Jump to content

רשמים מהניצחון על הלסינקי בבית | 3-0, למה לא כל יום פינים

Sawyer

Recommended Posts

כזה גנב דעת. במשחקי המוקדמות הוא פתח ב4/6 ונכנס מהספסל בעוד משחק.

נראה כמו הצל של אלי זיזוב ביום רע. שיחק גם בפתיחת הליגה ואלוף האלופים. ירד לספסל כי הוא היה גרוע.

ואז עוד פותח את הפה. קישטה 

1 hour ago, המכבייה said:

למה עופר רונן משחרר דווקא את טבח לראיונות? 

החלטה תמוהה. 

כנראה שואן לוין לא הבאג במערכת כמו שקיווית 

15 דקות לפני, זיפו said:

מי אמר ששיר האונס הוא נאחס ולא מביא שערים?

אשכרה, ועוד בול בשורה המושמצת חחח

ותפסיק לקרוא לזה שיר האונס, אין לנו שיר כזה

מצד אחד מנצחים וזה אחלה מצד שני מתי הייתה הפעם האחרונה שהביאו מישהו מהמועדון לאמן במקרה חירום והוא נתן עונה טובה שלאחריה הוא נכשל טוטאלית? ליטרלי כל ״מאמן״ כזה אי פעם.

עע ואן לוון, אריק בנאדו וכו. 

להחליף את יצחקי במאמן אמיתי ויפה שעה אחת קודם.

מהמקום שלי ביציע, ראיתי את הכדור של חוזז מסתובב לרשת, מדהים, הייתי גם בשוק.

סבוריט עם אחד המשחקים הטובים שלו השנה, צריך לראות את המפת חום שלו וגם של ייני עם משחק אדיר.

כיף לראות שהמון מהשחקני התקפה והקישור תמיד נעים ועושים תנועות חכמות, ולא נתקעים במקום וסטטים כמו עם פטריק שתקע את השחקני אגף בפינה וחיכנו לישועות.

חימום לדרבי, חייב ניצחון.

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

צריך לומר את האמת, פרט לפריצה, כל הזרים משחקים חלש מאוד וזה יותר מידיי לקבוצה שמותר לשתף רק 5 זרים בליגה.

על מה אתה מדבר? שני השחקנים הכי טובים אתמול היו זרים (קוואס וסאבוריט).

לא יודע מה אתם רוצים מטב"ח. אני התפלאתי, התאכזבתי אפילו, כשהוא עלה למגרש, אבל הוא (א) היה בסך הכל בסדר גמור (ב) לא אמר שום דבר יוצא דופן.

לפני8 שעות , המכבייה said:

למה עופר רונן משחרר דווקא את טבח לראיונות? 

החלטה תמוהה. 

טבח תמיד מתראיין הרבה, כנראה שאוהב את זה יותר מאחרים. לא נראה לי שיש פה מזימה הפעם.

לפני12 שעות , itanar said:

מה? המשחק הכי טוב של סבוריט מאז אני לא זוכר מתי.

הוא כבר שנה בערך לא אותו שחקן, אפשר להגיד מאז שחזר מהקורונה. 

אתמול היה סבבה מול קבוצה ברמה חצי מקצוענית, זה לא מדד. אני שופט אותו בחומרה כי הוא באמת המגן השמאלי אולי הכי טוב שהיה כאן.

מבחינה פיזית לדעתי הוא בירידה וזה משפיע בעיקר על התמיכה שלו בהתקפה, אצל איביץ שיחק ממש כמו ווינגר בהתקפה.

39 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא יודע מה אתם רוצים מטב"ח. אני התפלאתי, התאכזבתי אפילו, כשהוא עלה למגרש, אבל הוא (א) היה בסך הכל בסדר גמור (ב) לא אמר שום דבר יוצא דופן.

מסכים עם א. משחק סבבה לגמרי.

אבל לגבי ב- אנחנו בתקופה רגישה שצריכה שקט והוא מחליט לפתוח את הפה ולסגור חשבון (הוא גם קיבל הזדמנויות והסריח לא יודע מה הוא רוצה). זה כמו שבפלייאוף עונה שעברה יצאנו למשחק בבש והדבר האחרון שהיינו צריכים זה ליפול לחרא שלהם עם ג'וסוואה והוא הולך מכות עם שחקנים במחצית ומדליק את האווירה.

בנוסף זה אחרי שבכל התקופה האחרונה אחרי כל משחק הוא הראשון לרוץ לחדר הלבשה ולא להישאר על הדשא אחרי הפסד או ניצחון. בקיצור ילדותי ואגואיסט כמו שתמיד היה. חשבתי שהוא ישתנה אבל זה לא הולך לקרות. 

