Jump to content

רשמים מהניצחון על הלסינקי בחוץ | חמסה

דקסטר

Recommended Posts

אחרי ההפסד הכואב בליגה אין יותר מדי זמן לשקוע, שוב שמים הכל בצד - יש צ'אנס אמיתי לעשות משהו במפעל הזה.

גולסה בהרכב, שרן חוזר לקישור, גבי קוואס ופריצה בהתקפה ויאללה, מקווים לטוב.

שופט:)

שחקנים: אין לי כוח, מוזמנים.

פיקנטריה:

- שחיל ועקב של גולסה

- ‏‎ניצחון החוץ הכי גדול של קבוצה ישראלית בשלב בתים אירופי

- חמישיה ראשונה מאז 29/10/17 (כמעט 4 שנים)

סוייר מוסר:

- גשם מטורף, צחוקים עם גבי בסיום

- כרוז מרגש הפציץ עם מילים בעברית

קהל:

וואלה ריגשתם, כבוד.

עם הפנים קדימה, יום שני 20:15 בלומפילד, נתראה.

קיבלתי את החמישייה שלי, ועוד באירופה. וגם לא חטפנו שער. לא יכולתי לבקש יותר מזה. 

אמנם הלסינקי זאת קבוצה לא ברמה אבל הניצחון הזה כל כך חשוב מעבר ל3 נקודות. קצת נחת למערכת, קצת יותר ביטחון. גולסה זה תוספת כח אדירה, קוואס אמנם לא במשחק גדול אבל בפעולות שכן הצליחו הוא כמעט כבש וסידר הוקי אסיסט לשער השלישי, קניקובסקי שוב הוכיח שהוא צריך להיות הדינמו של הקבוצה. רק ההגנה שחור משחור. הייתי מנסה אפילו את נחמיאס וייני. בטח לא פיבן עם כמה טעויות שכמעט עלו לנו בשער. 

יאללה לחזור לעצמנו נגד אשדוד וק"ש 

ג׳ראדלש וסאבוריט (איך אני אוהב שהוא בועט פנדלים) תענוג, גולסה מעל כולם, קניקובסקי שחקן גדול (גם באגף) ופריצה זה בול פגיעה.

לצד המאכזב אפשר לציין את ההגנה (שוב) וכמובן החילופים. שחר שיחק חמש דקות ועדיין הספיק לחרמן אותי. חנצ׳יס שוב לא בסגל. 

אחלה שופט, אחלה קהל, חבל שבליגה לא הולך לנו. 

פיקנטריה: שמיר שוב נכנס כמחליף ומבקיע. אסור לפתוח איתו. זה שחקן להכניס כמחליף והגול כבר יגיע…

מקווה שלא נבוא שאננים למשחק בית נגדם

ויאריאל שחטה אותנו אשתקד ומחזור אחרי רק בזכות השופט הוציאו תיקו

משחק גדול ולא אכפת לי הערב מכל החישובים האלה של כן/ לא פטריק 

1.פספוס גדול לא לתת לעידו שחר לשחק יותר מהדקות עד כה, לצד השחיקה של ייני, שחר הוא מרענן רשמי, לא יזיק לתת לייני לשבת קצת בחוץ ולנח, הרי הוא לא היה אמור להיות מהתחלה שחקן הרכב.

2.נקווה שהמשחק הזה לא יהפוך את את דביטון לבן חיים 2(אין לי מושג לאיפה הוא נעלם) 

3.למרות הנצחון, אולי הגיע הזמן לצוות את פיבן עם נחמיאס, צריך שני שחקנים מהירים לשיטה הזאת , הרי לשחק עם 2 6 בליגה זה בזבוז של שחקן בהרכב.

4.גולסה לאט לאט מסיר חלודה, נקווה שזה המשחק שיחזיר גם את ג'ראלדס וסבוריט לעניינים, היו טובים מאוד היום

5.לא ספגנו גול, זה כבר משהו, אבל עדיין משחק ההגנה שלנו מאוד מהוסס, ראינו למשל בכדורים החופשים ששוב אנחנו פגיעים בצורה לא יאומנת ודי חדירים באמצע.

שני פנדלים ( תודה+פרחים) שתי הברקות של שחקן מוכשר ( תודה + פרחים ) ומהלך כדורגל אחד עם הרמה נורמלית אחת והצטרפות טובה אחת. 

נמשיך להתפלל שה"שיטה" הזאת תעבוד גם בליגה

להגיד שאני אופטימי יהיה הגזמת המאה. 

לגבי חישובי פטריק שאנשים עשו באשכול המשחק, ממליץ לכולם לא להפנק, אם יש משחק שנותנים לכם להנות השנה תיקחו בשתי ידיים ותשמחו.

גולסה רמה אחת מעל כולם, כמה היה חסר.

