Jump to content

קלינגר

liron981s

Recommended Posts

11 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

כי משנת 90 (ולמעשה עוד קודם לכן) עד ההגעה של יורדי הוא היה חלק מכל תואר משמעותי שלקחנו, כשחקן או כחלק מהצוות המקצועי?

היו שני שחקנים שבשבילי היו אלוהים במכבי - נימני וזהבי. אם כל אחד מהם היה עושה כנגד מכבי ואוהדי מכבי, מה שקלינגר עשה ועושה, הייתי מאחל לו רק רע גם כן. 

זה שהיה מכביסט ושחקן משמעותי מאוד, לא אומר שמותר לו מה שבא לו. יש השלכות למעשים ומילים. 

מאז סוף שנות ה90, תחילת שנות ה2000 הוא התחיל להסתובב עם כל מיני אנשים כבדים וזה התוצאה

התחיל להתנהג כמו תת אדם, מאיים, מקלל ממש כמו משפחת לוזון אז לא בכדי שהוא הפך להיות שנוא

הוא לא היה כזה, הדבר הזה שינה אותו והוא התחיל לחשוב שהוא מינימום משפחת פשע.

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

תודה לאל שיש עדיין הודעות כאלה בפורום.

שלוש הודעות מאנשים שחוו את קלינגר השחקן, בדומה אליי. קלינגר השחקן היה מי שגדלתי עליו, שהערצתי, שהגיע מחיפה אבל התנהג בצורה הכי מכביסטית שאפשר בשנות התשעים והחזיר אותנו לקדמת הבמה אחרי עשור מחריד. לכן, אני מסכים עם החתול, עם גלעד ועם יואב שבאמת קשה לשנוא אותו ושזה חבל מאוד. 

קלינגר המאמן נתן לנו הרבה גם כן, לפני שהותיר אחריו אדמה די חרוכה (לא רק באשמתו). גם על כך אני מעריך אותו מאוד ולנצח אוקיר לו תודה.

מה שקרה איתו מאז שעזב את מכבי נשגב מבינתי ומעציב אותי. מסמל שלנו הוא הפך למישהו מריר שלא מפסיק להתעסק בנו ולנסות לתקוע לנו אצבע משולשת בעין. גם אם זה מגיע ממקום פגוע (ואני חושב שהשירה אליו לא הייתה ראויה ולא תהייה ראויה, לאור כל מה שהוא נתן למועדון, וזה שהאמירות שלו וההתנהגות שלו בסופו של דבר לא משפיעות באמת על מכבי), אין שום הצדקה להתנהגות ולאמירות כאלה. תמיד הנחתי שאיכפת לקלינגר מהמועדון, ואני מבין את הרצון שלו להתפרנס, אבל חוסר הקלאס שלו והיריקה לבאר ממנה הוא שתה פשוט מאכזבת וגורמת לי לתהות האם הוא באמת שכח או מנסה להתנער מכל מה שהוא ייצג ועשה. אם כן, זה מהלך טיפשי ביותר. 

מסכים עם כל מילה.

בתור אחד שגדל על מכבי של שנות ה-90 בתור ילד ושמע את הסיפורים מאבא על החרא שאכלנו בשנות ה-80, קלינגר תמיד סימל עבורי את החזרה שלנו לקדמת הבמה.

היה מכביסט בדם, שחקן כזה שאתה שמח כשהוא אצלך ושונא כשהוא נגדך. מציק לשופט, מנהיג, שונא להפסיד.

מצד אחד אני לעולם לא אשכח לו את התקופה הזאת, אבל הוא באמת חייב לדעת להבליג.

אני חושב שהקריאות "קלינגר לא רואה" לא מתאימות בכלל, ועדיין קיוויתי שאחרי 40 שנה במקצוע הזה הוא יידע שככה הקהל, תמיד יהיו קללות ובטח כשאתה מאמן של היריבה הכי שנואה שלנו. זה חלק מהמשחק ולא המצאנו את זה פה בישראל.

די, שרו לך בפעם הקודמת ועשית את מה שעשית, למה לשרוף את עצמך עוד יותר? עצוב שבסופו של דבר חלק ניכר ממה שנזכור ממנו יהיה החלק הזה.

לפני3 שעות , מנג'ר יונייטד said:

תודה לאל שיש עדיין הודעות כאלה בפורום.

שלוש הודעות מאנשים שחוו את קלינגר השחקן, בדומה אליי. קלינגר השחקן היה מי שגדלתי עליו, שהערצתי, שהגיע מחיפה אבל התנהג בצורה הכי מכביסטית שאפשר בשנות התשעים והחזיר אותנו לקדמת הבמה אחרי עשור מחריד. לכן, אני מסכים עם החתול, עם גלעד ועם יואב שבאמת קשה לשנוא אותו ושזה חבל מאוד. 

קלינגר המאמן נתן לנו הרבה גם כן, לפני שהותיר אחריו אדמה די חרוכה (לא רק באשמתו). גם על כך אני מעריך אותו מאוד ולנצח אוקיר לו תודה.

