Jump to content

קהל

yellowcake

Recommended Posts

הנושא הזה חרה לי כל הקמפיין האירופי הזה, אבל עכשיו זה כבר מוגזם. מ ש ח ק    ע ל י ה. העפלה לשמינית, וזה כל מה שנקנה? לא הגיוני, לא מתקבל על הדעת. זה לא מה שאני מצפה מהקהל שלנו. למה חיפה מפוצצים את החור שלהם של בכרמל ואנחנו לא מסוגלים להביא 12,000 בלחץ? למה אין עדיין סולד אאוט? רק על מה שפתחו. למרות שאפשרי גם על כל האצטדיון.

וזה לא עוצר פה. אז מה אם אין מאמן קבוע. אז לא מגיעים? במה זה עוזר? זה בדיוק הזמן לבוא לתנוך ךהיות שווים עוד שחקן על המגרש.

נקווה שיהיה כמו שהיה נגד קלוז' שביום המשחק נמכר אצטדיון שלם, אני לא רואה את זה קורה, אבל הלוואי שאתבדה.

Screenshot_20211125-001727_Chrome.jpg

זה חייב לקרות לדעתי שיהיה איצטדיון שלם אבל אין סיכוי, עצוב שכל עוד זה לא דרבי או חיפה אנשים לא מגיעים. 

אבל אם נעלה לשמינית ונקבל קבוצה גדולה פתאום כולם יצצו מהחורים שלהם. 

אני גם בטירוף על הנושא הזה.

לדעתי, זה מ-2 סיבות:

1. לא מבינים באמת עד כמה המשחק הזה ספציפית חשוב - לדירוג לשנים הקורובות, הכסף שייכנס אם מנצחים מחר (1.5 מיליון יורו) וכמה זה ישפיע על ההגרלות בשנים הבאות בקונפרנס / אירופית / אלופות.

2. חוסר עניין די מוצדק במפעל הזה. אני כמובן לא מזלזל בו וזו הרמה הראויה למכבי הנוכחית, אבל בואו לא ניתמם ונשחק אותה טיפשים - המפעל הזה בובה מבחינת ניקוד, תוצאות יפות וכסף. יוקרתיות? כאין וכאפס.

המפעל השלישי בחשיבותו במפעל, הקבוצות הגדולות שמות עליו זין, היריבות שלנו בבית קבוצות מאוד נחותות (אולי לאסק ברמה קצת יותר גבוהה, אבל ניחא).

ברור שמכבי תעשה כאן הישג ענק אם תגיע לשמינית או רבע גמר במפעל הזה. אבל זה לא דומה לשמינית או רבע גמר ליגה אירופית. לא דומה בכלל.

לכן לדעתי הקהל לא עף על זה. אגב, אני סבור ובטוח שגם אם נוגרל נגד סלטיק / רומא / טוטנהאם, גם אז לא יהיה בלומפילד מלא, גג 20 אלף יבואו בגלל השם של היריבה, אבל לא חושב שיהיה סולד אאוט.

כי תכלס? המפעל הזה לא כזה מרגש אותי ואני ממש מתאמץ להתרגש, וואלה לא יוצא לי. ואני מאלו שיבואו מחר למשחק, כן?

קיצר, זו הנקודה המרכזית. נקווה ל-16-17 אלף מחר.

סיבה נוספת (ופחות מוצדקת לטעמי שמשפיעה גם על משחק הליגה) - כבר חודש אין מאמן ומכבי נראית לא טוב מתחילת העונה (למרות שיפור יחסי במשחקים האחרונים עם ברק).

לפני3 שעות , עידן מוסקונה said:

זה חייב לקרות לדעתי שיהיה איצטדיון שלם אבל אין סיכוי, עצוב שכל עוד זה לא דרבי או חיפה אנשים לא מגיעים. 

אבל אם נעלה לשמינית ונקבל קבוצה גדולה פתאום כולם יצצו מהחורים שלהם. 

נגד לאסק לא מגיעים, אם יצא לנו בהגרלה נגד טוטנהאם/רומא? יגיעו ויעשו סלפי כמובן לסטורי לאינסטגרם ״מכבי אחרייך גם בחום וגם בקור! #אירופה#חוויה״

אני חושב שאתם מגזימים מאוד עם כל הנושא הזה של הקהל.

ועם כל הכבוד המצב שלנו לא שונה בהרבה מזה של קהלים אחרים. 

