Jump to content

קריפטו

טוני

Recommended Posts

On 8.12.2022 at 01:04, YNWA said:

שמעת על הדיבור שארבעה מיליארדרים של קריפטו מתו תוך מספר ימים בנסיבות מחשידות? אחד התרסקות מסוק, ועוד דברים מוזרים 

אומרים שיש קשר ל cia 

לא ממש הבנתי למה 

אולי תוכל לתת הסבר על הספיקולציות שרצות 

אחד מהם אפילו אמר כמה ימים לפני שהולכים להרוג אותו 

Javier Biosca 
Vyacheslav Taran
Nikolai Mushegian
Tiantian Kullander

כל מיני מיליארדרים של קריפטו לרוב עשו את הכסף שלהם כסקאם או בשיתוף וגיבוי של ממשלות כשהם הקוף

הם תמיד ״מתים״ ולא מוצאים את הגופה שלהם. עושים ניתוח וקונים זהות חדשה ואף אחד לא יודע מה הם לעולם (כן זה קורה).

אין ספק שארגוני ביון וממשלות זרות משחקות תפקיד חשוב במה שקורה בשוק הקריפטו.

ביטקוין יגיע ל12 אלף דולר בסוף דצמבר תחילת ינואר. זה יהיה הדיפ הנמוך מכולם כנראה אבל עוד נפגוש אותו שוב בחודשים הקרובים לפני תחילת הבולראן בשנת 2024.

או שהמליארדרים האלה לא קיימים

ומוכרים לכם חארטות על מישהו שעשה מכה כמו שהיו מספרים על זקנים שדפקו קופה בלוטו כמה פעמים ברצף כדי שפראיירים ילכו לקנות כרטיס שלא יזכה אף פעם

לפני19 שעות , טוני said:

כל מיני מיליארדרים של קריפטו לרוב עשו את הכסף שלהם כסקאם או בשיתוף וגיבוי של ממשלות כשהם הקוף

הם תמיד ״מתים״ ולא מוצאים את הגופה שלהם. עושים ניתוח וקונים זהות חדשה ואף אחד לא יודע מה הם לעולם (כן זה קורה).

אין ספק שארגוני ביון וממשלות זרות משחקות תפקיד חשוב במה שקורה בשוק הקריפטו.

ביטקוין יגיע ל12 אלף דולר בסוף דצמבר תחילת ינואר. זה יהיה הדיפ הנמוך מכולם כנראה אבל עוד נפגוש אותו שוב בחודשים הקרובים לפני תחילת הבולראן בשנת 2024.

קונספירציה קשה לעיכול

• 2 months later...
  • 7 months later...

העברתי 20 USDT מקריפטו.קום לבייננס על רשת איתריום , עמלת הגז הגיעה ל50% וקיבלתי בסך הכל 10 USDT לחשבון

משהו עם המספרים ממש לא מסתדר לי

נניח שהרווחתי 100000 ש''ח , ואני מעוניין לבצע המרה לביטקוין ומשם לשלוח לביטס אוף גולד עבור העברה בנקאית 

אם עמלת הגז היא בערך 50% , ואני מוסיף את עמלת הבורסה עבור ההעברה , ואת העמלה של ביטס אוף גולד , ובסוף אני משלם 25% מס הכנסה

מה בעצם נשאר לי?

On 1.10.2023 at 22:34, Libero said:

העברתי 20 USDT מקריפטו.קום לבייננס על רשת איתריום , עמלת הגז הגיעה ל50% וקיבלתי בסך הכל 10 USDT לחשבון

משהו עם המספרים ממש לא מסתדר לי

נניח שהרווחתי 100000 ש''ח , ואני מעוניין לבצע המרה לביטקוין ומשם לשלוח לביטס אוף גולד עבור העברה בנקאית 

אם עמלת הגז היא בערך 50% , ואני מוסיף את עמלת הבורסה עבור ההעברה , ואת העמלה של ביטס אוף גולד , ובסוף אני משלם 25% מס הכנסה

מה בעצם נשאר לי?

עמלת הגז היא אולי 50% מ20 דולר, אבל לא 50% אחוז בכללי וזה תלוי מה היה רמת העומס בזמן ביצוע הטרנזקציה

אבל כן עמלות גבוהות זו אחת הבעיות הגדולות ביותר של איתריום