Jump to content

ברנדלי קוואס אחרי הלסינקי

liron981s

Recommended Posts

• liron981s changed the title to ברנדלי קוואס אחרי הלסינקי

היה הכי טוב על המגרש. יש לו מהלכים מדהימים והיום גם עשה לחץ טוב. 

הוא מגיע לדרבי עם שני שערים ברציפות + משחק עם 30 אלף אוהדים. בדיוק הזמן להתפוצץ.

מכבי עושה הרבה כדי להכניס אותו לעניינים, אני חושב שזה חכם מאוד. בסוף אם נצליח לקבל ממנו את מה שיש לו זה יהיה בונוס אדיר.

קודם כל הוא כובש ומאוד מעורב שזה מצוין. הוא גם החליט ללכת היום בדריבל משמעותי של איזה עשרים מטר קדימה.

ממש עקבתי אחריו כל המשחק, ויש לי איזה תובנה לגבי התפקוד שלו כשהקבוצה לא עם הכדור.

הוא בהחלט ישים את הגוף אם שחקן שהוא לגמרי שלו עם הכדור, ואני כן רואה יותר תרומה שלו למשחק ההגנה.

אבל הוא מאוד משתדל לשמור כוחות (אני לא יודע אם זה עניין של כושר גופני או סגנון), כשיש משחק לחץ הוא הרבה פעמים נשאר אחורה, וכשמשחקים על הקו שלו במקום לצמצם למגן הוא הרבה פעמים ברח לשטח קצת מת באמצע. הוא בהחלט יהיה בעיה במשחקים נגד קבוצות יוזמות שמשחקות הרבה על הקווים. זה למאמנים פה לפתור

כל השחקנים מחפשים אותו, שזה אומר כנראה שהם מחזיקים ממנו. זה לא סתם. חשוב לעזור לו להשיג מספרים זה יכניס אותו חזק לעניינים.

נראה לפעמים שהוא משחק בהליכה, זה יכול להרגיז אנשים אבל שימו לב שטקטית הוא מתמקם נכון והוא מחפה ככה על המשחק בהליכה שלו. מספיק טוב מבחינתי אם זה מאפשר לו להגיע עם נשימה מוסדרת למצב שהוא עם פנים לשער וצריך להתחיל  מהלך התקפי חכם.

2 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

כל השחקנים מחפשים אותו, שזה אומר כנראה שהם מחזיקים ממנו. זה לא סתם. חשוב לעזור לו להשיג מספרים זה יכניס אותו חזק לעניינים.

נראה לפעמים שהוא משחק בהליכה, זה יכול להרגיז אנשים אבל שימו לב שטקטית הוא מתמקם נכון והוא מחפה ככה על המשחק בהליכה שלו. מספיק טוב מבחינתי אם זה מאפשר לו להגיע עם נשימה מוסדרת למצב שהוא עם פנים לשער וצריך להתחיל  מהלך התקפי חכם.

זה שחשוב שהוא יכנס לכושר זה נכון, וזה ששחקנים מחפשים אותו בשביל זה (נגיד) זה אחלה, ואני מקווה שמפה זה רק יעלה והכל. אבל:

שחקן במכבי - לא יכול לשחק בהליכה.

(זה כמובן נכון לכל קבוצה עם אספירציות). בלי קשר, הוא היה מהיותר טובים היום במחצית הראשונה. לא ממש מדד, אבל עדיף מכלום (שזה בערך מה שהוא היה נגד ק"ש).

הוא לא משחק בהליכה.

הוא שולט בגוף שלו מצויין ומשתמש בו כמו שצריך.

מעדיף שחקני כדורגל שמשחקים בסגנון הזה מאשר חוזז, אבידור וכאלו שיודעים לרוץ.

הלוואי שיצליח, קלף חזק שלנו אם כן לעונות הקרובות.

20 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה שחשוב שהוא יכנס לכושר זה נכון, וזה ששחקנים מחפשים אותו בשביל זה (נגיד) זה אחלה, ואני מקווה שמפה זה רק יעלה והכל. אבל:

שחקן במכבי - לא יכול לשחק בהליכה.

(זה כמובן נכון לכל קבוצה עם אספירציות). בלי קשר, הוא היה מהיותר טובים היום במחצית הראשונה. לא ממש מדד, אבל עדיף מכלום (שזה בערך מה שהוא היה נגד ק"ש).

שמע חבר

אחריך רשמו בדיוק את מה שהתכוונתי.

