Jump to content

רשמים מהתיקו בדרבי (בית) | 1-1 מאכזב, שומרים על הרצף ויוצאים לפגרה.

Sawyer

Recommended Posts

לפני10 שעות , מכביסט לעד said:

לא נראה כמו צירוף מקרים. ניסיון העבר מהפנאטיקס מלמד שזה קונטרה.

נראה לי שהם עשו לנו קונטרה כי אם זה היה ההיפך הם לא היו מרימים את השלט שלהם אחרינו.

Just now, romario said:

נראה לי שהם עשו לנו קונטרה כי אם זה היה ההיפך הם לא היו מרימים את השלט שלהם אחרינו.

בדרך כלל מי שמרים קודם זה מי שעושה את הקונטרה 

Just now, turgi said:

בשנה שעברה העונה ברחה בשלושת המשחקים הראשונים.

אכן דומה לשנה הנוכחית.

כשהובלנו את הטבלה ב4 נק לפני הפלייאוף אחרי שהיה 8 הפרש לחיפה, אף אחד לא חשב באותו רגע שהעונה ברחה, בדיעבד, אני, אתה וכולם פה יודעים את בסופו של דבר בגלל זה העונה ברחה.

העונה שום דבר לא גמור.

באמת שקשה לי עם העניין שאם אנחנו מנצחים אז הרוב פה בטוחים שזה שלנו ואם מאבדים נק אז העונה ברחה, בדיוק כמו עם שחקנים- משחק טוב הם מסי, משחק גרוע הם ערן לוי.

די להתייחס לכל משחק כאילו שהוא קובע עונה שלמה כמו הקלישאה המיותרת.

בואו נחכה שיהיה פה מאמן ומן הסתם יקח לו זמן קצת להבין מה הולך פה ואז באמת תחליטו אם העונה ברחה או לא.

ושוב ללא ספק התחלה גרועה שלנו, כרגע הקבוצה לא מחוברת ולא טובה במיוחד וחסר לנו לא מעט דברים בשביל להראות טוב אבל גם באר שבע וגם חיפה לא נראות מי יודע מה עד עכשיו פשוט לנו היה את ואן לוון שעשה הכל בשביל לא לנצח משחקים.

34 דקות לפני, MetaK1d said:

לצערי אני לא מסכים איתך, השלושה בלמים לא עבד לנו בכלל במשחק הזה, ייני עמד באמצע בעמדה חסרת משמעות לחלוטין, חוץ מלהפריע לזרימה השותפת של המשחק הוא היה אופציית מסירה מיותרת, כל הפואנטה במערך הזה הייתה לנסות ליצור משולשים מהירים עם גולסה + אחד הווינגרים, בפועל זה רק יצר תקיעות במרכז השדה,

יותר מדי דקות ראיתי את ייני עומד שם כשהוא בעצמו לא מבין מה הוא אמור לעשות, אוהב את הרעיון של לשנות כי הסגל של מכבי יושב בול על המערך הזה אבל בפועל הם לא יודעים לבצע את זה, וככה זה היה נראה בפועל רוב המשחק

זה לא התחיל טוב זה נכון אבל מכבי שיחקה בקצב מדהים ואני לא בטוח שהפועל חשבה להסתגר ככה, היא פשוט לא עמדה בקצב. ייצרת מספיק ובמשחק שמשוחק על 30 מטר ובצפיפות שהיתה, הבאת לידי ביטוי גם יכולות אישיות של החלק הקדמי. אני לא חובב גדול של המערך הזה אגב. 

