Jump to content

רשמים מהתיקו בדרבי (בית) | 1-1 מאכזב, שומרים על הרצף ויוצאים לפגרה.

Sawyer

Recommended Posts

וואלה זה היה דרבי יותר חד צדדי מה-5-0 אפילו. מדהים. הם ממש לא עשו שום דבר על המשחק, עשינו תיקו עם קונוסים, זה די מביך. הם אחת מהפועל הכי חלשות שפגשנו ואני לא מגזים. ועוד היו פה כאלה שפחדו מהם. 

קראתי קצת בנושא המשחק ועוד נושאים ואני לא מבין כל כך את הביקורת הקטלנית. עשינו מה שבא לנו במגרש, זה לא פשוט לשחק נגד בונקר מטורף כזה מלכתחילה ובטח כשאנחנו בלי מאמן ולא מספיק חדים בסיומת. ועדיין, הראינו שיפור גדול במשחק. קניקובסקי וקוואס שנכנסו כל הזמן לאמצע והחליפו מקומות שיגעו את הפועל, קוואס בכלל במשחק מצוין. ראיתי הרבה סימנים טובים של קבוצה שנלחמת על כל כדור, של לחץ מטורף, של טקטיקה שיצחקי הצליח להנחיל בכמה ימים שהוא מאמן. וזה רק מראה שלא צריך להיות גאון גדול בשביל לגרום לקבוצה הזאת להיראות טוב. 

לטעמי החילופים רק היו גם טיפה מאוחרים מדי וגם לא נכונים מספיק. היינו צריכים לוותר הרבה יותר מוקדם על שחקן הגנה אחד, וזה גם לא בושה לשחק עם פריצה וחלאיילה ביחד. בטח במשחק כזה. 

על השיפוט אני לא אדבר, זה כבר נמאס. כל מחזור אותו הדבר. ריחם להם על צהובים ואדומים שרק לכל שטות הפריע לכל מהלך שלנו ולטעמי לפחות היה פנדל ואדום על פריצה מחצית ראשונה. 

איחולי סבל קשים - קלינגר. הבן אדם בכל עונה דאג לדרוך עלינו, להקניט אותנו, להתגרות בנו, מחק כל זכר למי שהוא היה בשבילנו ולתקופה שלו במכבי. ועכשיו האפס המאופס הזה משחק אותה שהוא זה שנפגע כאילו הוא לא עשה פשוט שום דבר וסתם אנחנו נטפלים לפוזל הזה? וואלה מגיע לו הפועל. כל משחק נזכיר לו איזה אפס הוא. 

יאללה, עכשיו פגרה, להביא מאמן, וקדימה להמשיך במסע החזרת צלחת האליפות. יש לנו אחלה קבוצה, סגל הכי טוב בארץ, אין סיבה שזה לא יהיה שלנו.

אמשיך לכתוב שקוואס שחקן. בלתי אפשרי להוציא לו את הכדור מהרגל. שם היום 2 -3 כדורים בינגו על הראש של פריצה.

גלזר נהיה חלש התקפית, חבל בשבילו אם לא יצליח לשפר אלמנטים בסיסיים שם.

סבוריט חסר לי התקפית.

ריינשרייבר הפך לשופט שרק רוצה שקט. לא הוציא אדום ברור בתפיסה של הבלם שלהם על פריצה ותוספות הזמן ב2 המחציות היו שערורייה.

מערך של 3 בלמים מתאים לנו לסגל, חבל שההולנדי המעופף לא ניסה את זה ולו פעם אחת בכל התקופה שלו פה.

לא כל כך הבנתי מה יצחקי עשה שם

קוואס היה תקוע מאחורי פריצה עם נטייה לשמאל

גבי וסבוריט היו בצד שמאל

ג'ראלדש היה לבד בודד באגף ימין ובקושי שיחקו דרכו כי תכלס מה יש לו לעשות שם לבד

לא ברור למה לא להכניס את גררו דקה 70

הוא התחמם כל המחצית השנייה וב-20 דקות האחרונות פשוט עמד מתחת ל-13 ולא עשה כלום, חבל שאנחנו מפספסים אותו

10 דקות לפני, דקסטר said:

"עכשיו כשאדום ושורף בעיניים"

זה תחילת השיר שממנו השורה בתפאורה שלנו

לא נראה כמו צירוף מקרים. ניסיון העבר מהפנאטיקס מלמד שזה קונטרה.

‏לראשונה היתה למכבי השנה צורה של קבוצה, דחיפות ומשמעות. לא הבנתי את שלושת הבלמים אבל זה עבד בזכות דחיפה של סאבוריט בצד וגם היכולת של קוואס, גבי וגולסה לייצר באמצע ובשטח קטן. האם מכבי יכולה לבנות על זה? לא, אם היא תמשיך לתת פור ליריבה. זה היה בוגרים נגד נערים ולפחות הקאונטר בטוויטר עוד חי...

