Jump to content

רשמים מהתיקו בדרבי (בית) | 1-1 מאכזב, שומרים על הרצף ויוצאים לפגרה.

Sawyer

Recommended Posts

Just now, duss21 said:

לא הבנתי למה במחצית הראשונה כולם היו במרכז ובשמאל, ושום דבר לא קרה בימין.

איך שאני מפרש את זה? ג'ראלדס מאד חסר ביטחון לעשות את מה שסאבוריט עושה בצד השני. ועם שלושה בלמים זה קריטי יותר כי הם הווינגרים שלך. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

איך שאני מפרש את זה? ג'ראלדס מאד חסר ביטחון לעשות את מה שסאבוריט עושה בצד השני. ועם שלושה בלמים זה קריטי יותר כי הם הווינגרים שלך. 

דווקא אני ראיתי שהוא ניסה, פשוט לא היה לו עם מי לעבוד. לכן גם היה מאוד קל לסגור אותו, מה שלא קרה בצד שמאל, שם היו תמיד הרבה אופציות בהתקפה.

לפני3 שעות , אליהו_הנביא said:

אותם אלה שטוענים שהרננדז חייב לעוף מכאן ,מספיק הוגנים עם עצמם להגיד שהגול זה דווקא טעות של ייני? 

ג'ראלדש אגב, אחד השחקנים היחידים במכבי שמשחק מתחילת המשחק כל משחק. הוא חייב מנוחה רק שקנדיל לא חוזר.

מסכים שלהרננדס אין חלק משמעותי בשער.

יכול להיות שהיה צריך לקרוא את הסיטואציה טיפה יותר טוב ולצאת מהר קדימה כדי לתפוס את דוידה באופסייד, אבל זה בטח לא עונה להגדרה של ״טעות״ בעיניי.

גם לייני קשה לי לבוא בטענות קשות, הרחקה עם הראש לחוץ הייתה המהלך הנכון והאחראי אבל זה מסוג הפקשושים הקטנים שקורים תוך כדי משחק.
אם להודות על האמת, זה היה מהלך מבריק של איינבינדר. נתן פס עומק מושלם בנגיעה, מהאוויר… תן לו עוד 5 ניסיונות מאותה סיטואציה והוא לא מצליח לשחזר את המסירה הזו.

בכללי, שלושת הבלמים היו ממש אחלה ותרמו משמעותית לשליטה האבסולוטית של מכבי במשחק. לחצו גבוה, ניצחו במאבקים ודייקו במסירות.

בעיניי - מי שמנעו מאיתנו להגיע לעוד 3-4 מצבים טובים שככל הנראה היו מביאים ניצחון הם שניים -  ג׳ראלדש וגלזר. וזה לא מפתיע כל כך. אלו שני שחקנים שפשוט מרגישים פחות בנוח במערך הזה. 

קטגורית - אין מקום לגרזן כמו גלזר ב 3 בלמים. הקשר האחורי במערך הזה חייב להיות כזה שיש לו יכולות מסירה וניהול משחק חכם, או לסירוגין הצטרפות לעומק ואיום על השער.

לגלזר פשוט אין את זה. 

ג׳רלדאש לא מסוגל להכיל את הקונספט של ווינג בק ברמה ההתקפית. לא מספיק ספרינטים על הקו כדי למשוך איתו את המגן ולפנות שטחים,  לא מספיק תנועה לרחבה בהתקפות שמתנהלות באגף הנגדי כדי לייצר יתרון מספרי, לא מספיק ניסיונות לייצר בעצמו עם דריבל - הוא פשוט לא מתאים להגדרות התפקיד. 

מאמין שעם שמיר וקנדיל במקומם (בהתאמה) כל העסק היה נראה טוב ויעיל יותר. 

14 דקות לפני, duss21 said:

דווקא אני ראיתי שהוא ניסה, פשוט לא היה לו עם מי לעבוד. לכן גם היה מאוד קל לסגור אותו, מה שלא קרה בצד שמאל, שם היו תמיד הרבה אופציות בהתקפה.

