Jump to content

פטריק פוטר, ברק יצחקי יאמן זמנית

ebibo

Recommended Posts

4 דקות לפני, erantheking21 said:

אתה מתייחס למשחק אחד, מתייחסים פה למכלול וליחס

כמו שאמרתי, משמעת רופפת, הדלפות מפה ועד הודעה חדשה

שחקנים שלא אוהבים את המאמן(מידיעה) 

לא רק למשחק אחד. ההרכב של אתמול די דומה להרכב מכבי עולה איתו בתקופה האחרונה. לא ראיתי שחקן ששיחק ואמרתי וואלה הוא מוכר.

ההדלפות מן הסתם מגיעות מכאלה שלא משחקים וזה כבר משהו אחר.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא רק למשחק אחד. ההרכב של אתמול די דומה להרכב מכבי עולה איתו בתקופה האחרונה. לא ראיתי שחקן ששיחק ואמרתי וואלה הוא מוכר.

ההדלפות מן הסתם מגיעות מכאלה שלא משחקים וזה כבר משהו אחר.

בדשא זה משהו אחר, מתייחס מחוץ לדשא זה הכוונה שלי

בכל אופן ברור שואן לויבן לא בדיוק הכוס תה שלי ויכול להיות שהרבה דברים לא מקצועים השפיעו על המחשבות שלו

לא מדבר על שחקנים אלא על שיטות במשחק, אימונים וכ'ו שרואים שההתעקשות שלו פשוט גרמה למיאוס בכל המועדון ולא רק בשחקנים.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

בדשא זה משהו אחר, מתייחס מחוץ לדשא זה הכוונה שלי

בכל אופן ברור שואן לויבן לא בדיוק הכוס תה שלי ויכול להיות שהרבה דברים לא מקצועים השפיעו על המחשבות שלו

לא מדבר על שחקנים אלא על שיטות במשחק, אימונים וכ'ו שרואים שההתעקשות שלו פשוט גרמה למיאוס בכל המועדון ולא רק בשחקנים.

גם הראיונות הזחוחים שלו שברור שהיו מלווים בפאניקה.

אגב העונה ממש לא גמורה, נכון המומנטום חרא

אבל יש עוד 3 מפגשים עם חיפה וב"ש (בהנחה שאנחנו פלייאוף עליון). לא צריך פה ריצה מטורפת כדי לחזור לעניינים אלא רק להישאר בעניינים ולנצח במפגשים הישירים והכל עוד פתוח

אולי אני בונה על אפקט פטריק של שנה שעברה אבל לפי דעתי זה אפשר ומקווה שלא יזרקו את העונה הזאת לפח

אגב יש לי יותר מהרגשה שהעבירו לואן לויבן את המסר שהוא לא ימשיך עוד במחצית

מהתקציר המלא זה היה נורא

זה היה נראה מאוד לא מקצועי מצידו ויואב זיו הסתובב שם והתחיל כאילו לחלק הוראות לאנשי הצוות שהיו נראים כבוים ולא רוצים פשוט להיות שם.

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

אגב העונה ממש לא גמורה, נכון המומנטום חרא

אבל יש עוד 3 מפגשים עם חיפה וב"ש (בהנחה שאנחנו פלייאוף עליון). לא צריך פה ריצה מטורפת כדי לחזור לעניינים אלא רק להישאר בעניינים ולנצח במפגשים הישירים והכל עוד פתוח

אולי אני בונה על אפקט פטריק של שנה שעברה אבל לפי דעתי זה אפשר ומקווה שלא יזרקו את העונה הזאת לפח

השאלה אם ניהיה רלוונטים עד ינואר.

ואם זה יקרה, לעשות את השינויים המתבקשים, להיפרד משחקנים ולהביא אחרים שישדרגו אותנו לשם שינוי.

17 דקות לפני, erantheking21 said:

מהתקציר המלא זה היה נורא

זה היה נראה מאוד לא מקצועי מצידו ויואב זיו הסתובב שם והתחיל כאילו לחלק הוראות לאנשי הצוות שהיו נראים כבוים ולא רוצים פשוט להיות שם.

זה היה ברור מהרגע שאנגלידס הגיע.