קניקובסקי חייב לשחק מתחת לחלוץ, היכולת שלו לעשות דברים על שטח קטן פשוט מדהימה

קוואס מסוג השחקנים שיכול להיות ממש גרוע אבל יסיים עם שער ובישול, היום היה אחלה אבל רחוק מהפוטנציאל שלו ויש למה לצפות.

אגב לא יצא לי לראות שידור חוזר עדיין אבל חבר טוען שקופחנו והיה לפחות פנדל אחד שיכל להישרק, כמה מפתיע שזה שוב רעינשרייבר...

יאללה מקווה לפחות שיגיע מאמן רציני ויתחילו לעבוד בפגרה על החדות בהתקפה, יכולנו לתת היום חמישייה קלה

קוואס מראה גרף שיפור. היום הוא היה חופשי ותיפקד המון באמצע כמו קשר התקפי וגם ברח הרבה לצד שמאל, במחצית השנייה הוא נשאר בימין.

דרך אגב מה התחושות שלכם תיהיה הודעה על מאמן השבוע?

2 דקות לפני, LL6 said:

קוואס מראה גרף שיפור. היום הוא היה חופשי ותיפקד המון באמצע כמו קשר התקפי וגם ברח הרבה לצד שמאל, במחצית השנייה הוא נשאר בימין.

תחושה שלי שזה ייקח כמה שבועות

24 דקות לפני, Krishi said:

וואלה זה היה דרבי יותר חד צדדי מה-5-0 אפילו. מדהים. הם ממש לא עשו שום דבר על המשחק, עשינו תיקו עם קונוסים, זה די מביך. הם אחת מהפועל הכי חלשות שפגשנו ואני לא מגזים. ועוד היו פה כאלה שפחדו מהם. 

קראתי קצת בנושא המשחק ועוד נושאים ואני לא מבין כל כך את הביקורת הקטלנית. עשינו מה שבא לנו במגרש, זה לא פשוט לשחק נגד בונקר מטורף כזה מלכתחילה ובטח כשאנחנו בלי מאמן ולא מספיק חדים בסיומת. ועדיין, הראינו שיפור גדול במשחק. קניקובסקי וקוואס שנכנסו כל הזמן לאמצע והחליפו מקומות שיגעו את הפועל, קוואס בכלל במשחק מצוין. ראיתי הרבה סימנים טובים של קבוצה שנלחמת על כל כדור, של לחץ מטורף, של טקטיקה שיצחקי הצליח להנחיל בכמה ימים שהוא מאמן. וזה רק מראה שלא צריך להיות גאון גדול בשביל לגרום לקבוצה הזאת להיראות טוב. 

לטעמי החילופים רק היו גם טיפה מאוחרים מדי וגם לא נכונים מספיק. היינו צריכים לוותר הרבה יותר מוקדם על שחקן הגנה אחד, וזה גם לא בושה לשחק עם פריצה וחלאיילה ביחד. בטח במשחק כזה. 

על השיפוט אני לא אדבר, זה כבר נמאס. כל מחזור אותו הדבר. ריחם להם על צהובים ואדומים שרק לכל שטות הפריע לכל מהלך שלנו ולטעמי לפחות היה פנדל ואדום על פריצה מחצית ראשונה. 

איחולי סבל קשים - קלינגר. הבן אדם בכל עונה דאג לדרוך עלינו, להקניט אותנו, להתגרות בנו, מחק כל זכר למי שהוא היה בשבילנו ולתקופה שלו במכבי. ועכשיו האפס המאופס הזה משחק אותה שהוא זה שנפגע כאילו הוא לא עשה פשוט שום דבר וסתם אנחנו נטפלים לפוזל הזה? וואלה מגיע לו הפועל. כל משחק נזכיר לו איזה אפס הוא. 

יאללה, עכשיו פגרה, להביא מאמן, וקדימה להמשיך במסע החזרת צלחת האליפות. יש לנו אחלה קבוצה, סגל הכי טוב בארץ, אין סיבה שזה לא יהיה שלנו.

אני דווקא לא חושב שזה מהפועל מהחלשות שפגשנו. להפך, הייתי בטוח שדווקא הפעם שאנחנו נראים כמו כלום הם יבואו לשחק כדורגל. 

אני בטוח שאם היינו מתחילים את המשחק מחדש והם היו באים לשחק אנחנו מפסידים 2-0 או אולי 2-1. 

אבל הם באו רק לריב מכות ולעשות הכל חוץ מכדורגל - מראה של הכדורגל הישראלי שחייב לגנות בכל מקום בתקשורת. 

שיפוט שערורייתי לא היה גועל כזה כבר הרבה זמן. 

לא ייאמן שעוד נותנים למזדיין הזה לשפוט אותנו.

לגביי המשחק אחלה קינקובסקי מת עליו הבחור בא לעבוד.

גולסה במשחק טוב לדעתי נכנס למוד של המלחמה אחרי שהמשחק נהיה אגרסיבי.

