Jump to content

פטריק פוטר, ברק יצחקי יאמן זמנית

ebibo

Recommended Posts

5 דקות לפני, liron1006 said:

סוף סוף, נראה מי יהיה המאמן ונקווה שהזמני לא יהפך לקבוע.

לא בהכרח... מי יודע, אולי דווקא שינוי הכיוון למאמן ישראלי יכול להצליח? במיוחד שזה ברק יצחקי, שנדמה כמו בחור כריזמטי ואינטליגנטי.

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה מססססתלבט?

ממש לא. עריכה: מתאר לעצמי שמה שניסיתי לומר הוא שכרגע כמעט כל דבר יהיה טוב יותר ואנחנו צריכים להיות פתוחים לכל אופציה.

3 דקות לפני, לנצח צהוב said:

ממש לא.

אז אתה מנותק. קודם כל חשבתי שמיצינו את הקטע של מאמן שאף פעם לא אימן, אנחנו מכבי לא קבוצת ילדים גימל.

דבר שני אין שום מאמן ישראלי שראוי לעמוד על הקווים במכבי. 

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אז אתה מנותק. קודם כל חשבתי שמיצינו את הקטע של מאמן שאף פעם לא אימן, אנחנו מכבי לא קבוצת ילדים גימל.

דבר שני אין שום מאמן ישראלי שראוי לעמוד על הקווים במכבי. 

כנראה שאתה צודק. כרגע אנחנו במצב כל כך מייאש שכל דבר יכול להראות כמו אלטרנטיבה טובה יותר. בעסה שזה ככה.

בוקר טוב

מרגיש כמו אחרי ניקוי עששת וסתימה אצל רופא שיניים, הקלה 

רק חבל שזה היה צריך לעשות מזמן, אחרי ב"ש לא יאומן שהוא הצליח למשוך כלכך הרבה זמן ולגרום למערכת להאמין בו שהוא מסוגל להוביל אותנו, הפער היה יכול להיות משמעותית נמוך מב"ש

חבל מאוד ועצוב לי שהעונה הזאת תהיה קשה מאוד מבחינת אליפות וכ'ו וכמעט שאנחנו לא שם

אם איביץ' בא, לתת לו יד חופשית בינואר ולבנות לו קבוצה החל מאפריל לעונה הבאה

2 דקות לפני, erantheking21 said:

בוקר טוב

רק חבל שזה היה צריך לעשות מזמן, אחרי ב"ש לא יאומן שהוא הצליח למשוך כלכך הרבה זמן ולגרום למערכת להאמין בו שהוא מסוגל להוביל אותנו, הפער היה יכול להיות משמעותית נמוך מב"ש

חבל מאוד ועצוב לי שהעונה הזאת תהיה קשה מאוד מבחינת אליפות וכ'ו וכמעט שאנחנו לא שם

וכמובן מנהל מקצועי כמו שצריך,שאיביץ' עם כל הכוח שלו מול ההנהלה,יתעסק רק באימון.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

בשעה טובה. מקווה שזה לא ייגמר רק בלהביא מאמן חדש, אחרת לא עשינו בזה כלום.

נכון.

כמו שכתבתי בנושא קודם, עכשיו כשהסמכות המקצועית העליונה כבר לא פה יהיה מעניין מאוד לראות את החצי שנה הקרובה במכבי.

ראשית אם יגיע מאמן בלבל שמכבי לפחות ניסתה להביא עד פטריק שאתה מצפה שיעבוד פה שתי עונות, או סותם חורים עד הקיץ.

האם יגיע מנהל ספורטיבי? מה יקרה לסמכויות של יצחקי ושרון תמם. ועוד ועוד.

מקווה מאוד שהמערכת תשנס מתניים לקראת העונה הבאה.

57 דקות לפני, erantheking21 said:

בוקר טוב

אם להמשיך את האנלוגיה, צריך פה טיפול שורש, רה-אורגניזציה של המחלקה המקצועית, ומינוי נציג בעלים/מנכ"ל עם שיניים שיוכל לקבל החלטות באופן מיידי, ולא לחכות שמיץ' יענה לו למיילים.