26 דקות לפני, romario said:

נראה הרבה יותר הגיוני שזאת קונטרה שלנו להם. מה הסיבה שהפנאטיקס יכינו תפאורה עם משפט " לא קשור" כמו "אל תחפשי משמעויות בשמיים" ואז אולטראס הפועל ירימו קונטרה שנראת כמו תפאורה קלאסית שלהם עם המשפט " עכשיו כשאדום ושורף בעיניים" 

Just now, איתי-מכביסט said:

נראה הרבה יותר הגיוני שזאת קונטרה שלנו להם. מה הסיבה שהפנאטיקס יכינו תפאורה עם משפט " לא קשור" כמו "אל תחפשי משמעויות בשמיים" ואז אולטראס הפועל ירימו קונטרה שנראת כמו תפאורה קלאסית שלהם עם המשפט " עכשיו כשאדום ושורף בעיניים" 

עדיין לא נשמע לי הגיוני. מה ההיגיון של הפועל להרים את השלט שלהם אחרינו אם אנחנו הרמנו שלט קונטרה לפניהם?!

12 דקות לפני, romario said:

עדיין לא נשמע לי הגיוני. מה ההיגיון של הפועל להרים את השלט שלהם אחרינו אם אנחנו הרמנו שלט קונטרה לפניהם?!

טענות למה זה כן קונטרה של אחת הקבוצות:
1. מה הסיכוי שבאותו הדרבי יהיו 2 שורות מאותו שיר שאפילו לא כזה מוכר (וחבל אבל זה עניין אחר)

2.  הגיוני שהפועל כביכול חשבו על השיר קודם בגלל המילים "עכשיו כשאדום" ואנחנו החזרנו להם אל תחפשי משמעויות בשמיים

טענות למה זה לא קונטרה:
1. שני הדגלים מושקעים יחסית, בד"כ בקונטרה לוקחים בד לבן וספריי שחור (תודה למוריו על ההארה)

2. לא נראה ששום ארגון אוהדים מתפאר בקונטרה ככה שאולי כן צריך לחפש משמעויות בשמיים על המקריות הזאת

אישית, זה אולי הדרבי שהכי פחות לקחתי ללב.

פשוט אין לי ציפיות, הפסדנו נקודות, כיביתי את הטלויזיה והלכתי לישון.

יבוא מאמן חדש וזה יפה, אבל אפשר להגיד שדיי ויתרתי על העונה הזאת.

מקווה שיעשו שינויים כבר בינואר, לצמצם פערים טיפה, אולי עונה הבאה נתמודד שוב על תארים.

לא יודע אם הוא היה עושה את השינוי הגדול אבל הוא היה על הספסל אז למה לא לפתוח עם עידן נחמיאס בשביל מה הביאו אותו אם בסוף עדיין פיבן/הרננדס מקבלים  את המקום בהרכב? 

37 דקות לפני, romario said:

לא בטוח שהם שמו לב

33 דקות לפני, חןחן said:

טענות למה זה לא קונטרה:
1. שני הדגלים מושקעים יחסית, בד"כ בקונטרה לוקחים בד לבן וספריי שחור (תודה למוריו על ההארה)

2. לא נראה ששום ארגון אוהדים מתפאר בקונטרה ככה שאולי כן צריך לחפש משמעויות בשמיים על המקריות הזאת

דווקא זה לא נכון חןחן, בד לבן וספריי שחור מראה שזה משהו שעשו מעכשיו לעכשיו (סטייל "זה לא סרט זה הקרנה" שהפועל עשו לנו). 4 הקונטרות שהארגונים אצלנו עשו להפועל היו מושקעות.

נראה לי שמדובר בצירוף מקרים מוזר מאוד.

50 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אישית, זה אולי הדרבי שהכי פחות לקחתי ללב.

פשוט אין לי ציפיות, הפסדנו נקודות, כיביתי את הטלויזיה והלכתי לישון.

יבוא מאמן חדש וזה יפה, אבל אפשר להגיד שדיי ויתרתי על העונה הזאת.

מקווה שיעשו שינויים כבר בינואר, לצמצם פערים טיפה, אולי עונה הבאה נתמודד שוב על תארים.

אתה לא אוהד מכבי איך תקח ללב?

