Jump to content

"בא לי לזרוק חזיז..." די.

ג'ונסון

Recommended Posts

23 דקות לפני, המכבייה said:

אני אוהד מכבי בגלל אבא שלי. מי שאוהד את מכבי מסיבה פוליטית או בחר בזה ביודעין, הוא מיעוט. הרוב מגיעים לזה בילדות בלי להבין בכלל מה אומרת הבחירה שלהם. מכאן, אפשר לאמץ נראטיבים כמה שרוצים. אני לא עליון כי אני מכבי, אני לא ווינר מיוחד בחיי הפרטיים כי אני מכבי, אני רק אוהד את הצהוב והכחול של ילדותי ואדם הוא סך כל זכרונותיו. דעתי הפוליטית לא קשורה לכלום. מכבי לא צריכה לממש לי דבר מלבד כבוד לכולם וחוסר גזענות ושתשים כדורים ברשת של היריבה.  

כל אחד ומה שהוא גדל עליו 

אולי בגלל זה כנער הייתי מהאוהדים הנאמנים והקיצוניים שיש לקבוצה הזו

אבא שלי גדל ביפו והערבים מיררו לו את החיים

אמא שלי כשהתחילה לצאת עם אבא שלי שאלה שם ערבי איך מגיעים לאנשהו, והוא כיוון אותה לתהום, שרק בנס היא לא התדרדרה עם הרכב ומתה

אני בגיל 15 נסעתי בקו 18 לבלומפילד ובצהרי יום, רדפו אחריי בשדרות ירושלים וניסו לעשות בי לינץ׳ קבוצה של ערבים , רצתי ריצת אמוק לבלומפילד וניצלתי 

כל אחד והחוויות שלו

6 דקות לפני, YNWA said:

אני לא צריך לכתוב שום דבר כתבו 100 שנה לפני שנולדתי

אתה מוזמן לקרוא 

https://he.m.wikipedia.org/wiki/יהדות_השרירים

אם נורדאו היה קורא את התגובות שלך פה הוא היה מתהפך בקברו.

1 דקה לפני, YNWA said:

כל אחד ומה שהוא גדל עליו 

אמא שלי כשהתחילה לצאת עם אבא שלי שאלה שם ערבי איך מגיעים לאנשהו, והוא כיוון אותה לתהום, שרק בנס היא לא התדרדרה עם הרכב ומתה

אני בגיל 15 נסעתי בקו 18 לבלומפילד ובצהרי יום, רדפו אחריי בשדרות ירושלים וניסו לעשות בי לינץ׳ קבוצה של ערבים , רצתי ריצת אמוק לבלומפילד וניצלתי 

כל אחד והחוויות שלו

אחי תשחרר את זה מהכדורגל תשחרר, זה לא קשור למכבי או לשחקן ערבי כזה או אחר שמשחק אצלנו, כל עוד השחקן הזה לא בוחר ללכת בדרך של דאבור לדוגמה.

אתה לא היחיד שעבר חוויות לא נעימות עם ערבים תאמין לי, פשוט יש כאלה שמצליחים לנתק את האהבה שלהם למכבי לשנאה/פחד/וואטבר שלהם עם הערבים.

Just now, YNWA said:

כל אחד ומה שהוא גדל עליו 

אני בגיל 15 נסעתי בקו 18 לבלומפילד ובצהרי יום, רדפו אחריי וניסו לעשות בי לינץ׳ קבוצה של ערבים , רצתי ריצת אמוק לבלומפילד וניצלתי 

