Jump to content

"בא לי לזרוק חזיז..." די.

ג'ונסון

Recommended Posts

5 דקות לפני, נועם שוהם said:

ברור, אבל לצערי כמו שאתה מבין, יש מורכבות בנושא הערבים.

סופר רציתי שראדי ודאבור יקבלו עידוד, אחרי שנכוויתי איתם, אני כבר מבין את מי שלא רץ לעודד את חלאיילה. זאת המורכבות לצערי.

כל עוד זה שנשאר באי שיר שחקן, זה סביר.

אנשים לא מבינים כמה גולדהאר זה מתנה.

וזה לא אומר שהוא חף מטעויות, אבל מדובר במנהל שנכנס לספרי ההיסטוריה לצד המהפכה של בית הלוי ז"ל בכדורגל בשנות ה-60 ושמעון בכדורסל ב-70.

כל החכמולוגים שאומרים מכבי זה עשירים וכפית של זהב שהכל בא בקלות, לא מבינים מה זה מכבי.

זה עבודה סזיפית, יסודית, מאורגנת, שיטתית. גולדהאר כזה. הוא לקח מועדון בשפל גדול ובנה מעצמה.

חייבים לשמור עליו וכקהל יש לנו אחריות לזה.

אסור לנו לתת לתדמית של הגזענות השיקרית להדבק בנו, שהוא לא יברח.

כל מילה על מיטש. הוא חלק מהדברים הכי טובים שקרו לי בחיים. הוא בטופ 10 אם לא יותר גבוה...

לפני3 שעות , נועם שוהם said:

הסיפור האמיתי של הנושא מבחינתי זה הנקודה שהעלה גלעד בי.

האובר רגישות שפתחנו כולנו לקריאות נגד מחבלים.

לא ערבים חפים מפשע. מחבלים.

רגש בסיסי ובריא באנושות של הרצון לחיות אבד לנו אחרי 20 שנות קמפיין ששטף לנו את הראש שקריאות נגד ערבים (שלכולם ברור שאין הכוונה לערבים חפים מפשע) זה גזענות.

מאשימים את הקורבן שהוא זועק נגד התוקף.

גם אני נפלתי בשטיפה הזאת שנתתי לשורה הזאת כותרת לאומנית במקום גזענית. 

אבל אז קראתי את השורה בציטוט למעלה ונפל לי האסימון. השורה הזאת אפילו לא לאומנית.

כן, השורה הזאת מיותרת מאוד מבחינתי בכדורגל, אבל למה היא בכלל מזעזעת אותנו שאנשים מתעבים את אל אקצא הסמל?

הרי לא מדובר בבית תפילה.

מדובר במקום הכי מסית נגד כולנו, ימנים, שמאלנים, כאלה שעם כיפה וכאלה שבלי, מאז גרמניה הנאצית.

המקום הזה מייצר הסתה לרצח יהודים נון סטופ. דגלי ארגוני הטרור מונפים שם באהלן אהלן, נאומי הסתה זה נוהל שם ורוצחי חיילי מג"ב לפני כשנתיים בהר הבית יצאו משם.

המחבלים עשו לא פעם שימוש במקום הזה להסתרת כלי נשק והפרעות ביהודים במאה השנים האחרונות יצאו משם.

זה לא מקום קדוש ולא בית תפילה.

זה מפעל לשנאת יהודים.

אז למה זה מזעזע שיהודים רוצים שהמקום הזה ייהרס?

כל ההשוואות ההזיות שרצו בנושא הזה "אם אירופאיים היו שרים את זה על בית כנסת/יהודים" הן על אותו משקל מה השטיפת מוח האלה עשו לנו.

מישהו מכיר בית כנסת באירופה שמסית מאה שנה לרצוח נוצרים ששמים אותנו באותה שורה עם המחבלים?

מישהו מכיר ארגון טרור יהודי באירופה שפועל נגד מדינות היבשות?

קריאות נגד אל אקצא הן אולי מיותרות בכדורגל.

אבל מי שמזדעזע כל-כך מקריאות של 200 אוהדי קבוצת ספורט שהצבע שלה הוא זכר לרציחת יהודים, נגד מקום שמחנך ופועל לרציחת יהודים - הבעיה אצלו.

