Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בסמי עופר | 3-1, 3 נקודות חשובות

Sawyer

Recommended Posts

הפסד צורם באירופה מוציא את הרוח שאין מהמפרשים, מחשבות על למה נגמרה הפגרה מתפוגגות מהר כי נזרקים מיידית לליגה, המפעל החשוב ביותר שבו אנחנו נמצאים הכי רחוק שיש מאיפה שאנחנו רוצים להיות וכרגע מבחינתנו זה רק 3 נקודות גם במשחק חוץ קשה מול המקום השלישי.

יצחקי מקבל חזרה את נחמיאס להרכב (במקום פיבן ולא הרננדז) וגם מחליט להפתיע עם טבח בכנף במקום חוזז.

שופט: סביר+ (סה"כ משחק יחסית קל לשיפוט שעבר בצורה סבירה, כמובן שאי אפשר היה בלי טעויות בלתי מחויבות אבל לא הרגיש שבא לנו על הראש בכל הכוח וזה בהחלט מרענן)

שחקנים: פרץ לא אשם בשער, רשם כמה סטופים נחמדים. משחק הרגל שלו היום היה לא טוב. סבוריט קשה לי כי גם היום היו רגעים שהיה מתחת לרמתו וכמה רגעים שכן נתן את הערך המוסף, הרננדז במשחק פחות רע מבד"כ לדעתי, מיעט למכור באופן יחסי. נחמיאס מסתמן כבלם הטוב שלנו בסגל, רחוק מלהיות הבלם שהייתי רוצה שיהיה הבלם המוביל שלנו. ג'ראלדס היה בסה"כ בסדר, לא הבריק במיוחד. שרן היה במשחק פושר מאוד, היה חסר לו משהו היום. גולסה כן רשם כמה חילוצים טובים ויציאות קדימה אבל עדיין רחוק מהשיא, קניקובסקי משחק מאוד מפוזר, מעט מאוד מהלכים טובים לצד איבודים, לפחות תמיד מחוייב ומנסה ורץ. טבח הפתיע במשחק לא רע, כבש שער, עשה עוד מהלך נחמד. לא היה רע בסה"כ, אני עדיין רחוק מלהתרשם ממנו. קוואס בטח לא משחק ענק שלו אבל איים קצת על השער, בישול גדול בשער האמיתי היחיד שלנו, אין לנו הרבה אז צריכים כמה שיותר ממנו. פריצה זה היה משחק לא טוב של פריצה, כן הוריד פה ושם כדורים בראש אבל יותר מדי טעויות עם הכדור, בעיטות לא בזמן הנכון, מסירות לא כמו שצריך. יום פחות טוב במשרד, מאמין בו יתיישר במהרה.

פיקנטריה:

- אנטוני :wubyellow3: עם 2(!) שערים עצמיים.

- לראשונה העונה בפלייאוף העליון

- השירה לאנטוני בסוף

- טקס חנוכה בסמי עופר

- (עוד) ניצחון בחנוכה

קהל:

קודם כל מפתיע לראות למעלה מ3000 צהובים באים למשחק בסיטואציה שאנחנו פחות מכירים, אז לפחות זה. גם העידוד היה מפתיע מאוד ממש משריקת הפתיחה. עידוד שמח וחיובי לאורך רוב דקות המשחק, כמה פיקים באמת חזקים, ושוב - כיף ביציע. אז כל הכבוד לכל מי שקשור לזה שזה קורה.

הניצחון הזה חשוב כי הקבוצה כן מתכננת להביא מאמן וכן לנסות להוציא את הטוב ביותר מהעונה הזאת, 3 נקודות במשחק כזה חשוב זה המון, בלי להביא 3 במשחק הבא זה לא שווה כלום, והוא כבר ממש מעבר לפינה.

רביעי, 19:30, בלומפילד. נתראה שם.

פריצה וקניקובסקי בצמד משחקים רע מאוד. יש ספסל וצריך להתחיל להשתמש בו בדיוק כששחקנים צריכים את הבעיטה בתחת לטובת שימור תחרות בריאה.

אני ממש ממש מקווה שהמאמן הבא ידע להשתמש בסגל הרחב שלו ולייצר תחרות ברוב העמדות. ניהול הסגל של פטריק את יצחקי מזעזע.

