Jump to content

רשמים מהתיקו בדרבי (בית) | 1-1 מאכזב, שומרים על הרצף ויוצאים לפגרה.

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אם כבר חלאילה...

מערך ה-4-4-2 מת מן העולם?

לא מבין למה הוא לא יכול לשחק ביחד עם פריצה.

הוא כזה אנדרייטד, יש לו פוטנציאל להיות מפלצת, מעצבן אותי שהוא רק מחליף, זה מרגיש לי שילוב מנצח.

הוא ופריצה זה אותו סגנון שחקן. אין טעם לשחק עם שניהם.

לפני11 שעות , חומץ בלסמי said:

זה היה המשחק הכי טוב שלנו מאז חיפה לדעתי.

לדעתי אפילו טוב יותר

לפני7 שעות , יונתן said:

זה הדרבי הכי חד צדדי שזכור לי שראיתי 

בעקרון חסרה לנו עדיין יצירתיות מול בונקר מפואר כזה, אבל דווקא כן היו מספיק מצבים וחבל שהכדור לא נכנס

גבי כמובן המצטיין שלי במשחק ולמרות שהכדור לא נכנס לו אתמול לדעתי פריצה החלוץ הכי טוב בארץ, בפער.

לא מסכים

הם שמו גול ועברו את החצי עוד פעמיים

ב2-0 של פאקו הם עברו את החצי רק פעם אחת

ברחבה בצד של שער 5 הרימון שרף איזה מטר וחצי דשא 

הפריע לי בעין כל המשחק כי זה השאיר סימן שנראה כמו אייבינדר מרוח על הדשא מושך זמן 

57 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

על בסיס מה אתה קובע את זה?

אני פעיל כאן מ-2015 כמעט כל יום, אל תיהיה ילד, אנשים משתנים עם הזמן, יש פרופורציות.

נעשו הרבה טעויות, בלי שום קשר למאמן, הסגל לא מספיק טוב ומאוזן.

אל תיתן לניצחונות באירופה לבלבל אותך, שיחקנו עד עכשיו עם קבוצות ברמה של ליגה לאומית.

עם שינויים נכונים בינואר אפשר למתק את העונה הזו יותר, אבל אליפות זה לא ריאלי.

אלא אם כן יהיה להם אומץ לחתוך שחקנים ולהביא כאלה שמשדרגים אותנו באמת, היריבה שלך חיפה הרבה יותר טובה ממך, והם ישדרגו את עצמם עוד בינואר, תיהיה בטוח בזה.

אח יקר,אתה כל הזמן רושם רק דברים שליליים וזה עוד מהעונות עם איביץ',קשה לי עם אוהדים או אנשים שקוראים לעצמם אוהדים שכל הזמן רושמים רק דברים רעים.

דניאל פרץ - חסר מזל, שוב קיבל גול לא באשמתו.

הרננדס - להבדיל מהרוב פה אני חושב שהוא בסדר גמור. אין מה לעשות הוא לא ישחק עם מוטיבציה מטורפת כי השאירו אותו פה בכוח אבל מבחינה טקטית ואיומים על השער בצד ההתקפי הוא בלם זר טוב (יודע שאחטוף על זה פה אבל זו דעתי)

פיבן - משחק סולידי שלו, מידי פעם פסים עקומים אבל מצד שני בלי טעויות בהגנה.

ייני - מלבד האשמה בגול (הוא יצא קדימה במקום לשמור על הקו 3 בלמים), משחק סבבה, הרבה רצון.

סאבוריט - פעם ראשונה העונה ששיחק ברמה שמצפה ממנו. עד עכשיו הוא היה השחקן שהכי כעסתי על הצורת משחק שלו, אתמול סוף סוף היה אכפת לו והוא הראה תשוקה ויצירתיות.

ג'ראלדש - עוד לא הופיע פעם אחת העונה ברמה שאני מצפה ממנו. הפסיד מאה אחוז מהמאבקים בהתקפה. בזיון.

גלזר - משחק בלי הרבה עבודה, טיפל בכדור יפה כשהיה צריך אבל לא משחק לקלטת.

גולסה - משחק סביר ציפיתי ליותר דריבלים וכדורי אמן ונסיונות טיווח. אבל הוא חוזר לעניינים וזה חשוב (לדעתי השחקן הכי איכותי בקישור ואולי בסגל בכלל).

קוואס - ימשיכו להגיד שהוא מחריב ושזה לא משחק טוב שלו והוא ימשיך לתת מספרים, קצת מזכיר את כהן בקטע הזה רק שהוא באמת שחקן שבונים עליו ומעבירים לו את הכדור שיעשה משהו לא צפוי. מאושר שהוא אצלנו ומאושר שכל השחקנים והמערכת עוזרים לו להרגיש איכותי ואת הפירות אנחנו עוד נקצור.

