Jump to content

הזרים בקבוצה

liron981s

Recommended Posts

זה ברור שסאבוריט לא נותן מאה אחוז.. אני לא יודע אם להאשים את זה שהוא חלה בקורונה ומאז לא חזר, או חוסר חשק מכל סיבה אחרת.. בכל אופן הוא השחקן המאכזב ביותר כבר יותר משנה. לא שורף את הקו, לא שומר צמוד, לא מחלץ, לא סבלני.

ג'ראלדש בערך אותו דבר, באמת שאני לא מבין מה צריך לקרות עם הצמד חמד בשביל שיחזור להם החשק.

הרננדס אני לא מצפה, הוא לא רצה להיות פה וטעינו כשהשארנו, הראש שלו לא 100% במשחק למרות רצון טוב.

מה הדבר היחידי שיכול להציל את מצב שלושת הזרים הללו? להחזיר את טננבאום לשער אולי? יכול להיות שהתיאום איתו עשה להם ממש טוב? גרם לתקשורת טובה ומשחק שמח ובטוח יותר? אולי.. אם כן שווה לנסות.

*לא הייתי מוותר בחיים על פריצה, חלוץ על לליגה. גם גררו שחקן שיכול להפוך למעולה+ בקבוצה מצליחה, קובאס כמובן מעל הליגה.

לפני שאתם שולחים שחקנים הביתה, שתהיו לי בריאים

למי שנמצא בארגונים שיחשוב עם עצמו איך התפוקה שלו הייתה במקום העבודה שלו אם לא היה לו מנהל יציב או מנכ"ל שמייצר וודאות במועדון.

כרגע המצב לא טוב. 'החברה' בצניחה עסקית. ובזמן כזה כל העובדים, בלי יוצא מן הכלל, עם תפוקות נמוכות. 

כשגולדהאר יחליט להיות יותר in to it ולהביא עמוד שדרה ארגוני כולל מאמן שמתאים למועדון נוכל לשפוט את השחקנים.

עד אז? מה אתם רוצים מהם? 

לפני7 שעות , ת"א שלנו said:

לפני שאתם שולחים שחקנים הביתה, שתהיו לי בריאים

למי שנמצא בארגונים שיחשוב עם עצמו איך התפוקה שלו הייתה במקום העבודה שלו אם לא היה לו מנהל יציב או מנכ"ל שמייצר וודאות במועדון.

כרגע המצב לא טוב. 'החברה' בצניחה עסקית. ובזמן כזה כל העובדים, בלי יוצא מן הכלל, עם תפוקות נמוכות. 

כשגולדהאר יחליט להיות יותר in to it ולהביא עמוד שדרה ארגוני כולל מאמן שמתאים למועדון נוכל לשפוט את השחקנים.

עד אז? מה אתם רוצים מהם? 

אני טוען את זה כל הזמן, הקבוצה לא מאומנת בשיט, לא יודעים איפה לעמוד על המגרש, כפועל יוצא מזה שחקנים מאבדים ביטחון ולא נראים טוב.

לא סבוריט ולא ג'ראלדש שכחו לשחק כדורגל והם לא בני 35.

הזרים שלנו כמכלול בסדר גמור.

קובאס ממש אחלה, פריצה שועל רחבה טוב מאוד, גראלדש וסאבוריט צריכים תחרות ומנוחה (בעיקר גראלדש), גררו הוא בדיוק על משבצת הזר השישי.

מהרננדז באמת אני מצפה לקבל יותר אבל אין פה שום דרמה אוברול

הקבוצה לא בתקופה טובה וכתמיד מחפשים שעירים לעזאזל

On 2.12.2021 at 19:54, Keano said:

אני טוען את זה כל הזמן, הקבוצה לא מאומנת בשיט, לא יודעים איפה לעמוד על המגרש, כפועל יוצא מזה שחקנים מאבדים ביטחון ולא נראים טוב.

לא סבוריט ולא ג'ראלדש שכחו לשחק כדורגל והם לא בני 35.