הוא פחות אמיץ וגם פחות טכני ולכן פחות סומך על האחד על אחד שלו. סאבוריט אשכרה מייצר מהאגף שלו, מייצר שילובים. ג'ראלדס שיחק עלי  בשער 7 בחצי השני. גם אני רציתי שהמשחק ילך לשמאל. זה בסדר. גם הגוף שלנו לא מאוזן לגמרי בצדדים. אבל צד שמאל ייצר את כל המצבים שלנו. אולי יש שם בעיה ואולי כי ככה המשחק זורם טבעי למקום אחר. 

1 דקה לפני, Cosmic said:

מסכים שלהרננדס אין חלק משמעותי בשער.

יכול להיות שהיה צריך לקרוא את הסיטואציה טיפה יותר טוב ולצאת מהר קדימה כדי לתפוס את דוידה באופסייד, אבל זה בטח לא עונה להגדרה של ״טעות״ בעיניי.גם לייני קשה לי לבוא בטענות קשות,  הרחקה עם הראש לחוץ הייתה המהלך הנכון והאחראי אבל זה מסוג הפקשושים הקטנים שקורים תוך כדי משחק.
אם להודות על האמת, זה היה מהלך מבריק של איינבינדר. נתן פס עומק מושלם בנגיעה, מהאוויר… תן לו עוד 5 ניסיונות מאותה סיטואציה והוא לא מצליח לשחזר את המסירה הזו.

בכללי, שלושת הבלמים היו ממש אחלה ותרמו משמעותית לשליטה האבסולוטית של מכבי במשחק. לחצו גבוה, ניצחו במאבקים ודייקו במסירות.

בעיניי - מי שמנעו מאיתנו להגיע לעוד 3-4 מצבים טובים שככל הנראה היו מביאים ניצחון הם שניים -  ג׳ראלדש וגלזר. וזה לא מפתיע כל כך. אלו שני שחקנים שפשוט מרגישים פחות בנוח במערך הזה. 

קטגורית - אים מקום לגרזן כמו גלזר ב 3 בלמים, הקשר האחורי במערך הזה חייב להיות כזה שיש לו יכולות מסירה וניהול משחק חכם, או לסירוגין הצטרפות לעומק ואיום על השער. לגלזר פשוט אין את זה.

ג׳רלדאש לא מסוגל להכיל את הקונספט של ווינג בק ברמה ההתקפית. לא מספיק ספרינטים על הקו כדי למשוך איתו את המגן ולפנות שטחים,  לא מספיק תנועה לרחבה בהתקפות שמתנהלות באגף הנגדי כדי לייצר יתרון מספרי, לא מספיק ניסיונות לייצר בעצמו עם דריבל - הוא פשוט לא מתאים להגדרות התפקיד. 

מאמין שעם שמיר וקנדיל במקומם (בהתאמה) כל העסק היה נראה טוב ויעיל יותר. 

מסכים עם זה. אבל לא יודע אם שמיר. מדהים אותי ששחר לא התלבש היום. 

25 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים עם זה. אבל לא יודע אם שמיר. מדהים אותי ששחר לא התלבש היום. 

שמיר הוא פשוט היחיד הראשון שקפץ לראשי :). שחר עדיין לא בסייט אוף מיינד שלי, עמך הסליחה. 

אפילו ייני עדיף על גלזר בפוזיציה הזו בהינתן שנחמיאס כשיר. 

אפטר הווינג סייד אול דת - בראייה של 90 דקות ? ֿמכבי נתנה הערב את המשחק הטוב ביותר שלה בליגה העונה. 

7 דקות לפני, Cosmic said:

שמיר הוא פשוט היחיד הראשון שקפץ לראשי :). שחר עדיין לא בסייט אוף מיינד שלי, עמך הסליחה. 

גם ייני בעמדה הזו עדיף על גלזר בפוזיציה הזו בהינתן שנחמיאס כשיר. 

אפטר הווינג סייד אול דת - בראייה של 90 דקות ? ֿמכבי נתנה הערב את המשחק הטוב ביותר שלה בליגה העונה. 

נכון. אבל עדיין לא נולד המאמן שיעדיף את שרן כ6 על פני גלזר, בסיטואציה שנוצרה אחרי ההרחקה. קוסמיק, לא ידעתי כמה גבי טוב. פאקינג ליטל פייטר עם הטעיות של בניון ובעיטה אמינה. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

נכון. אבל עדיין לא נולד המאמן שיעדיף את שרן כ6 על פני גלזר, בסיטואציה שנוצרה אחרי ההרחקה. קוסמיק, לא ידעתי כמה גבי טוב. פאקינג ליטל פייטר עם הטעיות של בניון ובעיטה אמינה. 