תשמע לפני שאתה מתחיל להתעמק ב"מצב בשטח", למה שלא תמלא טופס ראשוני ולא ממש ארוך שאתה יכול לצרף עם הקורות חיים שלך לשב"כ, אם כל כך מפריע לך ואתה כל כך מסויט על המקום הזה לך תתמיין ואולי תתרום משהו, לשיר בא לי לזרוק חזיז במסגד אל אקצה (או להבין שירה כזאת) במגרש כדורגל שאתה מוקף ביהודים זה מביך ובעיקר מראה על פחד, זה לא קשור לכל מה שרשמת איך שלא תסובב את זה.

מה אתה מסביר את עצמך בכלל ? קח צעד אחורה ותבין על מה אתה מתווכח פה וכמה שזה ילדותי,מביך, פחדני, לא קשור לכדורגל ולא תורם בשום צורה.

אם אתה לא מבין העובדה הזאת (ונראה שאתה מבין) או לפחות שאותם אנשים שכן שרים את זה בסה"כ צמאים לתשומת לב אין מה להמשיך בדיון.

אני לא חושב שרוב האנשים שרשמו פה נגד השורה רשמו עליה רק ובעיקר ממקום של זעזוע וגועל (או התייפות נפש כמו שאתה רואה את זה), אלא גם מתוך זיהוי תופעה של גידול בפופולריות של אותה שורה ורצון שזה יעלם,

כי זה מביך ולא תורם לאף אחד ואם זה יתפשט זה גם יכול לפגוע בקבוצה, אף אחד לא רוצה שזה יקרה וגם אם זה לא יקרה למה לא למנוע תופעה מביכה גם אם היא עלק עתיקה (אבל על מי אתם עובדים עם ההקטנת ראש הזאת, זה ברור לכל מי שביציע שהמספרים של הילדי נזלת ששרים את זה עלתה ספציפית השנה).

בוקר טוב, חג סיגד ויום השואה הבינלאומי שמח לכולם.

מי שמשמיע אמירות כאלו ביציע פוגע בשחקן.

סליחה, בקבוצה.

סליחה, במועדון.

סליחה, במוסד שקרוי מכבי- על רוחב המשמעות העמוקה שלו (גם בכדורסל, ובמחלקות הנוער וכו'..)

במותג, ובאופן כללי בערך שנקרא מכבי.

כבר יש פיטורים מרגש, חצי עם ישראל בשיירות שבת לשלישייה בק.שמונה, היום הגרלת גביע, בחמישי אפשר לעשות שמינית גמר היסטורית ואז דרבי. דווקא כייף.

חבל, בוואן רז אמיר כבר מלקק עם כתבות הרוח החדשה במועדון, יש הזדמנות קצת לנקות.

אז בואו נחבל, אז בואו נזרע עוד מעגל שנאה.

אחר כך מיטש ינסה למגר, המשטרה תתנכל, חברים ייעצרו, תופים יינדמו, אווירת רפאים וחוזר חלילה.

זה הרי כדורגל, אם הדלי מלא אז בואו נבעט בו.

אם לא יהיה לנו אקשן אז במה נתעסק?

עכשיו יגידו לי בוא לשורה 3, וחכה כשלך יפתחו תיק..כאילו לא היינו שם אייג'ס אגו...

בינתיים עברו שנים ורק מילה אחת נותרה- ראדי.

וככל שהזמן עובר השם הזה לא מצביע עליו כלום, ואיזכור השם שלו רק יותר מצביע עליכם.

בעצם עלינו.

ביתר היא הקבוצה הגזענית של המדינה.

אנחנו הקבוצה של המדינה הגזענית.

אני חושב שאין פה בכלל עניין לאומני,

שורות כאלה בשירים שלא מיועדות לעידוד הקבוצה/הקנטה של קבוצה יריבה לא קשורה למגרש כדורגל וצריכה להיעלם.

מה הקשר בין מסגד אלאקצא לעידוד הקבוצה? איזה דחיפה השחקנים מקבלים מזה? איך זה מקדם אותנו כקהל וקבוצה?

בנתיים זה רק יוצר פילוג בתוך הקהל והורס את העידוד שאנחנו רוצים לתת לקבוצה.

בנוגע לכל ההתייחסות למסגד עצמו ולמה שהוא מסמל כיום, אני בטוח ש90% ממי ששר את השורות האלה בכלל לא מבין ויודע מה הוא מסגד אלאקצא, מה המקום הזה מסמל ביהדות, מה הוא מסמל למוסלמים.