כל אחד והחוויות שלו

אני לא מגמד את שלך, חלילה. ניהלתי ויכוח דומה במהות שלו אתמול עם מישהו אחר פה על הדרבי הקרוב והזחיחות שלו. היו ימים שבאתי בשביל תיקו והיו שלא. השם מכבי לא הופך אותי לווינר באופן אישי או מוצלח יותר מאחרים. תמיד צניעות, זה כדורגל והכל יכול להתהפך עליך ברגע. אבא סחב אותי וככה זה קרה. יכול היה להיות אחרת. ברור שאני שמח שכך יצא וחיי קשורים לקבוצה הזאת בקשר הכי חזק שיש, זאת חתונה לכל החיים בלי יציאה. לא חושב שצריך לחשוד מראש במניעיו של כדורגלן מקצועני שחתם אצלנו ומייצג אותנו ונלחם עבור החולצה. אז שרן, אחד הקפטנים הגדולים שהיו לנו(והיו לנו), הוא שמאלן מין הסתם. הוא לא ישפט על זה לחומרה, נכון? ככה צריך להיות עם כולם. יש במכבי ובקהל שלה את כל הגוונים של החברה הישראלית. זה יפה וזה נכון. אנחנו לא מדירים אף אחד מאיתנו.

43 דקות לפני, המכבייה said:

אני אוהד מכבי בגלל אבא שלי. מי שאוהד את מכבי מסיבה פוליטית או בחר בזה ביודעין, הוא מיעוט. הרוב מגיעים לזה בילדות בלי להבין בכלל מה אומרת הבחירה שלהם. מכאן, אפשר לאמץ נראטיבים כמה שרוצים. אני לא עליון כי אני מכבי, אני לא ווינר מיוחד בחיי הפרטיים כי אני מכבי, אני רק אוהד את הצהוב והכחול של ילדותי ואדם הוא סך כל זכרונותיו. דעתי הפוליטית לא קשורה לכלום. מכבי לא צריכה לממש לי דבר מלבד כבוד לכולם וחוסר גזענות ושתשים כדורים ברשת של היריבה.  

ומאידך, אני חונכתי על ברכי המכביזם בבית ופיתחתי לי תווי אופי דומים,

לא בגלל האופי של הקבוצה באותה עונה (לצורך העניין 96' זו העונה שנכנסתי למגרשים),

אלא בגלל האופי בבית, על הבחירה של אבא של אבא שלי לאהוד מכבי, הרי לכל קהל בסופו של דבר יש אופי מסויים.

מכבי בעיני, צריכה לדגול בהמון ערכים מלבד לשים את הכדור ברשת.

1 hour ago, YNWA said:

אני לא שר את זה אבל מסוגל להבין את מי ששר.

כל יום שהר הבית בשליטתו של הווקאף, שורף לי בלב , כשתתחתן תגיד "אם אשכחך ירושלים..."

וזה שאתה שמאלני נגד ההתנחלויות זו בדיוק ההוכחה שהייתי צריך, אתה בעצם בהודעה שלך כפותח הנושא מאמת את כל מה שכתבתי.

להמון אנשים הנושא חרה, וגם לי עצוב בשביל חלאילה, אבל זכותם של אנשים להוציא את מה שכואב להם. כל עוד זה לא גזעני לא צריכה להיות עם זה בעיה.

אתה זה שהחליט לפתוח את הנושא, לא נירניר או כל אחד אחר שיגן עליך

אתה בחרת בקבוצה שלא מייצגת את האידיאולוגיה שלך, זו לא אשמתי. 

בסך הכל מסגד אל אקצה רחוק שנות אור מלהיות הכי קדוש למוסלמים, לעומת זאת ליהודים זה המקום הכי קדוש

הָרַחֲמָן הוּא יְזַכֵּנוּ
וִיחַיֵּינוּ וִיקָרְבֵנוּ, לִימוֹת הַמָּשִׁיחַ

וּלְבִנְיַן, בֵּית הַמִּקְדָּשׁ
ולְחַיֵּי, הָעוֹלָם הַבָּא

מצפה מכל יהודי שקורא את מה שכתוב כאן להגיד אמן, אחרת אתם כופרים ב י"ג עיקרי האמונה היהודית, וזה מאוד עצוב.

שמע נגיד ומה שאתה אומר נכון,

איך זה קשור לכדורגל? איך זה קשור ללעודד את הקבוצה/להקניט את הקבוצה היריבה?

בטוח שלמרבית הקהל מפריעים מאוד מחירי הדיור במדינה, אולי נוסיף שורה באחד השירים נגד זה?

25 דקות לפני, nirnir20 said:

אחי תשחרר את זה מהכדורגל תשחרר, זה לא קשור למכבי או לשחקן ערבי כזה או אחר שמשחק אצלנו, כל עוד השחקן הזה לא בוחר ללכת בדרך של דאבור לדוגמה.

