Jump to content

משפט נתניהו

Echoes

Recommended Posts

אולי המשפט החשוב בהיסטוריית המדינה שלנו.

ממשיך להתברר כפשע משפטי של פקידים עם כוח בלתי מוגבל, שבכל מחיר גררו פה מדינה שלמה לסחרור פוליטי ותהום חברתי.

הגילויים הנוכחיים מחקירות ניר חפץ מעוררים אצלי חרדה נוראית, כל אזרח פה מרגיש שהמשטרה פושעת, אך תיקי נתניהו חושפים את ערוותם לחלוטין, ומסתבר שלא מדובר רק במשטרה של פושעים אלא על מערכת משומנת של משטרה+פרקליטות שעובדת ביחד על חשבון הדמוקרטיה והחירות שלנו.

בוא נחכה לפסק הדין לפני שאנחנו יוצאים בהצהרות שהן ב-100 אחוז ווישפול-ת'ינקינג

ובכל מקרה, גם אם בית משפט יזכה את ביבי, הגישה המשפטית הנהוגה בארץ היא להתייחס ביתר חומרה לעבירות או ספק עבירות של נבחרי ציבור ומפורסמים בפרט. ככה נעשה עם קצב, אולמרט והירשזון לכן גם אם ביבי יזוכה, עדיין נכון לומר ש"אם יש ספק אין ספק" ומגישים כתב אישום.

הדיון שצריך להיות פה הוא ממש לא ביבי, זה יחטוא למה שחשוב באמת.

ביבי בין אם יזוכה או לא, לקראת\בסוף הקריירה הפוליטית שלו. עם גורמי אכיפת החוק שעושים במדינה כאוות נפשם, עם פרקליטים שחורצים גורלות של מדינה, עם יועץ משפטי שמשקר על ימין ועל שמאל, שמוחזק בגרון ע''י פרקליט המדינה, עם חוקרים שמאיימים על נחקרים בשביל שימציאו להם עדויות, עם מערכת תקשורתית משומנת שפימפמה פה מהבוקר ועד הערב שקרים, הדלפות לא חוקיות ויצרה כאוס במדינה וקרע חברתי מטורף בין האזרחים רק בשביל להפיל את השלטון- עם כל אלה אנחנו נישאר גם אחרי ביבי.

וזה מה שמפחיד.

לכל זה אפשר להוסיף את אינספור הטיוחים שנחשפנו אליהם בשנים האחרונות, שרק השבוע עלה לכותרות טיוח פרשת סרסור הסוהרות, כעוד איתות למצב האבסורדי שיש פה חבורה של אנשים עם המון כוח, אפס ביקורת, שיכולה בהחלטה לשבש לכולנו את המציאות.

על זה צריך לדבר היום, לא על ביבי.

את ביבי מיצינו

1 hour ago, ravid said:

בוא נחכה לפסק הדין לפני שאנחנו יוצאים בהצהרות שהן ב-100 אחוז ווישפול-ת'ינקינג

ובכל מקרה, גם אם בית משפט יזכה את ביבי, הגישה המשפטית הנהוגה בארץ היא להתייחס ביתר חומרה לעבירות או ספק עבירות של נבחרי ציבור ומפורסמים בפרט. ככה נעשה עם קצב, אולמרט והירשזון לכן גם אם ביבי יזוכה, עדיין נכון לומר ש"אם יש ספק אין ספק" ומגישים כתב אישום.

אדם עם עבר פלילי כמו אריה דרעי, שישב בכלא, עדיין יכול להיבחר לתפקיד שקובע לנו מה חוקי ומה לא.

אהוד אולמרט, אדם עם עבר פלילי שישב בכלא, הוא הבעלים של חוות קנאביס רפואי, למרות שאף אדם בעל עבר פלילי לא יכול להחזיק ברישיון כזה.

אישה כמו רות דוד, לא נשפטת בגלל שיש לה מידע על שחיתות נוספת בפרקליטות, וכנראה תצא מהתיק הזה ללא פגע.

אדם כמו חיים דעואל לוסקי, אפילו לא מוזכר בשמו, למרות שהוכח כי הטריד מינית, רק בגלל שהוא ממקימי הBDS.

