Jump to content

מכבי - הפועל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אפשר לדעת איזה דברים טובים ראיתם?

אולי מהיציע לא ראיתי טוב, אבל ראיתי קבוצה שלא מסוגלת להבקיע ליריבה שיודעת לעשות הגנה. זה הרגיש כאילו אם היינו משחקים עוד שעה הסיכוי היחיד לגול היה פנדל או הרחקה רעה של שחקן הפועל. 

יותר מדי שחקנים לא נראו טוב היום. מאכזב.

אנחנו מתחילת העונה לא מצליחים לייצר משחק שוטף, ההגנה שלנו כמו חמאה כל מסירה היא חצי גול, כל דריבל נגמר במצב.

היום אומנם חטפנו גול מהיר אבל חוץ מזה הפועל לא הגיעו לכולם, הם בקושי נגעו בכדור.

בנוסף לגול שכבשנו היו 2 הצלות ענק של שטקוס ממצבים מעולים, 2 עבירות שלפחות מהיציע היו נראות לי כמו עבירות על שחקן בדרך אל השער (קניקובסקי ופריצה) ועוד מספר כדורים לא רעים שהתגלגלו על קו השער.

הפועל עמדו צפוף, נמוך ושיחקו אגרסיבי על גבול הג'ודו, הגענו למספיק הזדמנויות להפוך את התוצאה במשחק קשה.

בנוסף, אני יודע שיש פה איזה אלרגיה לקו 5, אבל האמת זה לא היה 5-4-1 אלא 3-5-1, בעמדה הממוצעת של סאבוריט הוא עמד ממש צמוד לקניקובסקי וזה עבד טוב, קוואס שיחק חופשי לגמרי והיה טוב.

גם אהבתי את התגובה למשחק האגרסיבי של בן ביטון בכך שהעמיסו את הצד שלו.

אהבתי את זה קודם כל כי זה עבד, בן ביטון היה חייב להיות מורחק פעמיים, זה שהצורר עם המשרוקית זה כבר מעבר לגבול היכולת של יצחקי.

בנוסף, בן ביטון גם השחקן הכי משמעותי בהתקפה של הפועל והעומס עליו פשוט גמר להם את ההתקפה.

לפעמים הסטט' משקרת הפעם הינו ב10 דרגות טובים יותר, היו לנו דברים רעים מזה שנצחנו 3-0, כדורגל זה לא מדע טילים לפעמים אתה עושה דברים נכון וזה לא עובד.

אבל אני כן יוצא מעודד מזה שראינו משחק לא רע ומאמין שביכולת הזאת נאסוף את הנקודות.

1 דקה לפני, kutomer said:

אנחנו מתחילת העונה לא מצליחים לייצר משחק שוטף, ההגנה שלנו כמו חמאה כל מסירה היא חצי גול, כל דריבל נגמר במצב.

היום אומנם חטפנו גול מהיר אבל חוץ מזה הפועל לא הגיעו לכולם, הם בקושי נגעו בכדור.

בנוסף לגול שכבשנו היו 2 הצלות ענק של שטקוס ממצבים מעולים, 2 עבירות שלפחות מהיציע היו נראות לי כמו עבירות על שחקן בדרך אל השער (קניקובסקי ופריצה) ועוד מספר כדורים לא רעים שהתגלגלו על קו השער.

הפועל עמדו צפוף, נמוך ושיחקו אגרסיבי על גבול הג'ודו, הגענו למספיק הזדמנויות להפוך את התוצאה במשחק קשה.

בנוסף, אני יודע שיש פה איזה אלרגיה לקו 5, אבל האמת זה לא היה 5-4-1 אלא 3-5-1, בעמדה הממוצעת של סאבוריט הוא עמד ממש צמוד לקניקובסקי וזה עבד טוב, קוואס שיחק חופשי לגמרי והיה טוב.

גם אהבתי את התגובה למשחק האגרסיבי של בן ביטון בכך שהעמיסו את הצד שלו.

אהבתי את זה קודם כל כי זה עבד, בן ביטון היה חייב להיות מורחק פעמיים, זה שהצורר עם המשרוקית זה כבר מעבר לגבול היכולת של יצחקי.

