Jump to content

הזרים בקבוצה

liron981s

Recommended Posts

1 hour ago, erantheking21 said:

הוא לא זבל, רחוק מזה, אחד השחקנים האהובים עלי, השאלה היא כזאת, האם סבוריט מסוגל לחזור אחרי השחיקה הגדולה שהוא ספג (בעיקר מרצף המשחקים שהוא שיחק), פציעות, קורונה והשחיקה הורידו אותו בכושרו וביכולתו, הלוואי שהוא יחזור לעצמו מי אני שארצה שיעזוב? אבל אתה יודע, ההשוואה בינו לטיבי ושכטר קצת מוגזמים, זרים זה עולם שלם, אם מכבי תחפש היא גם תוכל למצוא מחליף, לישראלים כמעט ואין מחליף

אחי, סבוריט הוא הבעיה האחרונה של מכבי והיחידי מבין ה 6 שצריך להישאר כאן בעונה הבאה.

אולי גם פריצה אבל זה סימן שאלה גדול כי הוא מאוד מוגבל במשחק שלו.

6 דקות לפני, itanar said:

פריצה בעיני חלוץ מצויין ואני כותב את זה במיוחד אחרי אתמול. חלוץ לא אמור לקבל כדורים על החצי.

מקווה שלא יתפספס לנו.

יכול מאוד להיות שאתה צודק, פריצה חלוץ מה"סוג הישן", גבוה וחזק ללא יותר מדי יכולת טכנית, אבל אם תשים לו את הכדור על הרגל או על הראש בתוך הבוקסה שלו ברחבה, יסיים עם מאזן לא רע. אבל בליגה כמו שלנו, עם הבונקרים המטורפים שאיתם אנחנו מתמודדים, ובעיקר בשל העובדה שאין לך שחקנים עם יכולת לשים לו את הכדורים האלו בנקודה ששם הוא מתבלט, אולי אולי זה מקרה של שחקן טוב שפשוט לא נמצא פה בזמן הנכון. כרגע צריכים שחקני התקפה שמסוגלים לייצר גם לעצמם, לעבור שחקנים באחד על אחד, להפציץ מחוץ לרחבה, ופריצה בינתיים לפחות פחות הוכיח לנו שהוא שחקן כזה..

7 דקות לפני, כהן said:

יכול מאוד להיות שאתה צודק, פריצה חלוץ מה"סוג הישן", גבוה וחזק ללא יותר מדי יכולת טכנית, אבל אם תשים לו את הכדור על הרגל או על הראש בתוך הבוקסה שלו ברחבה, יסיים עם מאזן לא רע. אבל בליגה כמו שלנו, עם הבונקרים המטורפים שאיתם אנחנו מתמודדים, ובעיקר בשל העובדה שאין לך שחקנים עם יכולת לשים לו את הכדורים האלו בנקודה ששם הוא מתבלט, אולי אולי זה מקרה של שחקן טוב שפשוט לא נמצא פה בזמן הנכון. כרגע צריכים שחקני התקפה שמסוגלים לייצר גם לעצמם, לעבור שחקנים באחד על אחד, להפציץ מחוץ לרחבה, ופריצה בינתיים לפחות פחות הוכיח לנו שהוא שחקן כזה..

בנתיים חוץ מסכנין לא התמודדנו עם שום בונקר 

כל קבוצה שרק העיזה נגדנו הרוויחה

2 דקות לפני, Kimhistan said:

בנתיים חוץ מסכנין לא התמודדנו עם שום בונקר 

כל קבוצה שרק העיזה נגדנו הרוויחה

את מספר הפעמים שקבוצות מנסות לעבור את החצי מולנו, אפשר לספור על אצבעות כף יד אחת לרוב. זה שבכל פעם שהם כן מנסים, זה נגמר ברשת, כבר לדיון אחר..

1 hour ago, itanar said:

פריצה בעיני חלוץ מצויין ואני כותב את זה במיוחד אחרי אתמול. חלוץ לא אמור לקבל כדורים על החצי.

מקווה שלא יתפספס לנו.

אכן

52 דקות לפני, כהן said:

דווקא אני חושב מעט שונה. הוא חלוץ 9 אבל טכני יחסית, לא פשיץ' סטייל (אחחח כמה היה חסר אתמול יא ואן לוון רשע) אבל עם טכניקה סבירה לגובה. מוריד כדורים מצויין, קורא טוב את המשחק, משחק ראש טוב, שטח קטן הוא גם בסדר.

אתמול האיבודים מבאסים והרגישו שהוא לא היה מוכן לאינטנסיביות, ועדיין נדמה לי שהוא זה שקיבל את הכדור שהוביל לכמעט פנדל על בן חיים.

לפני2 שעות , itanar said:

דווקא אני חושב מעט שונה. הוא חלוץ 9 אבל טכני יחסית, לא פשיץ' סטייל (אחחח כמה היה חסר אתמול יא ואן לוון רשע) אבל עם טכניקה סבירה לגובה. מוריד כדורים מצויין, קורא טוב את המשחק, משחק ראש טוב, שטח קטן הוא גם בסדר.

אתמול האיבודים מבאסים והרגישו שהוא לא היה מוכן לאינטנסיביות, ועדיין נדמה לי שהוא זה שקיבל את הכדור שהוביל לכמעט פנדל על בן חיים.

