Jump to content

קריפטו

טוני

Recommended Posts

59 דקות לפני, Keano said:

צריך לזכור שהשוק הזה עדיין לא ממש חווה סביבה של עליית ריבית שממש בפתח, כל ההלוואות שהחבר'ה מרדיט לוקחים יצומצמו משמעותית ובכלל אנשים פחות ייקחו סיכונים

יקח עוד איזה כמה שנים עד שנגיע למצב שהריבית תהיה משהו משמעותי (נניח מעל 2 אחוז)

7 דקות לפני, ravid said:

יקח עוד איזה כמה שנים עד שנגיע למצב שהריבית תהיה משהו משמעותי (נניח מעל 2 אחוז)

זה תלוי באינפלציה, כמו שזה נראה עכשיו אין מנוס מכמה העלאות ריבית כבר השנה

On 29.1.2022 at 08:52, Yoadknux said:

שווה לשים כמה עשרות אלפי שקלים על תחת כרייה?

לא. הכרייה היחידה שהולכת להישאר היא בכמה מערכות חדשות יחסית כי איתריום עוברים POS כמו קרדנו.

כולם עוברים לאנרגיה ירוקה של סטייקינג ולא של כרייה.

הדקס הראשון על קרדנו (מוזליסוואפ) התברר כמשהו רציני. מוזמנים לקנות את הטוקן של הדקס בשם MILK

איך קונים?

מורידים ארנק נאמי לדפדפן, מעבירים אליו ADA, נכנסים לאתר של מוזלי סוואפ (שימו לב שאתם לא נכנסים לאתר פישינג/סקאם מתחזה), נכנסים למרקט ושם בוחרים מילק

אתם יכולים או להגיש הצעה בBID או לקנות הצעות של אחרים שרוצים למכור. אחרי הקניה תחכו כמה דקות וההזמנה תהיה בדף הזמנות פתוחות. אחרי שההזמנה אושרה ע״י המוכר היא תיכנס לכם לארנק נאמי ושם כרגע כל הטוקנים של מוזלי נמצאים עד שהמערכת של קרדנו תתעדכן עם מערכת הידרה בחודש מרץ.

כרגע מילק עולה 8 אדא, לפני שבועיים עלה 1.22 אדא.

מרקטקאפ של 10 מיליון מטבעות שמתוכם 5 נמצאים בסירקולציה. וזה הדקס הראשון והאמין היחידי כרגע (ביחד עם סאנדסוואפ שהתברר כחצי בלוף כרגע), מה שאומר שהמחיר למטבע יכול להגיע בחודש הקרוב גם ל50 אדא למילק אחד.

לינקים:

https://namiwallet.io/ ארנק נאמי

https://ada.muesliswap.com/ אתר מוזלי סוואפ

בהצלחה.

2 הטוקנים שאני מחזיק שם הם מילק ופאביה.

• 3 months later...
12 דקות לפני, avi atias said:

נראה שרוב מטבעות הקריפטו בדרך למחיקה אכזרית.

לא ממליץ על כלום כמובן.

אם הייתי מוכן עם ההשקעה הבאה שלי, הייתי קונה בדיוק עכשיו.

לפני11 שעות , avi atias said:

נראה שרוב מטבעות הקריפטו בדרך למחיקה אכזרית.

לא צריך להכריז הכרזות קאוטיות. אבל זו תקופה קשה ולא בפעם הראשונה.

לפני11 שעות , אקיטה said:

לא ממליץ על כלום כמובן.

אם הייתי מוכן עם ההשקעה הבאה שלי, הייתי קונה בדיוק עכשיו.

גם אני (:

איזה פיתויים ינעל העולם, עד שהתרוממתי ויצאתי מהתחום B/E כל החברים שלי מפזרים אלפי דולרים על ביטקוין ועושים לי גירודים.

מה שמצחיק זה 

מי שיש לו קריפטו, עושה הכל כדי לייצר תודעה שהכל יעלה, והכל טוב, כדי שאנשים לא ימכרו, וימשיכו לקנות.

רוצים להשקיע בקריפטו? תתייעצו עם איש השקעות שאין לו קריפטו, ואז אין לו אינטרס, כי כשהביקוש עולה, המחיר עולה, ומי שיש לו קריפטו  מרוויח. אז ברור שאנשים כאלה יגידו לכם לקנות. עד שהם יצאו בעצמם

ואם אותו איש השקעות שאין לו קריפטו, מאמין בקריפטו, וממליץ, אז למה הוא לא קונה בעצמו?