בידיוק

הבעיה שלנו היא מאמן מאמן ושוב פעם מאמן 

לפני8 שעות , הילד בן 30 said:

הזרים שלנו כמכלול בסדר גמור.

קובאס ממש אחלה, פריצה שועל רחבה טוב מאוד, גראלדש וסאבוריט צריכים תחרות ומנוחה (בעיקר גראלדש), גררו הוא בדיוק על משבצת הזר השישי.

מהרננדז באמת אני מצפה לקבל יותר אבל אין פה שום דרמה אוברול

הקבוצה לא בתקופה טובה וכתמיד מחפשים שעירים לעזאזל

מסכים לחלוטין חוץ ממה שכתבת על זה שהסיפור עם הרננדז הוא לא דרמטי. לדעתי הוא דרמטי מאוד. למעשה הוא עושה לא מעט פעולות טובות אבל שווה בין חצי גול לגול ליריבה בכל משחק. קבוע. זה חרב פיפיות.  

כל מה שרשמת מקובל פחות או יותר

לרשום שאין דרמה מהרננדס זה הזיה, הבן אדם הוא פאניקה מהלכת שגורם לכולם להיות גרועים לידו, הוא לא מסוגל לעצור זקנה בת 105 עם כביים ולא יכול לשם גוף על אנורקס 

כל פעם שרצים לידו זה נראה כאילו השחקן שרץ עם הכדור רץ בהילוך מהיר והרננדס רץ אחורה בהילוך איטי...מפחד מהכדור ונוגח כמו ילדה עם קוקיות ובקיצר אין בו כלום בכל הקשור להגנה ולא נתקלתי בדבר כזה בחיים.

אין מקום להשאיר אותו דקה אחת החל מה1.1.22 הבעיה שלא רק שהוא ישאר, גם אם יחשבו על להחליף אותו זה יהיה ב31.1.22 ואז לא יהיה זמן, למעשה גם אם יחשבו להחליף אותו ב1.1.22 אני בספק אם יהיה זמן בקצב העבודה שלנו.

כולם טוענים שהוא גרוע(חוץ מיוזר או שתיים פה) ורק במכבי לא מבינים את זה או מסרבים להודות בזה.

לגבי ג'ראלדש אני עוד איכשהו מקבל אבל אין מחליף כרגע וזאת הבעיה.

הרננדס עשה אתמול כמה סגירות מצוינות וחיפה על המגנים. אז הוא לא אמאדור אבל הביקורת עליו מוגזמת ברמות. הפכו אותו לשעיר לעזאזל. לא משנה מה קורה ישר אומרים הרננדס בלי לבדוק בכלל איך הוא שיחק. הוא בטח לא הבלם הכי גרוע שהיה פה, לא בין הזרים ובטח לא בין הישראלים. 

4 דקות לפני, Krishi said:

הרננדס עשה אתמול כמה סגירות מצוינות וחיפה על המגנים. אז הוא לא אמאדור אבל הביקורת עליו מוגזמת ברמות. הפכו אותו לשעיר לעזאזל. לא משנה מה קורה ישר אומרים הרננדס בלי לבדוק בכלל איך הוא שיחק. הוא בטח לא הבלם הכי גרוע שהיה פה, לא בין הזרים ובטח לא בין הישראלים. 

מסכים לגבי המשחקים האחרונים, אבל מתחילת העונה ומאמצע עונה שעברה הוא חושך ומחליש את הקבוצה.

6 דקות לפני, Krishi said:

נתן גם כדור גדול לדוידזאדה שהוביל לגול של פריצה

21 דקות לפני, Krishi said:

ראיתי בחזור תקציר היו לו המון טעיות שאני בספק שבלמים בליגה הלאומית עושים שבספק הכדורים לא נכנסו

דוגמא קטנה: הכדור שפגע לו ביד (לא חושב שזה היה פנדל) הכדור היה באיזור שלו ושועה גנב לו את הכדור הטעה אותו בקלות ומסר לרוטמן (?) שבעט חופשי(רק עמד שם לידו ללוות את רוטמן בועט)

אלה הדברים הקטנים...