46 דקות לפני, erantheking21 said:

מהתקציר המלא זה היה נורא

אני לא יודע אם העבירו לו את המסר באופן מפורש, אבל אני חושב שלא היה אחד באצטדיון שלא ידע שאם לא מנצחים הוא הולך הביתה.

עם איך שנראנו במחצית השניה לא נראה שלאף אחד מהשחקנים זה באמת אכפת.

3 דקות לפני, kutomer said:

אני לא יודע אם העבירו לו את המסר באופן מפורש, אבל אני חושב שלא היה אחד באצטדיון שלא ידע שאם לא מנצחים הוא הולך הביתה.

עם איך שנראנו במחצית השניה לא נראה שלאף אחד מהשחקנים זה באמת אכפת.

אני לא חשבתי שלשחקנים לא איכפת. ממש להפך. הם עשו כמיטב יכולתם, אבל זה היה חסר השראה, שלא באשמתם, ולכן זה נראה כמו שזה נראה.

1 hour ago, erantheking21 said:

מהתקציר המלא זה היה נורא

ישבתי מול הספסל של מכבי וחצי מהמחצית השנייה הוא רק ישב. חשבנו שהוא עושה בכוונה.

1 hour ago, bister said:

איך הגעת למסקנה הזו בדיוק?

הסקת מסקנות בהתבסס על העבר(בתחילת הקדנציה של מיטש במכבי הוא נתן לישראלים לנהל את ההצגה,ראה שזה עובד מחורבן ועבר למודל הזר שהצליח ברוב השנים)

8 דקות לפני, duss21 said:

וואו טוכמן בהתקף. הבנאדם מעלה כתבה חדשה כל שעה (שאין בה שום דבר חדש כמובן).

המצב כרגע גן עדן בשבילם. מכבי בתחתית, המאמן פוטר והקהל בלחץ. 

כל שעה הם מעלים כתבה חדשה על המאמן הבא, על מנהל מקצועי, על לכלוכים, על פטריק, על הפיטורים ועכשיו על זהבי. 

38 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני לא חשבתי שלשחקנים לא איכפת. ממש להפך. הם עשו כמיטב יכולתם, אבל זה היה חסר השראה, שלא באשמתם, ולכן זה נראה כמו שזה נראה.

צר לי, זה ממש לא היה נראה כמיטב יכולתם.

לא הגענו למצב אחד במחצית שברור לכל מי שבאצטדיון שאם לא מנצחים המאמן הולך הביתה, יש בקבוצה הזאת יכולות ואיכות, גם בעשרה שחקנים היה אפשר לעשות הרבה הרבה יותר, זה לא היה נראה שמישהו מהשחקנים באמת מוכן ״להתאבד״ בשביל פטריק, אולי להוציא את גבי וגלזר.

לפני8 שעות , gilgil28 said:

טיסות, בידודים, חיסונים, בקרה

אם זה כך אז למה לא מודיעים עליו?

לפני3 שעות , המכביסטית15 said:

הבעיה היא לא מאמן שנכשל, הבעיה היא מערכת שלא יודעת לפטר בזמן. העונה הזאת כבר גמורה, וכך הייתה גם העונה שעברה עם דוניס. זה כבר חוזר על עצמו מה שמראה על מגמה ובעיה הרבה יותר גדולה מרק בחירת מאמן לא נכונה. וכן, ג'ורדי גם התחיל לאבד את מקומו במועדון בתקופה של שוטה. זה בסדר לטעות, כולם עושים את זה כל הזמן אבל החכמה היא לדעת לעלות על זה בזמן ולתקן לפני שמאוחר מידי. לכן מבחינתי מי שהכריזו עליו בתור "מנהל מחלקת הכדורגל" אשם לא פחות, וזה שנותנים לו עוד פרס וממנים אותו למאמן זמני מדאיג אותי מאוד להמשך. מזכיר קצת את התקופה לפני ג'ורדי כשעוד לא קלטו שהבעיה היא הרבה מעבר לעמדת המאמן, רק כמובן שבהרבה פחות גרוע כי המועדון במקום אחר לגמרי. 

לא הפסדנו שום אליפות

לפני1 שעה , LL6 said:

כשג׳ורדי היה מנהל ספורטיבי היו עונות שהמאמן לא הצליח (שוטא,ליטו אפילו יוקאנוביץ׳ אם תרצו) אבל זה אף פעם לא נראה כאילו השחקנים מוכרים את המאמן ואפילו זה לא עלה לדיון או כאופציה. למה כי היה את ג׳ורדי שהשחקנים פחדו ממנו.

