Jump to content

קש - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

זוכר המון משחקים בארבע העשורים האחרונים שהתאים לי תיקו. ועשרות דרבים. יש לך פרספקטיבה של עשור ביציע. שיהיה לך בכיף, הוא אף פעם לא נמשך יותר מידי זמן, תהנה כל עוד אתה יכול. 

יש לי אופי של מכביסט ולא של הפועל, ביציע כבר 25 שנים, הכל טוב גבר, הייתי בכל התקופות בשנים האלו, גם הגרועות ביותר, "לא חגגתי בתיקו" מה שנקרא. 

לא יכול לקבל את זה שיש אוהדים שטובים להם תיקו, אצלי זה לא נתפס, אצלך כן? יופי, תהנה לאורך כל הדרך.

18 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

יש לי אופי של מכביסט ולא של הפועל, ביציע כבר 25 שנים, הכל טוב גבר, הייתי בכל התקופות בשנים האלו, גם הגרועות ביותר, "לא חגגתי בתיקו" מה שנקרא. 

לא יכול לקבל את זה שיש אוהדים שטובים להם תיקו, אצלי זה לא נתפס, אצלך כן? יופי, תהנה לאורך כל הדרך.

או, אופי של מכביסט. אחלה לך. אני שם 46 שנה. תלמד אותי משהו שאני לא יודע... תהנה כל עוד אתה יכול, המסיבה לא נמשכת לעד גם אצל מכביסטים גברים. וצניעות היא חלק ממנה. 

Just now, המכבייה said:

או, אופי של מכביסט. אחלה לך. אני שם 46 שנה. תלמד אותי משהו שאני לא יודע...גבר. תהנה כל עוד אתה יכול, המסיבה לא נמשכת לעד גם אצל מכביסטים גברים. 

מה אתה רוצה? תהיה גם 70 שנה. העיקר טוב לך תיקו, זה הכי חשוב. 

הציניות הדוחה שלך לא תעזור לך בכלום. 

אני אמשיך עד היום האחרון שלי לרצות לנצח כל קבוצה ולא להסתפק בתיקו ובזה סיימתי את דבריי.

Just now, עידן מוסקונה said:

מה אתה רוצה? תהיה גם 70 שנה. העיקר טוב לך תיקו, זה הכי חשוב. 

הציניות הדוחה שלך לא תעזור לך בכלום. 

אני אמשיך עד היום האחרון שלי לרצות לנצח כל קבוצה ולא להסתפק בתיקו ובזה סיימתי את דבריי.

מעניין אם השחצנות הזאת עוזרת לך בחיים. אני משער שלא. אתה אוהד קבוצה מצליחה(כמוני) רק בצירוף נסיבות. ואנחנו שמחים על זה. אל תנכס לעצמך איזה מצליחנות מדומיינת רק בגלל הבחירה הזאת. שמור על צניעות בימים טובים ובטח בימים קשים. נחלצת בעור שיניך מתבוסה היסטורית בדרבי של 2010 למרות שבטח הגעת זחוח. המכביזם שלך עניין את התחת אז. לילה טוב.  

4 דקות לפני, המכבייה said:

נחלצת בעור שיניך מתבוסה היסטורית בדרבי של 2010 למרות שבטח הגעת זחוח. המכביזם שלך עניין את התחת אז. לילה טוב.  

נו באמת יואב היה להם אז קבוצה וסגל פסיכי ולנו קבוצה בדיחה גם ברמת הסגל

אם כבר הדרבי של אז אמור לתת לנו תקווה עכשיו כי אז אנחנו הגענו בפורמה עם כמה נצחונות ובגלל זה עפנו על עצמנו

7 דקות לפני, המכבייה said:

מעניין אם השחצנות הזאת עוזרת לך בחיים. אני משער שלא. אתה אוהד קבוצה מצליחה(כמוני) רק בצירוף נסיבות. ואנחנו שמחים על זה. אל תנכס לעצמך איזה מצליחנות מדומיינת רק בגלל הבחירה הזאת. שמור על צניעות בימים טובים ובטח בימים קשים. נחלצת בעור שיניך מתבוסה היסטורית בדרבי של 2010 למרות שבטח הגעת זחוח. המכביזם שלך עניין את התחת אז. לילה טוב.  

יואב אמיתי.. בלומפילד מלא, דרבי שלוקח אותנו ללהיות או לחדול כנראה, מסתפק בתיקו?

2 דקות לפני, tkui said:

נו באמת יואב היה להם אז קבוצה וסגל פסיכי ולנו קבוצה בדיחה גם ברמת הסגל

אם כבר הדרבי של אז אמור לתת לנו תקווה עכשיו כי אז אנחנו הגענו בפורמה עם כמה נצחונות ובגלל זה עפנו על עצמנו

הגענו גם אז בפורמה טובה. עד העשור האחרון, הם ניצחו יותר דרבים ממך. מבקש רק צניעות. 

3 דקות לפני, קובי השועל said:

יואב אמיתי.. בלומפילד מלא, דרבי שלוקח אותנו ללהיות או לחדול כנראה, מסתפק בתיקו?

מבקש רק צניעות קובי. יהיה קשה. את תחושת ההפסד להם אני לא רוצה לחוות לעולם, לכן ההסתפקות. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

הגענו גם אז בפורמה טובה. עד העשור האחרון, הם ניצחו יותר דרבים ממך. מבקש רק צניעות. 

ברור שצניעות

יהיה קשה בטח עם השיפוט נגדנו והאיש שלהם על הקווים והמצב שלנו היום

נחמיאס במקום הרננדס

וחוזז במקום קוואס(שיכנס שהמשחק מת ב20 דקות האחרונות, שחקני התקפה עייפים והגנות עייפות ככה הוא לא יצטרך לחשוב גם התקפה וגם הגנה)

וזה יהיה הרכב טוב לדרבי בשבילי

למען ההגינות, אני לא ממעריצי חוזז בלשון המעטה, אבל לפחות הוא עוזר בהגנה, ראינו כמה ההגנה שלנו הופקרה באגף של קוואס במחצית הראשונה, אי אפשר להרשות לעצמנו יותר להיות עם הגנה חלשה, צריך לחשוב בעיקר הגנה ואז גם התקפה טובה.

כל שחקן שנותן את התחת בהגנה מבחינתי הוא עילוי ולא משנה עכשיו מה השם שלו, ההגנה שלנו השנה שערוריה, גם בעונות גרועות מאוד אני לא זוכר עונה שכלכך איבדתי אמון בהגנה שלנו ואין לי בטחון, אנחנו חטפנו 14(!!) גולים מפתיחת העונה בליגה, לא זוכר כמות מטורפת כזאת גם לקבוצות תחתית זה המון והכל בגלל שיש לנו מרכז הגנה רך ומאוד חלש ולצערי זה ניכר גם מהכנפיים, בעיקר מהאגף של קוואס, אנחנו קבוצה מאוד לא פיזית וזה ניכר, בינואר נצטרך להחזיר מושאלים פיזים או לרכוש קשר פיזי אחד לפחות.

לפני16 שעות , shlomiMTA said:

ממש הצלת אותי עם הלינק הזה. 

הצלחתי להתאפק 10 שעות בלי לדעת את התוצאה כדי לראות שידור חוזר וכל האינדקסים של הלינקים נותנים לינקים שפעילים רק בזמן משחקים. שלך פעיל תמיד. 

מאיפה הוא?