השירה שלהם נובעת מרצון לקבל תשומת לב ולהרגיש מגניבים וחלק מאיזה קבוצה.

לפני12 שעות , YNWA said:

אני לא שר את זה אבל מסוגל להבין את מי ששר.

כל יום שהר הבית בשליטתו של הווקאף, שורף לי בלב , כשתתחתן תגיד "אם אשכחך ירושלים..."

וזה שאתה שמאלני נגד ההתנחלויות זו בדיוק ההוכחה שהייתי צריך, אתה בעצם בהודעה שלך כפותח הנושא מאמת את כל מה שכתבתי.

להמון אנשים הנושא חרה, וגם לי עצוב בשביל חלאילה, אבל זכותם של אנשים להוציא את מה שכואב להם. כל עוד זה לא גזעני לא צריכה להיות עם זה בעיה.

אתה זה שהחליט לפתוח את הנושא, לא נירניר או כל אחד אחר שיגן עליך

אתה בחרת בקבוצה שלא מייצגת את האידיאולוגיה שלך, זו לא אשמתי. 

בסך הכל מסגד אל אקצה רחוק שנות אור מלהיות הכי קדוש למוסלמים, לעומת זאת ליהודים זה המקום הכי קדוש

הָרַחֲמָן הוּא יְזַכֵּנוּ
וִיחַיֵּינוּ וִיקָרְבֵנוּ, לִימוֹת הַמָּשִׁיחַ

וּלְבִנְיַן, בֵּית הַמִּקְדָּשׁ
ולְחַיֵּי, הָעוֹלָם הַבָּא

מצפה מכל יהודי שקורא את מה שכתוב כאן להגיד אמן, אחרת אתם כופרים ב י"ג עיקרי האמונה היהודית, וזה מאוד עצוב.

כתבתי דברים שאולי ישמעו כזלזול באמונה של אחרים אז חוזר בי, רק לא מבין אם אתה ציני או אמיתי, במיוחד לגבי השורה בסוף

לפני14 שעות , נועם שוהם said:

הרי לא מדובר בבית תפילה.

מדובר במקום הכי מסית נגד כולנו, ימנים, שמאלנים, כאלה שעם כיפה וכאלה שבלי, מאז גרמניה הנאצית.

המקום הזה מייצר הסתה לרצח יהודים נון סטופ. דגלי ארגוני הטרור מונפים שם באהלן אהלן, נאומי הסתה זה נוהל שם ורוצחי חיילי מג"ב לפני כשנתיים בהר הבית יצאו משם.

המחבלים עשו לא פעם שימוש במקום הזה להסתרת כלי נשק והפרעות ביהודים במאה השנים האחרונות יצאו משם.

זה לא מקום קדוש ולא בית תפילה.

זה מפעל לשנאת יהודים.

אז למה זה מזעזע שיהודים רוצים שהמקום הזה ייהרס?

צודק לגמרי בנאדם! מדובר במבנה טרור בתחפושת של בית תפילה. כולם שם מחבלים

חדשות רוטר - מסגד אל אקצא מבפנים הבוקר - מאות אבנים שהוכנו מבעוד מועד

N12 - תיעוד מהר הבית: מאגרי אבנים בתוך מסגד אל אקצא

1 hour ago, שמש צהובה said:

בואנה למה רק עכשיו אתה אומר?! סעמק איזה מניאקים הערבים האלה

דחוף תעביר את זה לשבכ או ללשכת ראש העיר או לועד בית!!!1

3 דקות לפני, ג'ונסון said:

בואנה למה רק עכשיו אתה אומר?! סעמק איזה מניאקים הערבים האלה

דחוף תעביר את זה לשבכ או ללשכת ראש העיר או לועד בית!!!1

אולי כדאי שהשב"כ יתחילו אצלך כי משת"פים שמאלנים כמוך הכי מסוכנים לקיום ועתיד המדינה.

אני לא מבין, הטיעון שלכם הוא שצריך להפסיק את השירים האלה כי הם גזעניים או כי אין להם קשר למכבי? כי אם ככה למה אתם לא משקיעים את אותו המאמץ במחיקת השורה ״אני אוהב חשיש עם אדולן״ שיכולה לעודד שימוש בסמים בקרב ילדים ונוער וגם לה אין שום קשר למועדון מכבי תל אביב וערכיו? 

