Jump to content

קלינגר

liron981s

Recommended Posts

הפועל של היום היא כזאת שאני לא ממש מצליח להביא את עצמי למצב של לשנוא מישהו משם, למרות שהוא מאוד מנסה. מחר אני אשכח את הראיון הזה כמו ששכחתי את התנועות בגמר הגביע.

וואלה ניר למרות שאתה מתחרט עדיין תודה על כל גול וכל קריעת שריר, האליפות ההיא והניצחון היחידי שלנו בבתים ואני מאחל לך שתמצא קצת שלווה עם עצמך.

35 דקות לפני, eyali said:

אני איתך 

הרבה זמן מבחינתי הוא היה המכביסט … לדעתי רק שאתה פגוע ככה ממישהו שאתה ממש אוהב אתה יכול להתנהג ככה . לא מתאים אבל זה קלינגר  

אקס שבור לב...

20 דקות לפני, ravid said:

הפועל של היום היא כזאת שאני לא ממש מצליח להביא את עצמי למצב של לשנוא מישהו משם, למרות שהוא מאוד מנסה. מחר אני אשכח את הראיון הזה כמו ששכחתי את התנועות בגמר הגביע.

וואלה ניר למרות שאתה מתחרט עדיין תודה על כל גול וכל קריעת שריר, האליפות ההיא והניצחון היחידי שלנו בבתים ואני מאחל לך שתמצא קצת שלווה עם עצמך.

הפועל של היום לא שנואה?!

איינבינדר, ורד, בן ביטון, קלינגר.

איכס להקיא

גם שי אליאס מוציא בקרוב דוקטורט בהתחזויות רבתי.

חוסר תרבות זה להשתולל במעמד הכי חשוב בכדורגל הישראלי לעיני נשיא המדינה, יום שבו כל חובבי הספורט במדינה לובשים כדורגל, ולהוסיף חטא על פשע ״תרבות הספורט״ שבה מאמן לא עולה עם שחקניו לקבל את המדליה על המקום השני, בעצם מחרים את המעמד. לאדם כזה אין זכות לדבר על ״תרבות הספורט״.

55 דקות לפני, המכבייה said:

לא יכול לשנוא אותו, סורי. וכן, הוא ממש חצה גבול. 

לא יודע אם להגדיר את זה כשנאה. וכן אני זוכר שכשחקן נתן את הדם על המגרש (שיחק עם פגיעת ראש קשה מול הפועל חיפה במשחק שהתפרקנו ששברו לברומר את הרגל והיו 3 מורחקים) אבל הוא באמת מגעיל וכל כך מתאים להם. בכיין, קטן, אנטי כדורגל בכל מובן. כל כך הפועל. מגיע להם אחד את השני. 

וואלה הוא כבר לא מעניין.

טעה ששרף את עצמו במועדון הגדול בישראל על כלום.

הוא לא מבין שהפועל בשלב כלשהו יבעטו בו ולא ישלמו לו את השכר.

קלינגר הביא את זה על עצמו. שלא ישחק אותה עכשיו פתאום כאילו הוא איזה מסכן שסתם ככה נטפלים עליו. ההתגרות שלו בנו התחילה הרבה לפני שהגיעה להפועל, והמשיכה ביתר שאת אחרי שחתם שם והתכחש לתקופה שלו במכבי. וכמובן השיא בגמר הגביע שנה שעברה. 

היה שחקן גדול והביא לנו המון וזה נתן לו מלא קרדיט למרות שהוא היה זבל שחגג לנו בפנים והתריס והתגרה עוד כשאימן בהפועל חיפה. אבל די, הקרדיט נגמר. שישאל את עצמו איך הוא הגיע למצב כזה שהוא שלב לפני הפיכה לאבוקסיס 2. 

1 hour ago, המכבייה said:

הצליח להשכיח את כל האהבה שאהבתי אותו

בן אדם מסריח ששכח את עברו

אפס שמגיע למצב שהוא ככה מניף את ידו לעברי הוא מחוק!

שונא אותו והוא יכול ללכת להזדיין.