אחרי חצי עונה עם פרץ אני חושב שאני שלם עם החזרה של טננבאום  לשער. לפרץ יש אינסטינקטים טובים יותר על קו השער ומשחק גובה טוב, אבל הוא קורא פחות טוב את המשחק, משחק הרגל שלו מפוזר, והאחד על אחד שלו לא מספיק טוב. שלוש האחרונות הן תכונות סופר חשובות לשוער בקבוצה דומיננטית. יותר מהיכולת להתעופף בוירטואוזיות למשקוף (ובהחלט יש לו את זה).

אני רוצה את המשחק הסולידי של טננבאום חזרה, בייחוד את היכולת שלו לתפקד כבלם נוסף.

עוד משחק משולש. תפסנו את הפועל חיפה ביום מאוד גרוע. ביום אחר אני לא חושב שאנחנו מנצחים.

קבוצת מעלית מהמחזור הראשון. לצערי זה לא ישתנה.

דווקא פריצה וקניקובסקי שהיו נקודות האור בפתיחת העונה מאכזבים מאוד. יום חלש של שניהם. מתחיל לחשוב אולי עדיף כן לתת לקניקובסקי לשחק באגף כי שם יש לו יותר שטח. 

קוואס במהלך אחד יכול לגרום לגול. בישול ענק, עוד כמה מהלכים יפים ובעיטה אדירה. חבל שזה קורה רק ב15 דקות וכל שאר הזמן הוא נעלם. 

גולסה מתחיל לחזור לעצמו, בן חיים הפתיע, אבל התעייף ועשה כמה חורים כולל בגול, נחמיאס צריך להמשיך לפתוח.

החילוף של גררו על פריצה היה חכם, אבל גררו העונה זה לא זה. מאכזב מאוד. 

שאר החילופים הגיעו מאוחר מדי ואם לא אנטוני האח זה היה נגמר רע. פעם שלישית שיצחקי מהסס בחילופים ושילמנו על זה. 

תביאו כבר מאמן, תחזירו את הפצועים (קנדיל, גלזר וביטון) ותתחילו לתת לשחר דקות. אולי אז נצליח גם להינות ממכבי.

הדבר הראשון שהמאמן הבא יצטרך לעבוד עליו הוא שליטה במשחק.

במשחק כזה שאנחנו מובילים בבטחה אני מצפה מהקבוצה להרוג את המשחק, להחזיק את הכדור במרכז ולהתחיל להריץ את היריבה מצד לצד, במקום זה אנחנו נגררים למשחק coast to coast וגם סופגים.

במקום להיות בעלי הבית אנחנו כל הזמן נגררים אחרי הקצב של היריבה.

הרננדז פחות רע?! בזכותו 2 הגולים העצמאיים. 

כל קרן הוא רץ כמו משוגע לקרוב, גם בקרן לפני הראשון. הוא באמת מהשחקנים שנותנים הרבה. 

גולסה לדעתי החלש ביותר על המגרש, הוא עושה הכל לאט, לא מדויק וקצת יש להגיד בחוסר חשק. 

שאר הקבוצה, באו לקחת 3 נק' וזה מה שחשוב מעכשיו עד לפלייאוף. כל השאר לא רלוונטי. 

היו מהלכים יפים של כדורגל, הצגנו דקות של כדורגל טוב - אבל זה רק לפרקים קצרים, חייבים להגיע לשלב שמציגים כדורגל ושליטה במשחק לאורך רוב המשחק.

ב2-0 ידעתי וראו שאנחנו הולכים לקבל פה (שווים גול כמעט כל משחק), פשוט הפסיקו לשחק - הגיע הזמן פשוט להרוג משחקים וזהו !!

היו הרבה דברים בנוסף ששיחקו לטובתנו, גולים עצמיים, יכולת חלשה ולא אופיינית של הפועל חיפה העונה ושיטה שונה ממה שהם רגילים.

אבל ירד ממני הרבה לחץ, הייתי ממש לחוץ לקראת המשחק.

אולי אם נצליח לחבר 2 ניצחונות רצופים נקבל הרבה ביטחון להמשך וגם נראה יכולת טובה.

משחק הלחץ שלנו זוועה!!

עידו שחר יושב פשוט בול בשבלונה.

לרביעי

דניאל ג'ראלדש הרננדס נחמיאס סבוריט שמיר שחר ביטון/ריקן קוואס טבח גררו

27 דקות לפני, קובי השועל said:

משחק הלחץ שלנו זוועה!!

