Jump to content

משפט נתניהו

Echoes

Recommended Posts

לפני3 שעות , Krishi said:

כי אנחנו רואים ושומעים את העדויות האלה עכשיו, כל מה שהם טענו שיש להם ראיות מספיק חזקות נראה כמו בדיחה מהלכת. מזימה לא מזימה אבל אני לא מבין מה עוד אתה צריך כדי להבין שהמשפט הזה הוא בדיחה? לעבור איתך שוב על כל העדויות? על כל הטעויות המשפטיות שבוצעו? על הסילופים? על החקירות הפסולות שהעדים בעצמם העידו? על ההערות של השופטים? ואנחנו רק בתחילת המשפט! חח אני מפחד לדעת מה עוד נגלה. עד עכשיו הפרקליטות לא הצליחה להביא שום ראיה ושום עד שיתמכו בכתב האישום שלהם. אתה יודע מה? לא רק זה, אלא שהעדים העידו בצורה שמזכה את ביבי מכל כתב האישום (ושמה זרקור דווקא על אישים אחרים). זה עד כמה המצב הזה אבסורד. אבל אתה עדיין לא רואה...

שוב מה שרשמת פה זאת פרשנות אישית שלך.

מבחינתי העדים שהעידו עד עכשיו הוכיחו שביבי קיבל שליטה כמעט טוטאלית בוואלה בתקופה מסוימת, ובעלי האתר עשו כל דבר כדי לרצות את ביבי.

לקינוח כשהבינו שהמשטרה חוקרת, הם מחקו את הטלפונים שלהם והשמידו ראיות - לא בדיוק מעשה של אנשים נקיים מאשמה.

עכשיו נשאר לפרקליטות החלק הקשה - להוכיח שכל זה היה בתמורה למשהו שהם רצו מביבי, ושהוא אכן דאג למה שהם רצו.

אני מחכה לראות אם יצליחו להוכיח את זה.

23 דקות לפני, שי123 said:

שוב מה שרשמת פה זאת פרשנות אישית שלך.

מבחינתי העדים שהעידו עד עכשיו הוכיחו שביבי קיבל שליטה כמעט טוטאלית בוואלה בתקופה מסוימת, ובעלי האתר עשו כל דבר כדי לרצות את ביבי.

לקינוח כשהבינו שהמשטרה חוקרת, הם מחקו את הטלפונים שלהם והשמידו ראיות - לא בדיוק מעשה של אנשים נקיים מאשמה.

עכשיו נשאר לפרקליטות החלק הקשה - להוכיח שכל זה היה בתמורה למשהו שהם רצו מביבי, ושהוא אכן דאג למה שהם רצו.

אני מחכה לראות אם יצליחו להוכיח את זה.

זה לא פרשנות שלי, זה מה שהם בעצמם אמרו, זה מה שהפקרליטות אמרה, זה מה שהשופטים אמרו שום דבר ממה שאמרתי זה לא פרשנות שלי

15 דקות לפני, Krishi said:

זה לא פרשנות שלי, זה מה שהם בעצמם אמרו, זה מה שהפקרליטות אמרה, זה מה שהשופטים אמרו שום דבר ממה שאמרתי זה לא פרשנות שלי

זה מה שאתה בחרת לשמוע ולפרש מתוך הדברים שהם אמרו.

רשמתי לך מה אני הסקתי מהדברים שהם אמרו.

כרגיל נצטרך להסכים שלא להסכים.

On 2.12.2021 at 17:47, שי123 said:

זה מה שאתה בחרת לשמוע ולפרש מתוך הדברים שהם אמרו.

רשמתי לך מה אני הסקתי מהדברים שהם אמרו.

כרגיל נצטרך להסכים שלא להסכים.

אם תמצא את כמות הכתבות המפרגנות לביבי אל מול הכתבות השליליות בתקופה שבה להבנתך הוא ״שלט בוואלה״

ותוסיף לזה את הכתבות המפרגנות בזמן הזה למי שמגיע מהצד הנכון של המדינה- תבין כמה הטיעון שלך מפגר, וכמה העיסוק האובססיבי בביבי חוטא לדמוקרטיה הישראלית.