קניקובסקי - השחקן בכושר הכי טוב כרגע בסגל, תענוג לראות אותו. חוסר מזל מנע ממנו גול. סחט מלא צהובים ואדום. הרכש הכי טוב העונה במבט לשנים קדימה.

פריצה - לא צריך להרחיב. חלוץ מעל הליגה שאם לא השוער המזדיין שלהם מסיים אתמול עם צמד בוודאות ואולי מעבר.

סה"כ הקבוצה ניראת טוב, השחקנים זזים על המגרש, לא ניצחנו אמנם אבל סטטיסטית זה היה המשחק הכי חד צדדי של מכבי בשנתיים האחרונות. עוד יהיה בסדר.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

נעשו הרבה טעויות, בלי שום קשר למאמן, הסגל לא מספיק טוב ומאוזן.

אל תיתן לניצחונות באירופה לבלבל אותך, שיחקנו עד עכשיו עם קבוצות ברמה של ליגה לאומית.

עם שינויים נכונים בינואר אפשר למתק את העונה הזו יותר, אבל אליפות זה לא ריאלי.

אלא אם כן יהיה להם אומץ לחתוך שחקנים ולהביא כאלה שמשדרגים אותנו באמת, היריבה שלך חיפה הרבה יותר טובה ממך, והם ישדרגו את עצמם עוד בינואר, תיהיה בטוח בזה.

שוער - שלנו יותר טוב

בלמים - פלאניץ' טוב מהרננדס, אבל הבלמים הישראלים שלנו (נחמיאס, פיבן) יותר טובים משלהם (ארד, דהן)

מגנים - שלנו יותר טובים בשני הצדדים

קשר אחורי - גלזר יותר טוב מרודריגז

קשרי אמצע - מוחמד ואבו פאני/לביא ביתרון קל על ייני וגולסה

כנפיים - אצילי, חזיזה ושרי ביתרון קלוש על קוואס, קניקובסקי וגררו

חלוץ - פריצה טוב בפער מכל חלוץ גנרי של חיפה.

עמדות שחיפה טובה יותר: בלם זר, קשרי אמצע וכנפיים.

עמדות שאנחנו יותר טובים: מגנים, קשר אחורי וחלוץ.

חיפה ממש לא הרבה יותר טובה מאיתנו. היא שווה אלינו מבחינת איכות החומר, פשוט היא במומנטום טוב (פאקינג 4000 אוהדים לבתים בקורנפלקס ליג הם בהיי)

מצד שני צריך לזכור שגם אשתקד עם וואן לוובן על הקווים היינו אדירים נגדם במפגש הראשון

פירקנו את האמא שלהם הרבה יותר עד הלידה בדקה ה60 ומאז פשוט נהננו

20 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

שוער - שלנו יותר טוב

בלמים - פלאניץ' טוב מהרננדס, אבל הבלמים הישראלים שלנו (נחמיאס, פיבן) יותר טובים משלהם (ארד, דהן)

מגנים - שלנו יותר טובים בשני הצדדים

קשר אחורי - גלזר יותר טוב מרודריגז

קשרי אמצע - מוחמד ואבו פאני/לביא ביתרון קל על ייני וגולסה

כנפיים - אצילי, חזיזה ושרי ביתרון קלוש על קוואס, קניקובסקי וגררו

חלוץ - פריצה טוב בפער מכל חלוץ גנרי של חיפה.

עמדות שחיפה טובה יותר: בלם זר, קשרי אמצע וכנפיים.

עמדות שאנחנו יותר טובים: מגנים, קשר אחורי וחלוץ.

חיפה ממש לא הרבה יותר טובה מאיתנו. היא שווה אלינו מבחינת איכות החומר, פשוט היא במומנטום טוב (פאקינג 4000 אוהדים לבתים בקורנפלקס ליג הם בהיי)

+ יתרון בעמדת המאמן. 

חשבתי שלמדנו שההשוואות האלה לא שוות כלום אחרי העונה שעברה.

לא מבין ממה מרוצים פה מאיך ששיחקנו. אני כבר חושב שאני לא רואה דברים שאחרים רואים פה.

זה מה שאני חשתי במהלך המשחק:

1. שלושה בלמים - גרוע מאוד. לפי מה שהבנתי יצחקי שיחק במערך הזה כדי לשחרר את קובאס כשחקן חופשי במרכז. לא אחי, הוא לא יכול לשחק שחקן חופשי, מסי הוא עדיין לא, אפילו לא בניון. הוא צריך להיות על הקו, נקודה. מעבר לזה, הוא מאבד כל כך הרבה שחקנים בסגנון הזה, כמו את גלזר וגראלדש.