עוד אחד  שממש שנוא ואני נגעל מהמחשבה שהוא לבש צהוב זה אינבינדר.

ללא ספק השחקן השנוא עליי בליגה.

חתיכת אפס ברמות הכי גבוהות והוא אשם נטו במצב הזה החל בחגיגות המוגזמות שלו נגדנו כמאמן הפועל חיפה , דרך הליקוקים לקהל של הפועל דקה אחרי שרק חתם שם ועד השיא בגמר גביע. 

לא ברור לי מה הוא מצפה באמת חתיכת מטומטם בן שרמוטה.

32 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מעט אנשי מכבי עברו בהפועל לאורך השנים גם בכדורסל ועדין יש הערכה מהקהל שקלינגר ישאל את עצמו למה אצלו זה לא המקרה

אף פעם הקהל שלנו לא התעסק עם מישהו סתם לא שחקנים ולא מאמנים שלקחו לנו אליפויות על הראש. מי שרוצה למצוץ להפועל ולעשות פרובוקציות יחטוף. 

איזה שטויות, פתאום הוא נפגע. סתם מנסה ללקק לקהל שלהם כי הוא מבין שאין לו מה למכור חוץ מזה.

הוא הסתובב שנים בליגה ועד לפני כמה זמן בקושי התייחסו אליו. הוא הביא את זה על עצמו.

לפני 5 דקות הוא עוד ישב ביציע אחרי הגמר, והוא מדבר על חוסר תרבות.

לפני6 שעות , Krishi said:

קלינגר הביא את זה על עצמו. שלא ישחק אותה עכשיו פתאום כאילו הוא איזה מסכן שסתם ככה נטפלים עליו. ההתגרות שלו בנו התחילה הרבה לפני שהגיעה להפועל, והמשיכה ביתר שאת אחרי שחתם שם והתכחש לתקופה שלו במכבי. וכמובן השיא בגמר הגביע שנה שעברה. 

היה שחקן גדול והביא לנו המון וזה נתן לו מלא קרדיט למרות שהוא היה זבל שחגג לנו בפנים והתריס והתגרה עוד כשאימן בהפועל חיפה. אבל די, הקרדיט נגמר. שישאל את עצמו איך הוא הגיע למצב כזה שהוא שלב לפני הפיכה לאבוקסיס 2. 

לא שאני מגן עליו, כי הוא גם הוכיח בכמה הזדמנויות שהוא זבל לא קטן, אבל בוא נהיה אמיתיים: כל הסיפור איתו התחיל כי הוא סיפסל את נימני ואחר כך כי הוא אימן אותנו מאוד הגנתי. הוא מקבל קללות מכוערות מאיתנו עוד מהימים שהוא היה במועדון, לא מאז שהוא עשה גליץ' מול הפועל חיפה.

הוא לא היחיד שמקבל קללות אבל עושה רושם שהוא זה שהכי נפגע מהן ולא מצליח להתעלם.

6 דקות לפני, ravid said:

לא שאני מגן עליו, כי הוא גם הוכיח בכמה הזדמנויות שהוא זבל לא קטן, אבל בוא נהיה אמיתיים: כל הסיפור איתו התחיל כי הוא סיפסל את נימני ואחר כך כי הוא אימן אותנו מאוד הגנתי. הוא מקבל קללות מכוערות מאיתנו עוד מהימים שהוא היה במועדון, לא מאז שהוא עשה גליץ' מול הפועל חיפה.

הוא לא היחיד שמקבל קללות אבל עושה רושם שהוא זה שהכי נפגע מהן ולא מצליח להתעלם.

שטויות. בקושי התייחסו אליו בעשור וחצי האחרון. רבים מאוד בקהל שלנו לו זכרו חסד נעורים. אף פעם לא היה נגדו כזה אנטי מטורף כמו עכשיו. הרוויח את זה ביושר. אין שום סיבה להגן עליו אפילו במעט. 

לפני8 שעות , Andy said:

להגיד לכם את האמת, דעה לא פופולרית- התקשורת תפקידה להוצא צילומים כאלה, וואלה אחלה מלכודת טמן לו הגרמני.