קניקו תענוג אבל לא הייתי שם אותו עם בניון באותו משפט, בשום קטגוריה.

עוד לא ראיתי ממנו את הקלאצ׳/קילר אינסטינקט שישכנע אותי שהוא יכול להיות הפרונטמן של החוליה ההתקפית במכבי.  הוא צריך טובים סביבו. 

5 דקות לפני, Cosmic said:

קניקו תענוג אבל לא הייתי שם אותו עם בניון באותו משפט, בשום קטגוריה.

עוד לא ראיתי ממנו את הקלאצ׳/קילר אינסטינקט שישכנע אותי שהוא יכול להיות הפרונטמן של החוליה ההתקפית במכבי.  הוא צריך טובים סביבו. 

ניתן לו את הזמן. אבל הוא זורק אנשים עם הגבות. והוא גם ישראלביץ בפייטריות. הוא לא יוסי, אבל הוא שילוב מעניין. 

On 8.11.2021 at 03:26, המכבייה said:

ניתן לו את הזמן. אבל הוא זורק אנשים עם הגבות. והוא גם ישראלביץ בפייטריות. הוא לא יוסי, אבל הוא שילוב מעניין. 

הוא טוב בהמון דברים אבל עוד לא ראיתי משהו ספציפי שהוא מצויין בו. ההשוואה לישראלביץ׳ נהדרת ! 

הלוואי והפז״ם יביא איתו גם את הסוואגר והמספרים הנדרשים כדי להקפיץ אותו ממעמד של שחקן ליגה טוב לכזה של סופרסטאר. 

19 דקות לפני, Cosmic said:

הוא טוב מאוד בהמון דברים אבל עוד לא ראיתי משהו ספציפי שהוא מצויין בו. ההשוואה לישראלביץ׳ נהדרת ! 

הלוואי והפז״״ם יביא איתו גם את הסוואגר והמספרים הנדרשים כדי להקפיץ אותו ממעמד של שחקן מעולה לכזה של סופרסטאר. 

נתן כמה מובים אדירים היום ויש לו בעיטה יחסית אמינה. הוא מאמין בה ובצדק. 

אבל אמן ואמן. 

הורג אותי מחדש כמה חרא יש במנטליות הישראלית. 

להשמיד את כל ההתאחדות ולהתחיל מ0.

ושלא נדבר על איגוד השופטים, חבורה של בבונים זה פשוט קרינג׳ לראות את ההתנהלות הזו, לא יאמן.

בחיי בחיים שלי לא ראיתי דברים כאלה בחול.

זה הדרבי הכי חד צדדי שזכור לי שראיתי 

בעקרון חסרה לנו עדיין יצירתיות מול בונקר מפואר כזה, אבל דווקא כן היו מספיק מצבים וחבל שהכדור לא נכנס

גבי כמובן המצטיין שלי במשחק ולמרות שהכדור לא נכנס לו אתמול לדעתי פריצה החלוץ הכי טוב בארץ, בפער.

1. הזייה היו תפאורות מאותו השיר. הייתה קונטרה? 

2. שיפוט ביזיון. אין מילים. באמת.

3. לא זכור לי הפועל כזאת חלשה. אפילו ב5-0 לא זוכר שככה הם התבזו. 

4. במזל הם לא קיבלו את השני. השחקנים נלחמו עד הסוף. כבוד גדול.

5. הרצף ממשיך...

משחק הכי מעצבן שלנו בשנים האחרונות, הכדור סירב להכנס פשוט ככה,

קוואס כל הרמה עם כתובת, חבל שהוא לא מנצל את יכולות הפריצה שלו על המגנים ויש לו כאלה.

פריצה היה חייב לסיים עם כדור אחד ברשת הוא עולה חצי מטר על כל בלם וזה משאיר אותו חופשי לנגיחה.

מבאס

לגבי קוואס לא מסכים

למרות הגול שלו וכמה הרמות טובות, הוא מאוד איטי, איטי במחשבה ואיטי בתנועה וזה מאוד מקשה עלינו על הקו איתו

לדעתי המצטיין במשחק בפער זה גבי, היה אנרגטי, עשה המון עבודה שחורה של לחץ, התחיל הרבה מהלכים יפים ולצערי לא היה לו מזל כי הגיע לו שער בבעיטה ששדכוס הדף.