לרביעי

מצפה להרכב התקפי ביום רביעי, גם לעשות הכל כדי להבקיע שער מוקדם שלא נסתבך בהמשך

ניצחון מועדד לא יודע למה האמת, בטח שלא בגלל היכולת. אולי בגלל שסוף סוף ניצחנו אחרי פגרה ארוכה אז ככה יש הרגשה טובה שאשכרה אני לפחות שכחתי איך זה מרגיש אחרי ניצחון  

35 דקות לפני, PLASTOMAN said:

איפה היה סבוריט בגול? 

קניקובסקי צריך לחזור לאגף. 

חייב רוטציה רחבה, הרבה שחקנים סחוטים. 

סבוריט שמר באמצע. תאכלס זו הפקרה של טבח שהיה חייב לצמצם אבל סרדל שיחק אותה פצוע והקארמה הרעה על זה שלא הוצאנו כדור הכתה בנו חזק.

ואיזה סחוטים הייתה עכשיו פגרה של 20 שנה ובלי משחקי נבחרת. הם לא עייפים סתם חלשים ולא מדוייקים כי זה מה שהם שווים.

ניצחון חשוב מאוד.

ב 1-2 היתה תחושה שאוטוטו הם חוזרים ועוד פעם נצא השנה לוזרים .

מסכים שנראו עייפים (כושר גופני?)

נקווה שזה עניין של חוסר בטחון ועם חיבור של עוד ניצחון שתיים יתחילו להרוג משחקים.

אם טבח היה שם את השני לפני המחצית……היה קל יותר

סה"כ הצגנו משחק יותר טוב מהיריבה והניצחון מוצדק גם אם 2/3 מהשערים הם עצמיים. זה לא שהשחקן רץ לבד לשער שלו עצמו וכבש שער עצמי, יצרנו את המצבים ואת הלחץ ובאנו על שכרנו כך או אחרת. 

חלק מהשחקנים היום ביום טוב חלק ביום חלש יותר חלק היו חצי משחק ככה וחצי ככה. זה עדיין לא מילוי מלוא הפוטנציאל של הסגל הזה אבל זה כן יותר ממה שהיה בתקופת ואן לוון. לצערי שוב השחקנים הצעירים לא שותפו (ואפילו לא היו בסגל), אבל זה כבר סוג של מגמה, בסופו של דבר מניח שיצחקי הלך עם מה שהצליח לו עד עכשיו. בכל מקרה אין לי תלונות ליצחקי הוא עושה מה שהוא יכול בתפקיד שהוא לא אמור לאייש.

הבעיה העיקרית שלי עם המשחק אתמול זה שוב השער שספגנו. אנחנו לא מסוגלים לסיים משחק בלי לספוג שער. מן הסתם זה הדבר הראשון שהמאמן החדש (שיגיע בעזרת השם לפני שנת 22) חייב לעבוד עליו. ספציפית לגבי חוליית ההגנה אני לא רואה פה אף קבוצה עם חוליית הגנה יותר טובה משלנו, אולי יש לכל קבוצה איזה בלם אחד טוב אבל כל השאר ברמה ירודה יותר.  פרסונלית יש לנו הגנה מספיק טובה לעצור כל קבוצה בארץ מלהבקיע לנו וזה כולל גם את שאר ההרכב שאמור להשתתף בזה, זה הכל עניין של משחק ההגנה עצמו. ובשביל זה צריך מאמן שיתרגל איתם מה שצריך וידע לזהות למשל מתי טב"ח מתעייף ומפסיק לרדת להגנה ולסגור ולהחליף אותו בזמן (אחד האשמים בשער לדעתי), קניקובסקי לא צריך לצעוק לו עם הידיים שירוץ לעשות הגנה, זה התפקיד של המאמן. שיתרגל בין השאר את הסגירות את הלחץ את העמידה הנכונה וכו' וכו' ושזה הכל יתחיל עוד מההתקפה. חותכים בקלות מדי את הקישור שלנו שלרגעים נראה כאילו לא קיים בכלל (וזה קורה גם עם גלזר שנשאר בודד במערכה). חוסר ריכוז ועמידה לא נכונה גם כשאנחנו לוחצים שמביאה למצבים מסוכנים נגדנו במתפרצות. זה דברים של אימון שאיביץ' עשה מצוין גם עם פיבן וייני בלמים. אז בטח שאפשר לעשות את זה גם עם הרננדס ונחמיאס (ואולי אפילו פיבן שוב).  

