Jump to content

רשמים מהניצחון על ק"ש בחוץ | 3 נקודות חשובות למכבי בבכורה של יצחקי

Sawyer

Recommended Posts

דן ביטון זה שחקן שיצחקי נלחם להביא אותו היה צפוי שיקבל 90 דק. 

קוואס מאבד יותר מידי כדורים , יש לו פעולות טובות לפעמים והוא נתן אתמול גול מכלום אבל לא יודע אם אפשר לאכול את כל האיבודים. 

יש פה דעת רוב שקניקובסקי צריך לשחק בקישור, מסכים עם זה לגמריי הוא יהיה שם יותר משמעותי התקפית וגם יכול לתרום מאוד למשחק הלחץ , לדעתי הוא גם השחקן שרץ הכי הרבה בקבוצה שווה לבדוק את זה.

בנוגע ליצחקי יש הרבה טענות אליו על הקיץ האחרון אבל אני אהבתי לראות את האכפתיות והאקטיביות שלו אתמול על הקווים. 

אחרי כל פתיחת העונה הבזיונית שורה תחתונה אנחנו רק -4 מהקטר הירוק עם קלופ על הקווים , שבוע הבא יש דרבי (הלסינקי על הזין) לדעתי זה הצומת של העונה הזאת - טירוף.

אני חושב שהיינו ממש לא רעים.

אני גם ממש יכול להבין את ההתעקשות על קוואס. זה שחקן שהכרחי לנסות להכניס לקצב כי ברור שיש לו הרבה יותר מה לתת.

הקבוצה עדיין בפוסט טראומת- ואן לוון, היה ניכר לראות, שחקנים פחדו לעשות פעולות שאסור להם היה לעשות אצל פטריק כגון- להיכנס לאמצע ולסטות מהעמדות.

מכבי היתה טובה לפרקים קטנים דווקא בדקות ששחקנים כן סטו טיפה מהעמדות שהולחמו להם על ידי פטריק.

יכולת של מאמן אמיתי הוא היכולת לשלב בין דינאמיות (לעבור מספר מערכים, לתת לשחקנים כן יד חופשית) לבין "שכונה" (א"א דוניס).

איפה רואים את הפנדל על ביטון ופסילת הגול של פריצה? (אגב סוייר הנבדל לא היה שלו, אלא כנראה של קניקובסקי אם אני זוכר נכון)

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

איפה רואים את הפנדל על ביטון ופסילת הגול של פריצה? (אגב סוייר הנבדל לא היה שלו, אלא כנראה של קניקובסקי אם אני זוכר נכון)

100% הוא לא היה בנבדל. לא ראיתי ש.ח אבל היה נראה שקניקובסקי כן בנבדל (יכל להמנע במסירה של חצי שניה קודם)

במגרש היה נראה שפריצה לא בנבדל,קניקובסקי היה בנבדל.

שוב,העלימו את זה מהתקציר וגם את הפנדל.

מישהו יכול לרכז את הטעיות שיפוט מתחילת העונה נגדנו?

מעניין אם יעשו טבלה

9 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

במגרש היה נראה שפריצה לא בנבדל,קניקובסקי היה בנבדל.

שוב,העלימו את זה מהתקציר וגם את הפנדל.

מישהו יכול לרכז את הטעיות שיפוט מתחילת העונה נגדנו?

מעניין אם יעשו טבלה

לא יודע אם מדובר בטעויות שיפוט. הגול של פריצה נפסל בצדק בגלל נבדל של קניקובסקי. 

הפנדל על ביטון גבולי מאוד ולדעתי הואר של יכל לקבוע ב 100 אחוז ולכן לא הפך את ההחלטה (מאמין שאם השופט היה שורק לפנדל הואר לא היה משנה את ההחלטה). 

אגב בלי קשר, נידם הרשים אותי מאוד אתמול

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

לא יודע אם מדובר בטעויות שיפוט. הגול של פריצה נפסל בצדק בגלל נבדל של קניקובסקי. 

הפנדל על ביטון גבולי מאוד ולדעתי הואר של יכל לקבוע ב 100 אחוז ולכן לא הפך את ההחלטה (מאמין שאם השופט היה שורק לפנדל הואר לא היה משנה את ההחלטה). 

אגב בלי קשר, נידם הרשים אותי מאוד אתמול

שוב,קניקובסקי היה בנבדל 100 אחוז,לכן השער נפסל.

מי שראה מהבית אמר שהיה פנדל 100 אחוז

אני לא חושב שיש הרבה מה לומר על המשחק חוץ מזה שיופי שנצחנו, אבל חוסר שביעות הרצון הזה מדן ביטון נראה לי משונה. הוא היה שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו אתמול. אתם סתם על אוטומט.

52 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני לא חושב שיש הרבה מה לומר על המשחק חוץ מזה שיופי שנצחנו, אבל חוסר שביעות הרצון הזה מדן ביטון נראה לי משונה. הוא היה שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו אתמול. אתם סתם על אוטומט.