עובדתית: הפרקליטות נאלצה לתקן את כתב האישום. בהמשך חזרה בה מכמה סעיפים. 

בתיק שהושקעו בו במשך שנים מאות מליוני שקלים, נחקרו מאות עדים בארץ ובחו"ל, ועסקה בו צמרת פרקליטות המדינה, זה לא פחות ממחדל.

אפילו את הבירוקרטיה הכי בסיסית של מסמך שמוכיח אישור של היועמש לפתיחה בחקירה הפרקליטות לא הציגה.

ועכשיו לפרשנות: אף אחד מעולם לא חשב שהתיק הזה ילך למשפט. חשבו שיתפטר ויסגור עסקת טיעון. לכן עבדו בצורה כל כך מרושלת.

עכשיופשוט  ימשכו את המשפט עד שביבי ימות.

מי שמביא 333 עדים ומקדיש לכל עד בין שבוע ל4 חודשי דיון- פשוט לא רוצה שהמשפט הזה יסתיים.

המטרה להדיח אותו מהשלטון כבר הושגה,

המחדלים אמנם יוצגו במשפט, אבל לדעתי פשוט ימשכו את עינוי הדין בלי להכריע שזאת שיטה ידועה של הפרקליטות.

לגבי ההסתה של ביבי נגד מערכת המשפט, אם הדוגמאות של אפי נווה, רות דוד וזדורוב לא מספיקות לכם, שימו מה אמר לפיד ב2014:

https://www.0404.co.il/?p=436351

"יש שני מקומות בציבוריות הישראלית שהסתכלו בשנים האחרונות על הפוליטיקאים ואמרו לעצמם הם חברה נחמדים אבל למשול, זה גדול עליהם. הם פוליטיים מידי, חפיפניקים מידי, מושחתים מידי ועסוקים מידי בפריימיריז הקרובים במקום בטובת האומה. שני הגופים הם בית המשפט העליון של אהרון ברק וממשיכיו, מייסדי אסכולת האקטיביזם השיפוטי ואגף התקציבים באוצר מהתקופה שבה ניהלו אותו אהרון פוגל ואחריו אורי יוגב. יש עשרות, אם לא מאות דוגמאות לתהליך ההשתלטות. יש כאלה שיגידו ההשתלטות העוינת של שני הגופים האלה. תחילה על השיח הפוליטי ואחריו על עולם קבלת ההחלטות״.

שום דבר פה לא קונספרטיבי, הכל מתנהל כרגיל ובניקיון כפיים.

במקום משפט לביבי היו צריכים לשלוח פה עשרות חוקרים ופרקליטים לכלא... פשוט הזיה

photo1638784952.jpg

On 4.12.2021 at 11:40, Echoes said:

אם תמצא את כמות הכתבות המפרגנות לביבי אל מול הכתבות השליליות בתקופה שבה להבנתך הוא ״שלט בוואלה״

ותוסיף לזה את הכתבות המפרגנות בזמן הזה למי שמגיע מהצד הנכון של המדינה- תבין כמה הטיעון שלך מפגר, וכמה העיסוק האובססיבי בביבי חוטא לדמוקרטיה הישראלית.

די נו, טרחת בכלל לקרוא את העדויות מהמשפט?

אתה מתווכח עם עדויות מגובות בהקלטות והודעות.

זה הגיע לרמה שהיה צריך לקבל אישור מנתניהו לגבי מינויים בוואלה.

• 5 months later...
Just now, AvielMaccabi4 said:

זמן טוב להקפיץ.

מה חדש?

מסתובבים במדינה אנשים שביודעין ביצעו הפיכה שלטונית תוך כדי בזבוז מאות מליונים מכספי ציבור, טמטום ושיסוי של החברה בישראל, ועינוי מתמשך של איש אחד שהעז לא ללחוץ להם את היד.

ביום שהם ישפטו לצינוק או מוות בתלייה תקפיץ

52 דקות לפני, Echoes said:

מה חדש?

מסתובבים במדינה אנשים שביודעין ביצעו הפיכה שלטונית תוך כדי בזבוז מאות מליונים מכספי ציבור, טמטום ושיסוי של החברה בישראל, ועינוי מתמשך של איש אחד שהעז לא ללחוץ להם את היד.

