Jump to content

לקראת הפועל חיפה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

לגמרי זניט רק שהפעם זה מול יריבה חלשה יותר ואין לנו אפשרות לתקן. 

באמת שאין לי כוח למשחק היום. אולי זה מהתסכול על חמישי, אבל אופתע אם ננצח. 

57 דקות לפני, עמית ר said:

וואללה אני כמו אחרי זניט.

לא בא לי לראות או לשמוע על כדורגל, כולל מכבי.

יש עונות שחורות (עברנו כאלה) ויש שבירת לב.

הרבה יותר קשה מהעונות השחורות כי אז לא ציפת לכלום אחרי מחזור חמש, פה יש גם הרגשה של אכזבה כי אתה יודע שאפשר לעשות הרבה יותר. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לגמרי זניט רק שהפעם זה מול יריבה חלשה יותר ואין לנו אפשרות לתקן. 

באמת שאין לי כוח למשחק היום. אולי זה מהתסכול על חמישי, אבל אופתע אם ננצח. 

חג המכבים היום יהיה בסדר.

יאללה יש מכבי היום! אנשים תתעוררו מה זה התבוסתנות הזאת? הולכים לראות את הקבוצה האהובה שלנו ולתת בראש לא משנה מה התוצאה. כל משחק זה דף חדש, מה שהיה לא משנה, באים לנצח כל קבוצה בכל מקום בכל יום ובכל שעה

9 דקות לפני, hen34 said:

לא בא לי להיכנס היום לסמי ולראות את הרננדס

מקווה שיצחקי יקבל שכל ולא נראה את האדון שבגללו אנחנו מתחילים את המשחק במינוס גול

ייני אשם כבר כמה גולים רצוף. 

הרננדס לא ברמה אבל הגולים לא עליו. 

חצי הרכב שלנו לא שווה קבוצת צמרת, להפיל את זה על שחקן אחד זאת טעות, היה פה כישלון רציני בבניית הסגל, נפילות עם זרים והבאה של ישראלים בינוניים. 

הרננדס, ייני, קוובאס, חוזז, פיבן ועוד לא מעט שחקנים הם אולי אולי ברמת המחליפים למכבי, כשהם עולים ב11 אתה יודע שאנחנו בבעיה. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

ייני אשם כבר כמה גולים רצוף. 

הרננדס לא ברמה אבל הגולים לא עליו. 

חצי הרכב שלנו לא שווה קבוצת צמרת, להפיל את זה על שחקן אחד זאת טעות, היה פה כישלון רציני בבניית הסגל, נפילות עם זרים והבאה של ישראלים בינוניים. 

מבטיח לך שאם הבלם החלש לא ישחק הכל יראה אחרת בלי קשר לכל המחדלים האחרים שקורים בקבוצה.

Just now, hen34 said:

מבטיח לך שאם הבלם החלש לא ישחק הכל יראה אחרת בלי קשר לכל המחדלים האחרים שקורים בקבוצה.

לא ברור לי איך אתה יכול להבטיח דבר כזה, מי מחכה על הספסל ? נחמיאס? 

זה אותה רמה פחות או יותר, וזה גם ממש לא משנה.

אין מאמן ואין באמת משחק הגנה מסודר כמו שהיה נגיד עם בוס או איביץ', שאתה רואה קבוצה שמאומנת לבצע משחק לחץ והגנה. 

אנחנו העונה קבוצה שקמה ונופלת על יכולות אישיות של שחקנים ביום נתון, ומתי ששחקן מסוים חלש אתה חוטף גול, כי אין מי שיחפה עליו, כי אין באמת סדר במשחק. 

באותו אופן ששחקן התקפה מסוים ביום רע, אין מישהו אחר שישים תגול במקומו. 

להבדיל מעונות כמו אלו עם איביץ' לדוגמה שהיה יכול להרכיב 11 מהיציע ועדיין היינו מקבלים אותה קבוצה שמשחקת אותו דבר ובאותה רמה.

או בקיצור, לא משנה מי יעלו ב11 זה יהיה אותו חרא בדיוק. 

10 דקות לפני, nirnir20 said:

לא ברור לי איך אתה יכול להבטיח דבר כזה, מי מחכה על הספסל ? נחמיאס? 

זה אותה רמה פחות או יותר, וזה גם ממש לא משנה.

אין מאמן ואין באמת משחק הגנה מסודר כמו שהיה נגיד עם בוס או איביץ', שאתה רואה קבוצה שמאומנת לבצע משחק לחץ והגנה. 

אנחנו העונה קבוצה שקמה ונופלת על יכולות אישיות של שחקנים ביום נתון, ומתי ששחקן מסוים חלש אתה חוטף גול, כי אין מי שיחפה עליו, כי אין באמת סדר במשחק. 

באותו אופן ששחקן התקפה מסוים ביום רע, אין מישהו אחר שישים תגול במקומו. 

להבדיל מעונות כמו אלו עם איביץ' לדוגמה שהיה יכול להרכיב 11 מהיציע ועדיין היינו מקבלים אותה קבוצה שמשחקת אותו דבר ובאותה רמה.

או בקיצור, לא משנה מי יעלו ב11 זה יהיה אותו חרא בדיוק. 

אני מסכים עם המסר הכללי אבל היה שלב בו נפל לי האסימון שלהרננדז אסור יותר לראות מגרש במכבי וזה הגול נגד נתניה שהוא פשוט פחד שם מהכדור/שחקן כשהוא פאקינג יכול למנוע שער, זה היה די בדיחה לראות.

אני גם חושב שנחמיאס בכללי נראה הרבה יותר טוב ממנו, היה לו טעות של רכות באיזה משחק שהוא לא תקף את הכדור ומשחק אחרי מיד שיפר את זה, לא רואה את זה אצל הרננדז, אז נניח עכשיו שניהם אותה רמה נגיד לפחות אחד עם גרף שיפור.

יש מצב שנחמיאס נמחק מאז הסיפור עם הנבחרת? אם אני לא טועה חוץ מכמה דקות כמחליף נגד נתניה הוא לא שיחק מאז ההפסד בטרנר, לא תחת פטריק ועכשיו גם לא תחת יצחקי. 

הוא יושב בספסל קבוע אז כנראה שהוא כשיר. לא רואה הסבר אחר כי כשהוא פתח הוא היה נראה הכי פחות גרוע מבין הבלמים.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

בטח יהיה משחק כמו ה4-3 נגדם בעונה שעברה רק שאין סיכוי שהפעם נבקיע 4. נשבע ששכחתי מהמשחק ההזוי הזה.

יותר סיכוי שיהיה 2-2 כמו בעונת ג׳ורדי המאמן