לי יש אפס אמון במערכת המשפט, ובפוליטיקה הישראלית. קרקס ילדותי בין בעלי שליטה וכוח.

לפני3 שעות , Echoes said:

ביבי בין אם יזוכה או לא, לקראת\בסוף הקריירה הפוליטית שלו. עם גורמי אכיפת החוק שעושים במדינה כאוות נפשם, עם פרקליטים שחורצים גורלות של מדינה, עם יועץ משפטי שמשקר על ימין ועל שמאל, שמוחזק בגרון ע''י פרקליט המדינה, עם חוקרים שמאיימים על נחקרים בשביל שימציאו להם עדויות, עם מערכת תקשורתית משומנת שפימפמה פה מהבוקר ועד הערב שקרים, הדלפות לא חוקיות ויצרה כאוס במדינה וקרע חברתי מטורף בין האזרחים רק בשביל להפיל את השלטון- עם כל אלה אנחנו נישאר גם אחרי ביבי.

וזה מה שמפחיד.

אתה אומר שהעניין פה הוא לא ביבי, ואז מקריא ישירות מדף המסרים של ביבי.

כל מה שרשמת פה הוא דעה אישית שלך ולא יותר.

הפרקליטות והמשטרה הם ללא ספק גופים שדורשים ניעור רציני, אבל מפה ועד לתיאוריות הקונספירציה שרשמת המרחק גדול מאוד.

לפני9 שעות , Echoes said:

וזה מה שמפחיד.

לכל זה אפשר להוסיף את אינספור הטיוחים שנחשפנו אליהם בשנים האחרונות, שרק השבוע עלה לכותרות טיוח פרשת סרסור הסוהרות, כעוד איתות למצב האבסורדי שיש פה חבורה של אנשים עם המון כוח, אפס ביקורת, שיכולה בהחלטה לשבש לכולנו את המציאות.

על זה צריך לדבר היום, לא על ביבי.

את ביבי מיצינו

כמה סיסמאות יאללה…

מטורף היכולת של ביבי להגיד סיסמא כלשהי, ולהצליח לפמפם ולקדם אותה דרך הציבור

לפני15 שעות , שי123 said:

הפרקליטות והמשטרה הם ללא ספק גופים שדורשים ניעור רציני, אבל מפה ועד לתיאוריות הקונספירציה שרשמת המרחק גדול מאוד.

כל מה שהוא כתב זה מה שקרה, זה שתמשיך לעצום עיניים ותצעק דף מסרים לא ישנה את זה.

לפני9 שעות , Mentel said:

כמה סיסמאות יאללה…

כנ״ל אתה, במקום להתייחס עניינית למה שהוא כתב ישר יורה ״סיסמאות״.

ברור לי שבגלל שזה מתנגש ראש בראש עם האג׳נדה שלך אתה לא תהיה מסוגל, לפחות כלפי חוץ, להגיד שמשהו פה מסריח, אז בוא תפרט לי מנקודת מבטך מה מתרחש שם בתיק 4000 שהוא תיק הדגל של כתב האישום.

אני אוהב לראות הוכחות , וההוכחות שמתגלות בעדות של חפץ מזעזעות לגבי המשטרה, ועוד השקרים שיצאו בזמן אמת.

עם כל הכבוד לביבי, הדברים שמתגלים פה גדולים הרבה יותר מהמשפט שלו, המשטרה עובדת כמו מאפיה וזה צריך לזעזע כל אחד ואחת.

זה היה ברור מהרגע הראשון, זה היה ברור עוד לפני שהחקירות של ביבי התחילו גם.

עכשיו זה פשוט נחשף ביתר שאת בגלל שלרוב האנשים אין את הרצון והיכולת להילחם על חפותם כמו ביבי. ואז מגיע המשפט ואנחנו נחשפים שוב לכל הזוועות האלה.

בכל מדינה מתוקנת היו אוסרים וכולאים מזמן את מירב החברים בפרקליטות שעסקו בתיק הזה כולל החוקרים עצמם. רק אצלנו מערכת המשפט מסתכלת על זה לא כעל משהו שנעשה בכוונה תחילה אלא פשוט כ"טעות".