אתה לא היחיד שעבר חוויות לא נעימות עם ערבים תאמין לי, פשוט יש כאלה שמצליחים לנתק את האהבה שלהם למכבי לשנאה/פחד/וואטבר שלהם עם הערבים.

אנחנו זולגים לנושא אחר 

הנושא כאן הוא קריאות בנושא הר הבית .

בגלל שהפעם ציטטת בכבוד (ואתה יודע שאני יותר מבוגר ממך, ובערך עשור יותר ממך ביציע, אז יש דרך להגיב) אני אצטט בחזרה 

אני לא בעד השיר 

אבל מסוגל להבין את מי ששר 

בסופו של דבר, חלומו של כל יהודי צריך להיות לבנות את בית המקדש על הר הבית 

לא צריך להתבייש בזה ואם זה מפריע למישהו, אז זו לא אשמתי. לא שר, מבין את מי ששר, כאן דעתי הובהרה ומבחינתי נגמר הדיון לא מגיב כאן יותר.

אתם אוהדי מכבי והאידיאולוגיה שלכם הפוכה? תתחילו להיתרגל אתם דעת מיעוט ולא תוכלו לשנות את המועדון הזה אתם טוחנים קמח טחון

אני פה מ-2006 וזה מדהים אותי איך הפורום הוא אותו פורום והויכוחים לא משתנים ורק משנים תצורה. וואלה בתור אחד שהיה הולך למשחקים ב11 עם חולצת כהנא צהובה אני חייב להגיד שלדעתי ההסתכלות צריכה להיות בפריזמה רחבה יותר ולא אם השחקן ערבי או לא. אלא אם השחקן עומד בקוד התנהלות ציוני שמכבד את מוסדות השלטון, המדינה והקבוצה. אם לא - אין לו מה לחפש במכבי ולו לשניה אחת. סטייל מואנס. אין ולא צריכה להיות מחילה וקבלה של העוכר ישראל הזה. נמחק לצמיתות בעבור כל הגולים שבעולם. ומאידך חליאלה או שחקנים אחרים צריכים לקבל עידוד. אין אפס. די עם האנטי בשקל. לפחות שיהיה הגיון.

לפני7 שעות , ג'ונסון said:

יש פה מישהו שאשכרה חושב שלגיטימי לשיר "לזרוק חזיז למסגד אל אקצא"? 

הסיפור האמיתי של הנושא מבחינתי זה הנקודה שהעלה גלעד בי.

האובר רגישות שפתחנו כולנו לקריאות נגד מחבלים.

לא ערבים חפים מפשע. מחבלים.

רגש בסיסי ובריא באנושות של הרצון לחיות אבד לנו אחרי 20 שנות קמפיין ששטף לנו את הראש שקריאות נגד ערבים (שלכולם ברור שאין הכוונה לערבים חפים מפשע) זה גזענות.

מאשימים את הקורבן שהוא זועק נגד התוקף.

גם אני נפלתי בשטיפה הזאת שנתתי לשורה הזאת כותרת לאומנית במקום גזענית. 

אבל אז קראתי את השורה בציטוט למעלה ונפל לי האסימון. השורה הזאת אפילו לא לאומנית.

כן, השורה הזאת מיותרת מאוד מבחינתי בכדורגל, אבל למה היא בכלל מזעזעת אותנו שאנשים מתעבים את אל אקצא הסמל?

הרי לא מדובר בבית תפילה.

מדובר במקום הכי מסית נגד כולנו, ימנים, שמאלנים, כאלה שעם כיפה וכאלה שבלי, מאז גרמניה הנאצית.

המקום הזה מייצר הסתה לרצח יהודים נון סטופ. דגלי ארגוני הטרור מונפים שם באהלן אהלן, נאומי הסתה זה נוהל שם ורוצחי חיילי מג"ב לפני כשנתיים בהר הבית יצאו משם.

המחבלים עשו לא פעם שימוש במקום הזה להסתרת כלי נשק והפרעות ביהודים במאה השנים האחרונות יצאו משם.