הקרן החדשה עשו פה עבודה חזקה במשך שנים עם "בועטים את הגזענות מהמגרשים" נתפסו חזק על מכבי וביתר וכתבו דוחות כל פעם ששרו שירים על טועמה או משהו בסגנון. אבל כמובן שלא התייחסו לשער 5 ואוהדי הפועל.  עשו עבודה כל כך טובה שהקהל שלנו בטוח שאנחנו הקהל הכי גזעני שיש..

לפני2 שעות , שמש צהובה said:

אולי כדאי שהשב"כ יתחילו אצלך כי משת"פים שמאלנים כמוך הכי מסוכנים לקיום ועתיד המדינה.

אוקי אז עכשיו הבאנו למה עצם הדיון על זה מיותר?

היציע מיועד ללאומנים? אסור לערבים ושמאלנים לאהוד את מכבי?

ומי שהוא ימני ולא רוצה לזרוק רימון למסגד?

וואלה נועם שוהם היקר לליבי (באמת), 

אתה יכול לפתוח נושא שכנוע לאומנות בבוטקה, מה הקשר לפורום "מדינת היהודים". אה אופס.

32 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אוקי אז עכשיו הבאנו למה עצם הדיון על זה מיותר?

היציע מיועד ללאומנים? אסור לערבים ושמאלנים לאהוד את מכבי?

ומי שהוא ימני ולא רוצה לזרוק רימון למסגד?

וואלה נועם שוהם היקר לליבי (באמת), 

אתה יכול לפתוח נושא שכנוע לאומנות בבוטקה, מה הקשר לפורום "מדינת היהודים". אה אופס.

אותו דבר אפשר לשאול על פותח הנושא הנוכחי, מה הקשר לפורום מדינת היהודים? שיפתח נושא חינוך מחדש בבוטקה.

ואם כל הסיפור הוא לנקות את הפלייליסט ביציע משירים שלא קשורים למכבי אז הייתי מצפה לראות אותכם מתרעמים גם על שירת ״אני אוהב חשיש עם אדולן״, ״דאלה בוקה״, ״רכבת לילה לקהיר״, ״ילדה של אב״ וכו׳ וכו׳, גם קריאות כמו ״אצילי בן זונה״ במשחק נגד אשדוד ו״אבוקסיס חולה ****״ כשהוא בכלל בלאומית הייתי מצפה מכם לגנות, אבל לא, משום מה רק כשזה נוגע לבני דודנו השוודים מתעורר בכם הצורך לבלבל את הביצים.

לפני5 שעות , שמש צהובה said:

כן סבבה והכל…

אבל איך זה קשור לעידוד של קבוצת הכדורגל שאתה אוהד?

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

אותו דבר אפשר לשאול על פותח הנושא הנוכחי, מה הקשר לפורום מדינת היהודים? שיפתח נושא חינוך מחדש בבוטקה.

ואם כל הסיפור הוא לנקות את הפלייליסט ביציע משירים שלא קשורים למכבי אז הייתי מצפה לראות אותכם מתרעמים גם על שירת ״אני אוהב חשיש עם אדולן״, ״דאלה בוקה״, ״רכבת לילה לקהיר״, ״ילדה של אב״ וכו׳ וכו׳, גם קריאות כמו ״אצילי בן זונה״ במשחק נגד אשדוד ו״אבוקסיס חולה ****״ כשהוא בכלל בלאומית הייתי מצפה מכם לגנות, אבל לא, משום מה רק כשזה נוגע לבני דודנו השוודים מתעורר בכם הצורך לבלבל את הביצים.

שוב, אתה מצפה מאיתנו לגנות שירים כמו רכבת לילה לקהיר כי אתה אחד משני דברים:

1. מפגר 100 מ100.

2. משחק אותה מפגר.

