Jump to content

רשמים מהתיקו בדרבי (בית) | 1-1 מאכזב, שומרים על הרצף ויוצאים לפגרה.

Sawyer

Recommended Posts

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקטע שסאבוריט ניהל לנו את המשחק היה הזוי. לא זוכר מגן כל כך טכני. עובר שחקנים, נותן פס טוב ורץ לרחבה לקבל חזרה כאילו הוא ה10 שלנו. 

גררו לא היה צריך להחליף את פריצה. פריצה היה חייב להישאר עם משחק הראש שלו. 

לדעתי גררו היה צריך להיכנס במקום חוזז כי חוזז בימין לא מוצא את עצמו (לא שבשמאל הוא מסי) וביטון אכן היה צריך להיכנס יותר מוקדם כי היתרון שלו על גבי זה שהוא יורד למטה לנהל את המשחק ונתן כמה פסים חכמים. 

גם שמיר היה צריך להיכנס במקום גלזר בסוף כי הכניסות שלו לרחבה יכלו לעשות בלאגן.

ברור פריצה וגררו ביחד זה מאסט

גררו מדקה 75 פשוט עמד ולא התחמם עד לכניסה לא נראה לי יצחקי מאמין בו כל כך

החילוף של גררו היה מאוחר בי פאר ולא היה צריך להיות במקום פריצה, החילוף של ביטון היה מיותר כי 2 שחקנים באמצע עוד יותר סגרו לנו את המשחק, ההפך היה צריך לרווח את המשחק ולצמצם את האמצע ...ביטון לא מספיק פיזי למשחקים כאלה שצרךי הגנה צפופה יותר מדי...חייב לשפר את המשחק שלו דחוף, לדוגמא קניקוסבסקי יודע לעשות הגנה ולחץ גם בחלק ההתקפי, לא השחקן הכי טוב בתחום, אבל גם שהוא טועה הוא רץ לחטוף כדורים ולא פעם חוטף בחלק של היריב, מאמן קשוח ילמד את דן ביטון לשנות פאזה.

במחצית הראשונה עוד היה צריך לוותר על אחד הבלמים ולהכניס עוד שחקן התקפי

לא ניהלנו טוב את המשחק

29 דקות לפני, avich15 said:

הכניסה הכי מהירה שהיתה לי למשחק בבלומפילד החדש. רעיון מעולה עם הצמידים של התו ירוק.

משחק מעצבן כרגיל, הפועל זה משחק שתמיד יש רק מה להפסיד בו. 

פיקנטריה מצחיקה: הסדרנים ב8 למטה הולכים מכות בינם לבין עצמם וחצי יציע קופץ ל11

שו צמידים? 

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

נשבע שרציתי לכתוב בדיוק את אותה התגובה חחח

מי שהגיע מוקדם וחיכה בתור להיכנס נבדק על ידי סדרנים אם יש תו ירוק, ואז קיבל צמיד וחסך לעצמו לעצמו הבדיקה בכניסה

חבל שב-11 בכניסה בפתיחה אנשים השתוללו כמו ברברים ודחפו אנשים.

התנהלות בזיונית של המשטרה, אתם יודעים שזה דרבי, למה לא לפתוח את השערים יותר מוקדם?

ואיפה אתם שבאמת צריך אותכם? נותנים למאבטח מסכן להתמודד עם מטומטמים שדוחפים אחרים ואותו?

ד״א, קניתי כרטיס ל8 נגד נוף הגליל,  מקסימום ילך תרומה עבור המועדון, מקווה שלא יסגרו את 11(יש לנו על תנאי)

זה היה דרבי חד צדדי יותר מהעונות האחרונות שבהן הפועל היתה נמלה קטועת רגליים.

תפאורה אדירה, בדוק קונטרה ולא מקרי (או שזו קונטרה של הפועל?), בכל מקרה השורה שלנו יותר יפה.  מעניין איפה ג'וני שועלי היום 

בפרספקטיבה של יום אחרי ובלי עצבים אני חושב שנראינו טוב אתמול. מן הסתם יכול להיות שזה קשור ליריבה, למרות שהפועל נכון לכרגע היא לא הנמושה שהייתה פה בשנים האחרונות. מסוג המשחקים שאם היה לפניו רצף של נצחונות רובנו היינו מבסוטים. הבעיה שזה ממש רחוק מהמציאות והעונה כבר עוד שנייה בורחת לנו. קשה לי לראות איך יוצאים לרצף נצחונות פסיכי כמו שהיה עם פטריק שנה שעברה כשאתה סטטיסטית הקבוצה עם ההגנה הכי חלשה בליגה. הדבר העיקרי שמעודד אותי זה שסופסוף, מאז המשחק מול חיפה, נראינו כמו קבוצת כדורגל.