זה לא מקום קדוש ולא בית תפילה.

זה מפעל לשנאת יהודים.

אז למה זה מזעזע שיהודים רוצים שהמקום הזה ייהרס?

כל ההשוואות ההזיות שרצו בנושא הזה "אם אירופאיים היו שרים את זה על בית כנסת/יהודים" הן על אותו משקל מה השטיפת מוח האלה עשו לנו.

מישהו מכיר בית כנסת באירופה שמסית מאה שנה לרצוח נוצרים ששמים אותנו באותה שורה עם המחבלים?

מישהו מכיר ארגון טרור יהודי באירופה שפועל נגד מדינות היבשות?

קריאות נגד אל אקצא הן אולי מיותרות בכדורגל.

אבל מי שמזדעזע כל-כך מקריאות של 200 אוהדי קבוצת ספורט שהצבע שלה הוא זכר לרציחת יהודים, נגד מקום שמחנך ופועל לרציחת יהודים - הבעיה אצלו.

33 דקות לפני, נועם שוהם said:

קריאות נגד אל אקצא הן אולי מיותרות בכדורגל.

אפשר לסכם הכל במשפט הזה, מינוס המילה 'אולי'.

רוצים להיות פעילים או מעורבים פוליטית? תצטרפו לתנועה או למפלגה, לכו להפגנות, תכתבו פוסטים ברשתות חברתיות, הכל סבבה, בכיף שיהיה לכם. רק תישארו מחוץ לספורט, תודה שלום (אין לי אשליות שזה יקרה).

1 דקה לפני, ravid said:

אפשר לסכם הכל במשפט הזה, מינוס המילה 'אולי'.

רוצים להיות פעילים או מעורבים פוליטית? תצטרפו לתנועה או למפלגה, לכו להפגנות, תכתבו פוסטים ברשתות חברתיות, הכל סבבה, בכיף שיהיה לכם. רק תישארו מחוץ לספורט, תודה שלום (אין לי אשליות שזה יקרה).

ספורט ופוליטיקה הולכים יד ביד בהמון מקומות, גם במכבי. מי שאומר אחרת פשוט משקר לעצמו. 

המה גם שלא מדובר באיזו פוליטיקה פנימית, מדובר במאבק לאומי נגד אויב משותף.

זיו נו באמת. מה הקשר בין מכבי למסגד אל אקצא. אפשר להגיד שזה לא בסדר בלי להמשיך ולהיצתדק כל הזמן ולהישען על איזה אתוס לא ברור. יש פה משהו לא רלוונטי. לא צריך להוסיף שורות שמראות כמה הצדק ההיסטורי איתנו. מה זה נותן?

58 דקות לפני, צהוב ביציע said:

ומאידך, אני חונכתי על ברכי המכביזם בבית ופיתחתי לי תווי אופי דומים,

לא בגלל האופי של הקבוצה באותה עונה (לצורך העניין 96' זו העונה שנכנסתי למגרשים),

אלא בגלל האופי בבית, על הבחירה של אבא של אבא שלי לאהוד מכבי, הרי לכל קהל בסופו של דבר יש אופי מסויים.

מכבי בעיני, צריכה לדגול בהמון ערכים מלבד לשים את הכדור ברשת.

לגמרי. אבל אצלי זה לא אני ואפסי עוד. גם אני ירשתי מאבא את העניין הזה, אבא שלי הוא שמעון מזרחי מוקטן. אבל אתה יודע מה היה רשום במגרש הישן של מכביסל? הצלחה קודמת לעבודה רק במילון. ובעיני, הטווח הרחב של זה- לא מדירים, מקבלים כל מי שיכול לתרום לנו, כל מי שיגרום לנו לקלוע או לכבוש יותר. ראדי בעונה הראשונה שלו היה כל מה שחלמתי עליו מקשר של מכבי. הוא, אלברמן וזהבי מינואר? זאת המרצדס המושלמת, זיקוק של הרעיון הזה בשלושה קשרים שונים. מיקי מוטי גרסת הרגל. 