51 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

טב״ח לא היה גרוע, אבל לא נתן שום ערך מוסף. בעיקר נתן מסירות אחורה או הגביה לשום מקום. 

גם בפעמים הבודדות שבהם הצליח לעבור שחקן הוא הלך אחורה. הוא לא ברמה למכבי. 

לגבי מה שאמר, זה מביך לדבר על מאמן שני ברציפות בתקשורת. יצחקי בעצמו אמר שהוא לא אהב את זה.

40 דקות לפני, zion8 said:

מסכים עם א. משחק סבבה לגמרי.

אבל לגבי ב- אנחנו בתקופה רגישה שצריכה שקט והוא מחליט לפתוח את הפה ולסגור חשבון (הוא גם קיבל הזדמנויות והסריח לא יודע מה הוא רוצה). זה כמו שבפלייאוף עונה שעברה יצאנו למשחק בבש והדבר האחרון שהיינו צריכים זה ליפול לחרא שלהם עם ג'וסוואה והוא הולך מכות עם שחקנים במחצית ומדליק את האווירה.

בנוסף זה אחרי שבכל התקופה האחרונה אחרי כל משחק הוא הראשון לרוץ לחדר הלבשה ולא להישאר על הדשא אחרי הפסד או ניצחון. בקיצור ילדותי ואגואיסט כמו שתמיד היה. חשבתי שהוא ישתנה אבל זה לא הולך לקרות. 

לא מבין את הצורך להשחיר אותו. טב"ח תמיד היה שחקן עם מוגבליות מסוימות וחולשות מסוימות, גם בתקופות היפות יותר שלו במכבי (והיו כאלה). לא חשבתי שצריך להחתים אותו השנה, וגם לא חושב שיש טעם בלהמשיך איתו בשנה הבאה. אבל הוא לא "ילדותי ואגואיסט כמו שתמיד היה". זה לא נכון, וזה גם לא הוגן.

ספציפית לגבי המשחק אתמול לרבות הדברים שהוא אמר - בסדר. ניחא. אפשר גם להבין אותו.

33 דקות לפני, מכביסט לעד said:

טב״ח לא היה גרוע, אבל לא נתן שום ערך מוסף. בעיקר נתן מסירות אחורה או הגביה לשום מקום. 

גם בפעמים הבודדות שבהם הצליח לעבור שחקן הוא הלך אחורה. הוא לא ברמה למכבי. 

לגבי מה שאמר, זה מביך לדבר על מאמן שני ברציפות בתקשורת. יצחקי בעצמו אמר שהוא לא אהב את זה.

דווקא עשה כמה דברים באגף שלו. שום דבר יוצא דופן, אבל יותר מסתם. הרבה יותר ממה שראינו ממנו בתחילה העונה, אגב.

אבל בסדר, זו לא הנקודה. כמו יצחקי, גם אני הייתי מעדיף שהוא לא יגיד כלום, אבל בסוף הוא אמר מעט מאוד וזה לא חרג ממה חושבים (ואומרים) פה גם ככה, אז מה הסיפור הגדול?

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

על מה אתה מדבר? שני השחקנים הכי טובים אתמול היו זרים (קוואס וסאבוריט).

אני מדבר באופן כללי מתחילת העונה. אגב, סבוריט לא היה כזה טוב אתמול.

21 דקות לפני, Ranen said:

איך אני אוהב השיר "כשאני רואה אותך", תעודת עניות לקהל שלנו שהוא לא להיט.. יש לו פטנציאל להעיף את בלומפילד

הוא עוד יהיה להיט. הכל בשביל מכבי וסתכלו לי בעיניים לא היו כאלה עד לא מזמן והיום הם השירים הכי חזקים.

20 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

דווקא עשה כמה דברים באגף שלו. שום דבר יוצא דופן, אבל יותר מסתם. הרבה יותר ממה שראינו ממנו בתחילה העונה, אגב.

אבל בסדר, זו לא הנקודה. כמו יצחקי, גם אני הייתי מעדיף שהוא לא יגיד כלום, אבל בסוף הוא אמר מעט מאוד וזה לא חרג ממה חושבים (ואומרים) פה גם ככה, אז מה הסיפור הגדול?

הסיפור הגדול הוא ששחקן לא יכול להגיד בתקשורת את מה שאני ואתה אומרים בפורום. 

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אני מדבר באופן כללי מתחילת העונה. אגב, סבוריט לא היה כזה טוב אתמול.

כל הקבוצה הייתה חלשה מתחילת העונה. הגורם העיקרי לכך הוחלף.

סבוריט היה נהדר אתמול. עקבתי אחריו מהיציע. עשה המון תנועה, ניער שחקנים כמו כלום, רץ המון, הצטרף להתקפות והגביה כדורים טובים. כל זה תוך כדי שהוא מעיר הרבה לטב״ח.