Jump to content

רשמים מהניצחון על ק"ש בחוץ | 3 נקודות חשובות למכבי בבכורה של יצחקי

Sawyer

Recommended Posts

ההפסד באשדוד היה כבר יותר מדי עבור המועדון, פטריק פוטר וברק יצחקי נקרא אל הקווים. היריבה נוחה אמנם במגרש לא פשוט אבל עם ההתלהבות צריך לעשות את זה.

ברק כמעט ולא משנה ממה שפטריק היה עושה והשאלה שנשאלת היא כמה אחרת זה יראה לא תחת פטריק.

שופט: רע- (כפסע ממכור, הוא שונא מכבי אנטי מכבי, אין מה לעשות. כל שריקה אפשרית, נגדנו. פנדל ודאי? לא נשרק. צהובים שחייבים לתת להם? התעלם. שיפוט גרוע של שופט אנטי מכבי מובהק)

שחקנים: פרץ לא יודע אם יכל לעשות משהו בגול, מלבד זאת משחק מעולה עם הצלה כפולה אדירה, הוצאת כדור מהירה בגול הראשון ו"בישול" בשלישי. סבוריט מאוד רגוע, לא תוקף כמו שאנחנו רגילים אבל לפחות סיפק משחק סביר, פיבן הפתיע אותי במשחק לא רע, היה חד ומרוכז ביחס לעצמו (אולי יכל להגיב טוב יותר בשער). הרננדז שער אדיר, משחק לא מספיק טוב נוסף מלבדו, יש לו רגעים קשים. גראלדס משחק לא טוב משני צידי המשחק. גלזר היה טוב הגנתית רוב הדקות, עברו אותו פעמיים שלוש אבל חיפה בחילוצים, התקפית לא מדוייק. גולסה נתן כמה דקות של גולסה וכמה מהלכי כדורגל לא רעים, צריך הרבה יותר ממנו. ביטון לא מתרשם מהמלך וחצי הטובים שלו, איבד כדורים ברשלנות ופספס הזדמנויות מקדימה (וכ"כ רך...). קניקובסקי משחק לא טוב של גבי שלא בא לידי ביטוי באופן יחסי והשפיע מעט על המשחק. קוואס גול חשוב (מברוק), עשה עוד מהלך וחצי נאים, עדיין מאבד הרבה יותר מדי ולא מייצר מספיק דקות טובות. פריצה אמנם לא כבש (שלא בנבדל), אבל היה לדעתי לא רע בכלל. הפתיע לחיוב במשחק עם הגב והורדות כדורים לאגפים לייצר התקפות.

*חוזז רושם עוד משחק טוב (כבר ברצף), הסיומת שלו מחפירה.  

פיקנטריה:

- משחק ראשון של יצחקי על הקווים

- יציע מפוצץ בקטע אחר, שעה למשחק אין מקום.

- שער בכורה לקוואס

- חלאיילה כובש אחרי דקה על המגרש

חייב למות:

קהת - רציתי לתת גם לברטקוס והשופט הזבל מקום, אבל רועי קהת הגועל נפש הזה. לא מבין איך הוא ממשיך להתהלך ביננו כאילו הכל טוב, דיי תגמר כבר. כזה דוחה, עולה לי קיא מלראות אותו.

קהל:

שעה מושלמת ומזג אוויר מושלם הוציא למסע לעבר הצפון למעלה מ3000 אוהדים שמילאו את היציעים בצהוב ונתנו אווירה ביתית בגבול סוריה, עידוד לא רע לאורך רוב דקות המשחק, עידוד מרגש בסיום, אפילו לא נתנו לקהל לשבור את הקבוצה אחרי הגול שספגנו, וואלה סבבה הקהל היום באופן כללי. לגבי הקבוצה אני לא יודע, ציפיתי ליותר מחוייבות ויכולת יותר מרשימה, ההגנה שלנו עדייין בעייתי מאוד ואנחנו קצרים, המאמן עדיין לא באופק ושני משחקים חשובים מאוד בשבוע הקרוב. מנסים לשמור על מעט האופטימיות מהדקות הטובות שהיו היום ובעיקר מהתוצאה ומנסים להביא 6/6 עד הפגרה, אחריה נקווה שנדע לאן פנינו הולכות העונה. אבל קודם, להשלים את העבודה שהתחלנו בפינלנד.

