Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בסמי עופר | 3-1, 3 נקודות חשובות

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, Sawyer said:

לכל המגזרים, פרץ לא אשם בשער אתמול (כן אשם במשחק רגל רע) והוא ככל הנראה נקודת האור בעונה הזאת מבחינת הקבוצה.

קשה לי לקבל את זה שאומרים על שוער שהוא נקודת אור ומכבי חוטפת כמויות של גולים שלא חטפה שנים.

הוא כן נקודת האור שלנו, האוהדים. שחקן בית שמקבל את המפתחות ומראה פוטנציאל. 

עידו שחר וחנצ'יס גם היו יכולים להיות כאלה ואם רק היו מקבלים צ'אנס, היית רואה את האנרגיה מהיציעים עוברת למגרש. זה לא תמיד התאים כי אף אחד לא היה מרשה שהם יעלו במקום שחקני אגף שהיו פה כמו אצילי, צ'יקו או יהונתן כהן אפילו. אבל היום שאין שום הבדל ביניהם לבין השחקנים שעולים, אין שום סיבה לא לתת להם לשחק. והרבה. וזו תמצית הבעיה במכבי, חוסר יצירתיות ומעוף בניהול. 

אפשר להגיד בוודאות שהלוואי ופרץ היה הבעיה שלנו כי זה אומר שכל השאר טובים יותר, להיפך הוא מהבולטים לעומת החושך שאנחנו רואים מחלק נכבד מהשחקנים. 

5 דקות לפני, Sawyer said:

לכל המגזרים, פרץ לא אשם בשער אתמול (כן אשם במשחק רגל רע) והוא ככל הנראה נקודת האור בעונה הזאת מבחינת הקבוצה.

הוא נקודת אור, בהחלט.

אבל הוא לא יציב והחוסר ניסיון שלו מביא לספיגות.

אני בטוח שאם הוא לא היה רץ לשחקן, ונשאר על הקו, הוא לוקח את הכדור הזה.

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הוא נקודת אור, בהחלט.

אבל הוא לא יציב והחוסר ניסיון שלו מביא לספיגות.

אני בטוח שאם הוא לא היה רץ לשחקן, ונשאר על הקו, הוא לוקח את הכדור הזה.

הפקירו אותו אחי, מה נשאר לו לעשות? להמר על יציאה. זה גול של משחק ההגנה, לא עליו בכלל.

15 דקות לפני, Sawyer said:

מאוחר מדי סוייר. הפכו אותו בפורום לשעיר לעזאזל ולאשם בכמות השערים הרבה שאנחנו חוטפים. ההצלות הגדולות שלו (שאת חלקם טננבאום בעצמו לא לוקח) כבר לא מעניינות.

מזיינים פה את המוח על שילוב צעירים, אבל לצעיר היחיד שכן השתלב (וכנראה הכשרון הכי גדול מבניהם) אין סבלנות למרות שהוא מציג יכולת טובה. איך לשחר ולחנצ׳יס כן תהיה סבלנות?

3 דקות לפני, liron1006 said:

הפקירו אותו אחי, מה נשאר לו לעשות? להמר על יציאה. זה גול של משחק ההגנה, לא עליו בכלל.

זה לא הרגיש נכון.

ישר שראיתי את זה אמרתי לעצמי "מהההה אתה יוצאאאא" 

הפקירו כן, אבל להגיד שאין לו חלק? 

אני מאוד אוהב אותו, שלא תבינו לא נכון, פשוט שטננבאום עמד בשער, הייתי רגוע, עם פרץ אתה לא יודע מה תקבל, או הצלה פסיכית, או ספיגה קלה מדיי.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאוחר מדי סוייר. הפכו אותו בפורום לשעיר לעזאזל ולאשם בכמות השערים הרבה שאנחנו חוטפים. ההצלות הגדולות שלו (שאת חלקם טננבאום בעצמו לא לוקח) כבר לא מעניינות.

מזיינים פה את המוח על שילוב צעירים, אבל לצעיר היחיד שכן השתלב (וכנראה הכשרון הכי גדול מבניהם) אין סבלנות למרות שהוא מציג יכולת טובה. איך לשחר ולחנצ׳יס כן תהיה סבלנות?

אין הגנה , קשה לאנשים להפנים את זה כנראה ולפעמים שוער טוב כמו ההגנה שלו, הוא באמת האחרון שאפשר להאשים.

27 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

זה לא הרגיש נכון.

ישר שראיתי את זה אמרתי לעצמי "מהההה אתה יוצאאאא" 

הפקירו כן, אבל להגיד שאין לו חלק? 

אני מאוד אוהב אותו, שלא תבינו לא נכון, פשוט שטננבאום עמד בשער, הייתי רגוע, עם פרץ אתה לא יודע מה תקבל, או הצלה פסיכית, או ספיגה קלה מדיי.

הרצתי שוב את הקטע של הספיגה, זה 50/50 לא חושב שהוא טעה בשבריר שניה של החלטה שיש לו לקחת ואם היה לוקח את הכדור היו אומרים איזו יציאה טובה.  אולי אם לבוא בטענות זה אולי למה לא יצא חצי שניה מוקדם יותר אבל גם זה לחפש בציציות, לטעמי השער לא עליו.

אגב בקטע שראיתי עכשיו לא הבנתי בלייב כמה הפקרות היתה בהגנה , הבנאדם חנה שם ואף אחד לא שם לב, זה מדהים.

איך זה תמיד קל לרצות את זה שיושב על הספסל או ביציע. 