2. ניהול משחק - גרוע יותר מפטריק. קיבלנו גול על הפתיחה, תחליף חזרה לשני בלמים. למה לשחק שלושה בלמים מול הפועל? עם כל הכבוד. הייתי מצפה שיעביר את ייני לקישור, ויחזיר את קובאס לשחק כדורגל באגף ולא לנסות לעבור 3 שחקנים דרך האמצע.

חילופים - על הפנים. למה אחרי האדום לא לעלות את דביטון וגררו? למה לחכות לדקה 90? מה השטות הזאת?

3. התקפה - אין לנו תבניות התקפה בכלל. זירו. אפס. זה מביך אותי כבר. מניעים מאחור, אין תנועה, אין נוכחות מסיבית ברחבה, רוב ההתקפות הסתכמו בניסיון כושל של קובאס\קניקו ראש בקיר דרך האמצע, או הרמה סתמית מהאגף שתפגוש אולי במקרה את הראש של פריצה. זה לא רציני, ואפילו שכונתי.

4. הגנה - אפשר לא לקבל גול כל משחק? מצידי שיהיה 0-0.

הרמה של הקבוצה הזאת נמוכה יותר מרמה של קבוצה בטרום העונה. מצטער, אבל זה לא זה. חייבים מאמן. עד אז זה מה שנראה - קבוצה שלא יודעת מה לעשות עם הכדור (וגם בלעדיו).

ומילה על הפועל - קבוצה מגעילה כרגיל. עם קצת יותר תעוזה, לדעתי היה להם סיכוי טוב לנצח. הם מביכים שאחרי הגול הם אפילו לא ניסו לשים את השני.

11 דקות לפני, קמאנן said:

לא מבין ממה מרוצים פה מאיך ששיחקנו. אני כבר חושב שאני לא רואה דברים שאחרים רואים פה.

זה מה שאני חשתי במהלך המשחק:

1. שלושה בלמים - גרוע מאוד. לפי מה שהבנתי יצחקי שיחק במערך הזה כדי לשחרר את קובאס כשחקן חופשי במרכז. לא אחי, הוא לא יכול לשחק שחקן חופשי, מסי הוא עדיין לא, אפילו לא בניון. הוא צריך להיות על הקו, נקודה. מעבר לזה, הוא מאבד כל כך הרבה שחקנים בסגנון הזה, כמו את גלזר וגראלדש.

2. ניהול משחק - גרוע יותר מפטריק. קיבלנו גול על הפתיחה, תחליף חזרה לשני בלמים. למה לשחק שלושה בלמים מול הפועל? עם כל הכבוד. הייתי מצפה שיעביר את ייני לקישור, ויחזיר את קובאס לשחק כדורגל באגף ולא לנסות לעבור 3 שחקנים דרך האמצע.

חילופים - על הפנים. למה אחרי האדום לא לעלות את דביטון וגררו? למה לחכות לדקה 90? מה השטות הזאת?

3. התקפה - אין לנו תבניות התקפה בכלל. זירו. אפס. זה מביך אותי כבר. מניעים מאחור, אין תנועה, אין נוכחות מסיבית ברחבה, רוב ההתקפות הסתכמו בניסיון כושל של קובאס\קניקו ראש בקיר דרך האמצע, או הרמה סתמית מהאגף שתפגוש אולי במקרה את הראש של פריצה.

4. הגנה - אפשר לא לקבל גול כל משחק? מצידי שיהיה 0-0.

הרמה של הקבוצה הזאת נמוכה יותר מרמה של קבוצה בטרום העונה. מצטער, אבל זה לא זה. חייבים מאמן. עד אז זה מה שנראה - קבוצה שלא יודעת מה לעשות עם הכדור (וגם בלעדיו).

ומילה על הפועל - קבוצה מגעילה כרגיל. עם קצת יותר תעוזה, לדעתי היה להם סיכוי טוב לנצח. הם מביכים שאחרי הגול הם אפילו לא ניסו.

1. (א) אני תמיד חשדן כלפי המערך הזה במכבי, אבל אתמול זה עבד נהדר. השער שמכבי ספגה לא קרה בגלל המערך, אלא בגלל ספק טעות פרסונלית נטולת קשר למערך כזה או אחר. (ב) לעניין קוואס אני מסכים ואף מעלה - הגול זה נחמד (וגם הוא למעשה די באדיבות הופמייסטר), ובאופן כללי הוא משתפר, אבל בעיני הוא היה החוליה החלשה בהתקפה אתמול.

