Jump to content

קלינגר

liron981s

Recommended Posts

אני באמת לא מבינה מה הוא רוצה. הוא גרם לכך במעשיו (גליץ מול הספסל של מכבי כמאמן הפ. חיפה, רב עם חואן טוריחו, לא בא לטקס הוקרה וכו') ובהתבטאותיו ("אני לא מכביסט, גדלתי בכלל בחיפה") שבמקום עשרה ילדים ששרים לו את השיר הזה והשאר שורקים בוז, לסיטואציה בה רוב הקהל (אני אף פעם לא שרתי והייתי מהמתנגדים לו) שר לו ומנסה להקניט אותו.

קלינגר היקר … תמיד היית יקר גם כששיחקת אצלנו וגם כשאימנת אותנו !!! היית יקר  ( כן לנו האוהדים שקונים מנויים , חולצות )עלית לנו הרבה כסף … כן גם תרמת לנו אבל בשום שלב לא קרעת שריר, הזעת או עשית גליץ בחינם.

עזבת את חיפה ובאת למכבי לא מאהבת מרדכי אלא בגלל השטרות הירוקים שריפדו אותך ואת הבנק שלך ואת הבת שלך שעכשיו קוראת לנו שפלים…תמיד היית נאמן לעצמך , למועדון שהיית בו כי זה שירת אותך ורק אותך. לא נשכח את הימים שעמדת מול כל העולם ואוהדים ביחד עם לוני ושלחת את נימני הביתה . צודק או לא צודק היית תמיד נאמן … למי שמרפד את חשבון הבנק שלך!!! עכשיו אתה אדום , נשמה אדומה !!! , למה ?כי אתה זיקית , אתה רודף בצע . אתה מטיף על ישראל המכוערת? אתה הדוגמא הקלאסית לישראלי המכוער    ( תשאל את הנשיא לשעבר )פרובוקטור שמשרת את האינטרסים של עצמו . איך אומרים בשכונה ? אתה התחלת!! זוכרים לך את הגליץ שעשית עלינו בהפועל חיפה , את האמירות שלך כדי לרצות את הילדי כת השטן משער 5 . מה חשבת שנשתוק ?או אולי נמסגר לך חולצת הוקרה ( חדשה , נקייה ולא עם הזיעה והדם שהקזת עבורנו בחינם …) מי שגר בבית מזכוכית לא זורק אבנים. תשאל את אצילי… מי שמכבד אותנו נכבד אותו, מי שישתין עלינו לא נגיד שזה גשם !!! נגמרו הימים האלו. אההה נשמה (ירוקה , צהובה , אדומה - תלוי מי משלם) הנקמה תגיע הפעם לא מאלוהים אלא מאלו שהיום אתה מחובר להם לתחת עם הלשון… יבואו הימים שהדבר הכי חשוב לך - כסף , תראה רק אחרי בוררויות ופנייה לפיפ״א.         ( תעמוד בתור , יש כמה כאלו שכבר שנים מחכים) . וזה עוד כלום לעומת מה שתקבל מהילדים הטובים משער 5. אנחנו… מקווים שתישאר עוד שנים שם, כי כל עוד אתה שם אני רגוע.. לעולם לא נפסיד להפועל. בונקריסט כמוך יכול רק לגנוב שער וללכת אחורה ( בדיוק כמו הילד כאפות מהשכונה שבא מאחורה , נותן מכה ובורח . אבל בסוף חוטף אחת יפה לפנים אם יש לו מזל או שטקוס. ואם לא אז כמה חתיכות לפנים). תמשיך לבכות אנחנו הפסקנו לרחם… 

1 hour ago, avi.br said:

קלינגר היקר … תמיד היית יקר גם כששיחקת אצלנו וגם כשאימנת אותנו !!! היית יקר  ( כן לנו האוהדים שקונים מנויים , חולצות )עלית לנו הרבה כסף … כן גם תרמת לנו אבל בשום שלב לא קרעת שריר, הזעת או עשית גליץ בחינם.