מעבר לזה, אם אני במקומו במעמד גמר גביע והקהל ששיחקתי בשבילו ונתתי בשבילו היה שר לי ככה, יש מצב גדול שהייתי מגיב כמוהו(אם לא יותר מזה). מבטיח לכם שכל אחד מכם היה מתעצבן / נפגע מהשירה הזאת בעצמו והרבה אנשים שמבלבלים פה תמוח היו מתחממים לא פחות.

וואלה תגידו מה שתגידו, הבן אדם נתן בתור שחקן המון למועדון שלנו. מאז ימי נמני אנשים זוכרים את קלינגר בתור דמות לא אהובה. 

בקיצור, מה שבטוח התקשורת תחגוג על זה יופי, קלינגר אדם אימפולסיבי שעכשיו כבר בטח מתחרט על מה שאמר- גם אם הוא חושב ככה באמת.

יאללה מוזמנים לתקוף אותי עכשיו.

תודה לאל שיש עדיין הודעות כאלה בפורום.

לפני8 שעות , החתול הצהוב said:

לי אישית זה מאוד חבל.

מאוד מאוד מאוד אהבתי את ניר.

לפני8 שעות , gilad-b said:

מתבאס בשבילו וגם בשבילנו

קלינגר השחקן זה מכבי בהתגלמותה

זה הכדורגל ואין מה לעשות נפל שיהיה דווקא מאמן של הפסולת האנושית האלה ומשם עד למצב הנוכחי לא צריך לקרות הרבה 

ובכל זאת זה צובט קצת

לפני7 שעות , המכבייה said:

שלוש הודעות מאנשים שחוו את קלינגר השחקן, בדומה אליי. קלינגר השחקן היה מי שגדלתי עליו, שהערצתי, שהגיע מחיפה אבל התנהג בצורה הכי מכביסטית שאפשר בשנות התשעים והחזיר אותנו לקדמת הבמה אחרי עשור מחריד. לכן, אני מסכים עם החתול, עם גלעד ועם יואב שבאמת קשה לשנוא אותו ושזה חבל מאוד. 

קלינגר המאמן נתן לנו הרבה גם כן, לפני שהותיר אחריו אדמה די חרוכה (לא רק באשמתו). גם על כך אני מעריך אותו מאוד ולנצח אוקיר לו תודה.

מה שקרה איתו מאז שעזב את מכבי נשגב מבינתי ומעציב אותי. מסמל שלנו הוא הפך למישהו מריר שלא מפסיק להתעסק בנו ולנסות לתקוע לנו אצבע משולשת בעין. גם אם זה מגיע ממקום פגוע (ואני חושב שהשירה אליו לא הייתה ראויה ולא תהייה ראויה, לאור כל מה שהוא נתן למועדון, וזה שהאמירות שלו וההתנהגות שלו בסופו של דבר לא משפיעות באמת על מכבי), אין שום הצדקה להתנהגות ולאמירות כאלה. תמיד הנחתי שאיכפת לקלינגר מהמועדון, ואני מבין את הרצון שלו להתפרנס, אבל חוסר הקלאס שלו והיריקה לבאר ממנה הוא שתה פשוט מאכזבת וגורמת לי לתהות האם הוא באמת שכח או מנסה להתנער מכל מה שהוא ייצג ועשה. אם כן, זה מהלך טיפשי ביותר. 

בן אדם אומלל ומאמן הכי לוזר בכדורגל הישראלי. באמת שלא מצליח להבין איך לאנשים פה עוד יש חמלה כלפיו. אויב. מאחל לו רק רע. 

3 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

בן אדם אומלל ומאמן הכי לוזר בכדורגל הישראלי. באמת שלא מצליח להבין איך לאנשים פה עוד יש חמלה כלפיו. אויב. מאחל לו רק רע. 

כי משנת 90 (ולמעשה עוד קודם לכן) עד ההגעה של יורדי הוא היה חלק מכל תואר משמעותי שלקחנו, כשחקן או כחלק מהצוות המקצועי?