Jump to content

ריינשרייבר

Recommended Posts

נמאס לי לראות נמאס לי לסוע נמאס לי לבזבז את הזמן שלי על הזבל שנקרא כדורגל ישראלי.

באמת מכבי אצלי בדם ברמה שזה מעסיק אותי יום יום ולילה לילה ואין לי מושג איך אני נגמל מזה אבל הדבר הראשון שעשיתי כשהגעתי הביתה זה לבטל ספורט1. לא מוכן לראות יותר שום משחק בישראל שמכבי לא חלק ממנו.

איך יכול להיות שהם מבזבזים זמן בהגזמה  מחצית שניה ומוסיפים פאקינגגגג 4 דקות????????

רשימת אירועים חלקית במחצית השניה:

מעל 10 הוצאות כדור של שטקוס - 5-6 דקות +

4-5 הוצאות חוץ של ביטון - 2 דקות.

פציעות של דוידה, אייבנידר*2, אליאס, ליינדר וזה רק מה שאני זוכר בוודאות - 5 דקות.

אדום - 2 דקות.

10 חילופים - 5 דקות.

וזה בלי כל מיני קרנות, פאולים שהם משכו את הזמן בהגזמה, ויכוחים עם השופט ועוד מלא דברים קטנים. איך פאקינג לעזאזל זה 4 דקות?

עזבו שהפועל שיחקו מגעיל רצח אבל אני יכול להבין אותם כי בכדורגל הם לא ינצחו גם עוד מאה שנה. אבל איך פאקינג לעזאזל השופט זורם עם זה? הוא האשם היחיד באנטי כדורגל הזה. חתיכת בן זונה אין לו כוח לרוץ אז הוא נותן 4 דקות. עכשיו גם נזכרתי שכל פאול/קרן הוא דופק הרצאות ועוזר להם להעביר זמן.

בלי קשר גם היה שיפוט ברמה נמוכה מאוד (לזה כבר התרגלנו)

הלוואי והייתי יכול להגמל לגמרי. נמאס לי לבזבז את הזמן שלי על מוצר כזה גרוע.

עריכה: עכשיו גם נזכרתי שהבן זונה 3 התקפות שלנו עומד באמצע כמו גולם ואשכרה מפריע למהלך ולא נראה שהוא בכלל מתכוון לזוז. פשוט עומד שם כמו הומלס מזדיין. מה נסגר עם אמא שלו???

כדורגל מסריח בחסות השופטים, שום רצון לשנות אין בהם.

לראות משחק לא של מכבי? השתגעת.

העובדה שהם זורמים ומאפשרים את הגועל נפש הזה מוציאה את כל החשק כל פעם מחדש

לא ביקשנו עזרה, אבל שיהיו תוספות פייריות רבאק

חייב לומר שבדרך כלל לא תראו ממני הודעות על שופטים. אני מניח שכל קבוצה מתלוננת על שיפוט וכל קבוצה מרגישה שדופקים אותה. זה טבעי.

אבל פה יש משהו כל כך קיצוני בהתנהלות נגדנו שהיא מחייבת וועדת חקירה. זה פשוט לא ייאמן שזה עובר ככה חלק אצל מכבי. לא נורמלי.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

אבוקות עוצרות את המשחק ל-8 דקות

תוספת הזמן למחצית הראשונה? 8 דקות

הגיוני מזל שהוא לא נתן תוספת 5

האמת הפתיע, אמרנו שבטח יביא איזה 6 דקות.

ולנושא עצמו, מאחל לו את כל הרע שבעולם, הלוואי שיתפוס את אשתו בוגדת בו עם גמד, הלוואי שהמספרים הקבועים שלו בלוטו יזכו בדיוק בפעם שהוא ישכח לשלוח, הלוואי יקנה דירה מענבל אור, הלוואי הבת שלו תתחתן עם ערבי והוא יקח אותה לכפר שלו. קיצור הלוואי שימות 

שום דבר שקרה אתמול מבחינת שיפוט לא הפתיע אותי. כלום!

אפילו שהוא יוסיף 4 דקות, ידעתי מראש. 

השופטים בארץ פשוט לא אוהבים כדורגל. איפה שאפשר לעצור את המשחק, הם יעצרו. 

איך זה הגיוני שהשוער שלהם לא מקבל צהוב על בזבוז זמן? כל בעיטת שוער שלו כמעט דקה!

אבל הבעיה תישאר גם פעם הבאה. מכבי לא מתלוננים על הדברים האלה.

האשם היחיד זה אנחנו. אנינו מקבלים את כל החרא שההתאחדות והמנהלת יוצקות לנו על הראש בשוויון נפש. שופטים גרועים, קנסות מוגזמים, איצטיוני חוץ תת רמה ועוד ועוד. 

ביום שהקהל הכי גדול בארץ יחליט להתאגד ולצאת למלחמת חורמה (רחמנא לצלן - אולי אפילו בשת״פ עם ארגונים מקבוצות אחרות) דברים יתחילו לזוז. חרמות מינויים, אצטיונים ריקים, ביוטלים מסיביים של מנויי ערוצים, לא חסרות דרכים. 

כשההמון יוצא מהאדישות ומתחיל לבעבע, הקודקודים מתחילים לרעוד.  

1 hour ago, עידן מוסקונה said:

שום דבר שקרה אתמול מבחינת שיפוט לא הפתיע אותי. כלום!

אפילו שהוא יוסיף 4 דקות, ידעתי מראש. 

השופטים בארץ פשוט לא אוהבים כדורגל. איפה שאפשר לעצור את המשחק, הם יעצרו. 

איך זה הגיוני שהשוער שלהם לא מקבל צהוב על בזבוז זמן? כל בעיטת שוער שלו כמעט דקה!

אבל הבעיה תישאר גם פעם הבאה. מכבי לא מתלוננים על הדברים האלה.

יפה אמרת מוסקונה

באמת שכבר התרגלתי שהמוצר הזה שנקרא כדורגל בארץ זה מוצר מחריד,

הבעיה היחידה עם זה, זה האפס רצון שלהם לתקן את הבעיות,

אם שופט נותן 4 דקות תופסת זמן על ההזיה הזו שהייתה נקראת "מחצית", הדבר היחידי שזה עושה זה לתת לגיטמציה להסריח את הדשא.

שיקבל **** באגודל.