Jump to content

נושא יתר מחזור 10

פנחס שוף

Recommended Posts

זה גם נהיה גרוע מרגע לרגע

צטט

הותר לפרסום: משה חוגג חשוד בסחר בבני אדם ובשידול לזנות

בית המשפט התיר לפרסם את עבירות המין שבהן חשוד איש העסקים ובעלי בית"ר ירושלים, שנעצר לפני כשבועיים. מלבד סחר בבני אדם ושידול לזנות

1 hour ago, itanar said:

אצילי נכנס מחליף שני משחקים אחרונים, שניים לפני הוחלף דקה 60.

מוחמד נכנס מחליף במשחק האחרון כשזה היה משחק מכריע עבורם.

חזיזה עלה מחליף רוב המשחקים.

קל לראות שהוא ויתר על אירופה בשביל רענננות בליגה (טעות, אין להם נקודות דירוג).

ויתר או לא, הם לא היו עוברים שלב בכל מקרה. 

לפני1 שעה , itanar said:

אצילי נכנס מחליף שני משחקים אחרונים, שניים לפני הוחלף דקה 60.

מוחמד נכנס מחליף במשחק האחרון כשזה היה משחק מכריע עבורם.

חזיזה עלה מחליף רוב המשחקים.

קל לראות שהוא ויתר על אירופה בשביל רענננות בליגה (טעות, אין להם נקודות דירוג).

מי שישמע הם היו בתמונת העלייה.. לא היה להם סיכוי מההתחלה ממילא

יהיה קשה לנצח את הטריו- מוחמד- לביא- אבו פאני בעתיד הקרוב(ורודריגז). בדיוק כמו שלא היה ניתן לנצח שלישיות שלנו בעונות אליפות. גם באגפים היתרון הוא ברור ומוחץ. צריך לעבוד כבר מאתמול כדי לצמצם פערים. קנדה, את שומעת? 

לפני8 שעות , המכבייה said:

יהיה קשה לנצח את הטריו- מוחמד- לביא- אבו פאני בעתיד הקרוב(ורודריגז). בדיוק כמו שלא היה ניתן לנצח שלישיות שלנו בעונות אליפות. גם באגפים היתרון הוא ברור ומוחץ. צריך לעבוד כבר מאתמול כדי לצמצם פערים. קנדה, את שומעת? 

לא

לפני10 שעות , המכבייה said:

במהלך העונה שעברה כתבתי פה שלדעתי הקישור שלהם טוב יותר ולא הסכימו איתי. מאז איבדנו את פרץ (וקיבלנו את שמיר) והם הביאו את עלי מוחמד *בנוסף*.

1 דקה לפני, דקסטר said:

במהלך העונה שעברה כתבתי פה שלדעתי הקישור שלהם טוב יותר ולא הסכימו איתי. מאז איבדנו את פרץ (וקיבלנו את שמיר) והם הביאו את עלי מוחמד *בנוסף*.

לא חושב שעונה שעברה הקישור שלהם היה טוב יותר, כל עוד היה לנו את הטריו גלזר-גולסה-פרץ בכושר טוב זה האמצע הטוב בארץ בעשור האחרון.

1 דקה לפני, Keano said:

לא חושב שעונה שעברה הקישור שלהם היה טוב יותר, כל עוד היה לנו את הטריו גלזר-גולסה-פרץ בכושר טוב זה האמצע הטוב בארץ בעשור האחרון.

אני יודע שלא תחשוב ככה, זה מה שכתבתי, שלא הסכימו איתי.

לגלזר הייתה עונה לא טובה ושיחק ברובה עם כאבים בלתי נסבלים מה גם שאני לא מתכוון רק שחקן לעומת שחקן אלא יותר איך שהקישור שלנו הוצב ושיחק יחד. 

15 דקות לפני, דקסטר said:

אני יודע שלא תחשוב ככה, זה מה שכתבתי, שלא הסכימו איתי.

לגלזר הייתה עונה לא טובה ושיחק ברובה עם כאבים בלתי נסבלים מה גם שאני לא מתכוון רק שחקן לעומת שחקן אלא יותר איך שהקישור שלנו הוצב ושיחק יחד. 