בזבוז מאות מליונים מכספי ציבור, טמטום ושיסוי החברה בישראל + עינוי חלקים נכבדים באוכלוסייה זה לא משהו שגם הוא עשה?

זה המשחק אז על מה הבכי, בנתיים לא ברור איך אחרי השבוע הזה שברור לכולם שכולם מחרבנים לעם בפה כולל על החיילים שכולם דואגים לזיין במוח כמה הם הילדים של כולנו ומישהו עוד לוקח צדדים בסיפור הזה במקום לאחל לכל אחד ואחד מהם צינוק או מוות בתליה?

מחילה אבל כל פעם שמציגים פח אשפה שנקרא פוליטקאי כקורבן זה מביא לי את הסעיף. לא לשכוח עוד שבוע שיערבבו אתכם על זהות המדינה וכמו כבשים תצטטו מדפי המסרים של האלילים שלכם שמחרבנים עליכם בנתיים (ימין ושמאל אני מסתכל עליכם כאחד).

לפני5 שעות , אקיטה said:

בזבוז מאות מליונים מכספי ציבור, טמטום ושיסוי החברה בישראל + עינוי חלקים נכבדים באוכלוסייה זה לא משהו שגם הוא עשה?

זה המשחק אז על מה הבכי, בנתיים לא ברור איך אחרי השבוע הזה שברור לכולם שכולם מחרבנים לעם בפה כולל על החיילים שכולם דואגים לזיין במוח כמה הם הילדים של כולנו ומישהו עוד לוקח צדדים בסיפור הזה במקום לאחל לכל אחד ואחד מהם צינוק או מוות בתליה?

מחילה אבל כל פעם שמציגים פח אשפה שנקרא פוליטקאי כקורבן זה מביא לי את הסעיף. לא לשכוח עוד שבוע שיערבבו אתכם על זהות המדינה וכמו כבשים תצטטו מדפי המסרים של האלילים שלכם שמחרבנים עליכם בנתיים (ימין ושמאל אני מסתכל עליכם כאחד).

אתה ממשיך לחזור על זה כאילו אתה מחדש למישהו פה שפוליטיקאים הם טינופות מהזן הנחות ביותר, מה לעשות, זה המצב. לעצום עיניים ולא ללכת לבחור או להגיב פה בפורום על כמה אתה שונא פוליטיקאים לא ישנה את העובדה שלבחירה שלך תהיה השפעה ישירה על החיים שלך פה במדינה.

עכשיו תסביר לי איך התגובה שלך קשורה למה שמתרחש במשפט? ״זה המשחק אז על מה הבכי?״ לתפור כתב אישום מרושל ולהתעלל בבן אדם זה המשחק? כל מי שלדעתך הוא לא אדם מוסרי צריך למצוא את עצמו עומד למשפט? אתה עוקב בכלל אחרי המשפט או שאתה סתם יורה סיסמאות? 

20 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אתה ממשיך לחזור על זה כאילו אתה מחדש למישהו פה שפוליטיקאים הם טינופות מהזן הנחות ביותר, מה לעשות, זה המצב. לעצום עיניים ולא ללכת לבחור או להגיב פה בפורום על כמה אתה שונא פוליטיקאים לא ישנה את העובדה שלבחירה שלך תהיה השפעה ישירה על החיים שלך פה במדינה.

עכשיו תסביר לי איך התגובה שלך קשורה למה שמתרחש במשפט? ״זה המשחק אז על מה הבכי?״ לתפור כתב אישום מרושל ולהתעלל בבן אדם זה המשחק? כל מי שלדעתך הוא לא אדם מוסרי צריך למצוא את עצמו עומד למשפט? אתה עוקב בכלל אחרי המשפט או שאתה סתם יורה סיסמאות? 

קארמה איז א ביץ' במקרה של פוליטקאים ששכחו מה תפקידם ושנים אחראים לפילוג הסתה ולגניבת הציבור (ואין פה אחד ספציפי, מזה הם חיים ומתקדמים) , אז אכתוב את זה מדי פעם, זה פחות חופר מהזיוני מוח שלא מפסיקים לשמוע במדינה כבר שנים.

