Jump to content

נושא יתר מחזור 10

פנחס שוף

Recommended Posts

אתמול לא החלטתי את מי אני שונא יותר

את מוטי איווניר העלק מכביסט, איש גועלי שהיה נראה שהיה מת שנפסיד אתמול

או ניר קלינגר אמר להסננות של הואר היתה השפעה של התוצאה, יא שרמיט, אם זה היה קורה בדרבי היית רץ אחרי הואר עם הבולבול

56 דקות לפני, erantheking21 said:

אתמול לא החלטתי את מי אני שונא יותר

את מוטי איווניר העלק מכביסט, איש גועלי שהיה נראה שהיה מת שנפסיד אתמול

או ניר קלינגר אמר להסננות של הואר היתה השפעה של התוצאה, יא שרמיט, אם זה היה קורה בדרבי היית רץ אחרי הואר עם הבולבול

קלינגר לוקח בהליכה.

אצילי הוא לא הבעיה ולא בגללו אנחנו נראים ככה. טוב שהעיפו אותו. הבעיה היא האדישות והחוסר שאפתנות של ההנהלה/בעלים בעת הזאת. אני מבטיח לכם שגם אם אצילי היה נשאר היינו נראים פח. נגמרו הימים ששחקן אחד מחזיק קבוצה. זה נגמר בערך שנימני סיים במכבי. היום זה נטו משחק קבוצתי והקבוצה נבנת מההנהלה וההנהלה מקבלת מנדט מהבעלים. כרגע הקבוצה שלנו תקועה בגלל ההנהלה שתקועה בגלל מיץ. סה טו

לפני10 שעות , מכביסט לעד said:

סבבה, אבל זה אצילי זה כבר היסטוריה. הייתי מבין אם היית מתלונן שאיבדנו את פרץ בחינם, אבל אצילי עונה שנייה מחוץ למכבי, הגיע הזמן לשכוח את זה. 

איבדנו כבר טובים ממנו… 

בכל מקרה ממליץ לך לא להסתכל על חיפה. חבל על העצבים. כרגע הם לא היריבה שלנו.

רק עם מאמן, קישור טוב ובלם זר נורמלי…

אכן איבדנו טובים ממנו, אבל לא ליריבה ישירה על הצלחת. לכן השם שלו יעלה פה שוב ושוב בשנים הקרובות כי כל שבוע מחדש ההעברה הזאת ממשיכה לפגוע בנו ישירות. זה שינה את כל מאזן הכוחות לשנים הקרובות.

פותחים נושא חדש או שנשארים עם זה? כי אם מסתכלים על היריבות מהתחתית הנושא עשה את שלו בהצלחה אבל בהיבט על היריבות בצמרת הנושא זה כשל.

16 דקות לפני, Skankhunt42 said:

אכן איבדנו טובים ממנו, אבל לא ליריבה ישירה על הצלחת. לכן השם שלו יעלה פה שוב ושוב בשנים הקרובות כי כל שבוע מחדש ההעברה הזאת ממשיכה לפגוע בנו ישירות. זה שינה את כל מאזן הכוחות לשנים הקרובות.

שוב לא מדויק. 

מה ששינה את מאזן הכוחות זה חוסר תפקוד של ההנהלה שלך לעומת תפקוד מעולה של חיפה. 

דוגמאות חוץ מאצילי -

1. ברק בכר לתפקיד המאמן לעומת האין מאמן שלנו.

2. עלי מוחמד בחיפה במקום שיבוא אלינו.

3. הכנת הקבוצה של חיפה כבר בקיץ לעומת הכנה מאוחרת מאוד שלנו שהסתיימה (?) תוך כדי תחילת הליגה. 

הללו את הנשיא

צטט

יושב ראש חברת היכלי הספורט רמזי גבאי אמר הבוקר לוואלה! ספורט וספורט 1: "אירחנו עשרות פעמים קהלים אצלנו כולל אוהדי מכבי חיפה ומעולם לא היה ונדליזם כזה. כיסאות נשברו באכזריות, קירות הושחתו, כתובות גרפיטי רוססו ואני שואל למה? למה לבוא ולפגוע ככה, למה להשחית ככה. הדברים יועברו בשעות הקרובות בצורה מסודרת ליענקלה שחר ומכבי חיפה. אין לי ספק שכמו תמיד, יענקלה יתייחס לכך ויטפל".

אוהדי חיפה בפרט כל האינפרנו ומטפסי העצים למיניהם בסך הכל הוציאו את כל התסכול המתמשך מהכאפות שהם נוהגים לקבל על הכיסאות ושירותי הבנות איפה שהם הכי אוהבים לבלות, הכל בסדר יענקלה האח ישלם ויציע צפון קוריאה ימשיך להיות וונאבי אולטראס הפועל.

7 דקות לפני, ohadn said:

יש תמונה של אחת הזונות שעשתה את זה...

כאלה סתומים מתעדים את עצמם משחיתים רכוש

מדובר ברמה מרשימה של טיפשות, כל אתרי הספורט כתבות על זה גינויים ובקשות למעצרים, הכי חשוב לזונה הסטורי. אהבתי גם שהבנות שם הן החוליגניות. בנוסף מעניין מה יחס הבנות/אונליפאנס ביציע הצפוני.

הכי מצחיק שמרוב שהם מנסים לחקות אותנו הם הדליקו פירו כדי להתגרות במשטרה על זה שלא נתנו להכניס ציוד + שלט דומה לזה שאנחנו הרמנו בחמישי.

הם כל כך רוצים להיות אנחנו שאני מרחם עליהם. 

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

אצילי הוא לא הבעיה ולא בגללו אנחנו נראים ככה. טוב שהעיפו אותו. הבעיה היא האדישות והחוסר שאפתנות של ההנהלה/בעלים בעת הזאת. אני מבטיח לכם שגם אם אצילי היה נשאר היינו נראים פח. נגמרו הימים ששחקן אחד מחזיק קבוצה. זה נגמר בערך שנימני סיים במכבי. היום זה נטו משחק קבוצתי והקבוצה נבנת מההנהלה וההנהלה מקבלת מנדט מהבעלים. כרגע הקבוצה שלנו תקועה בגלל ההנהלה שתקועה בגלל מיץ. סה טו

זהבי מוסר לך ד"ש.

חשבתי שמיצו את העניין הזה בסוף שנות ה90 תחילת שנות ה2000. הם חיים בסרט בדיוק כמו החברים שלהם מהדרום שיש לנו איזושהי יריבות איתם.

לפני14 שעות , yellow_blood said:

נפגענו ועדיין נפגעים, בגלל זה זה עולה כל פעם מחדש

אנחנו נפגעים אך ורק בגלל ההתנהלות שלנו לא בגלל שחקן כזה או אחר. 

59 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זהבי מוסר לך ד"ש.

מוסרים לך ד"ש המאמן, ההנהלה, השחקנים ששיחקו מסביבו וההתנהלות של הקבוצה בזמן ההוא.