מדובר במשחק נגד קבוצה לא מעניינת במיוחד, אחרי שכבר עלינו לשלב הבא, ב-10 בלילה.  אני מאמין שיבואו בסוף 15-16 אלף וזה לגמרי אחלה מספר בהתחשב בכל הנסיבות הללו. 

אם אתם ממש מתעקשים להשוות אותנו לחיפה, תראו כמה קהל הם הביאו במשחקים מול קבוצות הרבה יותר מוכרות "וסקסיות" שאצלנו רוב הסיכויים שהיו ממלאות את האצטדיון (רמז: באזור ה16-17 אלף בשני המשחקים). וזה פחות או יותר המספרים שהם הביאו לאורך כל הקמפיין מלבד המשחק הראשון מול קאיראט. 

אז בואו נרגע קצת עם ההלקאה העצמית הזאת. 

הגרעין של מכבי הוא 6000 בהגזמה, כל השאר טרמפיסטים שמוכיחים זאת פעם אחר פעם.

אם היה דרבי היום, האצטדיון היה מלא - גם אם הדרבי היה ב-3 לפנות בוקר.

לא מתרגש מהעניין, העיקר ששער 11 יהיה מלא - 90 אחוז מהשערים האחרים בקושי מוצאים מילת עידוד אחת לארוך כל המשחק, לא באמת צריך אותם.

אני כותב את זה שנים, אנחנו הקהל הגרוע בליגה ואולי אף הגרוע בעולם ביחס לגודלו. אין מה לעשות אנחנו רק עושים נזק ופדיחות ומשמשים גמשקל עודף על מכבי, לא כפונקציה שדוחפת את הקבוצה. 

34 דקות לפני, זיפו said:

הגרעין של מכבי הוא 6000 אלף בהגזמה, כל השאר טרמפיסטים שמוכיחים זאת פעם אחר פעם.

אתה בעצם אומר פה שהגרעין שלנו הוא 6 מליון....

תפסיקו עם התירוצים האלה בחייאת. אם היה מדובר במשחק באירופית היו אולי 2000-3000 יותר ממה שיהיה היום. 

עאלק המפעל לא מעניין אוהדים, למה מי אנחנו בכלל? כולה קבוצת צמרת מליגה עלובה. זאת בדיוק הרמה שלנו. הרי אם הייתה הגרלה קשה יותר אנשים לא היו מגיעים כי אין סיכוי…

הקהל שלנו אדיש מאוד אלא אם כן מדובר בדרבי/משחק נגד חיפה. 

האמת? פתאום השיפוץ של בלומפילד מרגיש מיותר. הרי יכלנו להביא את אותו מספר אוהדים שנביא היום לבלומפילד הישן אפילו בלי לפתוח את 4-5. אז לשחק באצטדיון עם 30 אלף מקומות בשביל שלושה משחקים בעונה? 

אתם ממש מגזימים, 15-16k למשחק כזה זאת כמות יפה מאוד.

זאת יריבה אפורה, בשעה לא נוחה, כשאין מאמן והקבוצה נראת רע מתחילת עונה.

אנשים משווים לקהל של חיפה, כאילו יש איזה דמיון בין הסיטואציות, הקהל שלנו ראה בעשור האחרון ליגת אלופות, פעמים 32 הגדולות באירופה ושני קמפיינים נוספים באירופית.

מין הסתם קהל שראה קמפיין אירופי פעם אחרונה לפני כמעט עשור יהיה רעב לכל פירור שיקבל, ככה זה עובד, אני לא מזלזל בקהל של חיפה, אבל ברור שיעבור תהליך דומה לקהל שלנו אם יגיעו להשיגים דומים.

בסופו של דבר גרעין האוהדים של מכבי הוא כנראה הגדול ביותר בארץ, ראו את זה היטב בשנים שלא הצלחנו ורואים את זה גם בשנים שאנחנו כן מצליחים.

38 דקות לפני, kutomer said:

אנשים משווים לקהל של חיפה, כאילו יש איזה דמיון בין הסיטואציות, הקהל שלנו ראה בעשור האחרון ליגת אלופות, פעמים 32 הגדולות באירופה ושני קמפיינים נוספים באירופית.

מין הסתם קהל שראה קמפיין אירופי פעם אחרונה לפני כמעט עשור יהיה רעב לכל פירור שיקבל, ככה זה עובד, אני לא מזלזל בקהל של חיפה, אבל ברור שיעבור תהליך דומה לקהל שלנו אם יגיעו להשיגים דומים.