מה?

היה נראה לא קשור לענף.

אני לא מהקוטלים ובטח שלא אגיד "חייב להעיף בינואר",

אבל העונה הוא לגמרי לא איתנו, וזה כלל גם אתמול שהוא לא הצליח לעשות מהלך אחד סביר (כולל פס).

נקווה שמאמן נורמאלי יוציא ממנו את המיטב, כי יש לו מה לתת

לפני12 שעות , מנש שער 11 said:

קהת כזה אפס כל פעם נגדנו עם פרובוקציות ומשחק מלוכלך, איך לא קיבל צהוב שתפס את בניאל פרץ (אחרי שנכנס בו קלות) 

מבחינה טקטית קשה לי מאוד לראות אצ דן ביטון על המגרש, הייתי נותן לקניקובסקי את העמדה באמצע (גם אם זה אומר קישור יותר "אפור" קצת) ובמקומו שם בווינג שמאל את גררו. או משחק עם 2 חלוצים. 

ראו אנרגיות אחרות (כמצופה) בחלקים מהמשחק וחזרנו מפיגור. עדיין מחכה ומקווה למאמן ומנכ"ל ומשם להמשיך קדימה. 

לפני12 שעות , Meron's said:

גלזר לבד באמצע זה לא מספיק, גולסה וביטון מאוד חלשים(גולסה לדעתי עלה לנו באליפות עונה שעברה) ביחד עם הסיומת הנוראית של חוזז. 

עם מה שיש כרגע, זה לא מספיק ונצטרך מאמן ברמה של איביץ' כדי להוציא משהו מהעונה הזאת. 

בקשר למשחק בק''ש, אחלה שעה עם נסיעה נוחה בהלוך וסיוט של פקקים בחזור. 

יום חמישי אירופה, חייבים להעלות בטירוף. משחק מאוד חשוב. 

*שוב בתקציר לא מראים פנדל של 200% שהגיע לנו... לדעתי ה3 העונה כולל הסופר-קאפ

לפני6 שעות , קאוביין said:

אני לא מסוגל לראות את דן ביטון עם מדים של מכבי 

לא משחק, לא בספסל, לא כלום עם הפרצוף שירי דכאון זוהר ארגוב הזה שלו. 

דן ביטון לא נותן אפילו חצי ממה שנתן עונה שעברה שגם אז היה סביר פלוס.

חושב שגולסה הוא הפרמטר של מכבי מאז שחזר בסיום העונה שעברה, זה כבר לא אותו דבר בעיקר באגרסביות,

הייתי עולה לדרבי עם גלזר שחר קניקובסקי, קוובאס גררו פריצה, ןעובד כל השבוע עם המדוכא על עלייה מהספסל.

אנחנו משחקים על הכבוד יותר מתמיד השבוע מול קבוצה אגרסיבית ופרובוקטיבית, דרבי קשוח.

מקווה שלא יבזבזו יותר מדי אנרגיות ביום חמישי.

איך אנשים יוצאים על דן ביטון ולא על קוואס .

חוץ מהגול (אחלה גול) הוא פשוט לא זז על המגרש, לא הגנה , לא התקפה ולא כלום.

דן ביטון עוד מנסה .

1 hour ago, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

שוב,קניקובסקי היה בנבדל 100 אחוז,לכן השער נפסל.

מי שראה מהבית אמר שהיה פנדל 100 אחוז

מסכים עם @איתי-מכביסט מסוג המקרים בהם כנראה הVAR לא היה הופך החלטה על פנדל, אבל אני יכול להבין מדוע גם לא הפכו את ההחלטה לא לתת.

החוקה במקומות האלה נתונה להמון פרשנות.

אם כבר על טעויות שיפוט מדברים אני חושב שזה שקהת לא קיבל צהוב על הפאול על דניאל פרץ זה חרפה.

חייב לציין לטובה במשחק הזה את פריצה. 

חי את המשחק, נותן כדורים גדולים במשחק הגב, כמעט תמיד מסוכן וחושב קדימה ועוזר ויורד המון במשחק ההגנה (גם בדקות האחרונות)

לפני2 שעות , חומץ בלסמי said:

כי זה בטרנד עכשיו. קניקובסקי היה פחות טוב אתמול וגם נגד הפועל ירושלים כששיחק בקישור לא היה טוב, על קוואס אין מה לדבר ואפילו גולסה לא נראה טוב. 

אבל קניקובסקי גדל פה, היה החלום הרטוב של כולנו בקיץ והוא שחקן מרגש, קוואס עדיין מקבל הנחה בגלל המשחק נגד חיפה וגולסה בכושר זה השחקן הכי טוב בליגה. 

ביטון לעומת זאת היה הפנים של מכבי של דוניס ולמרות המספרים הטובים שנתן זכרו אותו לרעה. בתקופה הטובה עם פטריק הוא לא נספר ככה שלא היה לו איך לשנות את זה. בנוסף הוא גדל בב״ש ויש לו פרצוף מעצבן. טיפשי, אבל זה גורם לאנשים לשנוא אותו.