תשובה: הכל ספוקלציה אחת גדולה 

כשאתה משקיע בחברה, אתה רואה תזרים, דוח רווח והפסד, מה הדוחות של ביטקוין? איך אפשר לחזות משהו? אתם שמים את כספכם על קרן הצבי 

אתם אומרים לאנשים להשקיע, תהיו אחראיים, בן אדם שנכנס לפני חצי שנה במליון שקל, הפסיד 450,000, תסתכלו לו רגע בעיניים ותגידו לו להשקיע, אתם נכנסתם בשער נמוך, לפני שלוש ארבע שנים, ומחפשים פראיירים שיגדילו את הבועה, זה על גבול הפשע.

לפני6 שעות , YNWA said:

מה שמצחיק זה 

מי שיש לו קריפטו, עושה הכל כדי לייצר תודעה שהכל יעלה, והכל טוב, כדי שאנשים לא ימכרו, וימשיכו לקנות.

רוצים להשקיע בקריפטו? תתייעצו עם איש השקעות שאין לו קריפטו, ואז אין לו אינטרס, כי כשהביקוש עולה, המחיר עולה, ומי שיש לו קריפטו  מרוויח. אז ברור שאנשים כאלה יגידו לכם לקנות. עד שהם יצאו בעצמם

ואם אותו איש השקעות שאין לו קריפטו, מאמין בקריפטו, וממליץ, אז למה הוא לא קונה בעצמו?

כשאתה משקיע בחברה, אתה רואה תזרים, דוח רווח והפסד, מה הדוחות של ביטקוין? איך אפשר לחזות משהו? אתם שמים את כספכם על קרן הצבי 

אתם אומרים לאנשים להשקיע, תהיו אחראיים, בן אדם שנכנס לפני חצי שנה במליון שקל, הפסיד 450,000, תסתכלו לו רגע בעיניים ותגידו לו להשקיע, אתם נכנסתם בשער נמוך, לפני שלוש ארבע שנים, ומחפשים פראיירים שיגדילו את הבועה, זה על גבול הפשע.

מסכים עם כל מילה למעט זה שכל אחד אחראי למעשיו.

אני כבר הרבה זמן אומר שכל העסק של הקריפטו זה קידום מכירות מוצלח. ככל שהבאז עולה ככה הערך עולה.

לא סתם יש מיליון מטבעות קיקיונים סטייל השיבה שרוצים ליצור לעצמם קהילה חזקה עם המון משתמשים עוד לפני שבכלל המטבע חזק.

לפני8 שעות , YNWA said:

מה שמצחיק זה 

במילים אחרות תרמית פירמידה 

לפני14 שעות , YNWA said:

מה שמצחיק זה 

אני איש השקעות שלא חשוף ומעולם לא היה חשוף לקריפטו.

שווי השוק של מטבעות הקריפטו נע באיזור של 1-2 טריליון דולר. נראה לך שמישהו יכול להשפיע על הביקושים בקנ"מ כזה? זה כמו שמחר אני אקנה מניה של מיקרוסופט ואכתוב סטאטוס בפייסבוק מתוך מחשבה שזה ידחוף אותה למעלה. 

ואם כבר העלת את נושא הדוחות- מה הדוחות של הזהב ושל שאר המתכות היקרות? אין להן, ועדיין יש מחזורים של מיליארדים כל חודש. אתה תתפלא בכמה דברים אנשים סוחרים ולאיזה דברים הזויים יש ערך שוק למרות שלא עומד מאחוריהם מוצר פיזי.

מטבעות קריפטו זו לא ספקולציה אחת גדולה. חד משמעית- הם פותרים בעיות מסויימות בעולם ולכן יש להם ערך פנימי. עכשיו לכו תדונו על גודל הערך הזה, זה הכל.

למה אני לא מחזיק? זה כמו לשאול למה זיזיץ' לא זורק שלשות. מאותה סיבה שאני לא מחזיק אג"חים, כלומר זה לא תואם לפרופיל הסיכון שלי ואני לא מבין בזה מספיק.

לפני1 שעה , ravid said:

שווי השוק של מטבעות הקריפטו נע באיזור של 1-2 טריליון דולר. נראה לך שמישהו יכול להשפיע על הביקושים בקנ"מ כזה? זה כמו שמחר אני אקנה מניה של מיקרוסופט ואכתוב סטאטוס בפייסבוק מתוך מחשבה שזה ידחוף אותה למעלה. 

ואם כבר העלת את נושא הדוחות- מה הדוחות של הזהב ושל שאר המתכות היקרות? אין להן, ועדיין יש מחזורים של מיליארדים כל חודש. אתה תתפלא בכמה דברים אנשים סוחרים ולאיזה דברים הזויים יש ערך שוק למרות שלא עומד מאחוריהם מוצר פיזי.