לא הפסקתי להיכנס בו העונה אבל הפעם אני חושב שמגיע קצת קרדיט ליצחקי. אתמול הוא הראה שהוא כן יודע לעשות שינויים טקטיים שיוציאו מהקבוצה יותר ממה שראינו עד עכשיו ולא רק בגלל "אפקט המאמן החדש". זה הרבה יותר ממה שראינו מפטריק בכמה עשרות של משחקים.

מה שכן לדעתי המערך מתאים לנו פרפקט, נראינו כמו קבוצה פעם ראשונה העונה, קבוצה ששולטת מסכנת ונראית כמו קבוצת צמרת לפחות, אפילו שהכדור לא נכנס הפעם.

מה שכן כדי להפוך את המערך לקצת קצת יותר התקפי הייתי עולה עם גררו על חשבון ג'רלדש, עם 3 בלמים מאחורה וקישור של גלזר וגולסה רוב הקבוצות יהיו כמו הפועל של אתמול ולא יעברו את החצי, אם גררו ירד ממש מעט להגנה זה גם יספיק ומצד שני הוא יעשה חפיפה לקוואס כל פעם בימין ואני בטוח שזה יניב תוצאות, במעט שהם שיחקו ביחד שיתוף הפעולה היה מדהים.

אפשר גם להגיד לסאבוריט שקצת פחות יעלה, טיפה פחות, זה יכול להיות מושלם לרוץ ככה עד סוף השנה.

27 דקות לפני, אלמוג המכביסט said:

מי שהגיע מוקדם וחיכה בתור להיכנס נבדק על ידי סדרנים אם יש תו ירוק, ואז קיבל צמיד וחסך לעצמו לעצמו הבדיקה בכניסה

כמה מוקדם? חח

הגעתי שעתיים לפני השריקה ונכנסתי ישר פשוט כי לא היה תור חח אבל יפה יוזמה טובה של מכבי. 

יצחקי הגיב מאוחר מאוד ולא נכון.

20 דקות אחרי הפתיחה ראו שג'ראלדש לא מסתדר עם המערך הזה. זה היה כמו לשחק 10 נגד 11.

בנוסף, לא יתכן שמול בונקר כזה לא יהיו לנו את הכלים לאיים מרחוק.

דן גלזר לא יכול להיות כל כך אנמי התקפית.

עצוב שרוב ההתקפות שלנו מסתכמות בהגבהות לפריצה שכמעט תמיד נמצא לבד ברחבה.

בדקות שקוואס שיחק בשמאל הוא היה מאוד יעיל ומסוכן.

איך אין חלוץ 9 על הספסל?

קניקובסקי מקבל 100 על נחישות ומאמץ, אבל רק 50 על יצירתיות. "ביזבז" המון התקפות.

7 דקות לפני, Krishi said:

כמה מוקדם? חח

הגעתי שעתיים לפני השריקה ונכנסתי ישר פשוט כי לא היה תור חח אבל יפה יוזמה טובה של מכבי. 

לפני שפתחו את השערים חחח

13 דקות לפני, nirnir20 said:

חוסר מזל מטורף של מכבי יחד עם תצוגה של פעם בעונה לשטקוס, הבעיה שפותחים עונה כזה גרוע אין מקום למשחקים כאלה, מקווה שלא ברחה לנו העונה.

כבר ברחה.

לפני9 שעות , המכבייה said:

‏לראשונה היתה למכבי השנה צורה של קבוצה, דחיפות ומשמעות. לא הבנתי את שלושת הבלמים אבל זה עבד בזכות דחיפה של סאבוריט בצד וגם היכולת של קוואס, גבי וגולסה לייצר באמצע ובשטח קטן. האם מכבי יכולה לבנות על זה? לא, אם היא תמשיך לתת פור ליריבה. זה היה בוגרים נגד נערים ולפחות הקאונטר בטוויטר עוד חי...

לצערי אני לא מסכים איתך, השלושה בלמים לא עבד לנו בכלל במשחק הזה, ייני עמד באמצע בעמדה חסרת משמעות לחלוטין, חוץ מלהפריע לזרימה השותפת של המשחק הוא היה אופציית מסירה מיותרת, כל הפואנטה במערך הזה הייתה לנסות ליצור משולשים מהירים עם גולסה + אחד הווינגרים, בפועל זה רק יצר תקיעות במרכז השדה,

יותר מדי דקות ראיתי את ייני עומד שם כשהוא בעצמו לא מבין מה הוא אמור לעשות, אוהב את הרעיון של לשנות כי הסגל של מכבי יושב בול על המערך הזה אבל בפועל הם לא יודעים לבצע את זה, וככה זה היה נראה בפועל רוב המשחק

מותר להיות אופטימי? 

אם נפגע במאמן הנכון ממש לא בשמיים לחזור השנה למאבק.

יש לנו חלק קדמי סופר כשרוני, מגנים הכי טובים בליגה, הגרזן הכי טוב בליגה

הכל שאלה של חיבור, פער כזה סגרנו גם בשנה שעברה.