לדעתי יצחקי "שחרר" את קאווס מהקו ונתן לו חופש להיכנס לאמצע כשהכדור נמצא באיזור, הוא רוצה שחקני התקפה קרובים וטכניים, גם גבי וגולסה היו כמעט כל הזמן צמודים. זה שהמשחק הלך לשמאל ולא לימין לדעתי זה בעיקר כי סבוריט הרבה יותר דומננטי וטוב מג'ראלדש.

אני דווקא אוהב את זה, יש לך שחקני התקפה טכניים, קרובים, הם שחקו לא רע למרות שהפועל החנתה אוטובוס עם 10 שחקנים וזה לא פשוט.

עם מאמן טוב ההתקפה תהיה בסדר ויותר מתואמת. הבעיה שלנו היא בהגנה, חייבים 2 שחקני הגנה ומאמן שידע לעבוד איתם

גולסה פחות טוב משמעותית ממה שהכרנו..

לאורך כל השנים שיחק מעולה ואגרסיבי (גם דקה אחרי פציעה) אבל כרגע הוא לא משדרג אותנו כמו שקיוויתי וציפיתי.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

?

לפני3 שעות , Krishi said:

שו צמידים? 

בדקו לי את התו הירוק עוד בכניסה לכרוניגן מכיוון הפרלה, ובכניסה ל8 נכנסתי ישר למסלול של הקרוסלות

31 דקות לפני, דקסטר said:

דווקא זה לא נכון חןחן, בד לבן וספריי שחור מראה שזה משהו שעשו מעכשיו לעכשיו (סטייל "זה לא סרט זה הקרנה" שהפועל עשו לנו). 4 הקונטרות שהארגונים אצלנו עשו להפועל היו מושקעות.

נראה לי שמדובר בצירוף מקרים מוזר מאוד.

"דרבי צירוף מקרים" 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה קרה סידי היה כזה רגוע אתמול? הופתעתי לטובה. נשמע חולה.

אני גם לא הבנתי את הקטע אתמול.

קצת היה חסר לי את ההתלהבות לפחות בהקראת השחקנים. אם הוא לא הרגיש טוב הוא לא חייב בכח, אפשר היה להביא מישהו אחר

16 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אתה לא אוהד מכבי איך תקח ללב?

על בסיס מה אתה קובע את זה?

אני פעיל כאן מ-2015 כמעט כל יום, אל תיהיה ילד, אנשים משתנים עם הזמן, יש פרופורציות.

נעשו הרבה טעויות, בלי שום קשר למאמן, הסגל לא מספיק טוב ומאוזן.

אל תיתן לניצחונות באירופה לבלבל אותך, שיחקנו עד עכשיו עם קבוצות ברמה של ליגה לאומית.

עם שינויים נכונים בינואר אפשר למתק את העונה הזו יותר, אבל אליפות זה לא ריאלי.

אלא אם כן יהיה להם אומץ לחתוך שחקנים ולהביא כאלה שמשדרגים אותנו באמת, היריבה שלך חיפה הרבה יותר טובה ממך, והם ישדרגו את עצמם עוד בינואר, תיהיה בטוח בזה.

לא היה לנו באמת סיכוי לעשות משהו על הקרקע דרך האמצע, וכל המצבים הטובים שלנו הגיעו מנייחים והגבהות מהקו, הבלמים שלהם היו חלשים מאוד במשחק גובה והיינו צריכים ללחוץ על הנקודה הזאת יותר. בדקה 60 כבר היה צריך להכניס עוד חלוץ גבוהה ליד פשיץ'. חבל רק שחלאיילה לא היה על הספסל אפילו אתמול.

אם כבר חלאילה...

מערך ה-4-4-2 מת מן העולם?

לא מבין למה הוא לא יכול לשחק ביחד עם פריצה.

הוא כזה אנדרייטד, יש לו פוטנציאל להיות מפלצת, מעצבן אותי שהוא רק מחליף, זה מרגיש לי שילוב מנצח.