עזבת את חיפה ובאת למכבי לא מאהבת מרדכי אלא בגלל השטרות הירוקים שריפדו אותך ואת הבנק שלך ואת הבת שלך שעכשיו קוראת לנו שפלים…תמיד היית נאמן לעצמך , למועדון שהיית בו כי זה שירת אותך ורק אותך. לא נשכח את הימים שעמדת מול כל העולם ואוהדים ביחד עם לוני ושלחת את נימני הביתה . צודק או לא צודק היית תמיד נאמן … למי שמרפד את חשבון הבנק שלך!!! עכשיו אתה אדום , נשמה אדומה !!! , למה ?כי אתה זיקית , אתה רודף בצע . אתה מטיף על ישראל המכוערת? אתה הדוגמא הקלאסית לישראלי המכוער    ( תשאל את הנשיא לשעבר )פרובוקטור שמשרת את האינטרסים של עצמו . איך אומרים בשכונה ? אתה התחלת!! זוכרים לך את הגליץ שעשית עלינו בהפועל חיפה , את האמירות שלך כדי לרצות את הילדי כת השטן משער 5 . מה חשבת שנשתוק ?או אולי נמסגר לך חולצת הוקרה ( חדשה , נקייה ולא עם הזיעה והדם שהקזת עבורנו בחינם …) מי שגר בבית מזכוכית לא זורק אבנים. תשאל את אצילי… מי שמכבד אותנו נכבד אותו, מי שישתין עלינו לא נגיד שזה גשם !!! נגמרו הימים האלו. אההה נשמה (ירוקה , צהובה , אדומה - תלוי מי משלם) הנקמה תגיע הפעם לא מאלוהים אלא מאלו שהיום אתה מחובר להם לתחת עם הלשון… יבואו הימים שהדבר הכי חשוב לך - כסף , תראה רק אחרי בוררויות ופנייה לפיפ״א.         ( תעמוד בתור , יש כמה כאלו שכבר שנים מחכים) . וזה עוד כלום לעומת מה שתקבל מהילדים הטובים משער 5. אנחנו… מקווים שתישאר עוד שנים שם, כי כל עוד אתה שם אני רגוע.. לעולם לא נפסיד להפועל. בונקריסט כמוך יכול רק לגנוב שער וללכת אחורה ( בדיוק כמו הילד כאפות מהשכונה שבא מאחורה , נותן מכה ובורח . אבל בסוף חוטף אחת יפה לפנים אם יש לו מזל או שטקוס. ואם לא אז כמה חתיכות לפנים). תמשיך לבכות אנחנו הפסקנו לרחם… 

קצת חריף, מסכים עם רוב הדברים, הוא הביא את על עצמו אבל אי אפשר לשכוח לו את העבר אצלנו ולדעתי אסור לרדת לרמה של לצחוק על נכות של בן אדם, זה לא הקהל של הפועל פה.

הרגש החיובי והאמפטיה לא קיימים כשמבינים שכל החרא שהוציא עלינו הוא כדיי ללקק להפועל, זאת הקבוצה היחידה שנשארה לו (והפועל שעריים), שימות שם.

חיבור טוב זונת קהל וקהל של זונות

לפני4 שעות , הנדון said:

אתה זוכר דרבי נגד הפועל שאחרי המשחק הם התעסקו בכדורגל? יכול להיות שמה שיצא לו היה אמיתי באותו  רגע אבל צריך להיות בנאדם ממש מנותק מהמציאות ועוד אחד ששיחק אצלנו בשביל לא להבין למה נופלים עליו ולא חושב שקלינגר עד כידי כך טיפש, סתם רוכב על זה בשביל להתחנף לקהל של הפועל בשביל לשמור על המשרה.

לא, זה יצא לו אמיתי באותו רגע כי הוא אכן אמוציונלי ואחד שארועי קצה רגשיים מנהלים אותו.

הוא דווקא לא טיפוס חנפן.

5 דקות לפני, ששון הצהוב said:

לא, זה יצא לו אמיתי באותו רגע כי הוא אכן אמוציונלי ואחד שארועי קצה רגשיים מנהלים אותו.

הוא דווקא לא טיפוס חנפן.

איזה יצא באותו רגע, הוא תיכנן את כל ההצגה הזאת מראש. 

