Jump to content

נורא!

erantheking21

Recommended Posts

שמעו ראיתי המון משחקים של מכבי ת"א בחיים, היו לנו משחקים אדירים, היו לנו משחקים חלשים שניצחנו, היו לנו משחקים מזעזעים שהפסדנו, אבל כזה משחק נורא, בחיים שלי לא ראיתי ממכבי ת"א

איך נאמר פה? זה היה נורא!

נורא נורא נורא

זה מהמשחקים האלה שנראו כאילו רן בן שמעון נסע בזמן וראה איך ואן לויבן ישחק ופשוט עשה הכל לנטרל לו את המשחק בצורה מושלמת ומה עשה ואן לויבן? פשוט את כל הטעיות האפשריות להראות עוד יותר נורא

לא יכול לנתח אבל לא הגענו כמעט למצבים מול פאקינג אשדוד, אשדוד בעטו איזה 20 בעיטות למסגרת, הביכו אותנו בצורה מושלמת

אני מרגיש מובך וחסר דרך, ואן לויבן פשוט דרדרת היום את המועדון למקומות חשוכים ועצובים, לא זוכר שנים שקהל צועק למאמן להתפטר

פשוט בושה וחרפה

היו לו המון נסיבות מקלות והגנתי עליו עד כמה שאפשר אבל הוא חייב ללכת ובהקדם האפשרי.

אנחנו רק במחזור 7 אבל כבר היום לדעתי מבחינת איכות אנחנו מכניסים איזה 5 משחקים לטופ 10 משחקים הכי גרועים של מכבי בעשור האחרון.

רן בן שמעון לא היה צריך לנסוע בזמן. רק לראות איך אנחנו נראים נגד כל קבוצה שעושה נגדנו מינימום התאמות למינימום שהגאון מייצר. 

הגלגל בסוף מסתובב אי אפשר תמיד להיות למעלה, אבל כל זה היה בעוכרינו, ג'ורדי ומנספורד עזבו ומה שקיבלנו זה ניהול ישראלי חובבני יצחקי את תמם.

אנחנו בימים אפלים, אפורים, שחורים מה שתרצו

זה כואב עוד יכאב אבל גם זה יעבור.

חזרנו שנים רבות אחורה לשנים השחורות אבל כמו שעברנו אותם גם את זה נעבור 

4 דקות לפני, Double said:

הגלגל בסוף מסתובב אי אפשר תמיד להיות למעלה, אבל כל זה היה בעוכרינו, ג'ורדי ומנספורד עזבו ומה שקיבלנו זה ניהול ישראלי חובבני יצחקי את תמם.

נכון, גם אני צפיתי עונת דשדוש עם מקום 3.

אבל ככה זו שערוריה

האופק מעורפל מאד. ברור שפטריק חייב ללכת כי לא ייתכן לשחק כדורגל כזה מזעזע לא משנה מה התירוץ. אבל גם אחריו יהיה פה קשה מאד מאד מאד.

48 דקות לפני, kutomer said:

היו לי הרבה טענות כלפיהם לאורך השנים, אבל כל הכבוד לפאנטיקס, עודדו לאורך כל המשחק, עשו מה שהם יכולים בסיטואציה לא נעימה.

מחזק.

למרות ששירי נשבעתי לאהוב ומחרוזות הדרבי.. פלאשבק לשנים שחורות

17 דקות לפני, Art Vandelay said:

מחזק.

למרות ששירי נשבעתי לאהוב ומחרוזות הדרבי.. פלאשבק לשנים שחורות

כן, האחרונים שאני רוצה לפגוש כרגע זה את הפועל, הם יודעים שיש להם הזדמנות חד פעמית לעצור את הרצף החולני שיש לנו עליהם.

אבל שוב, אני לא יכול להאשים את הפאנטיקס בזה שאנחנו כרגע אחת הקבוצות החלשות בליגה, הם לא נגררו לקריאות, סה״כ ניסו לעודד ולדחוף גם ב2-0 גם במשחק פשוט בלתי ניתן לצפיה, כל הכבוד להם.