הדעה שלי לגביו לא נובעת ספציפית מהמשחק אתמול, הוא טעה ובענק, אבל גם היתר קפאו במקומם (להכניס אותו מלכתחילה על חשבון עיבוי הקישור היה לא לעניין). בשורה התחתונה הוא שחקן התקפה, ובמשחקים מול הגנות צפופות וחזקות, וכמובן כשאין לך שחקנים שיודעים להפעיל אותו, הוא לפעמים על תקן נוכח נפקד, כלומר הוא נמצא במקומות שאמור להמצא בהם, אבל או שלא מקבל כדורים בכלל, או שנאלץ להתמודד מול חמישה שישה שחקני הגנה שלופתים אותו מכל כיוון. הטענות שלי לא מופנות ישירות אליו, אבל מאוד יכול להיות שסוג השחקן שהוא, כבר פחות מתאים ל"כדורגל המודרני" (בכל העולם אתה רואה יותר ויותר שחקני התקפה זריזים ומהירים עם סט של יכולות שיכולים להפתיע אותך מכל מקום), ובטח ובטח שלסוג הכדורגל שמשחקים בארץ (שזה הדבר העיקרי מבחינתנו). אולי עם שיטת משחק התקפית קצת אחרת, עם יותר תעוזה מצד המאמן (למה שולחים מעט כל כך שחקנים לרחבת היריבה), וכמובן עם מוסרים ומכניסי כדורים ברמה גבוהה יותר (בנינו על גבי וביטון, אבל בינתיים לשווא), אז נראה גם את פריצה דומיננטי יותר ויותר, אבל בנקודת הזמן הנוכחית, מדי משחק השחקן עסוק בלשוטט יותר על המגרש, ובויכוחים עם השופט, מאשר בפעולות התקפיות מועילות..

On 3.1.2022 at 23:25, איתי-מכביסט said:

אני בכללי אוהב את פריצה. אבל 2 הגולים שספגנו היום היו מאיבודים שלו. אשכרה חלוץ עלה, איבד פעמיים והפסיד לנו את המשחק. 

ג׳ראלדש וקוואס הביתה, גררו להשאלה . 

Rebuild דחוף לבזיון הזה שבנו פה העונה

לא כל כך ברור לי איך אפשר להגיד על קוואס הביתה אחרי שבכל משחק שהוא שיחק הוא השאיר חותם (למעט המשחק נגד ב"ש בטרנר) 

קוואס בעונה הבאה יכול להיות מפלצת, אפילו עוד העונה. וראינו מה הוא מסוגל לעשות ביום טוב שלו (נגד הקלגסים בבית וק"ש)

13 דקות לפני, Replay said:

לא כל כך ברור לי איך אפשר להגיד על קוואס הביתה אחרי שבכל משחק שהוא שיחק הוא השאיר חותם (למעט המשחק נגד ב"ש בטרנר) 

קוואס בעונה הבאה יכול להיות מפלצת, אפילו עוד העונה. וראינו מה הוא מסוגל לעשות ביום טוב שלו (נגד הקלגסים בבית וק"ש)

מקווה שקרסטאיץ לא מחק אותו, יש לו הכי הרבה כישרון ויכולת בסגל שלנו

לפני2 שעות , Replay said:

מה? חוץ מחיפה סיבוב ראשון לא היה לו משחק אחד של וואו, היו עוד כמה נחמדים כמו ק"ש חוץ, היה איזה משחק באירופה ועוד איזה שניים. 

12 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה? חוץ מחיפה סיבוב ראשון לא היה לו משחק אחד של וואו, היו עוד כמה נחמדים כמו ק"ש חוץ, היה איזה משחק באירופה ועוד איזה שניים. 

בדיוק

שחקן חשק

2 דקות לפני, liron981s said:

בדיוק

שחקן חשק

זה לא שחקן חשק, זה אלו שמסביבו לא הבינו במי מדובר. זה שחקן שברגע שהוא מקבל כדור חייב להיות 2 שחקנים בתנועה לעומק לפחות. אחרת אל תביא שחקן כזה. 

15 דקות לפני, Skankhunt42 said:

מעדיף את דוניו על פריצה בכל יום נתון וזה אומר הכל.

דוניו יותר יתאים לשיטה של קראסאיץ'  

גם אופאדו אגב היה מלך היום במכבי אם הוא היה בכושרו בעונות של איביץ'

פריצה פחות מתאים לשיטה שהוא משחק כרגע אבל כמו שנאמר על מלאדן

הוא לא דוגל בשיטה אחת ומאמין בהחלפות

קרסטאיץ' ביקש ממכבי ת"א להחליף ארבעה זרים

מאמן הצהובים מתכנן מהפכה: ל-ONE נודע שהסרבי, שלמד את הקבוצה לאחרונה, רוצה להיפרד מגררו, פריצה, ז'ראלדש וקוואס. בהנהלה בודקים, גודלהאר יכריע

https://www.one.co.il/Article/21-22/1,1,3,51564/401017.html?ref=hp

1 דקה לפני, nirnir20 said:

רק לפי זה שהרננדס לא ברשימה אתה יכול להבין שזה כנראה חרטא עצבנית 

לדעתי זה בגלל שהוא עדיין לא שיחק תחת קרסטאיץ כמאמן.