ובתמיכת אלה שבאים (כמו @Mentel ו- @שי123 ) וצועקים שהכל זה "סיסמאות" למרות שזה חשוף וגלוי לכל וצריך להיות ממש עיוור על מלא או אינטרסנט כדי להגיד שאין כלום הגלגל הזה ממשיך להסתובב.

לא מאחל לאף אחד כמובן אבל יום אחד יבוא ואולי הם יצטרכו להתמודד מול המכונה המשומנת הזאת ואז נראה כמה הם יצעקו "סיסמאות" או "ביביסטים" וכל השטויות האלה למרות שזה ממש לא הנושא וזה הרבה מעבר לביבי. הרי כל הפרשיות האלה היו גם עם אנשים אחרים לאורך השנים. 

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

כל מה שהוא כתב זה מה שקרה, זה שתמשיך לעצום עיניים ותצעק דף מסרים לא ישנה את זה.

כנ״ל אתה, במקום להתייחס עניינית למה שהוא כתב ישר יורה ״סיסמאות״.

ברור לי שבגלל שזה מתנגש ראש בראש עם האג׳נדה שלך אתה לא תהיה מסוגל, לפחות כלפי חוץ, להגיד שמשהו פה מסריח, אז בוא תפרט לי מנקודת מבטך מה מתרחש שם בתיק 4000 שהוא תיק הדגל של כתב האישום.

אני עוד לא יודע להגיד מה שרה בתיק 4000, מגוחך לנסות לקבוע בשלב כלכך מוקדם של ניהול התיק לאיזה כיוון התיק הולך.

יש פה משפט שצפוי להימשך לא מעט שנים, ואתה מנסה אחרי 3-4 עדים לקבוע שהתיק קורס ואין פה כלום.

דרך אגב ברמה האישית אני חושב שלא נכון לחוקק חוק שנאשם בפלילים לא יכול לכהן כראש ממשלה, בדיוק בשביל לא לאפשר לפקידים בתפקידי מפתח לקבוע את מה דהציבור אמור לקבוע.

הבעיה במקרה הזה שביבי ניצל את כסא ראש הממשלה בשביל לפגוע משמעותית באמון בציבור בנוגע למערכת המשפט ופגע בה באופן אנוש.

35 דקות לפני, Mentel said:

הבעיה במקרה הזה שביבי ניצל את כסא ראש הממשלה בשביל לפגוע משמעותית באמון בציבור בנוגע למערכת המשפט ופגע בה באופן אנוש.

מי שפגע באמון הציבור במערכת במשפט זאת מערכת משפט עצמה, בזכות ביבי זה פשוט יצא לאור. תגיד לי כשאני רואה שעל נעל שזרקו על על שופטת מקבלים 3 שנים מאסר בזמן שאנסים/מחבלים/גנבים/טיוח סרסרות בחיילות וכול' בקושי מקבלים עונשים, מה אני צריך את ביבי בשביל לדעת שהמערכת רקובה? בוא אפי נווה רק הוציא איזה הקלטה ישר קיפלו את התיק שלו אז מה אני אמור להבין מזה?

לפני1 שעה , Mentel said:

וואו זה גניבת דעת ברמה גלקטית. 

אמון הציבור במערכת המשפט נפגע בגלל מערכת המשפט עצמה על כל שופטיה ופרקליטיה וזה קרה גם הרבה לפני שהחקירות של ביבי היו בכלל. ביבי פשוט שם על זה זרקור ענק. אבל היו לפניו שאמרו את אותם דברים (משמאל ומימין אגב). תצא רגע מהפוזיציה שלך שביבי אשם בכל תחלואי העולם ותסתכל קצת מעבר. הדבר היחיד שביבי אשם בו זה שהוא לא טיפל ועקר את זה מהשורש ושמר עליהם בעצמו שנים רבות עד שזה הגיע לפתח דלתו. 