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

אבל אני אוהב חשיש ולא חושב שזה רע, ולמי מפריע ששרים לבוקה? בוא אחי.. ברור לך שיש הבדל. באופן כללי חשוב להבדיל בין נאצה לגזענות, זה שני דברים שאי אפשר להצדיק אבל צריך להתייחס לכל אחד בנפרד (כמו שאתה שונא את הפועל ואת חיפה והן שונות? כזה)

וברצינות,

אם לא הבנת את הקשר אז המילים הללו פוגעות בחתך מסוים של שחקנים ואוהדים ואנשים מהיותם משתייכים לחתך מסוים באוכלוסייה. אני יודע שזה קשה, אבל אם כמה שגזענות יכולה להיות צודקת (כמו שנועם שוהם מנסה להסביר לנו פעם אחר פעם כאילו זה קשור לנושא) גזענות זה גזענות זה גזענות. אפשר לשמור אותה למקומות שלשם היא מיועדת - אם יש כאלה. פשוט לא צריך להיות קשר בין העמדה הלאומנית של אנשים לפעילות שלהם ביציע.. למה זה מוזר לכם?

לפני5 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

אבל אני אוהב חשיש ולא חושב שזה רע, ולמי מפריע ששרים לבוקה? בוא אחי.. ברור לך שיש הבדל. באופן כללי חשוב להבדיל בין נאצה לגזענות, זה שני דברים שאי אפשר להצדיק אבל צריך להתייחס לכל אחד בנפרד (כמו שאתה שונא את הפועל ואת חיפה והן שונות? כזה)

וברצינות,

אם לא הבנת את הקשר אז המילים הללו פוגעות בחתך מסוים של שחקנים ואוהדים ואנשים מהיותם משתייכים לחתך מסוים באוכלוסייה. אני יודע שזה קשה, אבל אם כמה שגזענות יכולה להיות צודקת (כמו שנועם שוהם מנסה להסביר לנו פעם אחר פעם כאילו זה קשור לנושא) גזענות זה גזענות זה גזענות. אפשר לשמור אותה למקומות שלשם היא מיועדת - אם יש כאלה. פשוט לא צריך להיות קשר בין העמדה הלאומנית של אנשים לפעילות שלהם ביציע.. למה זה מוזר לכם?

לפני5 שעות , nirnir20 said:

שוב, אתה מצפה מאיתנו לגנות שירים כמו רכבת לילה לקהיר כי אתה אחד משני דברים:

1. מפגר 100 מ100.

2. משחק אותה מפגר.

אז אחרי כל ההתפתלויות והנסיונות להסביר למה צריך לבעוט את ה״גזענות״ מהמגרשים בטיעונים עלובים כמו ״אין קשר למכבי״ וכו הכל מסתכם בשאלה האם מדובר בגזענות, עכשיו תשכנעו אותי למה שירת בא לי לזרוק חזיז למסגד אל אקצא היא גזענות ואני אצטרף אליכם לשריקות בוז בפעם הבאה שזה קורה.

On 1.11.2021 at 00:58, נועם שוהם said:

אני חושב שרשמתי 8 פעמים בנושא הזה שהשורה הזאת מיותרת לדעתי. נהיה מתיש שאנשים לא מגיבים למה שכותבים.

ועדיין, הטירוף (!) שאנשים עושים מזה שמישהו שר במגרש כדורגל נגד מקום שמסית לרצוח אותו - זה הזייה.

זה הכדורגל בכל העולם. אנשים מערבים דברים שלא קשורים לכר הדשא. שום דבר לא הומצא פה.

הזעזוע היה מתקבל אם באמת היה מדובר בגזענות, אבל זעזוע אובסיסיבי כזה על זה שאנשים שרים נגד מקום שקורא לרצוח אותם? השתגענו.

כולל אני ששם לב לטרללת רק עכשיו.

יש לי בעיה עקרונית עם שיח כזה שאתה מציג.

מצד אחד אתה מגנה ואומר שהשורה הזאת מיותרת לדעתך. אבל מצד שני אתה מוסיף עוד שורות ואומר שזו הזייה שהטירוף שאנשים עושים מזה.

אתה מחפש את המורכבות במקום שצריך להיות נחרץ. לא חושב שיש פה אפור. יש פה שחור או לבן. מה עוזרת השורה הזאת למכבי? מה זה רלוונטי בכלל לביטחון ישראל? זה עוזר לנו לחזק את ההגנה על הגבולות? את ההגנה הפנימית? ימנע שומרי החומות 2? עוזר לממשלה למשול? עוזר למה? לא הבנתי. זה בעיקר עוזר להיות 'כאילו קיצוני' ועוד קצת 'מגניב' ומחזק עוד כל מיני אלמנטים חסרים בזהות האישית של מי שמתלהב מהשורה הזאת. זה לא ציונות ולא ימניות. שלא נתבלבל. גם גדולי הציונות הדתית לא היו מסכימים עם השורה הזאת בשום צורה.