חמישי 19:45, בלומפילד. נתראה שם.

חושב שעם היכולת ההתקפית החסרה של סבוריט, מכבי צריכים לשחק עם 3 בלמים כהוא הבלם השמאלי.

איביץ היה משחק ככה לפעמים ונותן לו אפשרות לצאת כבלם עם הכדור קדימה.

1 hour ago, yuri said:

מה יהיה עם ההגנה?

הייתי שוקל לשחרר את אחד הזרים בהגנה.

גם ככה ההגנה רעה, אז לפחות שנתחזק בחלקים אחרים במגרש.

פיבן חלש כמו הרננדז. שני בלמים חלשים, נמוכים ובלי משחק ראש.

התגעגעתי לסבוריט של פעם, מקווה שיחזור לעצמו.

אי אפשר לשחק עם דן ביטון בשלישיית קישור במרכז.

גולסה עדיין מסיר חלודה, רואים שעדיין לא קל לו, אבל מדי פעם רואים ניצוצות.

פריצה בינגו.

הכי חשוב היה להוציא פה ניצחון בכל מחיר, פחות היכולת.

לדעתי הרבה מהניצחון שייך לפרץ, עם ההצלה הכפולה שלו.

אם היינו מקבלים פה את השני אני בספק גדול אם היינו חוזרים למשחק.

אחלה פרץ.

1 hour ago, itanar said:

פיבן חלש כמו הרננדז. שני בלמים חלשים, נמוכים ובלי משחק ראש.

התגעגעתי לסבוריט של פעם, מקווה שיחזור לעצמו.

אי אפשר לשחק עם דן ביטון בשלישיית קישור במרכז.

קניקובסקי חייב לשחק בשלישייה במקומו.

כל כך הרבה פה חפרנו על זה.

Just now, הישראלי היפה said:

הייתי שוקל לשחרר את אחד הזרים בהגנה.

גם ככה ההגנה רעה, אז לפחות שנתחזק בחלקים אחרים במגרש.

הרננדז הביתה בינואר, ביטון זה חמאה צריך להיות בספסל ואת קניקובסקי להסיט לאמצע.

מהמשחק הזה עוד פעם אפשר לראות כמה האמצע שלנו רך...מרכז קישור לא טוב וצמד בלמים בינוני.

לא אתחיל לצייר פה מערכים כאילו אני מוריניו אבל לדעתי מתבקש לעבור ל3 בלמים.

החיזוק הראשון לינואר זה קשר 50:50 שידוע לשחק עם גלזר וגם במקומו בתור אחורי.

קובאס מוכשר\לא מוכשר, שחקן עם גישה כזאת אדישה אני לא יכול לסבול.

מקצועית זה כרגיל העונה מקרטע מאוד

אבל כשיש קרית שמונה ביום שבת ב5 וחצי, ביום שבו מרוויחים עוד שעה בלילה ועם 3 נקודות בסיום לא נותר אלא לחייך

כולם מסכימים על הכל בערך, המגנים צריכים להתעורר, צריך להוריד את הרננדז לספסל (נחמיאס שרן, אין ברירה) ובינואר אם אפשרי, להחליף. ביטון לספסל, גבי לאמצע. עדיין אין קיצוניים ראויים להרכב הזה (אולי קוואס וגררו אם הרננדז בספסל)

אני לא סובל את העובדה שכל קבוצה פח מטיילת דרך האמצע שלנו

טוב ננסה להיות מוריניו(בכוונה מאמן בונקריסט כי אני מאמין שכדורגל מתחיל מאמצע והגנה חזקה):

מרגרינות כמו ביטון וקובאס לא צריכים לשחק בהרכב, קובאס לא צריך להיות במכבי בכלל..

סבוריט נחמיאס פיבן

פרסי                           גרלדש

גלזר       גולאסה

גבי

פריצה   גררו

2 דקות לפני, daniel_16 said:

מהמשחק הזה עוד פעם אפשר לראות כמה האמצע שלנו רך...מרכז קישור לא טוב וצמד בלמים בינוני.

לא אתחיל לצייר פה מערכים כאילו אני מוריניו אבל לדעתי מתבקש לעבור ל3 בלמים.