29 דקות לפני, Raumdeuter said:

כבר ברחה.

בעקרון אתה צודק אבל המאבק האמיתי יהיה נגד חיפה שהיא 6 הפרש מאיתנו, לא משהו בלתי סביר, צריך להתחיל להתחבר לנו מבחינת מזל גם כי אנחנו די חסרי מזל מתחילת העונה.

חיזוק טוב בינואר ופגיעה עם המאמן ואנחנו במירוץ, הסטטיסטיקה לא לטובתנו בלשון המעטה אבל הכל יכול לקרות.

3 דקות לפני, nirnir20 said:

בעקרון אתה צודק אבל המאבק האמיתי יהיה נגד חיפה שהיא 6 הפרש מאיתנו, לא משהו בלתי סביר, צריך להתחיל להתחבר לנו מבחינת מזל גם כי אנחנו די חסרי מזל מתחילת העונה.

חיזוק טוב בינואר ופגיעה עם המאמן ואנחנו במירוץ, הסטטיסטיקה לא לטובתנו בלשון המעטה אבל הכל יכול לקרות.

חיזוק טוב זה בלם, קשר מרכזי (הבור שפרץ השאיר, אף אחד לא ממלא אותו, עם כל הכבוד לייני, הוא לא דור פרץ ושמיר ושחר כמעט ולא רואים הזדמניות) וקיצוני שמאלי על הקו.

להפטר מהרננדס עוד ב1.1.22 זה הדבר הראשון, אפשר לראות את הנתונים שלו השנה מול בלמים אחרים כדאי להבין כמה הוא לא תורם לנו.

קשה לי להאמין שזה יקרה.

1 דקה לפני, spurs said:

מותר להיות אופטימי? 

אם נפגע במאמן הנכון ממש לא בשמיים לחזור השנה למאבק.

יש לנו חלק קדמי סופר כשרוני, מגנים הכי טובים בליגה, הגרזן הכי טוב בליגה

הכל שאלה של חיבור, פער כזה סגרנו גם בשנה שעברה.

מאמן טוב ככל שיהיה יצטרך זמן כדי ללמוד את הסגל ואת הליגה. לא יודע אם יש לנו את הזמן הזה.

1 hour ago, אלק נילאש said:

בפרספקטיבה של יום אחרי ובלי עצבים אני חושב שנראינו טוב אתמול. מן הסתם יכול להיות שזה קשור ליריבה, למרות שהפועל נכון לכרגע היא לא הנמושה שהייתה פה בשנים האחרונות. מסוג המשחקים שאם היה לפניו רצף של נצחונות רובנו היינו מבסוטים. הבעיה שזה ממש רחוק מהמציאות והעונה כבר עוד שנייה בורחת לנו. קשה לי לראות איך יוצאים לרצף נצחונות פסיכי כמו שהיה עם פטריק שנה שעברה כשאתה סטטיסטית הקבוצה עם ההגנה הכי חלשה בליגה. הדבר העיקרי שמעודד אותי זה שסופסוף, מאז המשחק מול חיפה, נראינו כמו קבוצת כדורגל.

לא הפסקתי להיכנס בו העונה אבל הפעם אני חושב שמגיע קצת קרדיט ליצחקי. אתמול הוא הראה שהוא כן יודע לעשות שינויים טקטיים שיוציאו מהקבוצה יותר ממה שראינו עד עכשיו ולא רק בגלל "אפקט המאמן החדש". זה הרבה יותר ממה שראינו מפטריק בכמה עשרות של משחקים.

העונה הזאת "נגמרה" בהפסד לנתניה.

אפשר עוד להשיג כמה מטרות, אבל את הפסגה לא ניקח.

חשבתי שלמדנו משנה שעברה שהכל אפשרי.

אני יכול לנתח כמו כל אחד אחר פה מהשוער ועד אחרון המחליפים מה צריך לעשות, אבל זה לא באמת רלוונטי למשהו.

כמו שאמרתי המון פעמים בעבר משהו דפוק בי אבל אני תמיד אהיה אופטימי.

מאמין שכן אפשר לעשות את זה אבל החלק הכי חשוב לנצח את המשחקים נגד הקטנות, כי זה מה שנותן אליפות בסופו של דבר. 

Just now, עידן מוסקונה said:

חשבתי שלמדנו משנה שעברה שהכל אפשרי.

אני יכול לנתח כמו כל אחד אחר פה מהשוער ועד אחרון המחליפים מה צריך לעשות, אבל זה לא באמת רלוונטי למשהו.

כמו שאמרתי המון פעמים בעבר משהו דפוק בי אבל אני תמיד אהיה אופטימי.

מאמין שכן אפשר לעשות את זה אבל החלק הכי חשוב לנצח את המשחקים נגד הקטנות, כי זה מה שנותן אליפות בסופו של דבר. 

בשנה שעברה העונה ברחה בשלושת המשחקים הראשונים.

אכן דומה לשנה הנוכחית.