פריצה גם סבל מחוסר מזל משווע, עבד , נתן תתחת הגיע למצבים והמניאק מנע ממנו לפחות 2 גולים.

לגבי הרננדס כבר אמרתי בנושא אחר, ג'ראלדס חלש מאוד , חושב שבעונה הבאה שאם עד סוף העונה הוא לא השתפר גם צריך לעשות חושבין לגביו.

לפני4 שעות , duss21 said:

לא הבנתי למה במחצית הראשונה כולם היו במרכז ובשמאל, ושום דבר לא קרה בימין.

לא הבנתי גם זה היה ממש מוזר

לפי המיקום הממוצע קוואס שיחק מאחורי פריצה וקניקובסקי וסבוריט בשמאל

ג׳ראלדש לבד בימין וכמעט לא שותף בעיקר במחצית הראשונה, תכלס מה הוא יכול לעשות משם לבד?

לפני4 שעות , המכבייה said:

השותף הטבעי שלו קוואס לא שיחק לידו. מה ג'ראלדש יכול לעשות מול 3 שחקנים באדום אם אין לו מה למסור?

זה כנראה הוראה טקטית של יצחקי לתקוף רק משמאל

לפני7 שעות , אליהו_הנביא said:

אותם אלה שטוענים שהרננדז חייב לעוף מכאן ,מספיק הוגנים עם עצמם להגיד שהגול זה דווקא טעות של ייני? 

ג'ראלדש אגב, אחד השחקנים היחידים במכבי שמשחק מתחילת המשחק כל משחק. הוא חייב מנוחה רק שקנדיל לא חוזר.

לגמרי לא בעד הרננדס וחושב כמוך שבגול הטעות הייתה בהרחקה של ייני

לפני5 שעות , המכבייה said:

הוא פחות אמיץ וגם פחות טכני ולכן פחות סומך על האחד על אחד שלו. סאבוריט אשכרה מייצר מהאגף שלו, מייצר שילובים. ג'ראלדס שיחק עלי  בשער 7 בחצי השני. גם אני רציתי שהמשחק ילך לשמאל. זה בסדר. גם הגוף שלנו לא מאוזן לגמרי בצדדים. אבל צד שמאל ייצר את כל המצבים שלנו. אולי יש שם בעיה ואולי כי ככה המשחק זורם טבעי למקום אחר. 

הקטע שסאבוריט ניהל לנו את המשחק היה הזוי. לא זוכר מגן כל כך טכני. עובר שחקנים, נותן פס טוב ורץ לרחבה לקבל חזרה כאילו הוא ה10 שלנו. 

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

הייתי שמח אם יצחקי היה מכניס את ביטון וגררו לפני

חוזז לא לרמה של מכבי, היה עדיף לתת אותו ואת קארצב קבוע תמורת קניקובסקי

גררו לא היה צריך להחליף את פריצה. פריצה היה חייב להישאר עם משחק הראש שלו. 

לדעתי גררו היה צריך להיכנס במקום חוזז כי חוזז בימין לא מוצא את עצמו (לא שבשמאל הוא מסי) וביטון אכן היה צריך להיכנס יותר מוקדם כי היתרון שלו על גבי זה שהוא יורד למטה לנהל את המשחק ונתן כמה פסים חכמים. 

גם שמיר היה צריך להיכנס במקום גלזר בסוף כי הכניסות שלו לרחבה יכלו לעשות בלאגן.

צטט

"האווירה הייתה מדהימה, זה משהו לא ייאמן. שיחקתי ב-6-7 מדינות אני חושב, וזה לא ייאמן באמת. אני יכול להגיד שזה בטופ-3 האצטדיונים בכל אירופה. אני מעריך את האוהדים ומקווה שנוכל להחזיר להם בחזרה.

פריצה :wubyellow3:

הכניסה הכי מהירה שהיתה לי למשחק בבלומפילד החדש. רעיון מעולה עם הצמידים של התו ירוק.

משחק מעצבן כרגיל, הפועל זה משחק שתמיד יש רק מה להפסיד בו. 

פיקנטריה מצחיקה: הסדרנים ב8 למטה הולכים מכות בינם לבין עצמם וחצי יציע קופץ ל11