בסופו של דבר גרעין האוהדים של מכבי הוא כנראה הגדול ביותר בארץ, ראו את זה היטב בשנים שלא הצלחנו ורואים את זה גם בשנים שאנחנו כן מצליחים.

אם בתור מועדון אתה מנסה להגיע להישיגים בזירה האירופית והקהל לא מגיע, מה זה אומר עלינו בתור מכלול של קהל + מועדון?

הקהל צריך להגיע 20,000 גם נגד חדרה ודי לספר שטויות... 

דרך אגב יכלו לבקש רכבת נוספת במכבי היו מפרסמים יכל להביא עוד 2,000

כשהברזל חם מכים בו בעוצמה

לא תהיה עוד הזמדנות כזאת כשמגיעים ל2 משחקי בית בקמפיין כשאנחנו בפול פוזישן מהתחלת שלב הבתים עם צ'אנס לעשות דבר שמעולם לא המועדון לא עשה

לקנות אנשים לקנות

1 hour ago, yellowcake said:

אם בתור מועדון אתה מנסה להגיע להישיגים בזירה האירופית והקהל לא מגיע, מה זה אומר עלינו בתור מכלול של קהל + מועדון?

הקהל צריך להגיע 20,000 גם נגד חדרה ודי לספר שטויות... 

דרך אגב יכלו לבקש רכבת נוספת במכבי היו מפרסמים יכל להביא עוד 2,000

ברצלונה הולכת לשחק בליגה האירופית כמה אוהדים אתה חושב שהיא תביא? כשהאנגליות משחקות באירופית כמה אוהדים מגיעים?

הכל יחסי, ביחס לעשור האחרון עשינו דברים גדולים מזה, פגשנו פה קבוצות הרבה יותר מעניינות והקהל מרגיש את זה.

רוב הקהל לא מתרגש מדברים כמו נקודות דירוג, הכנסה למועדון וכו'.

שוב, אני אתכם, אגיע היום לבלומפילד, אבל פשוט לא מתחבר לאכזבה הכללית פה.

לפני2 שעות , kutomer said:

אבל אין 15-16 אלף. יש בקושי 12. 

מה זה רלוונטי מי היריבה ומי המאמן? אתה בא לראות את מכבי

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

האמת? פתאום השיפוץ של בלומפילד מרגיש מיותר. הרי יכלנו להביא את אותו מספר אוהדים שנביא היום לבלומפילד הישן אפילו בלי לפתוח את 4-5. אז לשחק באצטדיון עם 30 אלף מקומות בשביל שלושה משחקים בעונה? 

זה נגיד טענה שאני לא מבין. במה השיפוץ מיותר? תראה את הממוצע קהל שלנו בבלומפילד הישן ותראה כמה בבלומפילד החדש. איפה היית מכניס 16-17 אלף אוהדים למשחק נגד יריבה מהתחתית? אנחנו מביאים מספרים שבבלומפילד הקודם בחיים לא היינו מביאים. ההכנסות למכבי רק ממנויים הן כמעט פי 3 ויש לנו את המנויים הכי יקרים בליגה עוד. עונה שניה רצוף מאז שחזרנו לבלומפילד (ויש מכירת מנויים) שאנחנו מקום ראשון בליגה בכמות מנויים. 

אני אחזור שוב, אתם קשים מדי עם הקהל שלנו. אנחנו לא דורטמונד או ארסנל, ולא תראו פה כל משחק אצטדיון מפוצץ לא משנה מול מי ולא משנה מתי. זה בקושי קיים בעולם (אולי בדרום אמריקה רק) אז בטח ובטח גם לא פה בארץ. 

1 דקה לפני, Krishi said:

זה נגיד טענה שאני לא מבין. במה השיפוץ מיותר? תראה את הממוצע קהל שלנו בבלומפילד הישן ותראה כמה בבלומפילד החדש. איפה היית מכניס 16-17 אלף אוהדים למשחק נגד יריבה מהתחתית? אנחנו מביאים מספרים שבבלומפילד הקודם בחיים לא היינו מביאים. ההכנסות למכבי רק ממנויים הן כמעט פי 3 ויש לנו את המנויים הכי יקרים בליגה עוד. עונה שניה רצוף מאז שחזרנו לבלומפילד (ויש מכירת מנויים) שאנחנו מקום ראשון בליגה בכמות מנויים. 