החיזוק הראשון לינואר זה קשר 50:50 שידוע לשחק עם גלזר וגם במקומו בתור אחורי.

קובאס מוכשר\לא מוכשר, שחקן עם גישה כזאת אדישה אני לא יכול לסבול.

קוואס צריך מאמן טוב שיחזיר לו את החשק לשחק שיתן תצוגות כמו נגד חיפה וכמו שהיה בהולנד, יותר מידי איבודי כדור אצלו כנראה משהו מנטלי

אני אוהב את קוואס, בטוח שהכי מוכשר אצלנו, מלבד הגול שם גם את ביטון לבד מול שוער שהוכשל. 

אבל הוא צריך שהקבוצה תהיה טובה יותר, יותר חזקה הגנתית. אם ישחקו שם חוזז ובן חיימים כאלו במקומו זה בטוח לא יראה יותר טוב. 

מאמין שגם הוא עדיין מסיר חלודה.

לא יודע למה ציפיתם. מעבר למערך כזה או אחר, או שחקנים כאלה ואחרים הבעיה העיקרית שלנו הייתה חוסר ביטחון וכמו כל העונה - הקבוצה לא מאומנת. 

כרגע הדבר הכי חשוב זה לקחת את הנקודות.

נקווה שיגיע השבוע מאמן ונראה פה משהו אחר לאחר הפגרה.

14 דקות לפני, Double said:

קוואס צריך מאמן טוב שיחזיר לו את החשק לשחק שיתן תצוגות כמו נגד חיפה וכמו שהיה בהולנד, יותר מידי איבודי כדור אצלו כנראה משהו מנטלי

קשה לי להתחבר לשחקן כ"כ אדיש. מכבי במצב קשה והוא תופס מקום של זר, במידת האפשר הוא והרננדס השחקנים הראשונים שהייתי מחליף.

בוא נראה אם תחת המאמן החדש הוא יצליח להרים את עצמו.

38 דקות לפני, Sawyer said:

*חוזז רושם עוד משחק טוב (כבר ברצף)

איזה עוד משחק טוב היה לו העונה? מאז הפגרה הוא שיחק רק נגד הלסינקי בערך שתי דקות. לפני הפגרה שיחק רע נגד הפועל ירושלים. 

זה שחקן שטוב רק שהיריבה עייפה וגם אז הוא לא מסוגל להבקיע.

40 דקות לפני, Sawyer said:

קהת - רציתי לתת גם לברטקוס והשופט הזבל מקום, אבל רועי קהת הגועל נפש הזה. לא מבין איך הוא ממשיך להתהלך ביננו כאילו הכל טוב, דיי תגמר כבר. כזה דוחה, עולה לי קיא מלראות אותו.

עאלק ניסה לתרץ בראיון אחרי המשחק את התמונה. סמרטוט.

אני לא מתכנן להיות מהמגנים של חוזז, אל תשים אותי בפוזיציה הזאת מבחינתי שחקן התקפה שלא יכול לשים גול זה פשוט בלתי מתקבל. אבל אני משתדל להיות אובייקטיבי לגביו ובמשחקים האחרונים שקיבל באופן כללי הרגיש לי שהיה מחוייב, רץ הרבה (כן, כמחליף) ורשם כמה פעולות יפות וחדות. כמובן מלבד כיבושים.

33 דקות לפני, Sawyer said:

נידם היה לא רע בכלל.

התקציר הפתיע היה ארוך מקיף והוגן. 

לא מסכים

אני שומר שבת 

וואלה פיספסתי את הפנדל+ אדום וגול של פריצה 

עם כל קבוצה אחרת ברור שזה היה בתקציר

כן, אתה צודק לגמריי בקטע הזה. דיברתי מבחינת זה ש90% מהמצבים הטובים שלנו נכנסו לתקציר. בד"כ משמיטים 2-3 רק כדי לייצר תמונה שאנחנו אפילו יותר חלשים ממה שאנחנו באמת.

סאבוריט כל הזמן זז לאמצע במקום לעומק מאחורי קניקובסקי מה שמאוד סירס לגבי את המשחק לטעמי.

אני חושב שזו ההוראה של יצחקי שמגן תוקף בצד ימין וסאבוריט נכנס לאמצע לעזור נגד מתפרצות אבל וואלה זה היה נראה קצת מיותר.