גם נגד טננבאום היו טענות למרות הספיגות המעטות שלו.

תמיד מוצאים משהו לא בסדר. 

פרץ אחלה שוער ויהיה שוער גדול בעתיד. 

לא חושב שזה כזה משנה אם הוא יעמוד או טננבאום במצב הנוכחי של ההגנה.

יותר חשוב שיגיע כבר מאמן ושיחשבו על חיזוק להגנה. 

בנוגע לעידו שחר, ללא ספק שמגיע לו לקבל הזדמנות.

לפני2 שעות , עידן מוסקונה said:

איך זה תמיד קל לרצות את זה שיושב על הספסל או ביציע. 

גם נגד טננבאום היו טענות למרות הספיגות המעטות שלו.

תמיד מוצאים משהו לא בסדר. 

פרץ אחלה שוער ויהיה שוער גדול בעתיד. 

לא חושב שזה כזה משנה אם הוא יעמוד או טננבאום במצב הנוכחי של ההגנה.

יותר חשוב שיגיע כבר מאמן ושיחשבו על חיזוק להגנה. 

בנוגע לעידו שחר, ללא ספק שמגיע לו לקבל הזדמנות.

בדיוק. דניאל פרץ אחלה שוער בלי הגנה וקישור אגרסיבי בכלל שיעזרו לו 

לא ראיתי בזמן אמת אז אני מסתמך על התקציר ועדכונים מחברים שראו אבל עושה רושם שכמה שחקני מפתח (שוב) שחוקים וצריכים מנוחה, בעיקר קניקובסקי ופריצה.

לא ברור לי איך ולמה ההגנה שלנו, שציפיתי שתהייה העוגן והיתרון היחסי שלנו העונה, נראית כל כך חלש. סאבוריט, ג'ראלדש, נחמיאס ומי שלא נשים בקישור האחורי והמרכזי מבין גלזר, ייני וגולסה, צריכים להספיק כדי לנעול את היריבה מול הרוב המוחץ של קבוצות הליגה, גם אם הבלם האחר הוא הרננדס או פיבן. 

44 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

לא ראיתי בזמן אמת אז אני מסתמך על התקציר ועדכונים מחברים שראו אבל עושה רושם שכמה שחקני מפתח (שוב) שחוקים וצריכים מנוחה, בעיקר קניקובסקי ופריצה.

לא ברור לי איך ולמה ההגנה שלנו, שציפיתי שתהייה העוגן והיתרון היחסי שלנו העונה, נראית כל כך חלש. סאבוריט, ג'ראלדש, נחמיאס ומי שלא נשים בקישור האחורי והמרכזי מבין גלזר, ייני וגולסה, צריכים להספיק כדי לנעול את היריבה מול הרוב המוחץ של קבוצות הליגה, גם אם הבלם האחר הוא הרננדס או פיבן. 

ג'ראלדש נשחק עד דק ללא מנוחה.

כל משחק עולים עם ציוות אחר של בלמים.

אין מאמן.

לפני9 שעות , אקיטה said:

מקווה שההצבה של גררו אתמול כחלוץ זה כי סוף סוף מישהו במכבי מפנים ששם הוא צריך להיות בעיקר. וזה למרות ההחמצה שלו.

אני לא מבין למה ברק מתעקש וממשיך את ה4-3-3 המשעמם,שלא מתאים לנו.

גררו עם פריצה יחד יכול להיות שיחוק,אפשר וצריך לעבור לשחק 

4-4-2.

דרך אגב ההתנהגות של פקחי השיטור אתמול נבזית

הקלות בה הם נותנים דוחות לילדים וחיילים זאת שערורייה.

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

גולסה עם ייני אתמול במחצית הראשונה, לא הבינו את מי הם צריכים לסגור.

לשניהם אין את ההרגל להיות הקשר האחורי ויצאו כמה מצבים שהיה חור בדיוק על המשבצת הזאת של הקשר ''שיורד'' לעזור לקשר האחורי. 

ואז היו מצבים שהיו טיפה מסוכנים, קבוצות קצת יותר מרוכזות היו עוקצות במצבים האלו. 

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

בגלל זה אני אומר, זה לא עניין פרסונלי של השחקנים עצמם, השחקנים מספיק טובים לעצור כל קבוצה בליגה ובטח לכבוש מול כל קבוצה בליגה. זה נטו עבודת מאמן שכרגע חסרה לנו. 

לפני11 שעות , antonio_margheriti2 said:

אני חושב שאני אחד התומכים הכי גדולים כאן בפורום לחזרה של טננבאום לשער.

פרץ אולי יהיה שוער גדול בעתיד, אבל כרגע הוא לא בשל להיות שוער פותח אצלנו.

לדעתי פרץ אשם בשער אתמול, סגירה על הפנים, לא היה צריך לצאת בכלל.

גולים שהוא מקבל טננבאום לדעתי היה לוקח, רק בגלל כמו שאמרת, שהוא קורא נכון את המשחק ויודע לארגן הגנה.

גם אני אתך. טננבאום טוב יותר בלא מעט פרמטרים במשחק. במיוחד פרץ נכשל בעמידה מול לחץ של היריב. ועוד...

לצערי, טננבאום פצוע.

לפני13 שעות , Adir12 said:

מישהו יודע מה הסיפור עם חנצ'יס? הוא פצוע? מאז שהאריך חוזה הוא לא היה בסגל פעם אחת

@Sawyer יודע משהו על זה?

פציעה מעל הברך שהחלה עוד לפני הפגרה.