אני אחזור שוב, אתם קשים מדי עם הקהל שלנו. אנחנו לא דורטמונד או ארסנל, ולא תראו פה כל משחק אצטדיון מפוצץ לא משנה מול מי ולא משנה מתי. זה בקושי קיים בעולם (אולי בדרום אמריקה רק) אז בטח ובטח גם לא פה בארץ. 

הייתי מאלה שתמכו בשיפוץ, אבל למה היינו צריכים לנסוע 3 שנים לנתניה? בשביל שאוהדים שלא השיגו כרטיס לבלומפילד הישן יגיעו רק לדרבי או למשחקים נגד חיפה? 

בעונה הראשונה בבלומפילד הממוצע היה גבוה כמו שאמרת, אבל זה בעיקר בגלל שהיינו קבוצה פסיכית והייתה התלהבות מהשיפוץ. 

העונה בליגה הבאנו 13-15 אלף למשחקים נגד קבוצות קטנות ובאירופה פחות מ10 אלף (היום באזור ה12). בשביל זה סבלנו? יכלו גם לעשות שיפוץ פחות רציני בשביל ה2000 שלא הגיעו בבלומפילד הישן. 

לא ביקשתי אצטדיון מלא כל משחק, אבל אם במשחק כזה חשוב אנחנו לא מסוגלים להביא 20 אלף זה די מביך.

כל פעם תירוצים. השעה לא נוחה, אין מאמן, מפחדים מהקורונה, יריבה קלה, אין ציוד עידוד, מפעל לא מעניין, פקקים, שבת, חג.

ואחר כך צוחקים על התירוצים של ההנהלה בנוגע לרכש ולחיפוש מאמן…

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הייתי מאלה שתמכו בשיפוץ, אבל למה היינו צריכים לנסוע 3 שנים לנתניה? בשביל שאוהדים שלא השיגו כרטיס לבלומפילד הישן יגיעו רק לדרבי או למשחקים נגד חיפה? 

בעונה הראשונה בבלומפילד הממוצע היה גבוה כמו שאמרת, אבל זה בעיקר בגלל שהיינו קבוצה פסיכית והייתה התלהבות מהשיפוץ. 

העונה בליגה הבאנו 13-15 אלף למשחקים נגד קבוצות קטנות ובאירופה פחות מ10 אלף (היום באזור ה12). בשביל זה סבלנו? יכלו גם לעשות שיפוץ פחות רציני בשביל ה2000 שלא הגיעו בבלומפילד הישן. 

לא ביקשתי אצטדיון מלא כל משחק, אבל אם במשחק כזה חשוב אנחנו לא מסוגלים להביא 20 אלף זה די מביך.

כל פעם תירוצים. השעה לא נוחה, אין מאמן, מפחדים מהקורונה, יריבה קלה, אין ציוד עידוד, מפעל לא מעניין, פקקים, שבת, חג.

ואחר כך צוחקים על התירוצים של ההנהלה בנוגע לרכש ולחיפוש מאמן…

קודם כל אתה טועה, כי נגד אשדוד הגיעו 17 אלף, ונגד פ"ת רשמית רשום 16 אלף אבל בפועל באו יותר (פשוט מלא נכנסו בלי להעביר כרטיס בכלל בגלל הבלגן עם המנויים הדיגיטליים). 

באירופה באמת באו קצת יחסית, אבל לאור היריבות הלא אטרקטיביות בתוספת הפתיחה הגרועה בליגה זה מובן. 

אבל לא בנינו אצטדיון רק בשביל משחקים כאלה, ועובדה שהממוצע שלנו בבלומפילד פי 2.5 לפחות ממה שהיה בבלומפילד הישן. אז מה זאת אומרת למה חיכינו? חיכינו שיהיה לנו אצטדיון גדול ומודרני שכשצריך יוכל לארח את כל הקהל הפוטנציאלי שיש לנו ובשוטף עדיין יביא יותר ממה שהיינו מביאים בבלומפילד הישן וכל זה כן קורה בפועל אז אני לא מבין מה הבעיה ועל מה התלונות. מה חשבת בדיוק שיקרה אני לא מבין. שכל משחק יהיו פה 29 אלף אוהדים? גם להביא 16-17 למשחק נגד קבוצה קטנה כלשהי זה מספר מטורף. והיו מקרים שהבאנו אפילו יותר. בבלומפילד הישן היית מוכר 20 אלף מנויים? איפה היית שם את כולם? אל תשכח שגם צריך להקצות מקום לקהל חוץ. אז מה שמפריע לך זה שבמקום אצטדיון של 29 אלף היו צריכים לבנות אצטדיון של 22 אלף? חח 