לפני19 שעות , שי123 said:

שוב ביבי

תמשיך לעצום עיניים

לפני13 שעות , Mentel said:

כמה סיסמאות יאללה…

עוד אחד ביבי ביבי

ביבי ביבי ביבי

האובססיה שלכם זה משהו

קשה לשפוט אחרי מה שהמוח הלא מפותח שלכם עבר בשנים האחרונות יום יום

43 דקות לפני, Echoes said:

שוב ביבי

תמשיך לעצום עיניים

מה זה קשור ל"שוב ביבי"?

מה שרשמת זה בדיוק מה שביבי והביביסטים שלו מפמפמים כבר הרבה זמן, מילה במילה.

זאת עובדה, לא עניין של מה אני חושב.

10 דקות לפני, שי123 said:

מה זה קשור ל"שוב ביבי"?

מה שרשמת זה בדיוק מה שביבי והביביסטים שלו מפמפמים כבר הרבה זמן, מילה במילה.

זאת עובדה, לא עניין של מה אני חושב.

סתם דוגמא, גם ריבלין פמפם את זה, למשל, אז כולנו ריבלניסטים? 

כמה עוד אנשים צריכים לפמפם את זה כדי שתבין שזאת תופעה פסולה ולא סתם "בכי של ביביסטים"? 

לפני4 שעות , Krishi said:

זה היה ברור מהרגע הראשון, זה היה ברור עוד לפני שהחקירות של ביבי התחילו גם.

עכשיו זה פשוט נחשף ביתר שאת בגלל שלרוב האנשים אין את הרצון והיכולת להילחם על חפותם כמו ביבי. ואז מגיע המשפט ואנחנו נחשפים שוב לכל הזוועות האלה.

בכל מדינה מתוקנת היו אוסרים וכולאים מזמן את מירב החברים בפרקליטות שעסקו בתיק הזה כולל החוקרים עצמם. רק אצלנו מערכת המשפט מסתכלת על זה לא כעל משהו שנעשה בכוונה תחילה אלא פשוט כ"טעות".

ובתמיכת אלה שבאים (כמו @Mentel ו- @שי123 ) וצועקים שהכל זה "סיסמאות" למרות שזה חשוף וגלוי לכל וצריך להיות ממש עיוור על מלא או אינטרסנט כדי להגיד שאין כלום הגלגל הזה ממשיך להסתובב.

לא מאחל לאף אחד כמובן אבל יום אחד יבוא ואולי הם יצטרכו להתמודד מול המכונה המשומנת הזאת ואז נראה כמה הם יצעקו "סיסמאות" או "ביביסטים" וכל השטויות האלה למרות שזה ממש לא הנושא וזה הרבה מעבר לביבי. הרי כל הפרשיות האלה היו גם עם אנשים אחרים לאורך השנים. 

מה קשורים המעשים הפסולים לכאורה שנעשו בחקירה או על ידי הפרקליטות לאשמה/אי אשמה של ביבי באישומים?

בסופו של דבר מנדלבליט, ועוד עשרות ואולי מאות אנשים שהיו מעורבים בחקירה ובהגשת כתב האישום, החליטו לאחר שבחנו את כל החומר (שאתה ואני לא נחשפנו אליו) שיש מספיק ראיות/עדויות להגיש כתב אישום.

מגוחך לחשוב שמנדלבליט, שעשה ככל יכולתו לדחות ולהימנע מלהגיש כתב אישום, חבר לאיזו מזימה רחבה שכוללת כל כך הרבה אנשים במטרה להפיל את ביבי.

2 דקות לפני, שי123 said:

מה קשורים המעשים הפסולים לכאורה שנעשו בחקירה או על ידי הפרקליטות לאשמה/אי אשמה של ביבי באישומים?

בסופו של דבר מנדלבליט, ועוד עשרות ואולי מאות אנשים שהיו מעורבים בחקירה ובהגשת כתב האישום, החליטו לאחר שבחנו את כל החומר (שאתה ואני לא נחשפנו אליו) שיש מספיק ראיות/עדויות להגיש כתב אישום.

מגוחך לחשוב שמנדלבליט, שעשה ככל יכולתו לדחות ולהימנע מלהגיש כתב אישום, חבר לאיזו מזימה רחבה שכוללת כל כך הרבה אנשים במטרה להפיל את ביבי.