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

זיו נו באמת. מה הקשר בין מכבי למסגד אל אקצא. אפשר להגיד שזה לא בסדר בלי להמשיך ולהיצתדק כל הזמן ולהישען על איזה אתוס לא ברור. יש פה משהו לא רלוונטי. לא צריך להוסיף שורות שמראות כמה הצדק ההיסטורי איתנו. מה זה נותן?

אני חושב שרשמתי 8 פעמים בנושא הזה שהשורה הזאת מיותרת לדעתי. נהיה מתיש שאנשים לא מגיבים למה שכותבים.

ועדיין, הטירוף (!) שאנשים עושים מזה שמישהו שר במגרש כדורגל נגד מקום שמסית לרצוח אותו - זה הזייה.

זה הכדורגל בכל העולם. אנשים מערבים דברים שלא קשורים לכר הדשא. שום דבר לא הומצא פה.

הזעזוע היה מתקבל אם באמת היה מדובר בגזענות, אבל זעזוע אובסיסיבי כזה על זה שאנשים שרים נגד מקום שקורא לרצוח אותם? השתגענו.

כולל אני ששם לב לטרללת רק עכשיו.

4 דקות לפני, נועם שוהם said:

אני חושב שרשמתי 8 פעמים בנושא הזה שהשורה הזאת מיותרת לדעתי. נהיה מתיש שאנשים לא מגיבים למה שכותבים.

ועדיין, הטירוף (!) שאנשים עושים מזה שמישהו שר במגרש כדורגל נגד מקום שמסית לרצוח אותו - זה הזייה.

זה הכדורגל בכל העולם. אנשים מערבים דברים שלא קשורים לכר הדשא. שום דבר לא הומצא פה.

הזעזוע היה מתקבל אם באמת היה מדובר בגזענות, אבל זעזוע אובסיסיבי כזה על זה שאנשים שרים נגד מקום שקורא לרצוח אותם? השתגענו.

כולל אני ששם לב לטרללת רק עכשיו.

ולמה חשדנות טבעית נגד שחקנים מקצוענים שמשחקים עבור החולצה? שירגישו הכי בבית. זאת דרך מצויינת להפיג מתחים. 

יואב, אני אישית בעקרון בעד.

כל עוד השחקן חף מפשע לדעתי הוא צריך לקבל עידוד.

אבל אני גם שם כוכבית צנועה קטנה.

אני גם הייתי בעד לשיר לראדי ולדאבור ולא הבנתי מה רוצים מהם.

אחרי שהוכח שאני טעיתי, מתבקש שאהיה קצת צנוע יותר (:

לאור מקרי העבר, כל עוד זה מסתכם בזה שאין שיר שחקן, גם אם זה לא אידיאלי, זה סביר.

עשו את זה פה גם לשחקנים יהודיים

6 דקות לפני, נועם שוהם said:

כל אוהד השחקן חף מפשע לדעתי הוא צריך לקבל עידוד.

לאור מקרי העבר, כל עוד זה מסתכם בזה שאין שיר שחקן, גם אם זה לא אידיאלי, זה סביר.

לא אצא לרחובות על שיר שחקן(:

אבל אני חושב שהסימטריה לא מדוייקת. לפחות לא עבורי. אני רציתי לתת לדאבור ולראדי את הכי הרבה ביטחון שאני יכול כקהל, כדי שיהיו טובים יותר, יתרמו, יכבשו וינצחו. לשם זה התכנסנו הרי. האם אני עם עצמי, באינטלגנציה הרגשית שלי(ובטח שלך), כשהעמקתי, לא חשבתי שיש לאנשים האלה משקעים מהילדות או חוויות מעצבות אחרות משלי? ברור זיו. זה מצב חרא ותקוע שלא יפתר בדור הנוכחי. אבל לשם מה התכנסנו בבלומפילד? עודדתי גם יהודים שהם ערסים בלתי נסבלים בכלל ולא הייתי רוצה להיות חבר שלהם. זאת המורכבות. 

לא התכנסנו רק בשם הניצחון יואב.

