביר בטרייד ואחד הבלמים ובונה הכל מחדש

קודם כל 2 בלמים חובה

לפני13 שעות , erantheking21 said:

כל הזרים הייתי משחרר 

גם סבוריט 

עם כל הכבוד לו

אבל צריך דם חדש והוא לא בדיוק דם חדש...הוא שחקן גמור מבחינה פיזית ויהיה לו קשה להתאושש ולתת פה עוד עונה  

לדעתי אתה טועה ובענק כי אותם דברים נאמרו ב-ב״ש על מיגל ויטור והוא היום הבלם הכי טוב בליגה ואחרי מספר פציעות קשות.

סבוריט שחקן טוב שחווה עונה לא טובה וזה ולגיטימי, בעונה הבאה יחזור להיות טוב.

אתה רוצה דם חדש תשחרר את שאר הזרים, את בן חיים וריקן.

דרך אגב גם פטריק רצה גם חדש ושיחרר את טיבי ושכטר והיום כולם מצטערים על זה

אנשים שרוצים את הראש של סבוריט נגנבתם לגמרי.

לא מוותרים על זר כזה בחיים.

תראו את אלו שמרוויחים הרבה יותר ממנו, איך הם נראים ומה המחויבות שלהם.

מעבר לכך שסאבו שחקן אדיר, הוא אישיות ואין בכלל מה לדבר. יש 5 עמדות של זרים להתעסק איתם בעונה הבאה. 

לפני14 שעות , erantheking21 said:

כל הזרים הייתי משחרר 

גם סבוריט 

עם כל הכבוד לו

ריקן לא ימשיך , מוסיף את חוזז, משאיל את חלאילה או מעביר בטרייד ואחד הבלמים ובונה הכל מחדש

קודם כל 2 בלמים חובה

כבר לא משתמשים בו כמגן. כולה 2 משחקים ששיחק בלם כי הרננדס עם קורונה, שרן ופיבן פצועים.

חלאס לכתוב בליל של מילים סתם כדי להקצין הכל.

יש לך מספיק זבל בקבוצה אתה מחפש גם אותו שעם סגל נכון ומאוזן ומערכת שמתפקדת יש לך שחקן בן זונה מבלי כל השיט של ההתאקלמות וכו׳. אבל ככה זה זיכרון קצר, זה אפילו לא זיכרון זה מציאות מדומה.

33 דקות לפני, MTA For Ever said:

כבר לא משתמשים בו כמגן. כולה 2 משחקים ששיחק בלם כי הרננדס עם קורונה, שרן ופיבן פצועים.

חלאס לכתוב בליל של מילים סתם כדי להקצין הכל.

יש לך מספיק זבל בקבוצה אתה מחפש גם אותו שעם סגל נכון ומאוזן ומערכת שמתפקדת יש לך שחקן בן זונה מבלי כל השיט של ההתאקלמות וכו׳. אבל ככה זה זיכרון קצר, זה אפילו לא זיכרון זה מציאות מדומה.

הוא לא זבל, רחוק מזה, אחד השחקנים האהובים עלי, השאלה היא כזאת, האם סבוריט מסוגל לחזור אחרי השחיקה הגדולה שהוא ספג (בעיקר מרצף המשחקים שהוא שיחק), פציעות, קורונה והשחיקה הורידו אותו בכושרו וביכולתו, הלוואי שהוא יחזור לעצמו מי אני שארצה שיעזוב? אבל אתה יודע, ההשוואה בינו לטיבי ושכטר קצת מוגזמים, זרים זה עולם שלם, אם מכבי תחפש היא גם תוכל למצוא מחליף, לישראלים כמעט ואין מחליף