כי אנחנו רואים ושומעים את העדויות האלה עכשיו, כל מה שהם טענו שיש להם ראיות מספיק חזקות נראה כמו בדיחה מהלכת. מזימה לא מזימה אבל אני לא מבין מה עוד אתה צריך כדי להבין שהמשפט הזה הוא בדיחה? לעבור איתך שוב על כל העדויות? על כל הטעויות המשפטיות שבוצעו? על הסילופים? על החקירות הפסולות שהעדים בעצמם העידו? על ההערות של השופטים? ואנחנו רק בתחילת המשפט! חח אני מפחד לדעת מה עוד נגלה. עד עכשיו הפרקליטות לא הצליחה להביא שום ראיה ושום עד שיתמכו בכתב האישום שלהם. אתה יודע מה? לא רק זה, אלא שהעדים העידו בצורה שמזכה את ביבי מכל כתב האישום (ושמה זרקור דווקא על אישים אחרים). זה עד כמה המצב הזה אבסורד. אבל אתה עדיין לא רואה...

בתור אחד שלא עם האצבע על הדופק אשמח אם מישהו יצרף פה חוות דעת מעודכנת של משפטן נטול אינטרסים על הכיוון שאליו התיקים הולכים.

4 דקות לפני, ravid said:

בתור אחד שלא עם האצבע על הדופק אשמח אם מישהו יצרף פה חוות דעת מעודכנת של משפטן נטול אינטרסים על הכיוון שאליו התיקים הולכים.

האמת היא שזה לא משנה לאן התיק הולך, המטרה המרכזית הייתה להוריד מהשלטון אדם שהיה מאוד קשה להכניע (כמו שכתבתי למעלה, אני סולד לגמרי מהמשחק הפוליטי, במיוחד של ביבי).

ככה שהמשפט עצמו לא ממש משנה איך יגמר, עוד שנה ועוד שנה, והשנים עוברות וביבי כבר מבוגר וזהו ביוש. אפשר להמשיך להכשיר את השרץ, מוסלמים לא משלמים מחיר, יהודים כן. כרגיל.

הכל בשם הטראומה של יהדות אשכנז בזמן השואה, שהתפצלה לחסידויות סגורות שממשיכות את אותה טראומה לדורות הבאים, ומצד שני היהודים שלא מרגישים יהודים ואף שונאים את העם שממנו הגיעו.

אם יהדות ארצות ערב הייתה בשלטון בזמן מלחמת ששת הימים, עזה הייתה עיר כמו אשקלון היום ולא היו לנו בוגדים מוסלמים שלא משנה כמה נפנק, עדיין ישחטו אותך ברגע. מדינה של מטומטמים.

הרעיון של עולם אחד, ללא דתות הוא רעיון נחמד. פשוט כולם מחכים למוסלמים שיצטרפו לרכבת. בואו נחכה בסבלנות כי אלה ערבים עם השטויות שלהם.

השאירו בן אדם עם חצי מוח אחרי שבעטו לו בראש בעכו, ואף אחד לא נעצר.

2 דקות לפני, טוני said:

הרעיון של עולם אחד, ללא דתות הוא רעיון נחמד. פשוט כולם מחכים למוסלמים שיצטרפו לרכבת. בואו נחכה בסבלנות כי אלה ערבים עם השטויות שלהם.

השאירו בן אדם עם חצי מוח אחרי שבעטו לו בראש בעכו, ואף אחד לא נעצר.

רק אתמול ניסו לעשות לינץ׳ ביהודים שבסך הכל טעו בדרך ונכנסו לרמאללה. קשה לי לחשוב שזה מה שהיה קורה במקרה הפוך. 

אנחנו מדינה חלשה. אין לנו שום כוח להחליט על העתיד שלנו. זו בדיוק הסיבה שאני אישית לא רואה איך אפשר יהיה לגור כאן עוד 30-40 שנה מהיום.

ברוכים הבאים למדינת 50% מוסלמים 50% חרדים ושהברברי ביותר ינצח.

אף אימפריה לא שורדת לנצח. אפילו לא מכבי.