האם הייתי רוצה שנמלא את האצטדיון בכל משחק ב-0 מקום? בוודאי. אבל זה לא קורה ולא יקרה בטח לא בישראל. כי מה לעשות, כל מה שאתה קורה לו תירוצים כן משפיע על האוהדים בארץ יותר מהאהבה שלהם למועדון. וזה בכל מועדון. גם בחיפה הזאת שאתם מהללים פה יומם וליל, שבעונות שהיא פחות הצליחה הביאה חצי מהתכולה של סמי עופר ולפעמים אפילו פחות מזה בחלק מהמשחקים. היו להם משחקים נגדנו שחצי אצטדיון היה להשכרה. וזה נגדנו(!!) לא תגיד מול איזה פ"ת או נס ציונה. 

לגבי המאמן אני לא מבין מי צוחק על מה, עובדתית בחירות המאמנים שלנו עד עכשיו היו מוצלחות ברוב הפעמים. לא פשוט להביא מאמנים זרים טובים לארץ (בניגוד לשחקנים למשל שיש היצע הרבה יותר גדול) והתירוצים של מכבי בקטע הזה לגיטימיים לגמרי, ובטח ובטח לא באמצע עונה. מעדיף שיקחו קצת את הזמן ויביאו מאמן טוב מאשר שיחתימו מהר מישהו שהם לא סגורים עליו 100% והגיע בתור ברירת מחדל.

לפני5 שעות , זיפו said:

הגרעין של מכבי הוא 6000 בהגזמה, כל השאר טרמפיסטים שמוכיחים זאת פעם אחר פעם.

אם היה דרבי היום, האצטדיון היה מלא - גם אם הדרבי היה ב-3 לפנות בוקר.

לא מתרגש מהעניין, העיקר ששער 11 יהיה מלא - 90 אחוז מהשערים האחרים בקושי מוצאים מילת עידוד אחת לארוך כל המשחק, לא באמת צריך אותם.

מי ישמע כל שער 11 מעודד בטירוף תשעים דקות. 

43 דקות לפני, Krishi said:

אני תמיד טוען שמתים פה על הלקאות עצמיות. 

14 דקות לפני, Krishi said:

גם בחיפה הזאת שאתם מהללים פה יומם וליל, שבעונות שהיא פחות הצליחה הביאה חצי מהתכולה של סמי עופר ולפעמים אפילו פחות מזה בחלק מהמשחקים. היו להם משחקים נגדנו שחצי אצטדיון היה להשכרה. וזה נגדנו(!!) לא תגיד מול איזה פ"ת או נס ציונה. 

לגבי המאמן אני לא מבין מי צוחק על מה, עובדתית בחירות המאמנים שלנו עד עכשיו היו מוצלחות ברוב הפעמים. לא פשוט להביא מאמנים זרים טובים לארץ (בניגוד לשחקנים למשל שיש היצע הרבה יותר גדול) והתירוצים של מכבי בקטע הזה לגיטימיים לגמרי, ובטח ובטח לא באמצע עונה. מעדיף שיקחו קצת את הזמן ויביאו מאמן טוב מאשר שיחתימו מהר מישהו שהם לא סגורים עליו 100% והגיע בתור ברירת מחדל.

לא אמרתי מילה על הקהל של חיפה כי אין מה להשוות. הם בלי אירופה מעונת סוזה ועם אליפות אחרי עשור שחור, אז אין פלא שהם מביאים הרבה. מהקהל שלנו ציפיתי ליותר מ12 אלף במשחק כזה חשוב.

מה שאמרתי על מאמן זה שאוהדים על תירוצים של ההנהלה ובסוף הם מביאים תירוצים מצחיקים יותר. 

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי מילה על הקהל של חיפה כי אין מה להשוות. הם בלי אירופה מעונת סוזה ועם אליפות אחרי עשור שחור, אז אין פלא שהם מביאים הרבה. מהקהל שלנו ציפיתי ליותר מ12 אלף במשחק כזה חשוב.

מה שאמרתי על מאמן זה שאוהדים על תירוצים של ההנהלה ובסוף הם מביאים תירוצים מצחיקים יותר. 

יהיה יותר מ12 אל תדאג