אל תבין לא נכון, ברורה לי הבעייתיות העצומה בהתנהלות האנטי ביבי אבל במקרים האלה בהצלחה לשני הצדדים. בנתיים תהיה בטוח שאני ואתה, מצביעים או לא, בתחתית סדר העדיפויות שלהם, ואת זה אף אחד במדינה הזאת לא באמת מעלה לדיון רציני כי כולם מתבצרים בפוזיציה שלהם ומסונוורים מ"זהות המדינה" "הדמוקרטיה בסכנה" ושאר הסיסמאות.

32 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

בשביל מה לבחור וכל המשחק הזה אם בסוף הם בוחרים ראש ממשלה? אתה עוד באמת מאמין שלבחירה שלך יש איזושהי השפעה? אני כבר הפסקתי ואף פעם עד הבחירות האחרונות לא פספתי הצבעה.

Just now, אקיטה said:

הסיפור שמעניין הוא לא ביבי הקורבן, נמאס לי קצת לחזור על זה. ביבי כנראה לא יחיה עוד הרבה שנים, ואני בטוח שהמשפט שלו יגרר עד שהוא ימות. אז זה לא האישיו מבחינתי.

הסיפור פה זה שיש במדינת ישראל גוש ממאיר שגדל והתפשט בפרליקטות-משטרה-תקשורת, שמפיל ממשלות,ראשי ערים, מינויי מפכ''לים,מינויי רמטכ'לים, כדי לשים את אנשי שלומם- ככל הנראה משנות ה90(אני בטוח שברק היה הראשון שתפסו לו את הביצים חזק חזק).

זה לא מפחיד אותך?

אני אישית חובב דמוקרטיות

שונא פוליטיקה

אבל כרגע מעדיף דמוקרטיה על כל משטר אחר

אז כן זה מטריד אותי מאוד שפקידים לא נבחרים, שאין עליהם גרם של ביקורת, מסוגלים לקבוע לי את סדר היום. 

ואם זה לא מפחיד אותך עדיין, תדמיין שעוד 10 שנים הכוח בפרקליטות-משטרה-תקשורת יהיה בידיים של שמעון ריקלינים וינון מגלים. 

לפני7 שעות , Echoes said:

מה חדש?

הייתי מחכה לפסק הדין לפני ההצהרות על הפיכה שלטונית

On 25.5.2022 at 17:08, ravid said:

הייתי מחכה לפסק הדין לפני ההצהרות על הפיכה שלטונית

תודה על העצה

עיניי ראו מספיק מהנוכלות,הצביעות, רחיצות הידיים של כל המערכת המסואבת והמושחתת הזו.

333 עדים

80 מליארד סעיפים ותתי סעיפים

עד הפסק דין ביבי כבר יהיה עמוק בקבר ואני אהיה בשער 13

על כתב אישום מחורר, ללא קבילות משפטית, שכל עד מדינה ותביעה שעלה בו עד כה שימש בסוף כעד הגנה.

הם פשוט סימנו מטרה ואז חיפשו מסביב את הראיות גם אם הם מפוברקות ולא מדויקות או חסרות כל בסיס או הצדקה.

אשכרה השיחה שעליה הם מבססים את כתב האישום לא יכלה לקרות במועד שהם טענו. אז הם מבקשים לשנות (שוב) את כתב האישום שזה כבר מגוחך.

כל עד תביעה שעולה משרת יותר את ההגנה מאשר את התביעה. וכולם אומרים אותו הדבר - החוקרים רצו רק את הראש של ביבי ולא עניין אותם שום דבר אחר. מבחינתם שימציאו עובדות העיקר שיהיה להם משהו נגד ביבי. 

בעולם מתוקן כל מי שאחראי על הפוטש הזה החל מהחוקרים ועד לפרקליטות וליועמ"ש כולם מובלים באזיקים כלאחר כבוד לעבר תא הכלא. אצלנו הם עוד בטעות יקבלו צל"ש. 

רק לחשוב כמה אנשים שהם לא ביבי נפלו תחת הידיים האלה. 

תראו מה עשו להירש. 

המאפיה הכי גדולה במדינה.