Jump to content

קלינגר

liron981s

Recommended Posts

13 דקות לפני, Double said:

אפס

אין את זה בפחות חוסר מודעות.

שמישהו בבקשה יראה לו את התנועות שהוא עשה בגביע ואז יצמיד את זה לחוסר התרבות שלו.

חי במציאות מקבילה הבחור - ומה שמדהים זה שגם הוא יוצר לעצמו את המציאות, הוא סובל בה. 

הגמל לא רואה את הדבשת שלו

חסר תרבות אפס סכסכן זונת קהל ועלוב,

שירי שואה באימון לא מפריעים לו?

או שהוא גם חרש לא רק עיוור?

מאמן 20 שנה לא עשה כלום בחיים חוץ מהאליפות של דגו ונמני

איזו קבוצה תיקח אותו אחרי הפועל,? אז הוא עמוק בתחת שלהם, פרצופו כפרצופם,

בכל מקום שעבד מצטערים שהיה שם ולא יחזור אף פעם

מנג'ר מרמורק איכס

להגיד לכם את האמת, דעה לא פופולרית- התקשורת תפקידה להוצא צילומים כאלה, וואלה אחלה מלכודת טמן לו הגרמני.

מעבר לזה, אם אני במקומו במעמד גמר גביע והקהל ששיחקתי בשבילו ונתתי בשבילו היה שר לי ככה, יש מצב גדול שהייתי מגיב כמוהו(אם לא יותר מזה). מבטיח לכם שכל אחד מכם היה מתעצבן / נפגע מהשירה הזאת בעצמו והרבה אנשים שמבלבלים פה תמוח היו מתחממים לא פחות.

וואלה תגידו מה שתגידו, הבן אדם נתן בתור שחקן המון למועדון שלנו. מאז ימי נמני אנשים זוכרים את קלינגר בתור דמות לא אהובה. 

בקיצור, מה שבטוח התקשורת תחגוג על זה יופי, קלינגר אדם אימפולסיבי שעכשיו כבר בטח מתחרט על מה שאמר- גם אם הוא חושב ככה באמת.

יאללה מוזמנים לתקוף אותי עכשיו.

Just now, Andy said:

להגיד לכם את האמת, דעה לא פופולרית- התקשורת תפקידה להוצא צילומים כאלה, וואלה אחלה מלכודת טמן לו הגרמני.

מעבר לזה, אם אני במקומו במעמד גמר גביע והקהל ששיחקתי בשבילו ונתתי בשבילו היה שר לי ככה, יש מצב גדול שהייתי מגיב כמוהו(אם לא יותר מזה). מבטיח לכם שכל אחד מכם היה מתעצבן / נפגע מהשירה הזאת בעצמו והרבה אנשים שמבלבלים פה תמוח היו מתחממים לא פחות.

וואלה תגידו מה שתגידו, הבן אדם נתן בתור שחקן המון למועדון שלנו. מאז ימי נמני אנשים זוכרים את קלינגר בתור דמות לא אהובה. 

בקיצור, מה שבטוח התקשורת תחגוג על זה יופי, קלינגר אדם אימפולסיבי שעכשיו כבר בטח מתחרט על מה שאמר- גם אם הוא חושב ככה באמת.

אני בהחלט יכול להסכים איתך באופן כללי אבל אדם אשר בשנה שעברה בחר להתכחש באופן מובהק להיסטוריה שלו במכבי כדי ללקק להפועל זה סופו.

להזכיר: בחר שלא להגיע לקבל כבוד ביחד עם קבוצת הותיקים במשחק נגד פ"ת בפלייאןף.

אחראי לאחד המשחקים השפלים שראיתי. וזה לא משנה אם זה ייגמר בנצחון או הפסד. 

הערב היום זה כתם שחור לכדורגל שגם ככה אין פה. אני כרגע במחשבות על להתחיל תהליך גמילה ויותר לא לראות משחקים בארץ עם כמה שזה קשה. הרסו פה את המשחק. 

וזה מתחיל בתקשורת שנותנת במה למשחקים כמו שהיה פה , 

ממשיך בהתאחדות שמתעקשת על חוק זרים שפשוט הרס פה את הכדורגל ונגמר במאמנים כמו קלינגר. מחליא

1 דקה לפני, אקיטה said:

אני בהחלט יכול להסכים איתך באופן כללי אבל אדם אשר בשנה שעברה בחר להתכחש באופן מובהק להיסטוריה שלו במכבי כדי ללקק להפועל זה סופו.

להזכיר: בחר שלא להגיע לקבל כבוד ביחד עם קבוצת הותיקים במשחק נגד פ"ת בפלייאןף.

מצד שני יבוא הסנגור ויגיד לך "גם אם הוא רצה, הוא ידע שהוא יכול להרוס לעצמו את מקום העבודה הנוכחי אם יעשה את זה"

נשבע לכם בחיי שאף פעם לא אהבתי אותו. אולי אחרי האליפות ב-2003 כן הרגשתי אליו חיבה אבל לא יותר מזה.

איש גועלי, אדם קטן ועדיף שנפסיק לדבר עליו 

זה ממש לא התחיל מהשנה שעברה. כל משחק שלו עם הפועל חיפה נגדנו בעשור האחרון הוא בא כדי לעשות פרובוקציה.

שיאנסו אותו קוזקים ושישימו לו רטיה בעין הרואה.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מצד שני יבוא הסנגור ויגיד לך "גם אם הוא רצה, הוא ידע שהוא יכול להרוס לעצמו את מקום העבודה הנוכחי אם יעשה את זה"

הוא רוצה ריספקט על התקופה היפה שלו במכבי ורצו לתת לו אותו אבל *הוא* בחר שלא כדי ללקק ליריב הכי גדול.

בחייאת.

לא מבין על מה הוא מתלונן. מאז שחזר לליגת העל במשחקים נגדינו כל הזמן בוכה ומחרבן על הקבוצה בלי הפסקה, עוד מהמשחקים בהפועל חיפה. הגמל לא רואה את הדבשת וכו'.

1 דקה לפני, אקיטה said:

הוא רוצה ריספקט על התקופה היפה שלו במכבי ורצו לתת לו אותו אבל *הוא* בחר שלא כדי ללקק ליריב הכי גדול.

בחייאת.

כן אבל אפשר גם לבוא ולהגיד במידה רבה של צדק שהוא לא רצה לשרוף לעצמו את מקום העבודה שלו

מתבאס בשבילו וגם בשבילנו

קלינגר השחקן זה מכבי בהתגלמותה

זה הכדורגל ואין מה לעשות נפל שיהיה דווקא מאמן של הפסולת האנושית האלה ומשם עד למצב הנוכחי לא צריך לקרות הרבה 

ובכל זאת זה צובט קצת

1 דקה לפני, thunderbolt said:

לא מבין על מה הוא מתלונן. מאז שחזר לליגת העל במשחקים נגדינו כל הזמן בוכה ומחרבן על הקבוצה בלי הפסקה, עוד מהמשחקים בהפועל חיפה. הגמל לא רואה את הדבשת וכו'.

מה בדיוק היה איתו בהפועל חיפה? לא זוכר איזה משהו מיוחד שהקפיץ אותי

10 דקות לפני, Andy said:

מסכים עם כל מילה .