לפני12 שעות , erantheking21 said:

אתה רואה את זה לא נכון בכלל

אני חוויתי את קלינגר כשחקן עוד מתחילת שנות ה90 כמוך, אבל קלינגר הזה שהיה שחקן וקלינגר של היום זה שני אנשים שונים לגמרי והסברתי בהודעות קודמות מה השתבש בדרך.

קלינגר כמאמן לא מתקרב לקלינגר השחקן באף אופן ומובן, למרות האליפות, הגביעים וההעפלה לליגת האלופות שהביא לנו. 

אני עדיין חושב שהתרומה שלו למועדון מצדיקה קצת יותר קלאס מהקהל שלנו מאשר לשיר שיר א-לה הפועל על נכות של בן אדם. 

כמו כן, בפעם המיליון בערך שאציין את דעת המיעוט שלי - הרבה יותר מעליב להתעלם מאנשים כאלה (אמרתי את זה גם בהקשר של אצילי). בוז צורם או התעלמות מוחלטת אפקטיביים ומעליבים פי אלף יותר מלשים בן אדם שמחפש תשומת לב במרכז הבמה. 

זה כמו לראות את האקסית שלך באה למועדון בכוונה עם מישהו שאתה שונא כדי להתריס ולהתחיל איתו קטטה בזמן שאתה בכלל שם עם החברה הכי טובה של האקסית שלך, שהיא פי אלף יותר טובה ומתאימה לך מהאקסית והדבר הנכון הוא להתעלם (יצאה דוגמה עקומה). 

לפני2 שעות , judymaccabi said:

אני באמת לא מבינה מה הוא רוצה. הוא גרם לכך במעשיו (גליץ מול הספסל של מכבי כמאמן הפ. חיפה, רב עם חואן טוריחו, לא בא לטקס הוקרה וכו') ובהתבטאותיו ("אני לא מכביסט, גדלתי בכלל בחיפה") שבמקום עשרה ילדים ששרים לו את השיר הזה והשאר שורקים בוז, לסיטואציה בה רוב הקהל (אני אף פעם לא שרתי והייתי מהמתנגדים לו) שר לו ומנסה להקניט אותו.

קלינגר מקבל מאוהדי מכבי הקנטות לגבי הנכות הרבה הרבה לפני כל המקרים שציינת וזה לא היה עשרה ילדים. הוא לא תמים והיחסים שלו איתנו מאז ומתמיד לא היו רק כדורגל, אבל גם הקהל שלנו לא תמים.

לא שרתי אתמול את השיר כי הרגשתי רע לצחוק על נכות של בנאדם.

אבל אני חושב שגם אם הוא היה חוטף סתם קללות הוא היה מתבכיין.

הקללות שהוא מקבל מהקהל שלנו הגיעו בעקבות מספר מקרים שציינתם פה שהוא עשה נגדנו.

אני לא מבין מה הוא מצפה שהוא ישים עלינו זין פעם אחרי פעם ושכולם ימחאו לו כפיים.

עטר תמיד כיבד אותנו ולכן הוא גם קיבל כבוד כאשר היה בחיפה.

עדן בן בסט הבקיע שער נגדנו שבדיעבד נפסל ובראיון אחרי המשחק הוא התנצל על החגיגה של הגול נגדנו.

קלינגר לעומת זאת עשה לא מעט דברים נגדנו. אז נכון השירה הייתה לא מכבדת אבל אני יכול להבין למה מקללים אותו

לפני7 שעות , zion8 said:

קלינגר מקבל מאוהדי מכבי הקנטות לגבי הנכות הרבה הרבה לפני כל המקרים שציינת וזה לא היה עשרה ילדים. הוא לא תמים והיחסים שלו איתנו מאז ומתמיד לא היו רק כדורגל, אבל גם הקהל שלנו לא תמים.

מעולם זה לא היה כל הקהל, תמיד זה היה קומץ שולי, אני שמרתי לו חסד נעורים אבל מאז שהוא החליט להתנער מהעבר שלו הוא הפסיד גם את הקול השפוי.