2. ראה 1א

3. אני אשמח לדעת: אילו "תבניות התקפה" היו חסרות אתמול? זה היה מאוד דומה ללא מעט משחקים לאורך השנים, עם המאמנים היותר טובים בתקופות היותר טובות. בניגוד ללא מעט משחקים כאלה, הפעם גם הגענו ללא מעט הזדמנויות. חלק מהאגף, חלק מהאמצע, חלק על הקרקע, חלק באוויר. נתקלנו בשוער ביום מופרך, ובלי מזל. זה קורה.

בימים כתיקונם (או לחלופין, עם עוד 6 נקודות), משחק כזה היה מתקבל בהבנה.

לפני4 שעות , חןחן said:

טענות למה זה כן קונטרה של אחת הקבוצות:
1. מה הסיכוי שבאותו הדרבי יהיו 2 שורות מאותו שיר שאפילו לא כזה מוכר (וחבל אבל זה עניין אחר)

2.  הגיוני שהפועל כביכול חשבו על השיר קודם בגלל המילים "עכשיו כשאדום" ואנחנו החזרנו להם אל תחפשי משמעויות בשמיים

טענות למה זה לא קונטרה:
1. שני הדגלים מושקעים יחסית, בד"כ בקונטרה לוקחים בד לבן וספריי שחור (תודה למוריו על ההארה)

2. לא נראה ששום ארגון אוהדים מתפאר בקונטרה ככה שאולי כן צריך לחפש משמעויות בשמיים על המקריות הזאת

לפי כל מיני קבוצות בפייסבוק זה באמת נראה יותר שזו קונטרה שלהם מאשר שלנו...

לפני4 שעות , antonio_margheriti2 said:

אישית, זה אולי הדרבי שהכי פחות לקחתי ללב.

פשוט אין לי ציפיות, הפסדנו נקודות, כיביתי את הטלויזיה והלכתי לישון.

מה אתה אמיתי אני לא נרדמתי עד 4 בבוקר 

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

יש לי חבר מהאולטראס של השרמוטות,צירוף מקרים נדיר.

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

חחחח כי לאה קטמין כתבו בפייסבוק שלהם "אל תחפשו משמעויות בשמיים" ועמוד קיקיוני של אולטראס ישראל הסיק מסקנות?

אם היה קונטרה היו מוסיפים תהמשך הזה לשלט שלהם, העקיצה זה כל הקטע הרי.

2 דקות לפני, אקיטה said:

חחחח כי לאה קטמין כתבו בפייסבוק שלהם "אל תחפשו משמעויות בשמיים" ועמוד קיקיוני של אולטראס ישראל הסיק מסקנות?

אם היה קונטרה היו מוסיפים תהמשך הזה לשלט שלהם, העקיצה זה כל הקטע הרי.

שמע זה קטע הזוי... ולא מספיקים לחפור על זה בכל מקום, לא שזה באמת קריטי או משהו אבל סתם סיקרן אותי 

לפני5 שעות , thunderbolt said:

לא היה לנו באמת סיכוי לעשות משהו על הקרקע דרך האמצע, וכל המצבים הטובים שלנו הגיעו מנייחים והגבהות מהקו, הבלמים שלהם היו חלשים מאוד במשחק גובה והיינו צריכים ללחוץ על הנקודה הזאת יותר. בדקה 60 כבר היה צריך להכניס עוד חלוץ גבוהה ליד פשיץ'. חבל רק שחלאיילה לא היה על הספסל אפילו אתמול.

פשיץ כבר לא במכבי אבא

אם מישהו צפה מקודם בערוץ 12 אז היה ריאיון עם אוהד הפועל שנפגע על ידי אוהדי הפועל. 

הוא דיבר והתנהג בריאיון בדיוק כמו ראמזי מקופה ראשית 

20211108_183735.jpg

1 דקה לפני, חןחן said:

אם מישהו צפה מקודם בערוץ 12 אז היה ריאיון עם אוהד הפועל שנפגע על ידי אוהדי הפועל. 

הוא דיבר והתנהג בריאיון בדיוק כמו ראמזי מקופה ראשית 

20211108_183735.jpg

דביל רציני. פונה עם אלונקה ועשה אצבע שלישית לקהל שלנו. 

אולי זה בגלל האבוקה…

שהקבוצה סופגת כל כך הרבה שערים גם לשוער יש אשמה בכך. גם אתמול עמד על קו השער ופתח לשחקן ההתקפה את הפינה.

אני חושב שעם טננבוים היינו סופגים פחות מתחילת העונה.