Jump to content

רשמים מההפסד ללאסק בבלומפילד | בעיטה בדלי בסיום, הפסד שקובע - רק פלייאוף.

Sawyer

Recommended Posts

המשחק הכי קריטי שנשאר לעונה הזאת, בליגה אני לא מצפה להרבה ולפחות לגנוב דעת עם שמינית גמר יכול להיות מעולה עבורנו. תיקו יספיק כדי להשאיר אותנו פייבוריטים לעבור, ניצחון יבטיח עלייה כבר היום, הפסד? פלייאוף מאכזב בבית הקהל בהיסטוריה. 

יצחקי מעלה את מה שיש לו, זה לא הרבה אבל זה מה יש.

שופט: סביר+ (החליט שלא שורק ולא שרק את רוב השריקות לשתי הקבוצות בצורה אחידה, טעה פה ושם וריחם עליהם בהגזמה בצהובים גם ביחס לשיפוט זורם אבל עדיף על מה שיש בליגה שלנו בהרבה)

שחקנים: פרץ לא אשם בגול ומלבד הטעות (הגדולה) במשחק הרגל היה בעוד משחק מעולה עם כמה סטופים קריטיים, סבוריט היה במשחק איכשהו בסדר, מקווה שזה תחילה של מגמת עלייה עם כדור גדול לפריצה וכמה מהלכים לא רעים. פיבן היה סולידי מחצית ראשונה, מחצית שניה חזר למכירות לצד יכולת סבירה. הרננדז גם לא מכר במחצית הראשונה אבל בשניה כבר נפתח לו (כמעט) כרגיל.. ג'ראלדס רשם כמה פעולות יפות אבל עדיין מציג יכולת מתחת לרמה הנדרשת. שרן לא בא לידי ביטוי יותר מדי, ניסה לפחות. גולסה היו פה ושם ניצוצות עם כמה מהלכי כדורגל אגרסיביים/התקפיים אבל רחוק מלהספיק. גבי "הטוב במכבי" עם משחק סביר+ הצליח ליצור פה ושם דברים והיה מחוייב כרגיל. קוואס לא מספיק טוב, לא היה זוועה אבל נתן הרבה פחות משהיינו צריכים. חוזז מספר מועט של מהלכים סבירים לא מחפה על שאר המשחק. פריצה משחק פחות טוב שלו, גם החטיא מצב שהיה חייב לכבוש, גם לא היה מספיק דומיננטי. באסה.

פיקנטריה:

- סאגת יש ציוד/תופים אין ציוד תופים

- הפסד ראשון בקונפרנס

- פירו + משטרה זונה

- בלאגן בסיום עם השוער "ועוזריהם" האוסטרי.

- בלאגן בסיום עם המשטרה

קהל:

וואלה מצד אחד היה צריך להיות סולד אאוט מלחיץ עם כרטיסים בחוץ ב400 שקל, מצד שני ביחס לקהל הגרוע לגודלו בעולם היה מספר סביר של קהל היום בצורה שלא ביישה אותנו מאוד, הפירו בהתחלה נתן דווקא התלהבות (כנראה הקהל הזדהה עם הארגון מול המשטרה) ובסה"כ העידוד היה סביר בהתחשב במצב. האכזבה ממכבי גדולה כי היינו חייבים להוציא תוצאה שהיא לא הפסד היום וזאת מכה מוראלית קשה, לא יודע איך תראה המשך העונה ואני גם לא יודע אם מכבי יודעים איך.. מקווה לטוב, יש המון משחקים באופק.

ראשון, 20:15, סמי עופר. נתראה שם.

זה הפסד מעצבן ופספוס מעצבן מול קבוצה שבהחלט היינו צריכים לנצח ובהפרש אפילו. 

לא מאמין איך פספסנו את ההזדמנות הזאת. זאת קבוצה דרג 1 הכי חלשה שכנראה נפגוש אי פעם. 

אני כן חייב להגיד שהשתפרנו קצת עם יצחקי, אמנם הוא לא באמת מאמן ושום דבר ממה שקורה על המגרש לא באמת באשמתו אבל הוא כן הצליח להכניס INPUTים פה ושם שגרמו לנו למשחק לחץ הרבה יותר טוב, אפילו משחק הגנה יותר טוב מלבד המכירה התורנית, משחקי צירופים על שטח קטן. היו גם כמובן טעויות אבל זה לא משנה כי שוב, הוא לא אמור להיות שם בכלל, הוא רק פלסטר זמני אז בקטע הזה לא מוצא טעם לבקר אותו.

עם קצת יותר ריכוז ואולי אפילו פרגון של פריצה היינו עולים ל-1-0 וגומרים את המשחק הזה. לאסק שיחקו לחץ על כל המגרש מתחילת המשחק זה עזר לנו למצוא שטחים ולשלוח שחקנים וחבל שלא ניצלנו את זה. כמויות הפעמים שג'ראלדס היה לבד זה היה מטריף, הוא וקוואס היו צריכים לחגוג שם על האגף עם בישולים ושערים. 

ועדיין, למרות הפספוס וההפסד, למרות הכל, אנחנו בשלב הבא וגם זה הישג. לנצח במשחק האחרון מול אלאשקרט, לגרוף עוד כסף וניקוד ולהמשיך הלאה.

מקווה מאוד שימנו מאמן בזמן הקרוב כי אחרת העונה הזאת באמת תלך לאיבוד. בינתיים עוד יש סיכוי להציל הכל. 