במזל זה לא נכנס בכלל, רוב הגולים שאנחנו סופגים זה דרך מרכז ההגנה, גם אתמול רק במזל בית"ר לא כבשה עוד גול או שניים.

גם הקישור שלנו לא עוזר כמעט במשחק ההגנה וזה גם צריך בדיקה

לפני2 שעות , Krishi said:

ככה או ככה ובקשר לנושא הדיון - ממה שראינו ממנו עד עכשיו לא שווה מקום של זר, לא בטוח גם ששווה מקום של ישראלי.

אומרים שהוא היה ממש טוב בליגה הספרדית אבל לא משנה מה הסיבה, הוא לא הביא את זה איתו לכאן

לפני15 שעות , BRoi said:

בידיוק

הבעיה שלנו היא מאמן מאמן ושוב פעם מאמן 

אתה יודע מתי חיילים מקבלים את מספר הצל"שים הגדול ביותר? לא כשהמלחמה מתבצעת לפי הספר ולפי ההוראות, אלה דווקא כשכל מתחרבש וכל התוכניות המבצעיות קורסות, ואז החיילים הפשוטים שבשטח נאלצים לבצע פעולות גבורה בכדי לתקן את המצב ולנצח בקרב. ואם נשווה זאת לעניין שלשמו התכנסנו פה, אז נכון שאין יד מכוונת, והשחקנים נראים רוב הזמן משוטטים במגרש כמוכי עיוורון, וכחסרי רצון, אבל דווקא ברגעים כאלו מצפה שפה יתגלו השחקנים בתפארתם או בעליבותם בכל הקשור ליכולת אישית ולהתמדה. כששחקן כמו ג'רלאדס לא מצליח לעבור אפילו קונוס באחד על אחד (כשבעבר הלא מאוד רחוק, עשה זאת בקלילות) לא בטוח שזה רק על עניין המאמן, כשבלם שומר על אוויר וגם זה בחוסר חשק במקום להצמד לשחקן שאמור לשמור עליו, גם זה לא רק עניין של מאמן. מאמן זה חשוב אין ספק, אבל רק מאמן הוא לא תרופת פלא, ולא יפתור לנו את כל הבעיות המנהליות והמקצועיות שבמועדון..

לפני1 שעה , כהן said:

אתה יודע מתי חיילים מקבלים את מספר הצל"שים הגדול ביותר? לא כשהמלחמה מתבצעת לפי הספר ולפי ההוראות, אלה דווקא כשכל מתחרבש וכל התוכניות המבצעיות קורסות, ואז החיילים הפשוטים שבשטח נאלצים לבצע פעולות גבורה בכדי לתקן את המצב ולנצח בקרב. ואם נשווה זאת לעניין שלשמו התכנסנו פה, אז נכון שאין יד מכוונת, והשחקנים נראים רוב הזמן משוטטים במגרש כמוכי עיוורון, וכחסרי רצון, אבל דווקא ברגעים כאלו מצפה שפה יתגלו השחקנים בתפארתם או בעליבותם בכל הקשור ליכולת אישית ולהתמדה. כששחקן כמו ג'רלאדס לא מצליח לעבור אפילו קונוס באחד על אחד (כשבעבר הלא מאוד רחוק, עשה זאת בקלילות) לא בטוח שזה רק על עניין המאמן, כשבלם שומר על אוויר וגם זה בחוסר חשק במקום להצמד לשחקן שאמור לשמור עליו, גם זה לא רק עניין של מאמן. מאמן זה חשוב אין ספק, אבל רק מאמן הוא לא תרופת פלא, ולא יפתור לנו את כל הבעיות המנהליות והמקצועיות שבמועדון..