מי שרוצה להגן על המדינה יודע היטב מה הכתובת ואיך עושים את זה. לתת שורה כזאת שלדעתי רוב מי ששר אותה בכלל לא שר אותה מאידיאולוגיה אלא מכוח האינרציה\כוח הסתלבט היא לא רלוונטית ולא יוצרת לכידות בקהל. אגב כשדאבור היה אצלנו ופירסמתי דברים שמצאתי בפייסבוק שלו על קבוצות שהוא היה חבר בהם וכו' כולם פה הזדעזעו ממה שכתבתי וטענו שזה בדיחה. והנה, אחרי כמה שנים נתן סנוקרת והביזיון הגדול שהוא ממשיך לשחק בנבחרת ישראל. אם דאבור היה מגיע למכבי היו צריכים להפוך את המועדון. לא פחות. כי אז הייתה התנגשות ענקית בין זהות יהודית ציונית שורשית של המועדון לבין שחקן שהתבטא בציבור נגד מדינת ישראל. 

בשורה התחתונה - אם היה פה מקרה של שחקן כמו דאבור שמגיע למכבי הייתי מבין ומצטרף למהלך להדיח אותו מהמועדון.

ופה? מה יש פה? מה הרעיון? מה המהות? סתם שורה שמישהו הכניס שעכשיו אנחנו מתווכחים עליה. בעומק הדברים יש פה משהו מהותי שאנשים נגררים לכל מיני שורות בשירים שהם הזויות ולא מקדמות שום דבר חוץ מאיזו תחושה פיקטיבית שזה מצליח. שזה עובד. שבזכות השורה הזאת אנחנו עושים שינוי בחברה הישראלית ואולי גם מרגישים שליטה על מה שקורה. בתכלס - הכל שטויות. זה לא מקדם שום דבר. 

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

אגב כשדאבור היה אצלנו ופירסמתי דברים שמצאתי בפייסבוק שלו על קבוצות שהוא היה חבר בהם וכו' כולם פה הזדעזעו ממה שכתבתי וטענו שזה בדיחה.

???

לפני7 שעות , AvielMaccabi4 said:

אז אחרי כל ההתפתלויות והנסיונות להסביר למה צריך לבעוט את ה״גזענות״ מהמגרשים בטיעונים עלובים כמו ״אין קשר למכבי״ וכו הכל מסתכם בשאלה האם מדובר בגזענות, עכשיו תשכנעו אותי למה שירת בא לי לזרוק חזיז למסגד אל אקצא היא גזענות ואני אצטרף אליכם לשריקות בוז בפעם הבאה שזה קורה.

קל

על פי חוק העונשין הישראלי, גזענות מוגדרת כרדיפה, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות או אלימות, או גרימת מדנים כלפי ציבור בני אדם או חלקים של האוכלוסייה או יחידים, בשל צבע או השתייכות לגזע או למוצא לאומי-אתני.

Just now, השני למאי תשעים ושמונה said:

קל

על פי חוק העונשין הישראלי, גזענות מוגדרת כרדיפה, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות או אלימות, או גרימת מדנים כלפי ציבור בני אדם או חלקים של האוכלוסייה או יחידים, בשל צבע או השתייכות לגזע או למוצא לאומי-אתני.

המקרה שלנו לא נופל בהגדרה של שום דבר ממה שרשום פה

1 hour ago, Krishi said:

המקרה שלנו לא נופל בהגדרה של שום דבר ממה שרשום פה

טוב אחי :doh: חחחחחחח

שוב אין בעיה אישית שתהיה לאומן גזען תהיה מה שבא לך מי אני שאשפוט יש לי חבר קרוב שנאבק אחד על אחד עם מחבל עם סכין ויצא מזה בחיים ועכשיו הוא הבנאדם הכי גזען עלי האדמות אני בחיים לא אשפוט ואכעס על הדעות שלו כל אחד וסיפור חייו. אבל אחי גזענות זה גזענות זה גזענות. אין צורך לפתוח על זה דיון בפורום הזה כי זה לא קשור למכבי תל אביב. 

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

יש לי בעיה עקרונית עם שיח כזה שאתה מציג.