מה שקרה איתו מאז שעזב את מכבי נשגב מבינתי ומעציב אותי. מסמל שלנו הוא הפך למישהו מריר שלא מפסיק להתעסק בנו ולנסות לתקוע לנו אצבע משולשת בעין. גם אם זה מגיע ממקום פגוע (ואני חושב שהשירה אליו לא הייתה ראויה ולא תהייה ראויה, לאור כל מה שהוא נתן למועדון, וזה שהאמירות שלו וההתנהגות שלו בסופו של דבר לא משפיעות באמת על מכבי), אין שום הצדקה להתנהגות ולאמירות כאלה. תמיד הנחתי שאיכפת לקלינגר מהמועדון, ואני מבין את הרצון שלו להתפרנס, אבל חוסר הקלאס שלו והיריקה לבאר ממנה הוא שתה פשוט מאכזבת וגורמת לי לתהות האם הוא באמת שכח או מנסה להתנער מכל מה שהוא ייצג ועשה. אם כן, זה מהלך טיפשי ביותר. 

אתה רואה את זה לא נכון בכלל

אני חוויתי את קלינגר כשחקן עוד מתחילת שנות ה90 כמוך, אבל קלינגר הזה שהיה שחקן וקלינגר של היום זה שני אנשים שונים לגמרי והסברתי בהודעות קודמות מה השתבש בדרך.

קלינגר כשחקן היה מכביסט גדול וצמיד נתן 200%, לא חושב שאפשר להתווכח על זה. אמוציונלי, ווינר, פועל שחור כזה שאתה שמח שאצלך

קלינגר כמאמן הוא מאמן בינוני מינוס, מצאים לקבוצות קטנות וגם זה לא תמיד. מקובע, חסר תחכום, בהמתי.

קלינגר כאדם תמיד היה מופרע ומוזר, שולף בלי לחשוב

אפשר וצריך לעשות את ההפרדה שקלינגר בעצמו לא יודע לעשות כי הוא סוג של ילד טיפש

לכל אדם שעבר בין התל אביביות והפך למזוהה עם אחת הקבוצות יש את קו פרשת המים.

כמו שזהבי הפך למכבי בכל רמ"ח אבריו, קלינגר כבר מזמן הפועל. אינפנטיל, מתאמלל, לוזר, התרכיז של היעדר תרבות הספורט בארץ שעוד מעז להתלונן על היעדר תרבות ספורט בארץ.

קלינגר השחקן המכביסט היה ונגמר. קלינגר היום הוא התמצית של הפועל.

לפני7 שעות , ravid said:

לא שאני מגן עליו, כי הוא גם הוכיח בכמה הזדמנויות שהוא זבל לא קטן, אבל בוא נהיה אמיתיים: כל הסיפור איתו התחיל כי הוא סיפסל את נימני ואחר כך כי הוא אימן אותנו מאוד הגנתי. הוא מקבל קללות מכוערות מאיתנו עוד מהימים שהוא היה במועדון, לא מאז שהוא עשה גליץ' מול הפועל חיפה.

הוא לא היחיד שמקבל קללות אבל עושה רושם שהוא זה שהכי נפגע מהן ולא מצליח להתעלם.

שמע אחי מאז שבתור מאמן שלנו הוא מצץ ליענקל'ה בראיון ואמר שהחלום שלו זה לאמן בחיפה הוא נשרף אצלי

כמובן שההתנהגות שלו בתור יריב (כבר כמאמן אשדוד) גרמה לסלידה להיהפך לשנאה 

ויותר מעניין (לא מכליל אותך) שהרבה ששומרים לו חסד נעורים זה אנשים ששונאים את נמני

כשרואים אדם במצב נפשי רעוע (לא בהכרח אי שפיות, יותר כמו תסבוכות אישיות, בעיות כלכליות וכו׳) צריך לעזור לו.

אני לא יכול לשכוח לו את כל השנים. וואלה כל הילדות שלי הוא היה גורם מרכזי ברוב החיוכים שלי.

4 דקות לפני, tkui said:

אגב זכור לי שלא הפסדנו אלא תיקו

הובלנו 2-0 ובדקה 87 בערך הורחק שויינפלד וחטפנו צמד

ואז המתורבת בא לחגוג עלינו

לא תהיה להם עוד הזדמנות כזאת בזמן הקרוב למצוא את עצמם בעמדת ניצחון בדרבי זה באמת היה מלחיץ אתמול מזל שהם לנצח ישארו הפועל. הם עוד שמחים הדבעים האלה.

אני די בטוח שלא באמת מזיז לקלינגר והוא מת על כל הטראש הזה הכל הצגה בשביל להסיט את האש מהמשחק המחפיר של הפועל וללקק לקהל שלהם זה שקוף.

לפני2 שעות , הנדון said:

אני די בטוח שלא באמת מזיז לקלינגר והוא מת על כל הטראש הזה הכל הצגה בשביל להסיט את האש מהמשחק המחפיר של הפועל וללקק לקהל שלהם זה שקוף.

להה הכי רחוק מהמציאות אבר.

הוא באמת נסער.

אי אפשר להתכחש למעורבות הרגשית שלו בסיפור.

הוא פשוט כלב כי הוא רואה את הצד השני ולא רואה את עצמו.

4 דקות לפני, ששון הצהוב said:

להה הכי רחוק מהמציאות אבר.

הוא באמת נסער.

אי אפשר להתכחש למעורבות הרגשית שלו בסיפור.

הוא פשוט כלב כי הוא רואה את הצד השני ולא רואה את עצמו.

אתה זוכר דרבי נגד הפועל שאחרי המשחק הם התעסקו בכדורגל? יכול להיות שמה שיצא לו היה אמיתי באותו  רגע אבל צריך להיות בנאדם ממש מנותק מהמציאות ועוד אחד ששיחק אצלנו בשביל לא להבין למה נופלים עליו ולא חושב שקלינגר עד כידי כך טיפש, סתם רוכב על זה בשביל להתחנף לקהל של הפועל בשביל לשמור על המשרה.