זה משהו אחר, פטריק שיחק לרוב עם פרץ וגולסה מאחורה וגם ברצף מאז שהגיע האמצע הזה היה טוב משל חיפה

לפני3 שעות , דקסטר said:

הקישור שלנו בשיאו שנה שעברה, היה טוב יותר. תיזכר בצמד המשחקים מול שחטאר ובכל מפגש ישיר מול חיפה. 

28 דקות לפני, המכבייה said:

הקישור שלנו בשיאו שנה שעברה, היה טוב יותר. תיזכר בצמד המשחקים מול שחטאר ובכל מפגש ישיר מול חיפה. 

זה הקטע, משחקים בודדים של התעלות לדעתי ולא לכל אורך העונה. פרץ באמת היה רמה מעל.

39 דקות לפני, דקסטר said:

זה הקטע, משחקים בודדים של התעלות לדעתי ולא לכל אורך העונה. פרץ באמת היה רמה מעל.

וגם חסרנו לקראת הסוף את גולסה אבל הם נתנו סריה יפה של דומיננטיות. 

לפני16 שעות , המכבייה said:

1.תשאל את איביץ', הוא יענה לך שבשביל לקחת מוצר שמגיע לגבול קצה היכולת שלו תמיד צריך לרענן בו כל מיני ברגים ואומים כדאי שלא ישבר לגמרי, ככה זה איביץ' רצה במכבי, להתחיל לעבוד מאתמול  והוא הבין שהוא לא הולך לקבל את זה עונה שניה הוא אפילו לא טרח לדבר על חוזה חדש, הוא לא האמין בזה יותר, שלא נדבר על זה שהוא הבין שהוא הולך להפסיד עוד כמה שחקנים.

2.האם אתה מצפה שנחתים שחקנים בינואר? התשובה פשוטה וקלה, אם אתה לא מכניס אתה לא מוציא. ניסיתי לפענח איך הגישה של פטריק השתנה ברגע אחד מצעירים והסגל הנוכחי לרכש וזה נפל עלי כמו רעם בהיר באותה שניה, ברגע שמכבי מכרה את יונתן כהן בסכום מסוים(2.3 אותו התעקשה להכניס) היא גם התפנתה לבצע רכש בסכום הזה פחות או יותר(תבדוק זה פחות או יותר אותם מספרים + -) . ככה עובדים בקנדה כבר כמה שנים וזה לא חדש, האם יגיע ברכש בינואר? לא יודע ולא מאמין בזה בכלל כבר..יש שינוים שצריכים לבצע בסגל והאם הם יקרו? קשה לי להאמין.

31 דקות לפני, erantheking21 said:

2.האם אתה מצפה שנחתים שחקנים בינואר? התשובה פשוטה וקלה, אם אתה לא מכניס אתה לא מוציא. ניסיתי לפענח איך הגישה של פטריק השתנה ברגע אחד מצעירים והסגל הנוכחי לרכש וזה נפל עלי כמו רעם בהיר באותה שניה, ברגע שמכבי מכרה את יונתן כהן בסכום מסוים(2.3 אותו התעקשה להכניס) היא גם התפנתה לבצע רכש בסכום הזה פחות או יותר(תבדוק זה פחות או יותר אותם מספרים + -) . ככה עובדים בקנדה כבר כמה שנים וזה לא חדש, האם יגיע ברכש בינואר? לא יודע ולא מאמין בזה בכלל כבר..יש שינוים שצריכים לבצע בסגל והאם הם יקרו? קשה לי להאמין.

אתה שוכח שנרכשו שחקנים במיליון יורו עוד לפני שידעו שיוני יימכר

לפני1 שעה , erantheking21 said:

1.תשאל את איביץ', הוא יענה לך שבשביל לקחת מוצר שמגיע לגבול קצה היכולת שלו תמיד צריך לרענן בו כל מיני ברגים ואומים כדאי שלא ישבר לגמרי, ככה זה איביץ' רצה במכבי, להתחיל לעבוד מאתמול  והוא הבין שהוא לא הולך לקבל את זה עונה שניה הוא אפילו לא טרח לדבר על חוזה חדש, הוא לא האמין בזה יותר, שלא נדבר על זה שהוא הבין שהוא הולך להפסיד עוד כמה שחקנים.

תכלס אני לא יודע מה איביץ חשב. אמר שצריך להתכונן לעונה מוקדם יותר(כתשובה ללמה נכשלנו שוב באירופה). לא הייתי מבסס תאוריה שלמה על זה. יש גם את האפשרות שמכבי גררו רגליים איתו...