Jump to content

פטריק פוטר, ברק יצחקי יאמן זמנית

ebibo

Recommended Posts

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה זמני דקסטר. 

לאו דווקא ברק, פשוט הסיטואציה שעונה שניה רצוף נאלצים לפטר מאמן.

בואו נראה כמה מהר זה יקרה, יש לי הרגשה שככה נגלה שלא ממש חשבו מה יעשו "במידה ו". 

מקווה שזו רק סמנטיקה אבל ברק אמר משפט שהלחיץ אותי טיפה: "עובדים על *חיפוש* מאמן".

לדעתי יגיע מאמן רק בפגרה. 

אגב, הפגרה היא שלושה שבועות (שזרוע + נבחרות) ככה שזה בא לנו בזמן. אם בכל זאת לא נתעכב ונביא מאמן כבר בשבוע הבא יהיה לו זמן ללמוד את הסגל.

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

באיזה שלב בדיוק יצחקי הפך להיות השעיר לעזאזל פה?

שעיר לעזאזל? פטריק היה על המוקד מתחילת העונה אבל למנהל המקצועי שבנה את הקבוצה, האריך חוזים ושיחרר שחקנים אין חלק?

9 דקות לפני, דקסטר said:

לאו דווקא ברק, פשוט הסיטואציה שעונה שניה רצוף נאלצים לפטר מאמן.

בואו נראה כמה מהר זה יקרה, יש לי הרגשה שככה נגלה שלא ממש חשבו מה יעשו "במידה ו". 

מקווה שזו רק סמנטיקה אבל ברק אמר משפט שהלחיץ אותי טיפה: "עובדים על *חיפוש* מאמן".

סיכוי טוב שזה אומר שמתנהלות שיחות. מאד אשמח למאמן חדש בדרבי. מאד. 

15 דקות לפני, דקסטר said:

שעיר לעזאזל? פטריק היה על המוקד מתחילת העונה אבל למנהל המקצועי שבנה את הקבוצה, האריך חוזים ושיחרר שחקנים אין חלק?

לדעתי אתה מגלגל עליו הרבה יותר אחריות ממה שהייתה לו בפועל.

9 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לדעתי אתה מגלגל עליו הרבה יותר אחריות ממה שהייתה לו בפועל.

"ראש מחלקת הכדורגל" זה מיטש אמר, לא אני.

מצטער אבל אני לא יודע מה זה כל האנטי על יצחקי

אף אחד פה לא יודע מה הסמכויות שלו בפועל וסתם זורקים עליו חצים כאילו אם הוא יעזוב הכל יהיה בסדר

29 דקות לפני, דקסטר said:

התארים האלה לא אומרים כלום

לדעתי לפטריק היה הרבה יותר כוח מקצועי מאשר לברק בקביעת החלטות

34 דקות לפני, דקסטר said:

הכל נכון, אבל אנחנו לא יודעים בוודאות את מידת הסמכויות אלא רק ניזונים מכתבות כאלו ואחרות שהן קצת יותר אותנטיות (ראיונות של דוניס וכו׳) בהן בעיקר שמענו על הדומיננטיות של פטריק לצד העבודה עם ברק.

השאלה המרכזית האם לברק היה מנדט חופשי מבחינת רכש, הארכת חוזים ושחרור שחקנים או שמא הוא מילא אחר בקשות המאמן.

כל המערכת נכשלה. מהבעלים ועד לאחרון השחקנים. ואתה יודע מה, כולם היו אדישים לכך. התכתשנו כאן אחד עם השני בשנה שעברה על המאמן (בטופ 3 נגיד כי זה כבר מתחיל להתמלא) הכי ליצן שעמד כאן. מרבית האוהדים כאן קיבלו את איבודי הנקודות וההפסדים והכדורגל המבחיל באדישות ובהכנעה, הסטנדרטים ירדו בכל אספקט במועדון וזה מן הסתם בסוף גם מגיע לאחרון בשרשרת המזון, האוהד הממוצע. 

ואז הגיעו רצף פסיכי של פטריק אבל לרוב לא היה כדורגל גדול, בפלייאוף ראינו קריסה והאדישות הזו שמאפיינת את מכבי המשיכה לחלחל גם אצלנו ולכן פטריק נשאר. בקיץ הנורות לא הפסיקו להבהב ועדיין דיברו כאן על קצב התקדמות בין משחק למשחק, בין ריקן לפיבן לשרן, למוח ואלמוג (הפייבוריטים של פטריק).

מול אשדוד כבר היו צריכים לחלק שקיות הקאה אחרי המשחק.

כולי תקווה שינחת כאן אוטוריטה מקצועית והמועדון יחזור לאותם סטנדרטים שאיפיינו אותו בעשור האחרון. 

יצחקי יודע שאין לו את האיכויות המתאימות להיות מאמן במכבי, אין צאנס שהוא יתן לעצמו להיות מאמן בדרבי.

אחרי קריית שמונה יהיה פה מאמן חדש. 

כנראה שהבייביסיטר לא היה מגיע אם ליצחקי היו סמכויות שקרובות לג'ורדי. ומעבר לזה נוצרה סיטואציה בעייתית שאיש מערכת של שנים במכבי צבר המון כח. 

14 דקות לפני, MTA For Ever said:

הכל נכון, אבל אנחנו לא יודעים בוודאות את מידת הסמכויות אלא רק ניזונים מכתבות כאלו ואחרות שהן קצת יותר אותנטיות (ראיונות של דוניס וכו׳) בהן בעיקר שמענו על הדומיננטיות של פטריק לצד העבודה עם ברק.