לדעתי צריך להריץ ולפתוח בכל משחק (אם זה יהיה אפשרי) עם שלישיית קישור - גולסה, גלזר וקניקובסקי

לפני2 שעות , erantheking21 said:

1.פספוס גדול לא לתת לעידו שחר לשחק יותר מהדקות עד כה, לצד השחיקה של ייני, שחר הוא מרענן רשמי, לא יזיק לתת לייני לשבת קצת בחוץ ולנח, הרי הוא לא היה אמור להיות מהתחלה שחקן הרכב.

2.נקווה שהמשחק הזה לא יהפוך את את דביטון לבן חיים 2(אין לי מושג לאיפה הוא נעלם) 

3.למרות הנצחון, אולי הגיע הזמן לצוות את פיבן עם נחמיאס, צריך שני שחקנים מהירים לשיטה הזאת , הרי לשחק עם 2 6 בליגה זה בזבוז של שחקן בהרכב.

4.גולסה לאט לאט מסיר חלודה, נקווה שזה המשחק שיחזיר גם את ג'ראלדס וסבוריט לעניינים, היו טובים מאוד היום

5.לא ספגנו גול, זה כבר משהו, אבל עדיין משחק ההגנה שלנו מאוד מהוסס, ראינו למשל בכדורים החופשים ששוב אנחנו פגיעים בצורה לא יאומנת ודי חדירים באמצע.

לא הבנתי מה הטעם ומה זה תורם להכניס את שחר 5 דקות לסוף - למה לא הרבה לפני???

איזה מעצבן הוא

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

גולסה רמה אחת מעל כולם, כמה היה חסר.

לדעתי צריך להריץ ולפתוח בכל משחק (אם זה יהיה אפשרי) עם שלישיית קישור - גולסה, גלזר וקניקובסקי

ומי ישחק בכנף שמאל?! חוזז? אלמוג? טבח?

גררו זאת אופציה אותי ריאלית לאירופה, לליגה זה לא אפשרי בגלל שכבר 5 זרים הולחמו להרכב.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

גררו זאת אופציה אותי ריאלית לאירופה, לליגה זה לא אפשרי בגלל שכבר 5 זרים הולחמו להרכב.

צריך להביא בינואר.

היו צריכים לחשוב על זה בקיץ, זה היה פשוט אם הם היו קוראים פה בפורום היו מביאים.

יש אפשרות פשוט להוריד את הרננדז לספסל וככה יהיה מקום לגררו.

18 דקות לפני, קובי השועל said:

רצוי הרננדז על הספסל

שחקנים -

שרן- הקפיטן היה מעולה בקישור במיוחד במחצית הראשונה עם אחלה הצטרפות והנעת כדור. כרגיל עושה את שלו בכל עמדה.

הרננדס - לא מבין את הפאולים הלא קשורים של "החשפן" (:lol:)באיזור ה40 מטר מהשער , במיוחד מול יריבה שנראה שיכולה לסכן אותנו רק בנייחים. חוץ מזה משחק לא רע שלו.

גולסה - אל , רק תשאר כשיר.

גבי - תמיד נלחם, תמיד מחפש את המסירה קדימה, פשוט אוהב אותו.

קוואס - תעלומה. היו לו כמה מהלכים יפים בחצי הראשון וכיף לראות אותו עובר שחקנים בקלילות... אבל פשוט חייב לעשות את זה יותר ויותר מהר,נראה שהוא משחק באדישות כזאת ... עדיין מחזיק ממנו מאוד.

איזה כיף. באים למשחק חוץ באירופה ושולטים בקצב מהשניה הראשונה ונותנים חמישייה.

יאללה עכשיו לנצח בליגה ולחזור למירוץ

הקבוצות בליגה למדו את השידה של פטריק ויודעצ לבוא ולסגור את המשחק מול מכבי.

במצב כזה אין לו את היצירתיות לשנות ולנסות דברים חדשים בשביל לפצח את המשחקים בליגה.

באירופה קבוצות לא מכירות אותנו וזה היתרון שלו

לפני8 שעות , קובי השועל said:

צ׳יבוטה

לפני8 שעות , מנש שער 11 said:

הלסנקי קבוצה חלשה מאוד והשופט יהודי אבל כל הכבוד לשחקנים על היום. 5-0 בחוץ באירופה זה הישג מרשים. הגרלה חלומית. 

הגרלה הכי טובה שיכולנו לקבל בזמן כזה, המשחק נגד האוסטרים בבלומפילד חייב להיות מלא זה מה שיקבע עליה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/player-of-the-week/#/
תצביעו לגבי כשחקן המחזור

איפה השופט?

ד"א, פיבן במשחק עלוב

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/player-of-the-week/#/
תצביעו לגבי כשחקן המחזור

הצבעתי, מגיע לו... באמת החתמה אדירה.

הפתיע אותי לטובה, כי בכנות לא הכרתי אותו כל כך, פה ושם ראיתי משחקים, אבל לא ממש לעומק.

זה חיזוק אמיתי, הלוואי שנראה עוד כאלה בינואר.

נקווה שעד אז נשאר רלוונטים בליגה, עם וואן לוון או בלי.