אני לא צריך שחקן שירוץ כמו מטומטם הלוך חזור בין שלושה שחקנים בחלק לא קריטי של המגרש. אני מעדיף שחקן שיודע להתמקם נכון בין שלושתם ולנתב אותם/לכפות עליהם את הסגנון משחק של מכבי. זה הרבה יותר אינטילגנטי ויעיל. ככה גם ישאר לו אוויר בריאות לקבל החלטה נכונה בדקה האחרונה של המחצית.

*רשמתי שזה נראה שהוא משחק בהליכה ולא שהוא משחק בהליכה.. בדיוק לזה התכוונתי.

41 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

שמע חבר

אחריך רשמו בדיוק את מה שהתכוונתי.

אני לא צריך שחקן שירוץ כמו מטומטם הלוך חזור בין שלושה שחקנים בחלק לא קריטי של המגרש. אני מעדיף שחקן שיודע להתמקם נכון בין שלושתם ולנתב אותם/לכפות עליהם את הסגנון משחק של מכבי. זה הרבה יותר אינטילגנטי ויעיל. ככה גם ישאר לו אוויר בריאות לקבל החלטה נכונה בדקה האחרונה של המחצית.

*רשמתי שזה נראה שהוא משחק בהליכה ולא שהוא משחק בהליכה.. בדיוק לזה התכוונתי.

לא איכפת לי שישחק בזחילה גם, אם זה עושה את העבודה. בפועל, אנחנו יודעים ששחקנים שלא עובדים קשה על המגרש, לא נותנים את התפוקה שהם צריכים לתת. במילים אחרות - אם קוואס לא יעבודה קשה, הוא לא יהיה טוב, כמו כמעט כל שחקן אחר. בפרט, ראוי לזכור - הביאו אותו בשביל להיות שחקן על במכבי ובליגה. הוא מקבל המון כסף ולא בשביל לנוח, אלא בשביל לעבוד.

כל מה שכתוב פה למעלה הוא תאורטי. אני לא חושב שהוא שחקן טוב או רע. הוא פתח במשחק נהדר, נתן סדרה של משחקים על סף השערורייתיים והיום היה סבבה מול אתגר קל למדי. על פניו - לא משהו. אבל אני זוכר שהוא שחקן זר, שהגיע מאוחר, לקבוצה במצב די בעייתי מבחינתי אימון ומאמן. עוד רחוקה הנקודה בה אפשר לומר עליו משהו.

אני כן (קצת) מתנגד לנסיונות להפוך את המשחק שלו למשהו שהוא לא. כשמישהו מתאר לי שחקן שהוא "נראה לפעמים שהוא משחק בהליכה", אני נהיה חשדן. הוא לא צריך "להראות לפעמים", הוא צריך לתת עבודה.

לפחות היום הוא דווקא לא "לא עבד קשה" אך אין ספק שהוא מאט את המשחק כמעט כל פעם שהכדור מגיע אליו. גם במשחק טוב כמו היום אין שום ספק שכל צורת המשחק שלו חייבת להיות מהירה ואנרגטית יותר.

למרות המשחק הטוב, אני מקווה שלא ייפתח בדרבי. הפועל משחקים עם 3 בלמים וכל משחק ההתקפה שלהם בנוי על המגנים/קיצוניים, אם קוואס לא ישמור כמו שצריך אנחנו נהיה בצרות. בהינתן זה שמלכתחילה לא מדובר באחד ששורף את הקו ושהדרבי בעוד יומיים, אני מנחש שהוא שוב יהיה בור בהגנה. 

לפני1 שעה , Dr Hopmann said:

אוהב אותו ולגמרי בעדו. עוד יהיה טוב ואהוב לא פחות מאיבצ'ה אילייב וזה נראה לי אחלה

אילייב נתן פה עונה פסיכית עד שנפצע ובקבוצה דיי בינונית, לא חושב שיש דמיון אבל הלוואי.

1 hour ago, daniel_16 said:

אילייב נתן פה עונה פסיכית עד שנפצע ובקבוצה דיי בינונית, לא חושב שיש דמיון אבל הלוואי.

יש לקוואס כבר אותו מספר שערים כמו שלו לדעתי 

לא הבנתי מה אתם מתלהבים

חוץ מהגול משחק בינוני ומטה . מחצית שניה לא נגע בכדור בכלל , המון איבודי כדור גם במחצית הראשונה וגם השניה.

והכי חשוב ששיחקנו נגד נגרים .

לא רואה איך הוא עדיף על גררו או על פראפה שמושאל למכבי נתניה 

הלוואי ויוכיח לי אחרת בדרבי ...