מטבעות קריפטו זו לא ספקולציה אחת גדולה. חד משמעית- הם פותרים בעיות מסויימות בעולם ולכן יש להם ערך פנימי. עכשיו לכו תדונו על גודל הערך הזה, זה הכל.

למה אני לא מחזיק? זה כמו לשאול למה זיזיץ' לא זורק שלשות. מאותה סיבה שאני לא מחזיק אג"חים, כלומר זה לא תואם לפרופיל הסיכון שלי ואני לא מבין בזה מספיק.

ספר את זה למטומטמים שמחכים למוצא פיו של הארכינבל הזה

doge-musk-tweet.png

לפני3 שעות , סטלן בטלן השמן said:

ספר את זה למטומטמים שמחכים למוצא פיו של הארכינבל הזה

doge-musk-tweet.png

יש בודדים שיכולים להשפיע על הביקוש. בעלים של יצרן רכב ענקי הוא אחד מהם, אבל גם ההשפעה שלו היא קצרת מועד בלבד כי אחריו באים עוד 10,000 רובוטים שמתקנים את המחיר מהר מאוד :-)

לפני22 שעות , ravid said:

באמת אני שואל,

השוק מפוקח? מי יודע כמה הוא שווה באמת? מי יודע איך נקבע העליה והירידה של המטבעות?

מי מונע מאנשים להריץ מטבעות?

לפני2 שעות , YossiNew said:

באמת אני שואל,

השוק מפוקח? מי יודע כמה הוא שווה באמת? מי יודע איך נקבע העליה והירידה של המטבעות?

מי מונע מאנשים להריץ מטבעות?

המסחר בקריפטו מתנהל בבורסות ציבוריות עם נזילות כמעט אינסופית. 

אין שום רגולציה ואף אחד לא מונע הרצות ושלל קומבינות אחרות. זו אחת הסיבות לתנודתיות הגבוהה. ביום שתהיה רגולציה השוק הזה יקפוץ כמה כיתות למעלה וגם התשואות ירדו.

אמר יפה רביד

זה לא תואם לפרופיל הסיכון שלו  והוא לא משקיע, אם כך, נכון יהיה אם גם לא תמליץ לאחרים 

ברור שסטטוס של אדם בודד בפייסבוק לא משפיע על כלום, אבל ברגע שכולם מיישרים קו וממליצים לכולם לקנות, בטח שזה משפיע.

אולי הביטקוין יעלה, אבל המגמה העכשווית ברורה. 

המלצות צריכות להיות ענייניות, לדוגמא - מכור נדלן בשורט, כי הריבית עולה ויהיה פחות כסף נזיל למשקיעים.

המלצה צריכה להסתמך על משהו, לא על תחושת בטן.

מכיוון שביטקוין הוא לא מוצר מוחשי, הניתוח היחיד שאפשר לעשות זה ניתוח גרפי, ולא צריך להיות גאון כדי לנתח את הגרף הזה.

מי מכם היה שם על זה את הפנסיה של ההורים שלו?

אני מאחל לכם שהגרף ישתנה, ואז אולי יהיה שווה להיכנס, ואם לא, אז אני מקוה בשבילכם שתדעו לצאת בזמן.

לפני17 שעות , ravid said:

המסחר בקריפטו מתנהל בבורסות ציבוריות עם נזילות כמעט אינסופית. 

אין שום רגולציה ואף אחד לא מונע הרצות ושלל קומבינות אחרות. זו אחת הסיבות לתנודתיות הגבוהה. ביום שתהיה רגולציה השוק הזה יקפוץ כמה כיתות למעלה וגם התשואות ירדו.

טעות.

אגב, אסור להכליל כי יש פרויקטים שמנוהלים בדיוק כדי למנוע את הבעיות שאתה מדבר עליהן.

יש גם פרויקטים עם חזון ומטרה מדויקת כדי להפוך את עולם הקריפטו (לא צריך רק להתרכז בשוק הקריפטו) למשהו חיובי הרבה יותר שזו בעצם הייתה המטרה הראשונית של התחום.

לדעתי האישית וזו לא המלצה פיננסית, לקנות אדא ב-0.5 זה מצוין וזה לא קרוב לתפיסה של סכין נופלת.

אפשר לחזור לעמודים הראשונים ולראות אתה סרטונים הארוכים ששמתי כדי להבין את הרעיון.

אם מישהו רוצה סרטון נוסף של צ׳ארלס הוסקינסון מלפני שנה (שבו הוא פותר את הבעיה של טוויטר, הבעיה שהתעוררה עכשיו עם העסקה הגדולה של אילון מאסק)