זאת לא מלחמה וזה לא קרב. זו אנלוגיה (סליחה, כן?) מטומטמת. מה גם שהשחקנים לא נראים מוכי עיוורון ובוודאי לא כחסרי רצון. דווקא נראה שהם מאוד רוצים ומאוד מנסים. זה גם לא נכון שג'רלדס לא מצליח לעבור קונוס, וזה גם לא נכון שהוא היה עושה את זה ב-"קלילות" לפני כן. בקיצור, חלק גדול מההודעה הזו זו ואריאציה על  טקסט אוטמטי עם קשר אקראי למציאות שנשלף ברגע שדברים לא עובדים כמו שצריך (הידעתם? שחקן במכבי מעולם לא היה בכושר לא טוב, או הושפע מסביבתו ונסיבות קבוצתו - משחק גרוע בהכרח מעיד על נרפות וחוסר מוטיבציה!). להפך. לאור כל מה שעבר על הקבוצה בשנה וחצי האחרונה ובפרט מתחילת העונה, הקבוצה והשחקנים מפתיעים לטובה.

בעיות ניהוליות (לא מנהליות) הן עניין אחד, ובעיית מאמן היא עניין אחר. לא יודע אם מאמן יפתור את כל הבעיות בקבוצה, אבל זה הדבר הכי דחוף כרגע. גם דחוף וגם חשוב (לא אותו הדבר), ועם השלכה קריטית לטווח הקצר.

17 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זאת לא מלחמה וזה לא קרב. זו אנלוגיה (סליחה, כן?) מטומטמת. מה גם שהשחקנים לא נראים מוכי עיוורון ובוודאי לא כחסרי רצון. דווקא נראה שהם מאוד רוצים ומאוד מנסים. זה גם לא נכון שג'רלדס לא מצליח לעבור קונוס, וזה גם לא נכון שהוא היה עושה את זה ב-"קלילות" לפני כן. בקיצור, חלק גדול מההודעה הזו זו ואריאציה על  טקסט אוטמטי עם קשר אקראי למציאות שנשלף ברגע שדברים לא עובדים כמו שצריך (הידעתם? שחקן במכבי מעולם לא היה בכושר לא טוב, או הושפע מסביבתו ונסיבות קבוצתו - משחק גרוע בהכרח מעיד על נרפות וחוסר מוטיבציה!). להפך. לאור כל מה שעבר על הקבוצה בשנה וחצי האחרונה ובפרט מתחילת העונה, הקבוצה והשחקנים מפתיעים לטובה.

בעיות ניהוליות (לא מנהליות) הן עניין אחד, ובעיית מאמן היא עניין אחר. לא יודע אם מאמן יפתור את כל הבעיות בקבוצה, אבל זה הדבר הכי דחוף כרגע. גם דחוף וגם חשוב (לא אותו הדבר), ועם השלכה קריטית לטווח הקצר.

טרו דאט. 

השחקנים רוצים, ג'ראלדס מעולם לא עבר מישהו כמו מים, הם מתפקדים סביר בסביבת אימון שכנראה לא כל כך מאתגרת אותם. הכישרון היחסי שלהם מציב אותם במקום הרביעי/שלישי בטבלה הצפופה הזאת. אפשר ורצוי לקדם את זה ולעשות מזה יותר. אימונית וניהולית. 

העמדות הדחופות ביותר לחיזוק כרגע לטעמי הן קישור מרכזי, בלם ואגף שמאל.

כיוון שהזרים שעל הכוונת מבחינת שחרור לא בהכרח באותן עמדות אז נצטרך למצוא את התמהיל האיכותי ביותר מבחינת מצב השוק הישראלי.

למשל, הייתי שמח להחליף את ג'ארלדש במגן ימין ישראלי ולהביא קשר 50-50 אבל לא נראה שיש מגן כזה.

ינואר אופטימלי עבורי:

* צ'יבוטה לאגף, אומנם לא ראש בראש אבל מאפשר בתקווה למכור את גררו שאני באמת מאוד אוהב אבל מאמין שמכירה מוקדמת שלו יכולה להיות פיתרון מושלם לשני הצדדים.

* מביא זר 50-50 אם אפשר שיהיה אח תאום אבוד של דור פרץ, פיזי ומצטרף להתקפה.

* את הרננדס מחליף בבלם זר אחר, על הנייר הפרופיל של הרננדס מושלם, זה לא תמיד עובד ומגיע לו כמו כל שאר הסגל ההנחה שהוא לא ממש פגש מאמן איכותי במכבי, בטוח שאיביץ' היה מוציא ממנו הרבה יותר.

