Jump to content

נמאס

פנחס שוף

Recommended Posts

אפשר להרוס את החצי של יציעי 2-5-7?

אולי ככה הם יתקפו כל המשחק ל-11 וזהו :doh:

דבר כזה עקבי ומעצבן עוד לא יצא לי לראות ב-30 שנותיי כאוהד מכבי.

• 2 weeks later...

ההשערה שלי (100% אחוז ניחוש ללא שום ידע): בגלל העונש על תנאי של זריקת חפצים מפחדים שנזרוק חפצים לדשא, דבר שיקרה יותר אם נתקיף לשער 11 במחצית השנייה (ההגנה והשוער של היריבה לידנו בדקות הקריטיות והמתסכלות - במקרה שאנחנו לא מובילים עד אז)

תאמת שישבתי ביום שני ביציע זהב, אז ממה הסתכלתי מה קורה בהטלת מטבע.

הפעם אני יודע להגיד בודאות שחדרה ניצחו ומנשה זלקה בחר לאיזה צד לתקוף.

דרך אגב אני חושב שזה שהקבוצה עומדת בצד שקרוב ל5 כששתי הקבוצות עולות למגרש, משפיע על החלטה של הקבוצה היריבה להישאר בצד שלהם!

30 דקות לפני, החתול הצהוב said:

עם מופע הכוסות המטומטם הזה במחצית ה2 קיבלת תשובה למה לא כדאי שנתקוף ל11 במחצית שניה?

מת שכל אחד שזרק יסביר מה זה נתן לו? הרגיש גבר אחרי זה? 

באמת שזה הדבר הכי טיפשי שיכול להיות... 

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

מת שכל אחד שזרק יסביר מה זה נתן לו? הרגיש גבר אחרי זה? 

באמת שזה הדבר הכי טיפשי שיכול להיות... 

מה כבר יש מעניין בעונה הזו 

על הדשא כולם לוזרים

לפחות שיהיה עניין ביציע למה לא

אנחנו כבר 15 (או 20? אני כבר לא זוכר) שנה תוקפים בבלומפילד מחצית שנייה לשער 11 ומעולם לא היו בעיות עם זה.

זריקת חפצים? אתם מאשימים את הקהל בביזיון של בזבוזי הזמן של השוער הזין הזה?

בחיים לא ראיתי שוער מבזבז ככה זמן ואני כבר 20 שנה במגרשי הכדורגל. זה היה ביזיון שאין כדוגמתו שהיה חייב לקבל צהוב שני ואדום.

אם זה היה קורה במשחק של חיפה, זה היה פותח את המהדורה בחדשות הספורט ובאולפן הלילה. אבל כאשר זה נגד מכבי, זה בסדר וזה ״חכם״ (כמו שאמרו לי חברים שראו בבית שזה בדיוק מה שהשדרים אמרו).

כבר לא משנה זריקת כוסות או לא, כן יסגרו את שער 11 או לא. העונה הזאת גמורה, מתה ומנוילנת בשקית שחורה עם פתק רשמי מחברת קדישא.

בליגה אין לנו מה לחפש אלא רק לשמור על מקום שלישי על מנת להגיע לקמפיין אירופי בעונה הבאה.
ללכת בכל הכוח על הגביע וזה הכל.

כבר לא מעניין מה קורה בליגה, לא מעניין מה עם חיפה או ב״ש כי על הזין איזו נבלה או טרפה תזכה באליפות.

צריך להתחיל לתכנן את השנים הבאות את הקבוצה הבאה של מכבי שתפרק כאן את הליגה ובראשה מכבי חיפה.

הסגל הזה לא מספיק טוב, השלד אמנם מצוין אבל לא מספיק טוב.

חייבים 4-5 שחקני מפתח על מנת לשדרג את השלד הקיים - בלם זר איכותי, קשר אמצע דפנסיבי חזק, כנף שמאל איכותי וכנף ימין איכותי (מחליף לקובאס שמאכזב מאוד, איטי ולא מתאים לסגנון המשחק של מכבי שחייב להיות מהיר באגפים).

זה המינימום שחייבים ברכש.

עונת 21/22 כבר מזמן נגמרה ויש להכיר בזה.

צריך לעשות עכשיו בינואר ובקיץ מהלכים של רכש על מנת שעונות 22/23 ו-23/24 לא ייראו כמוה.

תיכף ישימו רשתות בשערים 10-11 ו- 4-5 ונראה איך כל זורקי הכוסות יהנו לראות משחק, במקום להקיא אותם מתוכנו אתם עוד מגנים עליהם..

נכון עמוס היה חתיכת זבל עופות, אבל תרמנו לזבל הזה עם השלכת הכוסות , הוא קיבל אחלה הזדמנות לבזבז עוד זמן ולהתלונן לשופט שנמצא במרכז המגרש.

1 hour ago, liron1006 said:

נכון עמוס היה חתיכת זבל עופות, אבל תרמנו לזבל הזה עם השלכת הכוסות , הוא קיבל אחלה הזדמנות לבזבז עוד זמן ולהתלונן לשופט שנמצא במרכז המגרש.

בול

זה לשחק לידיים שלו 

(ובלי קשר, כמובן שנענש על זה)

• 1 month later...