זה לא רק המכביסטים ההיסטוריים לימדו אותנו את זה, אלא גם מיץ' גולדהאר שהעדיף גישה מוסרית מחמירה במקרה מיכה ואצילי על פני ערך הניצחון (בכל מה שקשור למעמד האישה בחברה הישראלית, פספוס אדיר מבחינתי שלא נשארו עם עבודות שירות בנושא מטעם מכבי מאשר שסתם ילכו בלי שיהיה אפקט ערכי מהותי).

אז יש אחד ששם את הכבוד לאישה לפני ערך הניצחון ואני חושב שזה רגש בריא שאוהדים רוצים לנצח, אבל שהגיבורים שלהם לא ירוצו לתמוך במחבלים שפועלים לרצוח אותם (דאבור).

אני לא חולק עליך שצריך לחבק ולאהוב את כולם, אבל כמו שאמרת, יש מצבים מורכבים ואני אישית לא חושב שערך הניצחון גובר עליהם.

בטח לא בתנועה מפוארת כמו מכבי תל אביב שחרטה על סמלה "נפש בריאה בגוף בריא".

26 דקות לפני, נועם שוהם said:

כל עוד השחקן חף מפשע לדעתי הוא צריך לקבל עידוד.

אבל זה לא נגמר בזה. זה ממשיך לקללות כשהוא כובש (שוב לא מטעם כולם אלא מטעם מיעוט באמת טיפש ביציע - לא הארגון כמובן). לאנשים ששרים יותר חזק בשורות הגזעניות-לאומניות-אנטי ערבים-שנאת אויב יו ניים איט ולא שרים בשורות על מכבי. אותם אנשים גם מגבירים את הקול ב"שיר האונס" (שזו בערך ההתעקשות הכי הזויה שיש לנו ביציע), ונוהמים לשחקנים שחורים כששתי שורות מעל יש אוהדים אתיופים. עכשיו עזוב, נניח שזה לא כל כך רע ושזה ניפוח ובלה בלה בלה, תן לי דבר אחד טוב שזה עושה, מה התועלת מזה? מה הצידוק שזה יהיה ביציע? 

השאלה אם אתה בוחר להתרגש מכל מיעוט של מיעוט שמקלל אותו/נוהם.

זה מגרש עם אלפי אנשים, וטבעי שלצערי יהיו בקהל גם כאלה שלדעתי טועים.

אבל צריך לשים את זה בפרופורציה הנכונה כמותית והיסטורית.

זה לא הומצא עכשיו ובטח לא יכול להכתים 99% אחוז מהקהל.

6 דקות לפני, נועם שוהם said:

השאלה אם אתה בוחר להתרגש מכל מיעוט של מיעוט שמקלל אותו/נוהם.

זה מגרש עם אלפי אנשים, וטבעי שלצערי יהיו בקהל גם כאלה שלדעתי טועים.

אבל צריך לשים את זה בפרופורציה הנכונה כמותית והיסטורית.

זה לא הומצא עכשיו ובטח לא יכול להכתים 99% אחוז מהקהל.

אני ביציע קצת יותר מעשור. אני לא מאוד מבוגר אבל מהפרספקטיבה שכן יש לי מרגיש לי שזה רק גדל. מעבר לזה שיש דברים שהם לא במיעוט בכלל כמו "שנאנוס אותם...". בעיני מי שלא יוצא נגד זה הוא חלק מזה. עכשיו לא בא להגיד שיהיה פה לה פמיליה או משהו אפילו בכיוון אבל בא לי בעזרת השם להביא את הילדים שיהיו לי למשחקים. לא רוצה להוריש להם את האהבה שלי עם השיט הזה במגרשים.

אגב אין פה עניין של להכתים קהל. הקהל של מכבי ברובו המוחלט לא גזען ולא אנס ולא כלום. 

13 דקות לפני, נועם שוהם said:

לא התכנסנו רק בשם הניצחון יואב.

זה לא רק המכביסטים ההיסטוריים לימדו אותנו את זה, אלא גם מיץ' גולדהאר שהעדיף גישה מוסרית מחמירה במקרה מיכה ואצילי על פני ערך הניצחון (בכל מה שקשור למעמד האישה בחברה הישראלית, פספוס אדיר מבחינתי שלא נשארו עם עבודות שירות בנושא מטעם מכבי מאשר שסתם ילכו בלי שיהיה אפקט ערכי מהותי).