השאלה המרכזית האם לברק היה מנדט חופשי מבחינת רכש, הארכת חוזים ושחרור שחקנים או שמא הוא מילא אחר בקשות המאמן.

כל המערכת נכשלה. מהבעלים ועד לאחרון השחקנים. ואתה יודע מה, כולם היו אדישים לכך. התכתשנו כאן אחד עם השני בשנה שעברה על המאמן (בטופ 3 נגיד כי זה כבר מתחיל להתמלא) הכי ליצן שעמד כאן. מרבית האוהדים כאן קיבלו את איבודי הנקודות וההפסדים והכדורגל המבחיל באדישות ובהכנעה, הסטנדרטים ירדו בכל אספקט במועדון וזה מן הסתם בסוף גם מגיע לאחרון בשרשרת המזון, האוהד הממוצע. 

ואז הגיעו רצף פסיכי של פטריק אבל לרוב לא היה כדורגל גדול, בפלייאוף ראינו קריסה והאדישות הזו שמאפיינת את מכבי המשיכה לחלחל גם אצלנו ולכן פטריק נשאר. בקיץ הנורות לא הפסיקו להבהב ועדיין דיברו כאן על קצב התקדמות בין משחק למשחק, בין ריקן לפיבן לשרן, למוח ואלמוג (הפייבוריטים של פטריק).

מול אשדוד כבר היו צריכים לחלק שקיות הקאה אחרי המשחק.

כולי תקווה שינחת כאן אוטוריטה מקצועית והמועדון יחזור לאותם סטנדרטים שאיפיינו אותו בעשור האחרון. 

אישית לא כתבתי מעולם שיצחקי הוא האשם המוחלט או שהסמכות המרכזית במועדון, אין לי ספק שלפטריק היה כוח גדול משלו, סהכ טוען שגם לו יש חלק בזה.

מסכים עם ההודעה שלך.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לדעתי יגיע מאמן רק בפגרה. 

אגב, הפגרה היא שלושה שבועות (שזרוע + נבחרות) ככה שזה בא לנו בזמן. אם בכל זאת לא נתעכב ונביא מאמן כבר בשבוע הבא יהיה לו זמן ללמוד את הסגל.

קונה שיגיע בפגרה.

ידוע שאצלנו בדברים מהסוג הזה מתנהלים לאט

לפני1 שעה , turgi said:

לא מעט דברים זמניים הופכים קבועים בשנים האחרונות

להבדיל מפטריק שכנראה היה מינוי קבוע מהתחלה, אצל ברק זה הוכרז כזמני ואני מאמין שיהיה כזה

מלחיצה אותי הסיטואציה שאשכרה ברק יצחקי הולך להיות המאמן במשחק קונפרנס ודרבי הכי צמוד שהיה מאז ימי שכטר וורמוט בהפועל.

מקווה מאוד שכבר בראשון-שני ינחת כאן מאמן שיאמן לפחות בדרבי.

10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

להבדיל מפטריק שכנראה היה מינוי קבוע מהתחלה, אצל ברק זה הוכרז כזמני ואני מאמין שיהיה כזה

גם אני חושב שהרצון של כל הצדדים הוא שיצחקי יעמוד על הקווים כמה שפחות משחקים.

עם זאת, דברים במועדון הזה לוקחים הרבה מאוד זמן ולא אתפלא אם יצחקי ימצא את עצמו בתפקיד תקופה לא קצרה.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

מלחיצה אותי הסיטואציה שאשכרה ברק יצחקי הולך להיות המאמן במשחק קונפרנס ודרבי הכי צמוד שהיה מאז ימי שכטר וורמוט בהפועל.

מקווה מאוד שכבר בראשון-שני ינחת כאן מאמן שיאמן לפחות בדרבי.

אותי זה לא מלחיץ בכלל.

יש לנו סגל טוב בסה"כ, דווקא מאמן חדש עלול להתקבע ל11 של פטריק ולשיטה כי לא יהיה לו מספיק זמן לראות את הקבוצה ולעבוד איתה.

דווקא ברק שבסוף הוא חי כדורגל כבר 20 שנה, מתוכן עשור ברמה הגבוהה של מכבי ומכיר היטב את הסגל (ונקווה שלא מקובע כמו פטריק) יכול לעשות טוב לטווח הקצר.

הוא לא מאמן וכנראה שלטווח של יותר מכמה משחקים זה לא הולך לעבוד, אבל לטווח של שבוע קדימה אני בהחלט מעדיף מישהו שמכיר היטב את הסגל מאשר מאמן חדש.

אם אני צריך להמר- דווקא בגלל זה מכבי תנצח בליגה ותפשל באירופה...

23 דקות לפני, המכבייה said:

אם הכאפה לא תגיע עכשיו, אז היא כבר לא תגיע. 

הכאפה של מי?
המועדון מתנהל בדיוק כמו שהבעלים שלו רוצה - זה אתה נוהג להגיד, לא?

לפני17 שעות , דקסטר said:

באופן כללי מנהל מקצועי הוא מעל המאמן, אבל במקרה הספציפי הזה פטריק הוא הסמכות המקצועית הבכירה במועדון וברק יצחקי רק ממליץ על שחקן כזה או אחר אבל המילה האחרונה נמצאת אצל פטריק, כי אין שום סיכוי שפטריק היה מסכים להיות המאמן אם זה אומר שיצחקי יכול להחתים שחקן מסויים בלי האישור שלו.