מכבי חייבת מנהל ספורטיבי לא פחות ממאמן 

דווקא השחקנים נותנים הכל וגם אצל דוניס נתנו הכל

לעומת זאת בתקופה של ג'ורדי הם עשו סבוטאז 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

מציע לכל אלה שחושבים שהשחקנים עשו בכוונה אתמול לחשוב שוב.

מישהו מאמין ששרן חטף אדום בכוונה? נחמיאס המשיך לשחק גם אחרי שנפצע, ג׳ראדלש לא מפסיק לרוץ, דוידזאדה לא סאבוריט, אבל אי אפשר להגיד שלא התאמץ, גלזר לא יתאמץ בגלל מאמן? אין סיכוי, שמיר לא שיחק מספיק, פיבן פשוט לא שחקן טוב, גולסה ניסה אבל היה לבד, קוואס עצלן ולא משנה מי מאמן, קניקובסקי זה לא מהשחקנים שיעשו בכוונה וגם פריצה התאמץ. 

בקיצור לא חושב שהשחקנים ששחקו באו לעשות דווקא למאמן.

תודה

מי שחושב שהשחקנים נתנו 100% במשחקים בליגה פשוט עיוור

תקראו לזה מכירה ,סבוטאז מה שתרצו 

אותו דבר עשו גם לדוניס 

אני לא אומר ששינהם לא היו צריכים להיות מפוטרים ,הם היו צריכים ועוד הרבה לפניי 

אבל השחקנים כאן ממש לא נקיים להפך .

20 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

אותו דבר עשו גם לדוניס 

וזה יבוא לידי ביטוי כבר בשבת בק"ש.

קודם שהספינה תתייצב ונחזור למקום בפלייאוף העליון. מקום באירופה מאוד חשוב (מקור הכנסה בשנים האחרונות).

אחכ תסתכלו על חיפה או באר שבע.

38 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

אותו דבר עשו גם לדוניס 

17 דקות לפני, PLASTOMAN said:

וזה יבוא לידי ביטוי כבר בשבת בק"ש.

השחקנים לא נקיים כי אסור להם לפתוח ככה עונה, אבל לא חושב שמישהו מהם עשה בכוונה. אצל חלקם הבעיה היא יכולת לא טובה (פיבן, הרננדס וכו׳), אחרים זה טיפשות רגעית (שרן אתמול), הרוב זה כתוצאה מהשיטה (גלזר, שחקני האגף, ביטון) ויש בודדים שעדיין מצליחים להתבלט למרות כל זה (בעיקר קניקובסקי ופריצה שגם לא היו משהו אתמול). 

אם שיחק חלש בכוונה? אופתע מאוד. 

מן הסתם שנגד ק״ש זה יראה יותר טוב כי תמיד אחרי פיטורים השחקנים מקבלים סטירה ומתעוררים (בכל העולם זה ככה). אה ובונוס קטן, פטריק לא יאמן… 

38 דקות לפני, Armagedon said:

קודם שהספינה תתייצב ונחזור למקום בפלייאוף העליון. מקום באירופה מאוד חשוב (מקור הכנסה בשנים האחרונות).

אחכ תסתכלו על חיפה או באר שבע.

עצוב שאנחנו שם,אבל היעד שלי העונה הוא לנסות לתפוס בכל מחיר את המקום השלישי או לזכות בגביע אם בטעות נצליח לאבד גם את זה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אשכרה יצחקי העביר אימון. זה היה מצחיק אם זה לא היה כל כך עצוב. מה השלב הבא, אלירן עטר מאמן שחקן?

לך תדע, אולי יתגלה כאן מאמן גדול.

כשחקן הוא היה עושה דברים שהם מחוץ לקופסא, לא רובוטי ומקובע, אולי ככה הוא יהיה באימון.

11 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לך תדע, אולי יתגלה כאן מאמן גדול.

כשחקן הוא היה עושה דברים שהם מחוץ לקופסא, לא רובוטי ומקובע, אולי ככה הוא יהיה באימון.

בסוף יתגלה שהוא יותר מקובע מפטריק