אז יש אחד ששם את הכבוד לאישה לפני ערך הניצחון ואני חושב שזה רגש בריא שאוהדים רוצים לנצח, אבל שהגיבורים שלהם לא ירוצו לתמוך במחבלים שפועלים לרצוח אותם (דאבור).

אני לא חולק עליך שצריך לחבק ולאהוב את כולם, אבל כמו שאמרת, יש מצבים מורכבים ואני אישית לא חושב שערך הניצחון גובר עליהם.

בטח לא בתנועה מפוארת כמו מכבי תל אביב שחרטה על סמלה "נפש בריאה בגוף בריא".

בדיוק בזכות הגישה הזאת של גדול המכביסטים של דורנו(מיטש)- אל לנו לשפוט אף אחד מראש. הרי יש אנשים שבכלל החתמת ערבים מקוממת אותם. הם אפילו לא ציפורן באצבע של מיטש, לא מבחינת ערכים, לא התנהלות ולא מה שיתנו עבור הארגון הזה. את המורכבות שיש לערבים פה, לא לי לשפוט. רק רמזתי על זה בפוסט הקודם. ערך הניצחון לא גובר על להיות אדם, זה ברור ומיטש העביר פה קו ברור. חלאיילה לא אמור להיות קורבן של דעות קדומות. בדיוק כמו בנו העתידי של מיכה או אצילי. יו פיל מי? 

מריו, זה תמיד היה במגרשים.

בשנות ה-90 בתקופת הפיגועים היו קללות טירוף לערבים (בלי שבכלל היתה נציגה שלהם בליגה), ב-2001 נצרת הגיעה בגביע לבלומפילד והתקבלה בשירת רמאללה עולה באש.

וקללות ברגיל לא צריך להגיד שזה עשרות שנים.

אני אישית הייתי מעדיף 100% מכבי, בלי אבוקסיס ובלי גם בן זונה, אבל אתה יודע, מגרשי הכדורגל מעולם לא היו מקום חינוכי לילדים (:

16 דקות לפני, המכבייה said:

בדיוק בזכות הגישה הזאת של גדול המכביסטים של דורנו(מיטש)- אל לנו לשפוט אף אחד מראש. הרי יש אנשים שבכלל החתמת ערבים מקוממת אותם. הם אפילו לא ציפורן באצבע של מיטש, לא מבחינת ערכים, לא התנהלות ולא מה שיתנו עבור הארגון הזה. את המורכבות שיש לערבים פה, לא לי לשפוט. רק רמזתי על זה בפוסט הקודם. ערך הניצחון לא גובר על להיות אדם, זה ברור ומיטש העביר פה קו ברור. חלאיילה לא אמור להיות קורבן של דעות קדומות. בדיוק כמו בנו העתידי של מיכה או אצילי. יו פיל מי? 

ברור, אבל לצערי כמו שאתה מבין, יש מורכבות בנושא הערבים.

סופר רציתי שראדי ודאבור יקבלו עידוד, אחרי שנכוויתי איתם, אני כבר מבין את מי שלא רץ לעודד את חלאיילה. זאת המורכבות לצערי.

כל עוד זה שנשאר באי שיר שחקן, זה סביר.

אנשים לא מבינים כמה גולדהאר זה מתנה.

וזה לא אומר שהוא חף מטעויות, אבל מדובר במנהל שנכנס לספרי ההיסטוריה לצד המהפכה של בית הלוי ז"ל בכדורגל בשנות ה-60 ושמעון בכדורסל ב-70.

כל החכמולוגים שאומרים מכבי זה עשירים וכפית של זהב שהכל בא בקלות, לא מבינים מה זה מכבי.

זה עבודה סזיפית, יסודית, מאורגנת, שיטתית. גולדהאר כזה. הוא לקח מועדון בשפל גדול ובנה מעצמה.

חייבים לשמור עליו וכקהל יש לנו אחריות לזה.

אסור לנו לתת לתדמית של הגזענות השיקרית להדבק בנו, שהוא לא יברח.