מבחינתי זה מעל ומעבר מבחינת היקף השינויים שניתן לבצע בחלון ינואר, אסתפק אפילו אם יקרה 2/3 מזה.

בקיץ ככול הנראה נצטרך למצוא פתרון גם לג'ארלדש ואולי גם סאבוריט.

מפריצה וקוואס כפי שציינתי בהודעות קודמות אני מחזיק מאוד וחושב שבקבוצה איכותית יותר הם יוכלו לתת הרבה יותר.

לפני2 שעות , חומץ בלסמי said:

ברור שהקצנתי וגלשתי למחוזות אחרים בכדי להוסיף מעט דרמה, אבל נשאר בדעה שיש לא מעטים שנותנים אובר חשיבות לתפקיד המאמן. השילוש הקדוש של הנהלה-צוות מקצועי-שחקנים לא עובד כרגע בכל החזיתות. ברור שצריך פיגורה כמו מנספורד שינהל את העסק מקרוב, ברור שצריך מאמן עם יכולות וניסיון (כשכתבתי ששחקנים משוטטים על המגרש, זה יועד לא לעלוב בהם אלה להביע את העובדה שהשחקנים כנראה לא מאומנים דיו ולא באו מוכנים מספיק למשחק), אבל מכיוון שנמצאים באשכול שמדבר על שחקנים ובפרט על הזרים, אז מפנה את הזרקור כלפיהם ברגע זה. לטעמי אחת הסיבות המרכזיות לכך שנראים על הדשא כמו שנראים, היא שיותר מדי שחקנים כבר לא נותנים את מה שהורגלנו מהם, בשביל לראות שג'ראלדס וסאבוריט שדי שלטו כאן בזמנו כבר לא נראים כפי שהיו (ג'רלאדס בכלל נראה כמו צל של עצמו מאז שחזר, נראה לי שגם אתה תסכים עם האמירה הזו) די בולט לעין גם של מי שלא מבין גדול בתחום, ועל כן עם כל ההערכה והחיבה כלפי שחקנים כאלו ואחרים שנתנו לנו רגעים יפים, לא יהיה מנוס בסיום העונה מלעשות חושבים ואפילו להיפרד מחלקם הגדול, ללא קשר לזהות המאמן שיעמוד עד אז על הקווים. אהיה המאושר באדם לאכול את הכובע באם כל מיני שחקנים (לא רק אלו שציינתי מעלה) שפחות מחזיק מהם בשלב זה, יהפכו למפלצות אם וכאשר ינחת פה מאמן(כפי שיש כאלו שסוברים), אבל קשה לי להאמין שכך יקרה. ואגב, נהניתי לקרוא את דעתך על נימוקיה..

לפני22 שעות , Krishi said:

בלם אמור להשרות שקט על ההגנה 

ביטחון , מנהיגות

זה מה שאני מצפה מבלם זר במכבי 

השחקן הזה משרה יותר פאניקה

אני שמח שהוא לא הכי גרוע שהיה פה

איזה כיף

אני מצפה משחקן מקצוען לדעת איפה לעמוד במערך 433 או 4231 

לא רלוונטי לאימון בכלל. אין מאמן אז מאבדים תראש? מגן צריך לדעת את התפקיד שלו

לפני5 שעות , erantheking21 said:

תתעוררו מחלום צ'יבוטה

לא ריאלי כרגע

הוא לא שחקן הרכב שם.

צריך להביא אותו אחרת יילך לחיפה\ב"ש.

ג'ורדי היה מביא אותו.

24 דקות לפני, Mentel said:

חושב שבמצב הסגל הנוכחי הייתי ממסה לשחק עם הרננדז בקישור האחורי.

יש לו טכניקה מדהימה, נותן כדורים לרגל על 40 מטר.

נראה לי צריך לשלוח אותו עם המשלחת הישראלית לאולימפיאדת פריס להתחרות בהדיפת כדור ברזל.