בנוסף, בן ביטון גם השחקן הכי משמעותי בהתקפה של הפועל והעומס עליו פשוט גמר להם את ההתקפה.

לפעמים הסטט' משקרת הפעם הינו ב10 דרגות טובים יותר, היו לנו דברים רעים מזה שנצחנו 3-0, כדורגל זה לא מדע טילים לפעמים אתה עושה דברים נכון וזה לא עובד.

אבל אני כן יוצא מעודד מזה שראינו משחק לא רע ומאמין שביכולת הזאת נאסוף את הנקודות.

היו החמצות, אבל רובן הגיעו ממצבים נייחים או מהגבהות סתמיות כמו עם פטריק. לא ראינו מהלכי כדורגל, משחק מהיר או דאבל פסים כדי לשבור את הבונקר. דווקא נגד הפינים כן ראינו מעט מזה.

אין לי דעה מיוחדת לגבי מערך כזה או אחר. כן מפריע לי שלא הצלחנו לשבור את ההגנה של הפועל דרך מהלך חכם גם כשהם היו בעשרה שחקנים.

חייב להגיד שהפועל הפתיעו אותי בחולשתם. חבל על השער הטיפשי הזה.

אנחנו קבוצה שלא מאומנת בשום מערך, עיוור מי שלא רואה את זה.

כרגע אנחנו בנויים על האינטלגנציה של סבוריט, גולסה וקניקובסקי שיודעים לנצל שטחים ולייצר מהלכים מסוכנים לעומק, ועל הברקה - שתיים במשחק של קוואס.

זה לא שווה תואר ולא יספיק לתואר.

צריך לנחות פה מאמן ברמה מאוד גבוהה כדי שניתן פייט אמיתי העונה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

היו החמצות, אבל רובן הגיעו ממצבים נייחים או מהגבהות סתמיות כמו עם פטריק. לא ראינו מהלכי כדורגל, משחק מהיר או דאבל פסים כדי לשבור את הבונקר. דווקא נגד הפינים כן ראינו מעט מזה.

אין לי דעה מיוחדת לגבי מערך כזה או אחר. כן מפריע לי שלא הצלחנו לשבור את ההגנה של הפועל דרך מהלך חכם גם כשהם היו בעשרה שחקנים.

חייב להגיד שהפועל הפתיעו אותי בחולשתם. חבל על השער הטיפשי הזה.

אין הבדל בין 10 ל11 שחקנים גם ככה הם כולם בשליש שלהם, להפך זה נתן להם לגיטימציה אפילו לא לעשות כאילו הם יוצאים להתקפות.

היו כמה חילופי מסירות יפות בין קוואס, קניקובסקי וסאבוריט.

הבונקרים בארץ הם חסרי כל בושה, זאת לכה שכמעט ואי אפשר להבקיע בה, ביחס לזה אני חושב שהינן בסדר.

שוב גם יש פה עניין של ציפייה, היינו חרפה 7/9 משחקים העונה, לא חשבתי שנראה כמו ברצלונה של פפ.

לקראת הסוף בעיקר (קרה גם לפני) היו איזה 4-5 התקפות שג'רלדש פשוט לבד באגף ואף אחד לא מוסר לו, זכור לי ספציפית אולי 3 פעמים שדן ביטון יכל לתת לו כדור לבד באגף ובחר כל פעם להסתובב ולתת פס קצר ומיותר לשחקן שלידו שנשמר ע"י שחקן של הפועל.

ובכללי זה כבר נראה טרנד כבר כמה משחקים מרגיש שג'רלדש מוצא את עצמו לבד באגף הרבה אבל לא מוסרים לו.

עוד דבר שבלט זה האיטיות במסירות במיוחד בחלק האחורי, כל פעם שרצו להעביר כדור מצד לצד זה היה דרך 2-3 פסים איטיים במיוחד בין הבלמים/מגנים/גלזר, רבאק אף אחד לא יודע למסור כדור מדויק מצד אחד לצד שני?