הקטע שגלזר לא יודע לתת פס אחד נורמאלי זה חתיכת בושה יכול להוציא מהכלים. 

חוזז דווקא אחרי חמישי עלה מהספסל כמו ילדה עם קוקיות , טעות של יצחקי אחרי שבן ביטון הזונה קיבל צהוב היה חייב להכניס את גררו שיישב לו על האגף.

האמת במגרש זה היה נראה לי הרבה יותר רע. שיחקנו סבבה לגמרי ביחס לדרבי. הכדור לא נכנס היום, יש ימים כאלה. הבעיה שלנו הייתה ונשארה ההגנה, אם היא לא תתייצב אז מקסימום נגרד את מקום 3.

2 דקות לפני, yehonatan6597 said:

שיפוט שערורייתי לא היה גועל כזה כבר הרבה זמן. 

לא ייאמן שעוד נותנים למזדיין הזה לשפוט אותנו

וזה גם שכחתי לציין בתור אחד הגורמים לתת רמה כאן. 

כי ברגע ששופט נורמלי יוסיף 12 דק למשחק ברגע שנשכבים על הרצפה ולא משחקים יותר - זה לא יקרה שוב

Just now, YallaMaccabi said:

אני דווקא לא חושב שזה מהפועל מהחלשות שפגשנו. להפך, הייתי בטוח שדווקא הפעם שאנחנו נראים כמו כלום הם יבואו לשחק כדורגל. 

אני בטוח שאם היינו מתחילים את המשחק מחדש והם היו באים לשחק אנחנו מפסידים 2-0 או אולי 2-1. 

אבל הם באו רק לריב מכות ולעשות הכל חוץ מכדורגל - מראה של הכדורגל הישראלי שחייב לגנות בכל מקום בתקשורת. 

דווקא הייתי בטוח ביכולת שלנו להביא משחק לחץ טוב, בתוספת טקטיקה טובה ובאמת יצחקי עד עכשיו אומנם פלסטר אבל כן הביא שינוי כלשהו. יש יותר משחק אמצע ולא רק אגפים, יש כניסות של שחקני האגף פנימה ושינויי מקום ביניהם, המגנים שורפים את הקו, משחק לחץ גבוה וחזק. על כל כדור התנפלו 2-3 שחקנים. אפילו פיבן הפתיע אותי. 

אם הפועל היו מנסים לשחק כדורגל הם היו חוזרים מובסים, הדבר היחיד שהציל אותם זה הבונקר כי לזה לצערי אין לנו מספיק פתרונות כרגע. 

34 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אותם אלה שטוענים שהרננדז חייב לעוף מכאן ,מספיק הוגנים עם עצמם להגיד שהגול זה דווקא טעות של ייני? 

ג'ראלדש אגב, אחד השחקנים היחידים במכבי שמשחק מתחילת המשחק כל משחק. הוא חייב מנוחה רק שקנדיל לא חוזר.

מה הסיפור עם קנדיל באמת?,זה כבר מתקרב לרמת הניקוליץ'.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

אותם אלה שטוענים שהרננדז חייב לעוף מכאן ,מספיק הוגנים עם עצמם להגיד שהגול זה דווקא טעות של ייני? 

ג'ראלדש אגב, אחד השחקנים היחידים במכבי שמשחק מתחילת המשחק כל משחק. הוא חייב מנוחה רק שקנדיל לא חוזר.

אכן. למעט מספר (קטן) של מסירות לא מדויקות במחצית הראשונה - ואף אחת מהן לא קריטית - הרננדז ופיבן היו בסדר גמור, והשער הוא תולדה מטעות של ייני. וגם זה, לא יודע אם אפילו אפשר לומר על זה טעות. מה לעשות, הכדור הגיע לאייבנדר בדיוק למקום שבו הוא לא צריך אפילו להשתלט עליו למסירה קלה. זו סיטואציה שיש בה לא מעט מקריות, וחבל.

זה היה המשחק הכי טוב שלנו מאז חיפה לדעתי.

1 hour ago, LL6 said:

כן כי הוא שיחק מאחורי פריצה. 

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אכן. למעט מספר (קטן) של מסירות לא מדויקות במחצית הראשונה - ואף אחת מהן לא קריטית - הרננדז ופיבן היו בסדר גמור, והשער הוא תולדה מטעות של ייני. וגם זה, לא יודע אם אפילו אפשר לומר על זה טעות. מה לעשות, הכדור הגיע לאייבנדר בדיוק למקום שבו הוא לא צריך אפילו להשתלט עליו למסירה קלה. זו סיטואציה שיש בה לא מעט מקריות, וחבל.

זה היה המשחק הכי טוב שלנו מאז חיפה לדעתי.

טוב יותר בגלל היריבה. התוצאה מקרית אבל כן חושפת בעיה- אנחנו מקבלים תמיד את הגול הזה. זה בעייתי לקבוצה שצריכה לעשות רצף משמעותי.