האמת לא ברור לי איך יש פה עוד אנשים שממשיכים עם העניין של הכבוד לשחקן שהוא היה ובלה בלה בלה...

הבנאדם מאז שהוא בהפועל שם אלף זין על מכבי ועל האוהדים.

גם במשחק הבא אני אשיר לו את זה.

באמת שקשה לי עם זה שיש פה עוד אנשים שממשיכים עם זה. 

זה כדורגל וזה דרבי.

לפני4 שעות , judymaccabi said:

מעולם זה לא היה כל הקהל, תמיד זה היה קומץ שולי, אני שמרתי לו חסד נעורים אבל מאז שהוא החליט להתנער מהעבר שלו הוא הפסיד גם את הקול השפוי.

קומץ או לא זה היה קומץ רועש והוא שומע את הגינוי הזה שנים עוד כמאמן אצלינו.

מה אני אגיד לך, לדעתי זה שפל לשיר דבר כזה לבנאדם בין אם היה משמעותי למכבי או לא, אז בטח אם כן. אבל אני כן שר שירים אחרים ביציע לא פחות גרועים שרוב הקהל מגנה, אז אני לא שופט אף אחד. העניין שאני לא מתרגש ממנו. הוא משחק מלוכלך ואנחנו משחקים מלוכלך. דווקא כיף שהיריב שלך לא אוסף של קלישאות.

איזה הבדל בין זהבי לבין קלינגר, הקללות שקלינגר קיבל מאיתנו לא משתוות לעשירית מהקללות שזהבי קיבל מהפועל.

לא שמעתי את זהבי אומר שהוא מצטער על שער האליפות.

להפך, לטעמי זהבי עדיין מעריך את הפועל ואת הקהל של הפועל בתוך תוכו, והאמת שאין לי שום בעיה עם זה.

לעומת זאת, אדם בן 55 שכל קריירת האימון שלו מתלווה באכלו לי ושתו לי.

אין דבר שיותר מסמל את המהפך בעיר בין המעבר של זהבי למכביסט וקלינגר למניפולטור קטן ובכיין. 

לפני6 שעות , פראנק_רייקארד said:

איזה הבדל בין זהבי לבין קלינגר, הקללות שקלינגר קיבל מאיתנו לא משתוות לעשירית מהקללות שזהבי קיבל מהפועל.

לא שמעתי את זהבי אומר שהוא מצטער על שער האליפות.

להפך, לטעמי זהבי עדיין מעריך את הפועל ואת הקהל של הפועל בתוך תוכו, והאמת שאין לי שום בעיה עם זה.

לעומת זאת, אדם בן 55 שכל קריירת האימון שלו מתלווה באכלו לי ושתו לי.

אין דבר שיותר מסמל את המהפך בעיר בין המעבר של זהבי למכביסט וקלינגר למניפולטור קטן ובכיין. 

לא יודע אם מעריך את הפועל ואת הקהל שלה, אבל הוא לא מסתיר בכל ראיון שלהפועל יש חלק ברגעים עצומים בקריירה שלו. 

6 דקות לפני, Armagedon said:

הדבר היחידי שאני אישית לא אוהב זה שיורדים על הנכות שלו. למה ללכת למקומות האלה?

יש מספיק דרכים סבירות למחות נגדו.

!!!

יש לי הרבה מה להגיד בנושא אבל אני אדם שמשתדל לא להעליב אף אחד ולהימנע מסכסוכים לכן אשמור את הדעות שלי לעצמי ואני מבקש מכולם לכבד את ההחלטה הזאת

שוב - מי שמנתח את הסיטואציה הזאת באיזורים רציונלים טועה.

זה מגמתי אצל קלינגר. הוא איבד את זה מזמן. בלי קשר לקהל של מכבי. 

https://m.facebook.com/watch/?v=1443894892323843&_rdr

לפני11 שעות , ת"א שלנו said:

איש תרבותי, מנומס, נעים הליכות ומודל לחיקוי.

לפני11 שעות , ת"א שלנו said:

לעמית קלינגר לא היה אז פייסבוק

לפני15 שעות , ת"א שלנו said:

קלאס באפס מאמץ