למה העיפו מאמן אם גם המחליף שלו חושב שדאווידזאדה במקום שחקן כנף זה חילוף ראוי? ואם שני מאמנים חושבים כך, מה זה אומר על שחקני הכנף שכן יש לנו?

הרבה בעיני המשחק הזה דווקא על יצחקי, מדקה 65 הפסקנו לשחק והחילופים שלו רק הרסו יותר.

אבל בשורה התחתונה, משחק שהוא תמונת מראה לעונה הזאת בליגה, לא מצליחים לנצח.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בשביל מהחזרנו מהפגרה. שלושה שבועות הייתי אדם רגוע ועכשיו לחזור לסבול שוב. אשכרה עד מרץ בלי שום פגרה. 

כמה אתה צודק, היה לי כל כך טוב בפגרה.

ברמה שבא לי פשוט להפסיק לראות משחקים שלנו, זה הורס לי את הבריאות.

הלוואי והייתי יודע לא לקחת ללב ולהתעצבן.

Just now, אורלנדו בלוף said:

מי אמר Black Friday ולא קיבל?

ולגבי יצחקי, צריך לחזור במהרה לתפקידו. הוא מתחיל 'להתפטרק'.

צריך גם לעזוב, הוא חלק מהכישלון.

המשחק הכי מעצבן העונה. בליגה די מהר השלמנו עם זה שלא נקח אליפות, אבל פה קיבלנו הזדמנות היסטורית לעלות ממקום ראשון בבית כל כך קל ועדיין הצלחנו לחרבן את זה בדקה ה89. סעמק על הכל

להפסיד במשחק זה לרוב בגלל בעיה מקצועית אבל ההפסד היום היה בעיקר בגלל בעיה ניהולית עם שילוב של בעיה מקצועית.

דרך אגב גולסה חזר לא טוב מהפציעה, הוא ממש חלש.

קוואס עם עוד משחק לא טוב, אני חושב שהוא שחקן הרבה פחות טוב ממה שחשבנו בטח בעניין היציבות 

זאת היתה בעיטה בשיניים. הפער בין הפותחים למחליפים גדול ואין שום סיבה שפריצה יוחלף. אני לא זוכר את רוד/ראול/או כל 9 פותח לגיטימי אחר, מוחלף כשיטה(בטח כשהפער בינו לחאיילה הוא לא קטן, לצערי). אני לא מבין את הרעיון המקולקל הזה שפטריק יצר וברק ממשיך ליישם. 

גבי זה שחקן לבנות סביבו קבוצה ולחשוב שפטריק לא היה כל כך בעניין. 

אני פחות התחברתי לעמידה הטקטית, זה היה נראה כמו בלאגן אחד גדול והתבססנו על כדורים ארוכים. המרחקים בין השחקנים היו עצומים והקישור לא קיים.

ממה שאני ראיתי דווקא חוזז היה בסדר ועשה צרות בקו שמאל, הבעיה שהוא לא יודע להפיק מזה הרבה. בצד ימין, גרלדש החלש במכבי.

קובאס צריך לשחק על הקו. היום היה במשחק רע מאד.

מדקה 70 הפסקנו לשחק וחיפשנו רק תיקו, החילופים החלישו אותנו מאד.

2 דקות לפני, LL6 said:

להפסיד במשחק זה לרוב בגלל בעיה מקצועית אבל ההפסד היום היה בעיקר בגלל בעיה ניהולית עם שילוב של בעיה מקצועית.

דרך אגב גולסה חזר לא טוב מהפציעה, הוא ממש חלש.

קוואס עם עוד משחק לא טוב, אני חושב שהוא שחקן הרבה פחות טוב ממה שחשבנו בטח בעניין היציבות 

הבעיה עם קובאס היא שהוא גומר לך את כל שחקני האגף, הוא שמאלי שמשחק רק בקו ימין ובעצם אין לנו כנף שמאל חוץ מבן חיים, שלא משחק

את האמת שאתמול בלילה לא כזה התרגשתי ,אבל הבוקר קמתי בהרגשה רעה, המשחק הזה משקף את כל העונה הזאת ובעיני הוא די גומר אותה.

קודם כל הקבוצה לוזרית, אפס אופי. 

דבר שני לא מסוגלים לכבוש, בדיוק כמו הליגה עד עכשיו.

זה שהשחקנים אהבו את השינוי ליצחקי מפטריק, כשבפועל בשורה התחתונה, אין שום שינוי איתו, ניצחון, תיקו, הפסד, וזה שבסוף החילופים שלו הורסים את המשחק ומגוחכים כמו אצל פטריק מראה כמה הבור עמוק, איך שרן ייני מסיים 90 דקות והוא חלש להחריד? איפה נעלם נחמיאס? חנציס? עידו שחר? אפשר לחשוב מה יש במקומם.

בנוסף הבור הניהולי פשוט מדכא, מתנה מהשמיים של חודש מאז הפיטורים פלוס פגרה נזרקה לפח, שום תירוץ שיספרו לנו לא קביל.

בשורה התחתונה, אולי פסימיות השתלטה עלי, אבל אני לא רואה איך מסידרה של הפועל חיפה, נוף הגליל, ביתר בשבוע, אנחנו מוציאים 3/3, יותר בסגנון של 4 נקודות גג , צריך להתחיל לחשוב כאן על מאבק לפלייאוף העליון.