בפועל הפסדנו לסכנין, נתניה (יצא במחצית כשעוד הובלנו) ואשדוד למרות שהוא לא פתח. 

נגלה לכם משהו - אם ביטון יחזור לספסל מכבי לא תראה יותר טוב בצורה משמעותית כמו שאם הרננדס לא ישחק ההגנה שלנו לא תהיה חזקה פתאום. 

זה יכול לעזור, זה יכול להזיק, אבל השינוי הרציני יכול להגיע רק עם מאמן אמיתי על הקווים. עד אז רק לנצח ולא משנה איך.

מת על ההרצאות לטובת ביטון, להיות נגד כולם לא אוטומטי עושה אותך חכם/מבין/נאור, לפעמים כן לפעמים זה רק מוציא אותך יותר טמבל.

סתכלו על סטטיסטיקות על אחוז האיבודים שלו, רק אתמול הוא נתן מסירה אחת סופר אולטרה לא אחראית לרוחב המגרש שהוציאה אותם למתפרצת שאם הכושי שלהם בשמאל לא מפגר הוא מעביר רוחב לגול ודאי סתם חיפש לעבור, ניצלנו בנס שם. על עוד אחד ממליארד הכדורים הלא נדרשים והלא אחראיים שהוא נותן והמחיר שלהם מבחינתי גבוה יותר מכל רווח שנקבל ממנו.

קוואס והרננדס ה-2 הכי חלשים בקבוצה וסיימו עם גול, במשחקים שהכל הולך הכל הולך. 

חייבים לחבר כמה נצחונות ובכוח להישאר במאבק בצמרת, נראה שבדומה לעונה שעברה, יש ליגה חלשה מאוד השנה והאלופה תהיה זאת שתהיה הכי פחות גרועה. 

וכבר להתחיל לחפש לינואר מחליף להרננדס, לא הגיוני שזה הבלם הבכיר שלנו, אפס ערך מוסף, כמעט בכל משחק מתחילת העונה חוטפים גול על הראש שלו. 

הכי חשוב שתחזור השפיות בניהול הסגל, מי שלא טוב בספסל, מי שראוי להזדמנות יקבל אותה.

הרננדז חייב ספסל מזמן, קוואס גם צריך לרדת קצת מההרכב ולהיכנס בהמשך בתקווה לקבוצה שרצה יותר טוב.

עידו שחר חייב לקבל הזדמנות בקישור עוד לפני שמיר ועוד לפני שמנסים את ביטון 50/50 או מה שהיה אמור להיות אתמול.

דניאל

סאבו שרן נחמיאס ז'ראלדש

גלזר

גולסה שחר

גבי גררו

פריצה

ואוסיף עוד משהו, דוידזאדה היה בסדר גמור העונה עד עכשיו, במצב אידאלי יותר הייתי עושה ניסוי עם סאבו בלם אבל כרגע צריך לייצב משהו בהגנה בתור התחלה.

לפני14 שעות , המכבייה said:

ועידו שחר, ונידם? במה ביטון ושמיר טובים מהם? 

נידם היה מצוין אתמול, היה נראה שווה בין שווים גם בין גולסה וגלזר. לדעתי הוא גם מוציא את התקפות יותר טוב מהאחרון.

אי ההשארה שלו ושל פארפה וההחתמה של שמיר וריקן זה ה-כתם בקיץ הזה לדעתי אבל לפחות זה לא לטווח ארוך.

בנוגע לביטון אני דווקא שמח שהוא פה, שחקן בסגל שיכול לתת בובה של מספרים, אבל בשום פנים ואופן לא 50/50.

14 דקות לפני, Sawyer said:

מת על ההרצאות לטובת ביטון, להיות נגד כולם לא אוטומטי עושה אותך חכם/מבין/נאור, לפעמים כן לפעמים זה רק מוציא אותך יותר טמבל.

סתכלו על סטטיסטיקות על אחוז האיבודים שלו, רק אתמול הוא נתן מסירה אחת סופר אולטרה לא אחראית לרוחב המגרש שהוציאה אותם למתפרצת שאם הכושי שלהם בשמאל לא מפגר הוא מעביר רוחב לגול ודאי סתם חיפש לעבור, ניצלנו בנס שם. על עוד אחד ממליארד הכדורים הלא נדרשים והלא אחראיים שהוא נותן והמחיר שלהם מבחינתי גבוה יותר מכל רווח שנקבל ממנו.

אישית אני ממש לא נגד כולם אוטומטית. העליהום שיש על הרננדס מוצדק לגמרי. המקרה של ביטון שונה.

לא אומר שביטון נתן משחק גדול, אבל גם החברים לידו (גולסה, קניקובסקי וקוואס) שיחקו לא טוב ואני לא רואה את אותו עליהום. 

טבעי שביטון בתור עושה משחק יאבד הכי הרבה את הכדור.