קח או אחרת - עוד 3 נקודות. סה"כ 7 מ-9 ב-3 משחקים האחרונים. יום רביעי מקבלים את נוף הגליל כאילו בהזמנה אישית כדי להמשיך את הרצף הקטן שנוצר פה. אסור להוריד את הרגל מהגז, אסור להיות שאננים אפילו לרגע, לבוא לבלומפילד לקחת את המשחק ולהמשיך למשימה הבאה.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

משחק הלחץ שלנו זוועה!!

לרביעי

משחק הלחץ לא קיים.

השחקן שהכניס את הגול להפועל חיפה חופשי לגמרי על סף הרחבה פשוט מדהים , בימים הטובים אין סיכוי שהוא לבד.

בלי קשר מאוכזב מאוד מהמגנים שלנו, מהכי טובים בארץ נהפכו לכמעט גנריים למעט מדי פעם הברקות של סבוריט, רוצה ומקווה להאמין שזה תלוי במאמן רציני שיהיה על הקוים.

ברביעי נוף הגליל אין משחק בטוח העונה, כבר הפסדנו משחקים "בטוחים".

אני עדיין תחת רושם ההפסד בחמישי , פספוס הזוי ומטורף שספק אם יחזור בשנים הקרובות.

לפני10 שעות , הילד בן 30 said:

אחרי חצי עונה עם פרץ אני חושב שאני שלם עם החזרה של טננבאום  לשער. לפרץ יש אינסטינקטים טובים יותר על קו השער ומשחק גובה טוב, אבל הוא קורא פחות טוב את המשחק, משחק הרגל שלו מפוזר, והאחד על אחד שלו לא מספיק טוב. שלוש האחרונות הן תכונות סופר חשובות לשוער בקבוצה דומיננטית. יותר מהיכולת להתעופף בוירטואוזיות למשקוף (ובהחלט יש לו את זה).

אני רוצה את המשחק הסולידי של טננבאום חזרה, בייחוד את היכולת שלו לתפקד כבלם נוסף.

אני חושב שאני אחד התומכים הכי גדולים כאן בפורום לחזרה של טננבאום לשער.

פרץ אולי יהיה שוער גדול בעתיד, אבל כרגע הוא לא בשל להיות שוער פותח אצלנו.

לדעתי פרץ אשם בשער אתמול, סגירה על הפנים, לא היה צריך לצאת בכלל.

גולים שהוא מקבל טננבאום לדעתי היה לוקח, רק בגלל כמו שאמרת, שהוא קורא נכון את המשחק ויודע לארגן הגנה.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

אני חושב שאני אחד התומכים הכי גדולים כאן בפורום לחזרה של טננבאום לשער.

פרץ אולי יהיה שוער גדול בעתיד, אבל כרגע הוא לא בשל להיות שוער פותח אצלנו.

לדעתי פרץ אשם בשער אתמול, סגירה על הפנים, לא היה צריך לצאת בכלל.

גולים שהוא מקבל טננבאום לדעתי היה לוקח, רק בגלל כמו שאמרת, שהוא קורא נכון את המשחק ויודע לארגן הגנה.

נדמה לי שטננבאום לא היה בסגל בכלל, עדיין פצוע? 

הגול שחטפנו, לדעתי, הוא תמצית העונה שלנו עד כה.

הכל מקרי, אין סדר, אין ארגון. זה גול שאם קבוצה בתחתית הליגה הלאומית הייתה מקבלת - היית אומר טוב נו מילא הם עסוקים בעוד דברים במהלך היום בכדי לסגור את החודש.

7 דקות לפני, liron1006 said:

נדמה לי שטננבאום לא היה בסגל בכלל, עדיין פצוע? 

לגבי אתמול אין לי מושג, אבל אני יודע שפגרה הוא כן היה פצוע.

לא יודע מה הסיפור שם, בעיות גב, אבל כשהוא יהיה בריא, הייתי שמח לראות אותו חוזר לשער.

הוא דיי אנדרייטד, שוער שדיברו עליו לנבחרת פתאום שכחו שהוא קיים, בקיץ כולם כאן היו בעד לתת לו חוזה ל-5 שנים.