מצד אחד אתה מגנה ואומר שהשורה הזאת מיותרת לדעתך. אבל מצד שני אתה מוסיף עוד שורות ואומר שזו הזייה שהטירוף שאנשים עושים מזה.

אתה מחפש את המורכבות במקום שצריך להיות נחרץ. לא חושב שיש פה אפור. יש פה שחור או לבן. מה עוזרת השורה הזאת למכבי? מה זה רלוונטי בכלל לביטחון ישראל? זה עוזר לנו לחזק את ההגנה על הגבולות? את ההגנה הפנימית? ימנע שומרי החומות 2? עוזר לממשלה למשול? עוזר למה? לא הבנתי. זה בעיקר עוזר להיות 'כאילו קיצוני' ועוד קצת 'מגניב' ומחזק עוד כל מיני אלמנטים חסרים בזהות האישית של מי שמתלהב מהשורה הזאת. זה לא ציונות ולא ימניות. שלא נתבלבל. גם גדולי הציונות הדתית לא היו מסכימים עם השורה הזאת בשום צורה.

מי שרוצה להגן על המדינה יודע היטב מה הכתובת ואיך עושים את זה. לתת שורה כזאת שלדעתי רוב מי ששר אותה בכלל לא שר אותה מאידיאולוגיה אלא מכוח האינרציה\כוח הסתלבט היא לא רלוונטית ולא יוצרת לכידות בקהל. אגב כשדאבור היה אצלנו ופירסמתי דברים שמצאתי בפייסבוק שלו על קבוצות שהוא היה חבר בהם וכו' כולם פה הזדעזעו ממה שכתבתי וטענו שזה בדיחה. והנה, אחרי כמה שנים נתן סנוקרת והביזיון הגדול שהוא ממשיך לשחק בנבחרת ישראל. אם דאבור היה מגיע למכבי היו צריכים להפוך את המועדון. לא פחות. כי אז הייתה התנגשות ענקית בין זהות יהודית ציונית שורשית של המועדון לבין שחקן שהתבטא בציבור נגד מדינת ישראל. 

בשורה התחתונה - אם היה פה מקרה של שחקן כמו דאבור שמגיע למכבי הייתי מבין ומצטרף למהלך להדיח אותו מהמועדון.

ופה? מה יש פה? מה הרעיון? מה המהות? סתם שורה שמישהו הכניס שעכשיו אנחנו מתווכחים עליה. בעומק הדברים יש פה משהו מהותי שאנשים נגררים לכל מיני שורות בשירים שהם הזויות ולא מקדמות שום דבר חוץ מאיזו תחושה פיקטיבית שזה מצליח. שזה עובד. שבזכות השורה הזאת אנחנו עושים שינוי בחברה הישראלית ואולי גם מרגישים שליטה על מה שקורה. בתכלס - הכל שטויות. זה לא מקדם שום דבר. 

אני לא מגנה, כי בעיני אין שום בעיה שהקורבן מייחל להריסת מקום שמייצר טרור מאה שנה נגד הקורבן, משפחתו ועמו.

אל אקצא זה לא בית תפילה. זה מסגד טרור.

כל מדינה בריאה ושפוייה היתה סוגרת מקום שקורא לחסל את המדינה בה הוא נמצא. פה מזדעקים וקוראים לרצון הבריא הזה גזענות.

אני כן אומר, שזאת שורה מיותרת ולא קשורה לכדורגל ושלא צריך להאחז בה כאילו היא חזות הכל. השמים לא יפלו אם הקריאה הצודקת הזאת לא תשמע בבלומפילד. בדיוק כמו שקל לוותר על שורות של סמים.

אבל אם כבר יש כמה שממש בוער להם לצעוק את הדבר הזה בבלומפילד, אם בא לך, תגיד להם עד מחר שהם קוראים משהו מיותר בכדורגל כמו השורות סמים.

אל תגיד להם שהם גזענים, רק כי הם רוצים להרוס מקום שפועל וקורא לרצוח אותם.

נ.ב

גדולי הציונות הדתית בעד שאף ערבי לא יכנס לחלק משטח הר הבית, שאליו אסור לנוכרי להכנס.

שמדובר במקום שמייצר טרור, שנאה ואלימות נגד יהודים - לדעתי קל וחומר שהם יהיו בעד סגירת אותו מקום.