כל עוד לא יהיה מישהו שאחראי לחפור למיטש על פיטור מאמן בזמן נשאר תקועים בלולאה הזאת. כל מי שאחראי על הביזיון הזה חייב ללכת איתו. ולפי מה שהבנתי זה אמור להיות "ראש מחלקת הכדורגל" שלנו, שבמקרה גם יהיה המאמן הזמני החדש. לא הגיוני שצריך כל פעם לחכות שתגמר לנו העונה כדי לעשות שינוי בלתי נמנע בעמדת המאמן. כבר לא יכולתי לשמוח כשראיתי את ההודעה, ותאמינו לי שבתור אחת שמחכה לזה עוד מלפני תחילת הליגה זה חתיכת רמה של אכזבה להגיע אליה... 

כרגע אנחנו עדיין בתוך הלופ מבחינתי, עד שלא יתחילו לבנות פה באמת מחדש את "מחלקת הכדורגל" (כל המסביב עדיין טופ 1 לשמחתי). ובאמת שאין פה כזה עבודה, יש פה יסודות מעולים רק צריך להכיר בבעיה ולטפל בה.

27 דקות לפני, cristiano said:

אם להמשיך את האנלוגיה, צריך פה טיפול שורש, רה-אורגניזציה של המחלקה המקצועית, ומינוי נציג בעלים/מנכ"ל עם שיניים שיוכל לקבל החלטות באופן מיידי, ולא לחכות שמיץ' יענה לו למיילים.

ולהשקיע במחלקת סקאוטינג, זה יחסוך המון כסף בהבאת בובלים שתופסים מקום של זר.

43 דקות לפני, המכביסטית15 said:

כל עוד לא יהיה מישהו שאחראי לחפור למיטש על פיטור מאמן בזמן נשאר תקועים בלולאה הזאת. כל מי שאחראי על הביזיון הזה חייב ללכת איתו. ולפי מה שהבנתי זה אמור להיות "ראש מחלקת הכדורגל" שלנו, שבמקרה גם יהיה המאמן הזמני החדש. לא הגיוני שצריך כל פעם לחכות שתגמר לנו העונה כדי לעשות שינוי בלתי נמנע בעמדת המאמן. כבר לא יכולתי לשמוח כשראיתי את ההודעה, ותאמינו לי שבתור אחת שמחכה לזה עוד מלפני תחילת הליגה זה חתיכת רמה של אכזבה להגיע אליה... 

כרגע אנחנו עדיין בתוך הלופ מבחינתי, עד שלא יתחילו לבנות פה באמת מחדש את "מחלקת הכדורגל" (כל המסביב עדיין טופ 1 לשמחתי). ובאמת שאין פה כזה עבודה, יש פה יסודות מעולים רק צריך להכיר בבעיה ולטפל בה.

כשמאמן בתקופת ג׳ורדי נכשל, אז ג׳ורדי היה הולך איתו?

קשה להקביל כי אין לי מושג מה התפקיד של יצחקי במערכת

היה צריך להגיע הרבה לפני, אבל עדיף עכשיו מאשר אף פעם.

אני עדיין חושב שמדובר בחומר שחקנים לא רע בכלל שיכול להגיע לתוצאות עם מאמן רציני.

העונה הזאת שרופה, אבל הייתי רוצה להאמין שכן זאת תהיה עונת מעבר לקראת שנה הבאה.

ברק לא הולך יחד איתו כי כנראה הוא לא באמת קבע כלום וואן לויבן החליט לבד, כנראה כולל ההחלטה או יותר נכון על האי ההחלטה ועיכוב הרכש..

צטט

פטריק ואן לוון קיבל את ההודעה על סיום דרכו דקות אחרי שעזב את בלומפילד אמש. 

מרגש. בכל מקרה השחקנים צריכים להתחיל לשחק כי אתמול זה לא היה נראה טוב גם אם לא היה עומד על הקווים מאמן

לפני3 שעות , לנצח צהוב said:

לא בהכרח... מי יודע, אולי דווקא שינוי הכיוון למאמן ישראלי יכול להצליח? במיוחד שזה ברק יצחקי, שנדמה כמו בחור כריזמטי ואינטליגנטי.

לא לא לא ולא

51 דקות לפני, פנחס שוף said:

כשמאמן בתקופת ג׳ורדי נכשל, אז ג׳ורדי היה הולך איתו?

קשה להקביל כי אין לי מושג מה התפקיד של יצחקי במערכת

נראה לי שגם ליצחקי אין מושג הוא מזכיר לי את הפרק ברמזור שחפר התקבל להייטק.